Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Norsk O-Festival, Eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellom - lørdagMellom - lørdag (totalt)Lang - søndagLang - søndag (totalt)

D 17-18 E

5 240 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie OlaussenFredrikstad SK1.26.38
2Åshild KolstadMo OK1.30.38+4.00
3Ingeborg EideByåsen IL1.32.44+6.06
4Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb1.35.50+9.12
5Gina GranstedtHalden SK1.36.45+10.07
6Astrid FiskumIL Tyrving1.38.46+12.08
7Sigrid BjørgenHamar OK1.41.13+14.35
8Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.41.39+15.01
9Oda SikkelandIL Tyrving1.44.01+17.23
10Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)1.44.10+17.32
11Siri MoholthKongsberg OL1.44.36+17.58
12Åshild Faller RåheimFet OL1.46.13+19.35
13Line Wegner HodtFossum IF1.46.18+19.40
14Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb1.47.46+21.08
15Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK1.47.51+21.13
16Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.50.43+24.05
17Martine TopstadOL Tønsberg og omegn1.52.13+25.35
18Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1.52.55+26.17
19Silje HaugeHisøy OK1.54.29+27.51
20Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering1.54.48+28.10
21Anniken Helland-HansenIL Tyrving1.57.42+31.04
22Hedda VonenLillomarka OL1.58.53+32.15
23Julie NærestadVegårshei IL2.00.15+33.37
24Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)2.00.54+34.16
25Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering2.03.26+36.48
26Kristin OttesenFredrikstad SK2.05.05+38.27
27Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett2.07.20+40.42
28Emma WaddingtonDontGetLost Adventure Running2.08.29+41.51
29Marie DaleSteinkjer OK2.09.12+42.34
30Jonna HalonenFjärås AIK2.09.47+43.09
31Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb2.11.30+44.52
32Idunn HaavengenKongsberg OL2.12.58+46.20
33Fride SørensenSturla, IF2.13.19+46.41
34Emilie WestinPorsgrunn OL2.13.54+47.16
35Oda Q FossumFreidig2.14.50+48.12
36Line SølbergOL Trollelg2.16.31+49.53
37Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving2.18.37+51.59
38Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)2.19.17+52.39
39Merel DirksenKOVZ2.20.06+53.28
40Synne Eide RappRaumar Orientering2.21.39+55.01
41Ellen Marie AriansenLillomarka OL2.21.48+55.10
42Linn Hege RosoLardal OL2.30.36+1.03.58
43Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK2.31.36+1.04.58
44Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK2.32.58+1.06.20
45Johanne Øderud VatneBækkelagets SK2.48.00+1.21.22
46Benedicte PedersenSarpsborg OL2.54.38+1.28.00
Kristin BrekkeLillomarka OLbrutt
Isabel BryantOUSAbrutt
Tiril Ruud BråtenRaumar Orienteringbrutt
Tyra ChristophersonOUSAbrutt
Anne Willkommen EikenKongsberg OLbrutt
Ingvild C. FleisjeLillomarka OLbrutt
Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringbrutt
Margrete KrageSarpsborg OLbrutt
Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)brutt
Pernille OpheimFreidigbrutt
Maren Roll PaulsenFredrikstad SKbrutt
Lotte Eriksen ReitanBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Emma SherwoodFoothills Wanderers Orienteeribrutt
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)brutt
Stine Frogner TømmervoldHamar OKbrutt
Karine VestølVegårshei ILbrutt

D 19-20 E

6 260 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anine AhlsandNydalens SK1.41.37
2Synnøve BråtenVegårshei IL1.43.03+1.26
3Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb1.46.31+4.54
4Evine Westli AndersenLøten o-lag1.52.38+11.01
5Frida SætherFreidig1.53.59+12.22
6Ragnhild HjermstadFossum IF1.56.09+14.32
7Karen Oline KolstadFreidig2.01.09+19.32
8Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering2.01.35+19.58
9Maja MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia2.03.06+21.29
10Åsne Skram TrømborgKongsberg OL2.05.07+23.30
11Julie HjortlandLarvik OK2.07.12+25.35
12Ingvild WangLillomarka OL2.08.03+26.26
13Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)2.10.34+28.57
14Karen BjergaardNydalens SK2.13.23+31.46
15Silje ArntzenAsker Skiklubb2.27.11+45.34
16Pia BlakeYukon O Association2.46.14+1.04.37
Sigrid AlexandersenFossum IFbrutt
Nora Hui AndersenHamar OKbrutt
Elif Gokce AvciTurkish Orienteering Federatiobrutt
Andrine BenjaminsenLillomarka OLbrutt
Nina Asheim BirkelandHalden SKbrutt
Ayse BozkurtTurkish Orienteering Federatiobrutt
Evalin BrautigamOUSAbrutt
Selma CabriTurkish Orienteering Federatiobrutt
Sakire CelikTurkish Orienteering Federatiobrutt
Lovise FremstadLarvik OKbrutt
Marte Hoff HagenByåsen ILbrutt
Amanda JohanssonOUSAbrutt
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubbbrutt
Angelika MaciejewskaUKS Traper Z¿ocieniecbrutt
Melike SancakTurkish Orienteering Federatiobrutt
Eirin Svanøe-HafstadFrol ILbrutt

H 17-18E

7 750 m, 77 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audun HeimdalKonnerud IL1.37.21
2Peter NordbrødenHalden SK1.48.37+11.16
3Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK1.51.11+13.50
4Anders HagaRaumar Orientering1.52.57+15.36
5Håvard EidsmoFreidig1.53.54+16.33
6Vegard MyklemyrEiker OL1.54.43+17.22
7Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.56.18+18.57
8Kjetil MølnvikFreidig1.56.47+19.26
9Trygve Kristoffer LøvliHalden SK1.57.29+20.08
10Trygve HeggedalKongsberg OL1.57.34+20.13
11Marius Landsem MelhusSteinkjer OK2.00.52+23.31
12Johannes BordalRingsaker OK2.01.08+23.47
13Torkel ReinhartsenKristiansand OK2.01.38+24.17
14Ole KostølKristiansand OK2.02.38+25.17
15Ivar Jevne ArnesenHamar OK2.02.51+25.30
16Olav Milian Schmitt GranHalden SK2.04.23+27.02
17Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering2.05.31+28.10
18Ludvig RødnesOppsal Orientering2.06.25+29.04
19Olav Andreas RemmenOL Trollelg2.06.46+29.25
20Tobias KristensenLarvik OK2.07.15+29.54
21Hallvard Arntzen FossSandefjord OK2.08.18+30.57
22Adrian OpheimFreidig2.09.26+32.05
23Håkon Østraat SævareidHalden SK2.09.31+32.10
24Sturla FrydenlundSturla, IF2.10.22+33.01
25Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn2.10.27+33.06
26Tarjei HoloFossum IF2.11.28+34.07
27Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb2.13.16+35.55
28Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn2.13.26+36.05
29Trygve LægranSteinkjer OK2.13.39+36.18
30Kristoffer NygårdVaregg Fleridrett2.13.41+36.20
31Brage JørumByåsen IL2.14.02+36.41
32Ole Jakob OlsrødStokke IL2.15.37+38.16
33Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering2.17.36+40.15
34Lars SolliMo OK2.17.43+40.22
35Erlend Kvittum NytrøenTynset IF2.18.31+41.10
36Magnus WølnebergIL Tyrving2.19.02+41.41
37Even Lindstad BørresenHamar OK2.20.54+43.33
38Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering2.25.12+47.51
39Asger KirkegaardCopenhagenO2.27.21+50.00
40Sander Hildebrand RogndokkenFet OL2.29.20+51.59
41Jørgen Kjos BarkenæsFet OL2.31.10+53.49
42Go InamoriTeam Japan2.34.11+56.50
43Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering2.40.04+1.02.43
44Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn2.42.10+1.04.49
45Håvard Landro SvingheimKonnerud IL2.45.13+1.07.52
46Ole Martin EdstrømOppsal Orientering2.48.08+1.10.47
47Jarle LysnesHedrum OL2.52.47+1.15.26
48Håvard UlsakerHemsedal IL2.57.16+1.19.55
49Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK2.59.41+1.22.20
50Thomas TubbehagenOK Moss3.15.28+1.38.07
51Emil LøwengreenFredrikstad SK3.18.27+1.41.06
52Raku KunisawaTeam Japan3.31.45+1.54.24
Johannes Bakke AashamarKristiansand OKbrutt
Simen Åmodt AmundsenLardal OLbrutt
Sander ArnevikRingerike OLbrutt
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrettbrutt
Addison BosleyOUSAbrutt
Sondre DammTIF Vikingbrutt
Ole FlaattenOK Skeidibrutt
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettbrutt
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Albin LarssonKatrineholms OKbrutt
Sondre LorentsenOK Silsandbrutt
Sam LunøeNydalens SKbrutt
Petter Vangen LunåsmoTynset IFbrutt
Bjørnar LøvliAsker Skiklubbbrutt
Petter MarkhusVerdal OKbrutt
Vegard MyhreKristiansand OKbrutt
Jan Erik NaessChicago Area Orienteering Clubbrutt
Erlend Nilsen SandnesEmblem ILbrutt
Kristian Nilsen SandnesEmblem ILbrutt
Marius PyttenKristiansand OKbrutt
John RundeKristiansand OKbrutt
Sverre Bang StøengHamar OKbrutt
Audun Midttun SystadLyn Skibrutt
Jostein TandbergNydalens SKbrutt
Jørgen VisterIndre Østfold OKbrutt

H 19-20E

9 430 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar StørmerFossum IF1.54.46
2Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.57.15+2.29
3Dag BlandkjennKristiansand OK1.59.32+4.46
4Håvard IrgensFossum IF2.00.02+5.16
5Olai Stensland LillevoldFossum IF2.00.09+5.23
6Elias T. MølnvikFossum IF2.01.16+6.30
7Vetle ChristiansenRaumar Orientering2.01.47+7.01
8Erik Olsvik DengerudNydalens SK2.03.58+9.12
9Jonas RessemFrol IL2.07.37+12.51
10Krzysztof RzencaRaumar Orientering2.11.21+16.35
11Simen BordalFossum IF2.13.12+18.26
12Krzysztof WolowczykUNTS Warszawa2.16.23+21.37
13Joe WoodleyLillomarka OL2.17.19+22.33
14Rein Helle MårdalenFreidig2.18.59+24.13
15Malthe GaarsdalHalden SK2.23.26+28.40
16Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering2.33.36+38.50
17Timothy ChambersTEAM SA2.35.25+40.39
18Matej SeboOUSA2.37.20+42.34
19Ola JordheimHemsedal IL2.40.50+46.04
20Bjørn André AaslundFet OL2.44.57+50.11
21Claus MartinsenHeming Orientering2.50.01+55.15
22Niall McCarthyUniversity College Dublin OC2.50.26+55.40
23Roark RobinsonTEAM SA3.04.06+1.09.20
24Ole-Kristian KaspersenMo OK3.07.50+1.13.04
25Andreas AlvemNTNUI3.16.34+1.21.48
Endre AaenStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Harald Astrup ArnesenHeming Orienteringbrutt
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLbrutt
Dylan BarryTEAM SAbrutt
Alexander BergstromOrienteering Ottawabrutt
Runar BjørhovdeBækkelagets SKbrutt
Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegnbrutt
Austin FowlerOUSAbrutt
Gaute FriestadKristiansand OKbrutt
Matias Hodne HanischKristiansand OKbrutt
Markus HolterHalden SKbrutt
Will HubschOUSAbrutt
Magne JutulstadNTNUIbrutt
Morten JørgensenKristiansand OKbrutt
Oguzhan KaratepeTurkish Orienteering Federatiobrutt
Takatsugu KobayashiTeam Japanbrutt
Orhan KutluTurkish Orienteering Federatiobrutt
Erland KvisleAsker Skiklubbbrutt
Michael LaraiaOUSAbrutt
Einar LofthusHamar OKbrutt
Sigurd MelsomFossum IFbrutt
Are Smeland NygårdseterVegårshei ILbrutt
Anders Felde OlaussenHalden SKbrutt
Rados¿aw PiotrowskiTäby OKbrutt
Can Huseyin SapulTurkish Orienteering Federatiobrutt
Huzeyfe SigirciTurkish Orienteering Federatiobrutt
Henrik UpsalKristiansand OKbrutt
Øyvind WiggenByåsen ILbrutt
Musa YeliTurkish Orienteering Federatiobrutt

H 21E

10 680 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering2.07.55
2Matthew SpeakeLillomarka OL2.10.27+2.32
3Sindre RønningFossum IF2.11.03+3.08
4Borger MelsomFossum IF2.13.37+5.42
5Leon Russell - KeelyLillomarka OL2.16.33+8.38
6Carl Petter LyngenFrol IL2.16.38+8.43
7Paul SirumFrol IL2.16.55+9.00
8Simen AamodtNTNUI2.17.43+9.48
9Kjetil OkkenhaugNTNUI2.20.46+12.51
10Jim Øystein NybråtenIL Tyrving2.21.58+14.03
11Halvor Eid NielsenNTNUI2.22.15+14.20
12Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL2.22.17+14.22
13Eirik RustadRaumar Orientering2.22.46+14.51
14Bjørn LundanesNTNUI2.24.30+16.35
15Sindre SandvenFossum IF2.26.38+18.43
16Ola Marius PedersenOppsal Orientering2.27.37+19.42
17Leif StørmerFossum IF2.39.33+31.38
18Erik PerssonOppsal Orientering2.42.35+34.40
19Jonas Klausen EspedalNTNUI2.43.15+35.20
20Jørgen FiskumFrol IL2.45.52+37.57
21Jørgen FrøydLarvik OK2.50.47+42.52
22Miko¿aj DutkowskiUKS ARKADY Raszków2.54.44+46.49
23Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK3.11.49+1.03.54
24Jakob Kalvig SkoganNTNUI3.13.48+1.05.53
Kenan AksinTurkish Orienteering Federatiobrutt
Ilyas AvciTurkish Orienteering Federatiobrutt
Mathias BenjaminsenLillomarka OLbrutt
Ola BergerByåsen ILbrutt
Håvard BergetFredrikstad SKbrutt
Anders BjergaardNTNUIbrutt
Alan CherryVaregg Fleridrettbrutt
Ethan ChildsOUSAbrutt
Yasar Ismet DemirözNEO DSKbrutt
Mathias DrageKongsberg OLbrutt
Erik Feyling HaareKonnerud ILbrutt
Magne HagaRaumar Orienteringbrutt
Øyvind HelgerudHalden SKbrutt
Sjur HoviKristiansand OKbrutt
Jo Forseth IndgaardFrol ILbrutt
Sindre JohannessenFreidigbrutt
Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrettbrutt
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SKbrutt
Harald KalagerNTNUIbrutt
Bryan KeelyBendigo Orienteersbrutt
Truls KvaaseBækkelagets SKbrutt
Mathias Stensland LillevoldNTNUIbrutt
Dag LofthusNTNUIbrutt
Ivar LundanesEmblem ILbrutt
Eirik W. MoeLierbygda OLbrutt
Rune NygaardIL Gularbrutt
Lars OwrenFreidigbrutt
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orienteringbrutt
Andreas G. PoldenGneist, ILbrutt
Dag Steinar RagvinBø OLbrutt
Térence RisseNydalens SKbrutt
Sverre Turter SandvoldNTNUIbrutt
Ledig StartnrNOTEAMbrutt
Øyvind StoksethHalden SKbrutt
Johan SvedbergHeming Orienteringbrutt
Magnus SvingheimRaumar Orienteringbrutt
Lars Henrik ThonSturla, IFbrutt
Håvard TveiteÅs-NMBU Orienteringbrutt
Sigve VågsnesOppsal Orienteringbrutt
Audun WeltzienIL Tyrvingbrutt
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orienteringbrutt
Emil WingstedtHalden SKbrutt
Fatih ÖzdemirTurkish Orienteering Federatiobrutt

D 21E

8 180 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren Jansson HaverstadNTNUI1.56.32
2Hanne SandstadFreidig2.02.05+5.33
3Linn HokholtNTNUI2.02.27+5.55
4Lone BrochmannBækkelagets SK2.06.38+10.06
5Therese HaareKonnerud IL2.07.02+10.30
6Anna UlvensøenNTNUI2.10.02+13.30
7Emilie Westli AndersenLøten o-lag2.13.05+16.33
8Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering2.15.27+18.55
9Kristine FjeldboNTNUI2.15.43+19.11
10Kristine FjellangerNTNUI2.23.23+26.51
11Gunhild Rogne HallandNTNUI2.23.44+27.12
12Julie BøbelNydalens SK2.30.40+34.08
13Dagrun Daltveit SlettebøFana IL2.34.23+37.51
14Laurina NeumannBendigo Orienteers2.37.10+40.38
15Aurora FossøyNTNUI2.37.24+40.52
16Siri KollerudLillomarka OL2.41.16+44.44
17Marie Nordbye NybøKonnerud IL2.47.10+50.38
18Gry GranstedtNTNUI2.57.21+1.00.49
19Katharina RogstadNTNUI3.18.59+1.22.27
Kristine BergliaEiker OLbrutt
Solveig BlindheimLillomarka OLbrutt
Maria BrodinFossum IFbrutt
Kine GulliksenBækkelagets SKbrutt
Bodil HelgerudHalden SKbrutt
Elin-Kristin HemNTNUIbrutt
Anette JuveliKonnerud ILbrutt
Live Bredholt JørgensenNTNUIbrutt
Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SKbrutt
Live LindemarkAsker Skiklubbbrutt
Tone E LyeIL Tyrvingbrutt
Hanna Haugen NordbrødenHalden SKbrutt
Britt Ingunn NydalNTNUIbrutt
Guro VassendFossum IFbrutt
Camilla ØhmanNTNUIbrutt
Hedvig ÅstebølNTNUIbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor