Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, Eliteklasser, sprint - fredag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival, Eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellom - lørdagMellom - lørdag (totalt)Lang - søndagLang - søndag (totalt)

D 17-18 E

2 280 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie OlaussenFredrikstad SK12.435.34
2Ingeborg EideByåsen IL12.44+0.015.35
3Gina GranstedtHalden SK13.18+0.355.50
4Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb13.45+1.026.01
5Åshild KolstadMo OK13.52+1.096.04
6Sigrid BjørgenHamar OK14.13+1.306.14
7Åshild Faller RåheimFet OL14.16+1.336.15
8Astrid FiskumIL Tyrving14.24+1.416.18
9Emma WaddingtonDontGetLost Adventure Running14.30+1.476.21
9Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb14.30+1.476.21
11Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)14.39+1.566.25
12Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering14.54+2.116.32
13Tonje Aasheim NymarkAskøy OL14.55+2.126.32
14Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering15.04+2.216.36
14Kristin OttesenFredrikstad SK15.04+2.216.36
16Hedda VonenLillomarka OL15.07+2.246.37
17Anniken Helland-HansenIL Tyrving15.13+2.306.40
18Julie NærestadVegårshei IL15.14+2.316.40
19Anine HallénNydalens SK15.15+2.326.41
20Margrethe WisløffAsker Skiklubb15.18+2.356.42
21Tyra ChristophersonOUSA15.21+2.386.43
22Kristin Helland-HansenIL Tyrving15.23+2.406.44
23Silje HaugeHisøy OK15.25+2.426.45
24Oda SikkelandIL Tyrving15.36+2.536.50
25Marie DaleSteinkjer OK15.42+2.596.53
25Siri MoholthKongsberg OL15.42+2.596.53
27Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering15.43+3.006.53
28Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering15.46+3.036.54
29Anne Willkommen EikenKongsberg OL15.48+3.056.55
30Martine TopstadOL Tønsberg og omegn16.14+3.317.07
31Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)16.17+3.347.08
32Stine NjåsteinIL Tyrving16.23+3.407.11
33Line Wegner HodtFossum IF16.38+3.557.17
34Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett16.44+4.017.20
35Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb16.47+4.047.21
36Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK16.50+4.077.22
37Ellen Marie AriansenLillomarka OL16.55+4.127.25
38Stine Frogner TømmervoldHamar OK17.04+4.217.29
39Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering17.17+4.347.34
40Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)17.18+4.357.35
41Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK17.25+4.427.38
42Benedicte PedersenSarpsborg OL17.37+4.547.43
43Marthe RamstadFet OL17.38+4.557.44
44Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving17.44+5.017.46
45Karine VestølVegårshei IL18.03+5.207.55
46Idunn HaavengenKongsberg OL18.04+5.217.55
47Maren Roll PaulsenFredrikstad SK18.13+5.307.59
48Line SølbergOL Trollelg18.17+5.348.01
49Margrete KrageSarpsborg OL18.21+5.388.02
50Emilie WestinPorsgrunn OL18.26+5.438.05
51Oda Q FossumFreidig18.41+5.588.11
52Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK18.48+6.058.14
53Synne Eide RappRaumar Orientering18.57+6.148.18
54Jonna HalonenFjärås AIK18.58+6.158.19
55Elise UllernIL Tyrving18.59+6.168.19
56Johanne Øderud VatneBækkelagets SK19.17+6.348.27
57Fride SørensenSturla, IF19.35+6.528.35
58Linn Hege RosoLardal OL19.46+7.038.40
59Merel DirksenKOVZ20.17+7.348.53
0Lotte Eriksen ReitanBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
0Isabel BryantOUSAdiskvalifisert
0Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Tiril Ruud BråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert
0Ingvild C. FleisjeLillomarka OLdiskvalifisert
0Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 19-20 E

2 510 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anine AhlsandNydalens SK14.135.39
2Tonje VassendPorsgrunn OL14.35+0.225.48
3Evine Westli AndersenLøten o-lag15.17+1.046.05
4Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb15.20+1.076.06
5Synnøve BråtenVegårshei IL15.30+1.176.10
6Karen Oline KolstadFreidig15.47+1.346.17
7Ragnhild HjermstadFossum IF15.55+1.426.20
8Julie HjortlandLarvik OK16.03+1.506.23
9Frida SætherFreidig16.11+1.586.26
10Maja MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia16.14+2.016.28
11Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb16.30+2.176.34
12Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering16.41+2.286.38
13Ingvild WangLillomarka OL17.00+2.476.46
14Marte Hoff HagenByåsen IL17.01+2.486.46
15Angelika MaciejewskaUKS Traper Z¿ocieniec17.32+3.196.59
16Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)17.38+3.257.01
17Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg18.03+3.507.11
18Silje ArntzenAsker Skiklubb18.28+4.157.21
18Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)18.28+4.157.21
20Karen BjergaardNydalens SK18.31+4.187.22
21Amanda JohanssonOUSA18.40+4.277.26
22Åsne Skram TrømborgKongsberg OL18.52+4.397.30
23Nastuki YamagishiTeam Japan19.08+4.557.37
24Pia BlakeYukon O Association19.45+5.327.52
24Naomi SuzukiTeam Japan19.45+5.327.52
26Lene Therese MyrlandNotodden OL19.56+5.437.56
27Melanie SergievOUSA20.24+6.118.07
28Ragnhild LøvliAsker Skiklubb20.32+6.198.10
29Mami OruiTeam Japan22.46+8.339.04
30Mana NakamuraTeam Japan31.01+16.4812.21
0Evalin BrautigamOUSAdiskvalifisert
0Nora Hui AndersenHamar OKdiskvalifisert
0Sigrid AlexandersenFossum IFdiskvalifisert

H 17-18E

2 570 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun HeimdalKonnerud IL11.394.31
2Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering12.27+0.484.50
3Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK12.33+0.544.52
4Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.35+0.564.53
4Petter Vangen LunåsmoTynset IF12.35+0.564.53
6Håvard EidsmoFreidig12.40+1.014.55
7Sverre Bang StøengHamar OK12.41+1.024.56
8Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK12.46+1.074.58
9Anders HagaRaumar Orientering12.47+1.084.58
10Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn12.55+1.165.01
10Johannes Bakke AashamarKristiansand OK12.55+1.165.01
12Johannes BordalRingsaker OK12.57+1.185.02
13Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn12.59+1.205.03
14Marius Landsem MelhusSteinkjer OK13.06+1.275.05
15Hallvard Arntzen FossSandefjord OK13.08+1.295.06
16Tobias KristensenLarvik OK13.13+1.345.08
17Erlend Kvittum NytrøenTynset IF13.14+1.355.08
18Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn13.18+1.395.10
19Ole KostølKristiansand OK13.23+1.445.12
20Olav Andreas RemmenOL Trollelg13.28+1.495.14
21Even Lindstad BørresenHamar OK13.30+1.515.15
21Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering13.30+1.515.15
23Torkel ReinhartsenKristiansand OK13.34+1.555.16
24Trygve Kristoffer LøvliHalden SK13.35+1.565.17
25Trygve HeggedalKongsberg OL13.40+2.015.19
25Peter NordbrødenHalden SK13.40+2.015.19
27Vegard MyklemyrEiker OL13.43+2.045.20
28Håkon Østraat SævareidHalden SK13.45+2.065.21
29Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering13.47+2.085.21
30Magnus WølnebergIL Tyrving13.48+2.095.22
31Jørgen Kjos BarkenæsFet OL13.56+2.175.25
32Ole Jakob OlsrødStokke IL13.57+2.185.25
33Kristoffer NygårdVaregg Fleridrett13.59+2.205.26
34Go InamoriTeam Japan14.07+2.285.29
35Håvard Landro SvingheimKonnerud IL14.10+2.315.30
36Sturla FrydenlundSturla, IF14.12+2.335.31
37Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb14.20+2.415.34
38Sander Hildebrand RogndokkenFet OL14.24+2.455.36
39Albin LarssonKatrineholms OK14.26+2.475.36
40Kjetil MølvikFreidig14.35+2.565.40
41Lars SolliMo OK14.39+3.005.42
42Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK14.43+3.045.43
43Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering14.44+3.055.43
44Asger KirkegaardCopenhagenO14.47+3.085.45
44Tarjei HoloFossum IF14.47+3.085.45
46Brage JørumByåsen IL14.54+3.155.47
47Adrian OpheimFreidig14.59+3.205.49
48Trygve LægranSteinkjer OK15.00+3.215.50
49Jørgen VisterIndre Østfold OK15.06+3.275.52
50Olav Milian Schmitt GranHalden SK15.08+3.295.53
51Simen Åmodt AmundsenLardal OL15.12+3.335.54
52John RundeKristiansand OK15.26+3.476.00
53Ludvig RødnesOppsal Orientering15.30+3.516.01
54Ole Martin EdstrømOppsal Orientering15.46+4.076.08
55Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett15.50+4.116.09
55Ivar Jevne ArnesenHamar OK15.50+4.116.09
57Petter MarkhusVerdal OK15.55+4.166.11
58Sondre LorentsenOK Silsand15.59+4.206.13
59Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering16.03+4.246.14
60Jan Erik NaessChicago Area Orienteering Club16.14+4.356.18
61Addison BosleyOUSA16.20+4.416.21
62Håvard UlsakerHemsedal IL16.52+5.136.33
63Jarle LysnesHedrum OL16.59+5.206.36
64Raku KunisawaTeam Japan17.19+5.406.44
65Thomas TubbehagenOK Moss18.59+7.207.23
66Emil LøwengreenFredrikstad SK19.12+7.337.28
0Audun Midttun SystadLyn Skidiskvalifisert
0Sam LunøeNydalens SKdiskvalifisert

H 19-20E

2 560 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tim RobertsonFossum IF12.344.54
2Krzysztof RzencaRaumar Orientering12.55+0.215.02
3Oskar StørmerFossum IF13.07+0.335.07
4Markus HolterHalden SK13.08+0.345.07
5Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn13.17+0.435.11
5Anders Felde OlaussenHalden SK13.17+0.435.11
7Rados¿aw PiotrowskiTäby OK13.19+0.455.12
8Dag BlandkjennKristiansand OK13.35+1.015.18
9Erik Olsvik DengerudNydalens SK13.37+1.035.19
9Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13.37+1.035.19
9Andreas SølbergOL Trollelg13.37+1.035.19
12Håvard IrgensFossum IF13.42+1.085.21
13Krzysztof WolowczykUNTS Warszawa13.43+1.095.21
14Olai Stensland LillevoldFossum IF13.45+1.115.22
15Bjørn André AaslundFet OL13.46+1.125.22
16Karl FremstadKongsberg OL13.50+1.165.24
16Jonas RessemFrol IL13.50+1.165.24
18Matias Hodne HanischKristiansand OK13.54+1.205.25
19Elias T. MølnvikFossum IF13.58+1.245.27
20Øyvind WiggenByåsen IL14.02+1.285.28
21Martin PonevUzana14.10+1.365.32
21Magne JutulstadNTNUI14.10+1.365.32
23Joe WoodleyLillomarka OL14.15+1.415.33
24Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering14.18+1.445.35
25Steinar KollerudLillomarka OL14.25+1.515.37
27Vetle ChristiansenRaumar Orientering14.45+2.115.45
28Tord HaflanNydalens SK14.49+2.155.47
28Morten JørgensenKristiansand OK14.49+2.155.47
30Niall McCarthyUniversity College Dublin OC14.55+2.215.49
31Apostol AtanasovStora Tuna OK14.57+2.235.50
32Timothy ChambersTEAM SA14.58+2.245.50
33Malthe GaarsdalHalden SK15.05+2.315.53
34Will HubschOUSA15.11+2.375.55
35Roark RobinsonTEAM SA15.14+2.405.57
36Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK15.15+2.415.57
37Simen BordalFossum IF15.16+2.425.57
38Rein Helle MårdalenFreidig15.32+2.586.04
39Sigurd MelsomFossum IF15.40+3.066.07
40Matej SeboOUSA15.48+3.146.10
41Takatsugu KobayashiTeam Japan16.17+3.436.21
42Austin FowlerOUSA16.23+3.496.23
43Erland KvisleAsker Skiklubb16.32+3.586.27
44Claus MartinsenHeming Orientering16.50+4.166.34
45Ola JordheimHemsedal IL16.57+4.236.37
46Takaya SakanashiTeam Japan17.45+5.116.56
47Lars TreekremHeming Orientering17.46+5.126.56
48Andreas AlvemNTNUI18.10+5.367.05
49Taiki TanakaTeam Japan18.26+5.527.12
50Ole-Kristian KaspersenMo OK18.41+6.077.17
51Dylan BarryTEAM SA18.45+6.117.19
52Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering18.53+6.197.22
53Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL20.26+7.527.58
54Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering23.08+10.349.02
55Michael LaraiaOUSA31.53+19.1912.27
0Henrik UpsalKristiansand OKdiskvalifisert
0Are Smeland NygårdseterVegårshei ILdiskvalifisert
26Harald Astrup ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert

H 21E

2 590 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil AhlbäckFossum IF11.544.35
2Nicholas OskarssonLillomarka OL11.56+0.024.36
3Simen AamodtNTNUI11.57+0.034.36
4Bjørn LundanesNTNUI11.58+0.044.37
5Jon Aukrust OsmoenNTNUI12.04+0.104.39
6Eirik Kamstrup HovindNTNUI12.07+0.134.40
7Borger MelsomFossum IF12.11+0.174.42
8Leon Russell - KeelyLillomarka OL12.13+0.194.43
9Matthew SpeakeLillomarka OL12.14+0.204.43
11Hans Petter MathisenNTNUI12.19+0.254.45
12Vegard DanielsenKristiansand OK12.25+0.314.47
13Térence RisseNydalens SK12.30+0.364.49
14Sindre SandvenFossum IF12.34+0.404.51
15Paul SirumFrol IL12.36+0.424.51
15Carl Petter LyngenFrol IL12.36+0.424.51
17Eirik RustadRaumar Orientering12.39+0.454.53
17Dag LofthusNTNUI12.39+0.454.53
19Espen WeltzienJärla Orientering12.42+0.484.54
19Vegard RuttenborgNTNUI12.42+0.484.54
21Dane BlomquistLillomarka OL12.43+0.494.54
21Sindre RønningFossum IF12.43+0.494.54
23Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering12.46+0.524.55
23Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering12.46+0.524.55
23Miko¿aj DutkowskiUKS ARKADY Raszków12.46+0.524.55
26Halvor Eid NielsenNTNUI12.50+0.564.57
27Kjetil OkkenhaugNTNUI12.52+0.584.58
28Magnus SvingheimRaumar Orientering12.57+1.035.00
29Sindre JohannessenFreidig13.00+1.065.01
30Simen Jevne ArnesenVaregg Fleridrett13.01+1.075.01
30Martin HosetNTNUI13.01+1.075.01
32Jim Øystein NybråtenIL Tyrving13.04+1.105.02
33Ståle GjelstenKristiansand OK13.06+1.125.03
34Jonas Klausen EspedalNTNUI13.07+1.135.03
35Erik PerssonOppsal Orientering13.08+1.145.04
36Mattis HoltFreidig13.20+1.265.08
37Mats NordbrødenJärla Orientering13.31+1.375.13
38Sondre Sande GullordNTNUI13.40+1.465.16
39Øyvind StoksethHalden SK13.42+1.485.17
40Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)13.44+1.505.18
41Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL13.45+1.515.18
42Leif StørmerFossum IF13.50+1.565.20
43Ola Marius PedersenOppsal Orientering13.53+1.595.21
44Anders BjergaardNTNUI14.10+2.165.28
45Jakob Kalvig SkoganNTNUI14.11+2.175.28
46Jørgen FiskumFrol IL14.18+2.245.31
47Ethan ChildsOUSA14.36+2.425.38
48Eskil Sande GullordRaumar Orientering14.47+2.535.42
49Ola BergerByåsen IL15.04+3.105.49
50Mathias BenjaminsenLillomarka OL15.10+3.165.51
51Jørgen FrøydLarvik OK15.12+3.185.52
52Simen SmestadBækkelagets SK15.18+3.245.54
53Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK15.43+3.496.04
54Petter FureOppsal Orientering25.30+13.369.50
0Stig DalsørenKristiansand OKdiskvalifisert
0Yasar Ismet DemirözNEO DSKdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
0Sjur HoviKristiansand OKdiskvalifisert
10Håkon Jarvis WestergårdJärla Orienteringdiskvalifisert

D 21E

2 490 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering13.305.25
2Elise EgsethNydalens SK13.34+0.045.26
3Lone BrochmannBækkelagets SK14.09+0.395.40
4Linn HokholtNTNUI14.14+0.445.42
5Maren Jansson HaverstadNTNUI14.20+0.505.45
6Therese HaareKonnerud IL14.56+1.265.59
7Emilie Westli AndersenLøten o-lag14.58+1.286.00
8Anette JuveliKonnerud IL15.01+1.316.01
9Iliana IlievaHalden SK15.28+1.586.12
10Kristine FjellangerNTNUI15.31+2.016.13
11Anna UlvensøenNTNUI15.33+2.036.14
12Hanne SandstadFreidig15.41+2.116.17
13Kine GulliksenBækkelagets SK15.42+2.126.18
13Kristine FjeldboNTNUI15.42+2.126.18
15Gunhild Rogne HallandNTNUI15.48+2.186.20
16Siri KollerudLillomarka OL16.22+2.526.34
17Laurina NeumannBendigo Orienteers16.28+2.586.36
18Britt Ingunn NydalNTNUI16.34+3.046.39
19Marie Nordbye NybøKonnerud IL17.03+3.336.50
20Julie BøbelNydalens SK17.04+3.346.51
21Julie StørmerNTNUI17.08+3.386.52
22Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering17.19+3.496.57
23Aurora FossøyNTNUI17.39+4.097.05
24Heidi StoksethHalden SK17.44+4.147.07
25Gry GranstedtNTNUI17.58+4.287.12
26Jenny Andreassen MoeOppsal Orientering18.00+4.307.13
27Åsta Venås FlægstadNTNUI18.14+4.447.19
28Ida Mari Borge HoviKonnerud IL18.16+4.467.20
29Dagrun Daltveit SlettebøFana IL18.23+4.537.22
30Marit IsachsenAsker Skiklubb19.23+5.537.47
31Kjersti Adéla WestinKristiansand OK20.28+6.588.13
32Katharina RogstadNTNUI21.38+8.088.41
0Live LindemarkAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Hedvig ÅstebølNTNUIdiskvalifisert
0Marie Hammer HåversenØstmarka OKdiskvalifisert
0Runa FremstadLarvik OKdiskvalifisert
0Tone E LyeIL Tyrvingdiskvalifisert
0Camilla ØhmanNTNUIdiskvalifisert
0Guro VassendFossum IFdiskvalifisert
0Hanna Haugen NordbrødenHalden SKdiskvalifisert
0Marta UlvensøenNTNUIdiskvalifisert
0Marianne DæhliNTNUIdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor