Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, Eliteklasser, mellom - lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellom - lørdagMellom - lørdag (totalt)Lang - søndagLang - søndag (totalt)

D 17-18 E

3 660 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie OlaussenFredrikstad SK31.508.41
2Ingeborg EideByåsen IL32.36+0.468.54
3Åshild KolstadMo OK33.13+1.239.04
4Line Wegner HodtFossum IF35.53+4.039.48
5Astrid FiskumIL Tyrving37.10+5.2010.09
6Sigrid BjørgenHamar OK37.53+6.0310.21
7Siri MoholthKongsberg OL38.19+6.2910.28
8Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb39.41+7.5110.50
9Margrethe WisløffAsker Skiklubb39.42+7.5210.50
10Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)39.48+7.5810.52
11Oda SikkelandIL Tyrving40.06+8.1610.57
12Kristin BrekkeLillomarka OL40.24+8.3411.02
13Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)41.02+9.1211.12
14Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK41.04+9.1411.13
15Gina GranstedtHalden SK41.06+9.1611.13
16Tonje Aasheim NymarkAskøy OL41.07+9.1711.14
17Anne Willkommen EikenKongsberg OL41.25+9.3511.18
18Åshild Faller RåheimFet OL41.42+9.5211.23
19Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb41.47+9.5711.24
20Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)42.43+10.5311.40
21Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering43.04+11.1411.46
22Isabel BryantOUSA44.53+13.0312.15
23Martine TopstadOL Tønsberg og omegn44.59+13.0912.17
24Maren Roll PaulsenFredrikstad SK45.05+13.1512.19
25Ingvild C. FleisjeLillomarka OL45.08+13.1812.19
26Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering45.13+13.2312.21
27Kristin OttesenFredrikstad SK46.05+14.1512.35
28Silje HaugeHisøy OK46.15+14.2512.38
29Anniken Helland-HansenIL Tyrving46.46+14.5612.46
30Anine HallénNydalens SK46.49+14.5912.47
31Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)47.32+15.4212.59
32Hedda VonenLillomarka OL48.09+16.1913.09
33Fride SørensenSturla, IF48.30+16.4013.15
34Ellen Marie AriansenLillomarka OL48.35+16.4513.16
35Jonna HalonenFjärås AIK48.54+17.0413.21
36Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering49.11+17.2113.26
37Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering50.17+18.2713.44
38Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb50.34+18.4413.48
39Emma WaddingtonDontGetLost Adventure Running50.53+19.0313.54
40Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK51.01+19.1113.56
41Emilie WestinPorsgrunn OL51.16+19.2614.00
42Lotte Eriksen ReitanBodø og Omegn IF Orientering53.03+21.1314.29
43Idunn HaavengenKongsberg OL53.52+22.0214.43
44Julie NærestadVegårshei IL53.56+22.0614.44
45Karine VestølVegårshei IL54.24+22.3414.51
46Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett54.33+22.4314.54
47Merel DirksenKOVZ54.36+22.4614.55
48Marie DaleSteinkjer OK55.55+24.0515.16
49Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)56.14+24.2415.21
50Synne Eide RappRaumar Orientering56.29+24.3915.25
51Marthe RamstadFet OL58.23+26.3315.57
52Line SølbergOL Trollelg58.45+26.5516.03
53Mina HaverLillomarka OL59.15+27.2516.11
54Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering59.41+27.5116.18
55Oda Q FossumFreidig1.00.06+28.1616.25
56Tyra ChristophersonOUSA1.01.53+30.0316.54
57Linn Hege RosoLardal OL1.03.25+31.3517.19
58Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering1.03.50+32.0017.26
59Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving1.04.01+32.1117.29
60Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK1.06.16+34.2618.06
61Benedicte PedersenSarpsborg OL1.06.35+34.4518.11
62Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1.15.18+43.2820.34
Margrete KrageSarpsborg OLdiskvalifisert
Stine NjåsteinIL Tyrvingdiskvalifisert

D 19-20 E

3 790 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synnøve BråtenVegårshei IL33.128.45
2Andrine BenjaminsenLillomarka OL33.52+0.408.56
3Sigrid AlexandersenFossum IF33.59+0.478.57
4Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb35.07+1.559.15
5Anine AhlsandNydalens SK36.18+3.069.34
6Karen Oline KolstadFreidig36.54+3.429.44
7Evine Westli AndersenLøten o-lag37.35+4.239.54
8Ragnhild HjermstadFossum IF37.52+4.409.59
9Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb38.20+5.0810.06
10Tonje VassendPorsgrunn OL40.04+6.5210.34
11Eldbjørg NarumFossum IF40.30+7.1810.41
12Eirin Svanøe-HafstadFrol IL40.59+7.4710.48
13Ingvild WangLillomarka OL41.21+8.0910.54
14Frida SætherFreidig41.47+8.3511.01
15Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering42.50+9.3811.18
16Åsne Skram TrømborgKongsberg OL43.05+9.5311.22
17Maja MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia43.07+9.5511.22
18Nina Asheim BirkelandHalden SK43.18+10.0611.25
19Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)45.30+12.1812.00
20Karen BjergaardNydalens SK47.24+14.1212.30
21Amanda JohanssonOUSA49.03+15.5112.56
22Julie HjortlandLarvik OK50.53+17.4113.25
23Silje ArntzenAsker Skiklubb54.38+21.2614.24
24Nora Hui AndersenHamar OK55.51+22.3914.44
25Pia BlakeYukon O Association56.17+23.0514.51
26Lene Therese MyrlandNotodden OL56.56+23.4415.01
27Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg59.52+26.4015.47
28Lovise FremstadLarvik OK1.02.20+29.0816.26
29Marte Hoff HagenByåsen IL1.04.44+31.3217.04
30Evalin BrautigamOUSA1.08.18+35.0618.01
31Mana NakamuraTeam Japan1.13.32+40.2019.24
32Nastuki YamagishiTeam Japan1.20.32+47.2021.14
Angelika MaciejewskaUKS Traper Z¿ocieniecdiskvalifisert
Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubbdiskvalifisert
Melanie SergievOUSAdiskvalifisert
Ragnhild LøvliAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 17-18E

4 120 m, 76 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun HeimdalKonnerud IL32.227.51
2Peter NordbrødenHalden SK34.24+2.028.20
3Tobias KristensenLarvik OK35.46+3.248.40
4Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK36.58+4.368.58
5Kristian Nilsen SandnesEmblem IL37.17+4.559.02
6Ludvig RødnesOppsal Orientering38.09+5.479.15
7Vegard MyklemyrEiker OL38.44+6.229.24
8Trygve HeggedalKongsberg OL39.15+6.539.31
9Trygve Kristoffer LøvliHalden SK39.17+6.559.32
10Torkel ReinhartsenKristiansand OK39.48+7.269.39
11Sturla FrydenlundSturla, IF39.48+7.269.39
12Anders HagaRaumar Orientering39.56+7.349.41
13Håkon Østraat SævareidHalden SK40.26+8.049.48
14Kjetil MølvikFreidig40.39+8.179.51
15Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering41.03+8.419.57
16Olav Milian Schmitt GranHalden SK41.19+8.5710.01
17Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering41.50+9.2810.09
18Håvard EidsmoFreidig41.56+9.3410.10
19Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK42.02+9.4010.12
20Johannes BordalRingsaker OK42.29+10.0710.18
21Ivar Jevne ArnesenHamar OK42.42+10.2010.21
22Adrian OpheimFreidig43.08+10.4610.28
23Olav Andreas RemmenOL Trollelg43.30+11.0810.33
24Tarjei HoloFossum IF43.47+11.2510.37
25Ole KostølKristiansand OK44.15+11.5310.44
26Sam LunøeNydalens SK44.26+12.0410.47
27Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn44.29+12.0710.47
28Johannes Bakke AashamarKristiansand OK44.43+12.2110.51
29Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn44.52+12.3010.53
30Ola Løvald BråtenAsker Skiklubb44.53+12.3110.53
31Magnus WølnebergIL Tyrving45.28+13.0611.02
32Marius Landsem MelhusSteinkjer OK45.39+13.1711.04
33Hallvard Arntzen FossSandefjord OK45.47+13.2511.06
34Kristoffer NygårdVaregg Fleridrett46.05+13.4311.11
35Albin LarssonKatrineholms OK47.40+15.1811.34
36Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb48.15+15.5311.42
37Trygve LægranSteinkjer OK48.19+15.5711.43
38Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering48.25+16.0311.45
39Erlend Kvittum NytrøenTynset IF48.38+16.1611.48
40Lars SolliMo OK48.52+16.3011.51
41Brage JørumByåsen IL49.08+16.4611.55
42Go InamoriTeam Japan50.06+17.4412.09
43Ole Jakob OlsrødStokke IL50.07+17.4512.09
44Even Lindstad BørresenHamar OK51.44+19.2212.33
45Asger KirkegaardCopenhagenO52.31+20.0912.44
46Herman Aarstrand KirsteSkien OK52.44+20.2212.47
47Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn53.58+21.3613.05
48Sander Hildebrand RogndokkenFet OL54.10+21.4813.08
49Bjørnar LøvliAsker Skiklubb54.17+21.5513.10
50Truls Sildnes BaklidKonnerud IL54.45+22.2313.17
51Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering56.18+23.5613.39
52Ole FlaattenOK Skeidi56.29+24.0713.42
53Jørgen Kjos BarkenæsFet OL57.00+24.3813.50
54Thomas TubbehagenOK Moss58.18+25.5614.09
55Håvard UlsakerHemsedal IL58.23+26.0114.10
56Petter MarkhusVerdal OK58.46+26.2414.15
57Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering59.47+27.2514.30
58Håvard Landro SvingheimKonnerud IL1.00.16+27.5414.37
59Addison BosleyOUSA1.00.19+27.5714.38
60Jarle LysnesHedrum OL1.01.49+29.2715.00
61Ole Martin EdstrømOppsal Orientering1.04.40+32.1815.41
62Sander ArnevikRingerike OL1.09.03+36.4116.45
63Emil LøwengreenFredrikstad SK1.14.07+41.4517.59
64Audun Midttun SystadLyn Ski1.14.55+42.3318.11
65Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.15.19+42.5718.16
66Raku KunisawaTeam Japan1.17.47+45.2518.52
Jostein TandbergNydalens SKdiskvalifisert
John RundeKristiansand OKdiskvalifisert
Jan Erik NaessChicago Area Orienteering Clubdiskvalifisert
Simen Åmodt AmundsenLardal OLdiskvalifisert
Jørgen VisterIndre Østfold OKdiskvalifisert
Sondre LorentsenOK Silsanddiskvalifisert
Petter Vangen LunåsmoTynset IFdiskvalifisert
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Sverre Bang StøengHamar OKdiskvalifisert
Sondre DammTIF Vikingbrutt

H 19-20E

4 260 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar StørmerFossum IF30.487.13
2Elias T. MølnvikFossum IF32.49+2.017.42
3Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett33.17+2.297.48
4Håvard IrgensFossum IF33.30+2.427.51
5Vetle ChristiansenRaumar Orientering33.52+3.047.56
6Olai Stensland LillevoldFossum IF34.19+3.318.03
7Dag BlandkjennKristiansand OK34.44+3.568.09
8Steinar KollerudLillomarka OL34.48+4.008.10
9Jonas RessemFrol IL35.48+5.008.24
10Harald Astrup ArnesenHeming Orientering35.59+5.118.26
11Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK36.13+5.258.30
12Vebjørn TandbergNydalens SK36.58+6.108.40
13Are Smeland NygårdseterVegårshei IL37.19+6.318.45
14Gaute FriestadKristiansand OK37.32+6.448.48
15Morten JørgensenKristiansand OK38.02+7.148.55
16Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn38.03+7.158.55
17Simen BordalFossum IF38.23+7.359.00
18Krzysztof RzencaRaumar Orientering38.46+7.589.06
19Erik Olsvik DengerudNydalens SK38.58+8.109.08
20Rein Helle MårdalenFreidig39.36+8.489.17
21Øyvind WiggenByåsen IL39.47+8.599.20
22Joe WoodleyLillomarka OL40.20+9.329.28
23Matias Hodne HanischKristiansand OK40.32+9.449.30
24Sigurd MelsomFossum IF41.38+10.509.46
25Malthe GaarsdalHalden SK42.09+11.219.53
26Krzysztof WolowczykUNTS Warszawa43.45+12.5710.16
27Karl FremstadKongsberg OL45.08+14.2010.35
28Henrik BordalRingsaker OK46.47+15.5910.58
29Claus MartinsenHeming Orientering47.16+16.2811.05
30Alexander BergstromOrienteering Ottawa48.13+17.2511.19
31Timothy ChambersTEAM SA48.45+17.5711.26
32Ola JordheimHemsedal IL49.20+18.3211.34
33Tord HaflanNydalens SK49.20+18.3211.34
34Matej SeboOUSA50.37+19.4911.52
35Bjørn André AaslundFet OL50.49+20.0111.55
36Austin FowlerOUSA51.07+20.1911.59
37Niall McCarthyUniversity College Dublin OC52.03+21.1512.13
38Einar LofthusHamar OK52.55+22.0712.25
39Ole-Kristian KaspersenMo OK53.33+22.4512.34
40Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering54.17+23.2912.44
41Will HubschOUSA55.26+24.3813.00
42Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering55.30+24.4213.01
43Andreas AlvemNTNUI56.11+25.2313.11
44Takaya SakanashiTeam Japan57.18+26.3013.27
45Takashi HitraharaTeam Japan57.44+26.5613.33
46Roark RobinsonTEAM SA59.56+29.0814.04
47Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.05.42+34.5415.25
48Taiki TanakaTeam Japan1.14.23+43.3517.27
49Lars TreekremHeming Orientering1.15.46+44.5817.47
50Takatsugu KobayashiTeam Japan1.20.37+49.4918.55
51Dylan BarryTEAM SA1.43.31+1.12.4324.17
Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Rados¿aw PiotrowskiTäby OKdiskvalifisert
Henrik UpsalKristiansand OKdiskvalifisert
Magne JutulstadNTNUIbrutt

H 21E

4 830 m, 87 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magne DæhliHalden SK32.416.46
2Torgeir NørbechIL Tyrving32.52+0.116.48
3Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL33.06+0.256.51
4Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering33.29+0.486.55
5Eirik Kamstrup HovindNTNUI34.02+1.217.02
6Bjørn EkebergIL Tyrving34.23+1.427.07
7Sindre RønningFossum IF34.38+1.577.10
8Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK35.37+2.567.22
9Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering35.43+3.027.23
10Carl Petter LyngenFrol IL35.49+3.087.24
11Jo Forseth IndgaardFrol IL36.01+3.207.27
12Jon Aukrust OsmoenNTNUI36.17+3.367.30
13Emil AhlbäckFossum IF36.19+3.387.31
14Espen WeltzienJärla Orientering36.19+3.387.31
15Simen AamodtNTNUI36.23+3.427.31
16Mats NordbrødenJärla Orientering36.51+4.107.37
17Matthew SpeakeLillomarka OL36.58+4.177.39
18Paul SirumFrol IL37.15+4.347.42
19Vegard DanielsenKristiansand OK37.57+5.167.51
20Jim Øystein NybråtenIL Tyrving38.30+5.497.58
21Mathias Stensland LillevoldNTNUI38.44+6.038.01
22Leon Russell - KeelyLillomarka OL38.52+6.118.02
23Espen JakobsenIL Tyrving38.52+6.118.02
24Halvor Eid NielsenNTNUI38.58+6.178.04
25Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL39.04+6.238.05
26Kjetil OkkenhaugNTNUI39.23+6.428.09
27Tore SandvikHalden SK39.31+6.508.10
28Vegard RuttenborgNTNUI39.51+7.108.15
29Rune NygaardIL Gular39.57+7.168.16
30Emil WingstedtHalden SK40.14+7.338.19
31Eirik RustadRaumar Orientering40.14+7.338.19
32Borger MelsomFossum IF40.53+8.128.27
33Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering41.01+8.208.29
34Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)41.02+8.218.29
35Sigve VågsnesOppsal Orientering41.19+8.388.33
36Ola Marius PedersenOppsal Orientering41.31+8.508.35
37Martin HosetNTNUI41.51+9.108.39
38Anders BjergaardNTNUI42.15+9.348.44
39Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering42.20+9.398.45
40Simen Jevne ArnesenVaregg Fleridrett42.32+9.518.48
41Yasar Ismet DemirözNEO DSK42.39+9.588.49 Last ned GPS-spor i gpx-format
42Sindre SandvenFossum IF42.56+10.158.53
43Leif StørmerFossum IF43.16+10.358.57
44Dag LofthusNTNUI44.03+11.229.07
45Sverre Turter SandvoldNTNUI44.10+11.299.08
46Erik Feyling HaareKonnerud IL44.41+12.009.15
47Ståle GjelstenKristiansand OK44.43+12.029.15
48Jørgen FrøydLarvik OK45.07+12.269.20
49Magnus SvingheimRaumar Orientering45.20+12.399.23
50Johannes NarumVaregg Fleridrett45.54+13.139.30
51Ola BergerByåsen IL46.23+13.429.36
52Eirik W. MoeLierbygda OL46.34+13.539.38
53Bjørn LundanesNTNUI46.48+14.079.41
54Daniel OliversenTrøsken IL47.00+14.199.43
55Jonas Klausen EspedalNTNUI47.00+14.199.43
56Andreas G. PoldenGneist, IL47.04+14.239.44
57Stefan RingOK Löftan48.06+15.259.57
58Mattis HoltFreidig48.20+15.3910.00
59Espen FiskumHalden SK48.29+15.4810.02
60Jørgen FiskumFrol IL48.53+16.1210.07
61Erik PerssonOppsal Orientering49.02+16.2110.09
62Harald KalagerNTNUI49.38+16.5710.16
63Henning SpjelkavikIL Tyrving50.39+17.5810.29
64Mathias BenjaminsenLillomarka OL50.45+18.0410.30
65Håvard BergetFredrikstad SK50.57+18.1610.32
66Kristian Opsahl BredesenNTNUI52.09+19.2810.47
67Øyvind StoksethHalden SK52.10+19.2910.48
68Miko¿aj DutkowskiUKS ARKADY Raszków54.06+21.2511.12
69Jakob Kalvig SkoganNTNUI55.14+22.3311.26
70Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK55.16+22.3511.26
71Johan SvedbergHeming Orientering55.28+22.4711.29
72Raphael FerrandBækkelagets SK57.05+24.2411.49
73Truls KvaaseBækkelagets SK57.15+24.3411.51
74Lars Henrik ThonSturla, IF57.51+25.1011.58
75Ethan ChildsOUSA57.53+25.1211.59
76Mikael OlaussonOslostudentenes IK59.54+27.1312.24
77Stian Stærkeby JelstadModum OL1.00.41+28.0012.33
78Simen SmestadBækkelagets SK1.14.47+42.0615.28
Sindre JohannessenFreidigdiskvalifisert
Sjur HoviKristiansand OKdiskvalifisert
Térence RisseNydalens SKdiskvalifisert
Jarkko HuovilaHalden SKdiskvalifisert
Lars OwrenFreidigdiskvalifisert
Morten Jarvis WestergårdJärla Orienteringdiskvalifisert
Øyvind HelgerudHalden SKdiskvalifisert
Ivar LundanesEmblem ILdiskvalifisert
Hans Petter MathisenNTNUIdiskvalifisert

D 21E

4 010 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari FastingHalden SK31.547.57
2Ida Marie Næss BjørgulHalden SK32.23+0.298.04
3Maren Jansson HaverstadNTNUI34.01+2.078.28
4Kamilla OlaussenFredrikstad SK34.07+2.138.30
5Bodil HelgerudHalden SK35.14+3.208.47
6Helen PalmerHalden SK36.17+4.239.02
7Hanne SandstadFreidig36.25+4.319.04
8Lone BrochmannBækkelagets SK36.26+4.329.05
9Kine Hallan SteiwerHalden SK36.32+4.389.06
10Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK36.45+4.519.09
11Linn HokholtNTNUI37.40+5.469.23
12Hanna Haugen NordbrødenHalden SK37.53+5.599.26
13Marianne AndersenKonnerud IL38.14+6.209.32
14Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering39.15+7.219.47
15Runa FremstadLarvik OK39.17+7.239.47
16Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK39.20+7.269.48
17Julie StørmerNTNUI39.28+7.349.50
18Lene Godager KaasBækkelagets SK39.37+7.439.52
19Therese HaareKonnerud IL40.13+8.1910.01
20Anna UlvensøenNTNUI40.39+8.4510.08
21Marie Nordbye NybøKonnerud IL41.30+9.3610.20
22Kristine FjeldboNTNUI41.36+9.4210.22
23Gunhild Rogne HallandNTNUI42.10+10.1610.30
24Kristine BergliaEiker OL42.25+10.3110.34
25Ingunn Hultgreen WeltzienIL Tyrving42.37+10.4310.37
26Anette JuveliKonnerud IL43.04+11.1010.44
27Elen Katrine SkjerveNTNUI43.20+11.2610.48
28Ingrid BergeNTNUI43.24+11.3010.49
29Julie BøbelNydalens SK43.26+11.3210.49
30Kristine FjellangerNTNUI44.00+12.0610.58
31Emilie Westli AndersenLøten o-lag44.11+12.1711.01
32Josefin PerssonJärla Orientering45.15+13.2111.17
33Maria BrodinFossum IF45.48+13.5411.25
34Solveig BlindheimLillomarka OL46.20+14.2611.33
35Heidi StoksethHalden SK46.52+14.5811.41
36Zsuzsa FeyIL Tyrving46.55+15.0111.41
37Dagrun Daltveit SlettebøFana IL47.32+15.3811.51
38Aurora FossøyNTNUI47.33+15.3911.51
39Live LindemarkAsker Skiklubb48.32+16.3812.06
40Laurina NeumannBendigo Orienteers50.35+18.4112.36
41Jenny Andreassen MoeOppsal Orientering51.05+19.1112.44
42Ida Mari Borge HoviKonnerud IL51.47+19.5312.54
43Ingvild Maalen-JohansenNTNUI51.57+20.0312.57
44Åsta Venås FlægstadNTNUI52.06+20.1212.59
45Siri KollerudLillomarka OL52.35+20.4113.06
46Marit IsachsenAsker Skiklubb53.52+21.5813.25
47Camilla ØhmanNTNUI53.55+22.0113.26
48Gry GranstedtNTNUI53.57+22.0313.27
49Anne Kamstrup HovindRaumar Orientering53.59+22.0513.27
50Marie Hammer HåversenØstmarka OK56.29+24.3514.05
51Katharina RogstadNTNUI56.33+24.3914.06
52Hedvig ÅstebølNTNUI58.29+26.3514.35
53Marta UlvensøenNTNUI1.06.18+34.2416.32
54Marianne DæhliNTNUI1.21.38+49.4420.21
Kjersti Adéla WestinKristiansand OKdiskvalifisert
Britt Ingunn NydalNTNUIdiskvalifisert
Eline DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Tone E LyeIL Tyrvingdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor