Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, Eliteklasser, lang - søndag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellom - lørdagMellom - lørdag (totalt)Lang - søndagLang - søndag (totalt)

Klasser: Visa alla | D 17-18E | D 19-20E | H 17-18E | H 19-20E | H 21E | D 21E

D 17-18 E

5 240 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie OlaussenFredrikstad SK42.058.01
2Gina GranstedtHalden SK42.21+0.168.04
3Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb42.24+0.198.05
4Åshild KolstadMo OK43.33+1.288.18
5Margrethe WisløffAsker Skiklubb46.39+4.348.54
6Astrid FiskumIL Tyrving47.12+5.079.00
7Ingeborg EideByåsen IL47.24+5.199.02
8Oda SikkelandIL Tyrving48.19+6.149.13
9Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)48.29+6.249.15
10Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering48.50+6.459.19
11Sigrid BjørgenHamar OK49.07+7.029.22
12Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)49.31+7.269.26
13Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK49.57+7.529.31
14Åshild Faller RåheimFet OL50.15+8.109.35
15Siri MoholthKongsberg OL50.35+8.309.39
16Kristin BrekkeLillomarka OL50.56+8.519.43
17Martine TopstadOL Tønsberg og omegn51.00+8.559.43
18Julie NærestadVegårshei IL51.05+9.009.44
19Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb51.29+9.249.49
20Silje HaugeHisøy OK52.49+10.4410.04
21Ingvild C. FleisjeLillomarka OL53.12+11.0710.09
22Line Wegner HodtFossum IF53.47+11.4210.15
23Tonje Aasheim NymarkAskøy OL54.41+12.3610.26
24Hedda VonenLillomarka OL55.37+13.3210.36
25Anniken Helland-HansenIL Tyrving55.43+13.3810.37
26Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering55.58+13.5310.40
27Oda Q FossumFreidig56.03+13.5810.41
28Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett56.03+13.5810.41
29Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving56.52+14.4710.51
30Lotte Eriksen ReitanBodø og Omegn IF Orientering56.55+14.5010.51
31Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering57.26+15.2110.57
32Marie DaleSteinkjer OK57.35+15.3010.59
33Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)57.48+15.4311.01
34Line SølbergOL Trollelg59.29+17.2411.21
35Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering1.00.41+18.3611.34
36Idunn HaavengenKongsberg OL1.01.02+18.5711.38
37Jonna HalonenFjärås AIK1.01.55+19.5011.48
38Emma WaddingtonDontGetLost Adventure Running1.03.06+21.0112.02
39Kristin OttesenFredrikstad SK1.03.56+21.5112.12
40Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.04.09+22.0412.14
41Emilie WestinPorsgrunn OL1.04.12+22.0712.15
42Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.04.49+22.4412.22
43Merel DirksenKOVZ1.05.13+23.0812.26
44Fride SørensenSturla, IF1.05.14+23.0912.26
45Stine Frogner TømmervoldHamar OK1.05.37+23.3212.31
46Synne Eide RappRaumar Orientering1.06.13+24.0812.38
47Linn Hege RosoLardal OL1.07.25+25.2012.51
48Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK1.09.17+27.1213.13
49Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1.13.25+31.2014.00
50Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.14.27+32.2214.12
51Ellen Marie AriansenLillomarka OL1.16.18+34.1314.33
52Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK1.21.47+39.4215.36
53Benedicte PedersenSarpsborg OL1.30.26+48.2117.15
54Emma SherwoodFoothills Wanderers Orienteeri1.54.15+1.12.1021.48
55Margrete KrageSarpsborg OL2.02.33+1.20.2823.23
Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringdiskvalifisert

D 19-20 E

6 260 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anine AhlsandNydalens SK51.068.09
2Sigrid AlexandersenFossum IF52.55+1.498.27
3Synnøve BråtenVegårshei IL54.21+3.158.40
4Andrine BenjaminsenLillomarka OL54.31+3.258.42
5Frida SætherFreidig56.01+4.558.56
6Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb56.04+4.588.57
7Evine Westli AndersenLøten o-lag59.46+8.409.32
8Julie HjortlandLarvik OK1.00.16+9.109.37
9Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering1.02.04+10.589.54
10Ragnhild HjermstadFossum IF1.02.22+11.169.57
11Åsne Skram TrømborgKongsberg OL1.03.10+12.0410.05
12Maja MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia1.03.45+12.3910.11
13Nina Asheim BirkelandHalden SK1.06.08+15.0210.33
14Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)1.07.26+16.2010.46
15Karen BjergaardNydalens SK1.07.28+16.2210.46
16Karen Oline KolstadFreidig1.08.28+17.2210.56
17Ingvild WangLillomarka OL1.09.42+18.3611.08
18Silje ArntzenAsker Skiklubb1.14.05+22.5911.50
19Angelika MaciejewskaUKS Traper Z¿ocieniec1.14.14+23.0811.51
20Nora Hui AndersenHamar OK1.29.37+38.3114.18
21Pia BlakeYukon O Association1.30.12+39.0614.24
22Ayse BozkurtTurkish Orienteering Federatio2.00.43+1.09.3719.17
23Sakire CelikTurkish Orienteering Federatio2.22.42+1.31.3622.47
24Selma CabriTurkish Orienteering Federatio2.39.44+1.48.3825.30
Marte Hoff HagenByåsen ILdiskvalifisert
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubbdiskvalifisert
Melike SancakTurkish Orienteering Federatiobrutt

H 17-18E

7 750 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun HeimdalKonnerud IL53.206.52
2Håvard EidsmoFreidig59.18+5.587.39
3Anders HagaRaumar Orientering1.00.14+6.547.46
4Peter NordbrødenHalden SK1.00.33+7.137.48
5Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK1.01.27+8.077.55
6Kjetil MølnvikFreidig1.01.33+8.137.56
7Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.01.43+8.237.57
8Marius Landsem MelhusSteinkjer OK1.02.07+8.478.00
9Vegard MyklemyrEiker OL1.02.16+8.568.02
10Ivar Jevne ArnesenHamar OK1.04.19+10.598.17
11Trygve Kristoffer LøvliHalden SK1.04.37+11.178.20
12Trygve HeggedalKongsberg OL1.04.39+11.198.20
13Ole KostølKristiansand OK1.05.00+11.408.23
14Johannes BordalRingsaker OK1.05.42+12.228.28
15Olav Milian Schmitt GranHalden SK1.07.56+14.368.45
16Torkel ReinhartsenKristiansand OK1.08.16+14.568.48
17Jostein TandbergNydalens SK1.09.06+15.468.54
18Hallvard Arntzen FossSandefjord OK1.09.23+16.038.57
19Kristian Nilsen SandnesEmblem IL1.09.37+16.178.58
20Olav Andreas RemmenOL Trollelg1.09.48+16.289.00
21Brage JørumByåsen IL1.10.00+16.409.01
22Trygve LægranSteinkjer OK1.10.20+17.009.04
23Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.10.41+17.219.07
24Adrian OpheimFreidig1.11.19+17.599.12
25Ole Jakob OlsrødStokke IL1.11.33+18.139.13
26Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.11.38+18.189.14
27Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.12.01+18.419.17
28Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.12.36+19.169.22
29Ludvig RødnesOppsal Orientering1.12.46+19.269.23
30Tarjei HoloFossum IF1.12.54+19.349.24
31Kristoffer NygårdVaregg Fleridrett1.13.37+20.179.29
32Lars SolliMo OK1.14.12+20.529.34
33Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.14.27+21.079.36
34Håkon Østraat SævareidHalden SK1.15.20+22.009.43
35Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.15.39+22.199.45
36Even Lindstad BørresenHamar OK1.15.40+22.209.45
37Sturla FrydenlundSturla, IF1.16.22+23.029.51
38Erlend Kvittum NytrøenTynset IF1.16.39+23.199.53
39Tobias KristensenLarvik OK1.18.16+24.5610.05
40Ole FlaattenOK Skeidi1.18.29+25.0910.07
41Sverre Bang StøengHamar OK1.19.33+26.1310.15
42Magnus WølnebergIL Tyrving1.19.46+26.2610.17
43Asger KirkegaardCopenhagenO1.20.03+26.4310.19
44Jørgen Kjos BarkenæsFet OL1.20.14+26.5410.21
45Sander Hildebrand RogndokkenFet OL1.20.46+27.2610.25
46Jørgen VisterIndre Østfold OK1.23.13+29.5310.44
47Simen Åmodt AmundsenLardal OL1.23.55+30.3510.49
48Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.26.53+33.3311.12
49Ole Martin EdstrømOppsal Orientering1.27.42+34.2211.18
50Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering1.27.43+34.2311.19
51Jan Erik NaessChicago Area Orienteering Club1.28.58+35.3811.28
52Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.29.39+36.1911.34
53Go InamoriTeam Japan1.29.58+36.3811.36
54Håvard Landro SvingheimKonnerud IL1.30.47+37.2711.42
55John RundeKristiansand OK1.33.10+39.5012.01
56Jarle LysnesHedrum OL1.33.59+40.3912.07
57Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.34.39+41.1912.12
58Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn1.35.17+41.5712.17
59Håvard UlsakerHemsedal IL1.42.01+48.4113.09
60Sondre DammTIF Viking1.42.40+49.2013.14
61Emil LøwengreenFredrikstad SK1.45.08+51.4813.33
62Raku KunisawaTeam Japan1.56.39+1.03.1915.03
63Thomas TubbehagenOK Moss1.58.11+1.04.5115.14
64Audun Midttun SystadLyn Ski2.06.18+1.12.5816.17
Petter Vangen LunåsmoTynset IFdiskvalifisert
Albin LarssonKatrineholms OKdiskvalifisert
Petter MarkhusVerdal OKbrutt

H 19-20E

9 430 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Markus HolterHalden SK1.06.157.01
2Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.10.21+4.067.27
3Magne JutulstadNTNUI1.10.51+4.367.30
4Oskar StørmerFossum IF1.10.51+4.367.30
5Dag BlandkjennKristiansand OK1.11.13+4.587.33
6Erik Olsvik DengerudNydalens SK1.11.23+5.087.34
7Olai Stensland LillevoldFossum IF1.12.05+5.507.38
8Håvard IrgensFossum IF1.12.50+6.357.43
9Vetle ChristiansenRaumar Orientering1.13.10+6.557.45
10Anders Felde OlaussenHalden SK1.13.29+7.147.47
11Gaute FriestadKristiansand OK1.14.17+8.027.52
12Elias T. MølnvikFossum IF1.14.29+8.147.53
13Harald Astrup ArnesenHeming Orientering1.17.37+11.228.13
14Jonas RessemFrol IL1.17.59+11.448.16
15Krzysztof WolowczykUNTS Warszawa1.18.55+12.408.22
16Simen BordalFossum IF1.19.33+13.188.26
17Krzysztof RzencaRaumar Orientering1.19.40+13.258.26
18Joe WoodleyLillomarka OL1.22.44+16.298.46
19Are Smeland NygårdseterVegårshei IL1.23.23+17.088.50
20Rein Helle MårdalenFreidig1.23.51+17.368.53
21Rados¿aw PiotrowskiTäby OK1.24.16+18.018.56
22Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering1.25.01+18.469.00
23Malthe GaarsdalHalden SK1.26.12+19.579.08
24Alexander BergstromOrienteering Ottawa1.27.35+21.209.17
25Henrik UpsalKristiansand OK1.27.54+21.399.19
26Matej SeboOUSA1.30.55+24.409.38
27Timothy ChambersTEAM SA1.31.42+25.279.43
28Ola JordheimHemsedal IL1.34.33+28.1810.01
29Bjørn André AaslundFet OL1.40.22+34.0710.38
30Niall McCarthyUniversity College Dublin OC1.43.28+37.1310.58
31Orhan KutluTurkish Orienteering Federatio1.44.23+38.0811.04
32Claus MartinsenHeming Orientering1.45.55+39.4011.13
33Roark RobinsonTEAM SA1.48.56+42.4111.33
34Musa YeliTurkish Orienteering Federatio1.51.51+45.3611.51
35Huzeyfe SigirciTurkish Orienteering Federatio1.52.10+45.5511.53
36Ole-Kristian KaspersenMo OK1.55.36+49.2112.15
37Oguzhan KaratepeTurkish Orienteering Federatio1.58.54+52.3912.36
38Andreas AlvemNTNUI2.02.13+55.5812.57
39Can Huseyin SapulTurkish Orienteering Federatio2.10.54+1.04.3913.52
Einar LofthusHamar OKdiskvalifisert
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLdiskvalifisert
Øyvind WiggenByåsen ILdiskvalifisert

H 21E

10 680 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun WeltzienIL Tyrving1.16.177.08
2Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering1.19.26+3.097.26
3Ivar LundanesEmblem IL1.19.46+3.297.28
4Borger MelsomFossum IF1.20.33+4.167.32
5Matthew SpeakeLillomarka OL1.21.15+4.587.36
6Sindre RønningFossum IF1.23.42+7.257.50
7Leon Russell - KeelyLillomarka OL1.25.28+9.118.00
8Bjørn LundanesNTNUI1.25.44+9.278.01
9Øyvind HelgerudHalden SK1.26.14+9.578.04
10Paul SirumFrol IL1.27.04+10.478.09
11Carl Petter LyngenFrol IL1.28.13+11.568.15
12Sigve VågsnesOppsal Orientering1.28.24+12.078.16
13Kjetil OkkenhaugNTNUI1.28.31+12.148.17
14Simen AamodtNTNUI1.29.23+13.068.22
15Mathias Stensland LillevoldNTNUI1.29.24+13.078.22
16Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL1.29.28+13.118.22
17Eirik RustadRaumar Orientering1.29.53+13.368.24
18Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1.30.24+14.078.27
19Halvor Eid NielsenNTNUI1.30.27+14.108.28
20Sindre SandvenFossum IF1.31.08+14.518.31
21Rune NygaardIL Gular1.31.31+15.148.34
22Ola Marius PedersenOppsal Orientering1.32.13+15.568.38
23Sverre Turter SandvoldNTNUI1.33.28+17.118.45
24Andreas G. PoldenGneist, IL1.33.30+17.138.45
25Sjur HoviKristiansand OK1.33.51+17.348.47
26Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering1.34.21+18.048.50
27Dag Steinar RagvinBø OL1.38.58+22.419.15
28Yasar Ismet DemirözNEO DSK1.39.11+22.549.17 Last ned GPS-spor i gpx-format
29Erik PerssonOppsal Orientering1.40.25+24.089.24
30Sindre JohannessenFreidig1.40.50+24.339.26
31Leif StørmerFossum IF1.42.27+26.109.35
32Jørgen FiskumFrol IL1.42.41+26.249.36
33Jonas Klausen EspedalNTNUI1.43.08+26.519.39
34Térence RisseNydalens SK1.43.35+27.189.41
35Erik Feyling HaareKonnerud IL1.45.08+28.519.50
36Miko¿aj DutkowskiUKS ARKADY Raszków1.47.52+31.3510.05
37Harald KalagerNTNUI1.48.36+32.1910.10
38Jørgen FrøydLarvik OK1.50.28+34.1110.20
39Lars OwrenFreidig1.51.36+35.1910.26
40Eirik W. MoeLierbygda OL1.57.25+41.0810.59
41Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK2.00.50+44.3311.18
42Håvard BergetFredrikstad SK2.02.17+46.0011.26
43Jakob Kalvig SkoganNTNUI2.04.23+48.0611.38
44Truls KvaaseBækkelagets SK2.12.18+56.0112.23
45Lars Henrik ThonSturla, IF2.17.38+1.01.2112.53
Fatih ÖzdemirTurkish Orienteering Federatiodiskvalifisert
Kenan AksinTurkish Orienteering Federatiodiskvalifisert
Emil WingstedtHalden SKdiskvalifisert
Mathias BenjaminsenLillomarka OLdiskvalifisert
Dag LofthusNTNUIdiskvalifisert
Anders BjergaardNTNUIdiskvalifisert
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 21E

8 180 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren Jansson HaverstadNTNUI1.08.118.20
2Bodil HelgerudHalden SK1.09.53+1.428.32
3Hanne SandstadFreidig1.09.59+1.488.33
4Linn HokholtNTNUI1.10.33+2.228.37
5Tone E LyeIL Tyrving1.11.33+3.228.44
6Therese HaareKonnerud IL1.11.53+3.428.47
7Anna UlvensøenNTNUI1.13.50+5.399.01
8Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.13.56+5.459.02
9Lone BrochmannBækkelagets SK1.16.03+7.529.17
10Hanna Haugen NordbrødenHalden SK1.16.10+7.599.18
11Britt Ingunn NydalNTNUI1.18.14+10.039.33
12Kristine FjeldboNTNUI1.18.25+10.149.35
13Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.18.53+10.429.38
14Guro VassendFossum IF1.20.42+12.319.51
15Kristine FjellangerNTNUI1.23.52+15.4110.15
16Elin-Kristin HemNTNUI1.24.21+16.1010.18
17Gunhild Rogne HallandNTNUI1.25.46+17.3510.29
18Dagrun Daltveit SlettebøFana IL1.28.28+20.1710.48
19Laurina NeumannBendigo Orienteers1.30.07+21.5611.01
20Julie BøbelNydalens SK1.30.10+21.5911.01
21Solveig BlindheimLillomarka OL1.30.29+22.1811.03
22Hedvig ÅstebølNTNUI1.32.12+24.0111.16
23Aurora FossøyNTNUI1.32.12+24.0111.16
24Siri KollerudLillomarka OL1.32.19+24.0811.17
25Live Bredholt JørgensenNTNUI1.32.32+24.2111.18
26Gry GranstedtNTNUI1.45.26+37.1512.53
27Marie Nordbye NybøKonnerud IL1.48.37+40.2613.16
28Camilla ØhmanNTNUI1.49.41+41.3013.24
29Katharina RogstadNTNUI2.00.48+52.3714.46
Kristine BergliaEiker OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor