Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skjærgårdssprinten - Publikumsløp NM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skjærgårdssprinten - Publikumsløp NM sprint
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 30 mai 2015

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

D -10

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tuva Eckdahl BookOK Horten32.2317.59
Mathilde KristensenStokke IL39.1821.50
Minna Sofie WingstedtHalden SK33.2918.36

D 11-12

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn19.0110.33
2Konstanse MoholthKongsberg OL19.58+0.5711.05
3Kristin Melby JacobsenLardal OL20.27+1.2611.21
4Eline SchjervenLardal OL22.54+3.5312.43
5Hannah Syrdal ØenHeming Orientering12.28.30+12.09.296.55.50

D 13-14

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna JohanssonHedrum OL16.118.59
2Tuva Aas StræteRingerike OL19.14+3.0310.41
3Mina SchjervenLardal OL19.58+3.4711.05
4Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering22.38+6.2712.34
5Christiane BøckmanKristiansand OK22.40+6.2912.35

D 15-16

1 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne VassendPorsgrunn OL14.458.11
2Heidi Therese WiestVang OL15.54+1.098.50
3Karianne Olsvik DengerudNydalens SK16.03+1.188.55
4Ella Arentz HagenSandefjord OK16.18+1.339.03
5Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL17.46+3.019.52
6Ingvild HøydalNydalens SK18.16+3.3110.08
7Silje Skatvedt StensrudOK Horten34.10+19.2518.58
8Aleksandra MathiesenStokke IL35.12+20.2719.33
0Maria PrestbøenSandefjord OKdiskvalifisert

D 17-

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lizzie InghamHalden SK18.266.49
2Sabine HauswirthHalden SK19.19+0.537.09
3Anja WingstedtHalden SK24.33+6.079.05
4Line Drange RuudRøyken OL33.36+15.1012.26
5Elin GravningenStokke IL34.39+16.1312.49
6Anne Berg GjølbergLarvik OK36.10+17.4413.23
7Linda FredhMåren OK43.21+24.5516.03

D 40-

2 700 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Astrup ArnesenHeming Orientering23.078.33
2Ingrid UndstadLarvik OK23.16+0.098.37
3Sara MathisenPorsgrunn OL23.40+0.338.45
3Kari MadslienNydalens SK23.40+0.338.45
5Grethe B ClausenLarvik OK23.46+0.398.48
6Hilde VassendPorsgrunn OL23.59+0.528.52
7Aud Ellen BrevikSturla, IF24.20+1.139.00
8Marit HaavardsholmSandnes IL24.50+1.439.11
9Audrun UtskarpenOslostudentenes IK25.49+2.429.33
10Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK26.47+3.409.55
11Mai Britt BjørkSandefjord OK27.02+3.5510.00
12Anne Berit BredholtSandefjord OK27.20+4.1310.07
13Ingvild EckdahlOK Horten29.50+6.4311.02
14Arnhild U. BråtenVegårshei IL29.55+6.4811.04
15Stine ArntzenSandefjord OK30.00+6.5311.06
16Anne MadslienNydalens SK30.05+6.5811.08
17Heidi ØstliRaumar Orientering30.14+7.0711.11
18Gunhild MyhrAsker Skiklubb30.35+7.2811.19
19Tone Sølie LysnesHedrum OL33.03+9.5612.14
20Astrid BrevikStokke IL33.51+10.4412.32
21Kristin SølbergIL Leik34.11+11.0412.39
22Anette FiringAndebu IL34.54+11.4712.55
23Marianne ReuschHeming Orientering35.05+11.5812.59
24Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL35.58+12.5113.19
25Lene MeenPorsgrunn OL36.34+13.2713.32
26Åse Hanne KristensenStokke IL39.01+15.5414.27
27Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK39.18+16.1114.33
28Monica SyrdalHeming Orientering40.48+17.4115.06
29Jane RødderKongsberg OL46.34+23.2717.14
30Rikke Kristin GåsholtHedrum OL50.58+27.5118.52
0Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orienteringdiskvalifisert
0Ida Vår DirdalLarvik OKdiskvalifisert

D 50-

2 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari ChristiansenSandefjord OK22.498.27
2Hilde StorløkkenKongsberg OL25.49+3.009.33
3Grete HoviSkien OK26.24+3.359.46
4Kjersti StræteRingerike OL27.29+4.4010.10
5Anne-Guri JevneHamar OK28.26+5.3710.31
6Toril HallanLillomarka OL29.18+6.2910.51
7Berit DanielsenIL Tyrving30.25+7.3611.15
8Hilde MoholthKongsberg OL33.06+10.1712.15
9Hilde KløvstadSandefjord OK36.48+13.5913.37
0Gro EllegaardVang OLdiskvalifisert

D 60-

1 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid StrandeSkien OK19.4410.57
2Anne Lise SagaKjose IL20.10+0.2611.12
3Turid Rustand OlsenKongsberg OL22.26+2.4212.27
4Elisabeth RødAndebu IL24.12+4.2813.26
5Inger NergaardStokke IL25.34+5.5014.12
6Karin KittilsenStokke IL26.22+6.3814.38
0Margareta BrynhildsenStokke ILdiskvalifisert

D 70-

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli KlovningPorsgrunn OL18.0010.00

H -10

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Martin DybvikStokke IL1.11.5039.54
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn29.2516.20
Liam Viggo WingstedtHalden SK29.1516.15
Ville Emil WingstedtHalden SK27.1915.10
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 11-12

1 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle Nikolai WølloKongsberg OL15.328.37
2Jonas MyhrAsker Skiklubb15.59+0.278.52
3Tobias MathisenPorsgrunn OL18.35+3.0310.19
4Simen GravningenStokke IL20.16+4.4411.15
5Stein Aas StræteRingerike OL20.25+4.5311.20
6Fridtjof ReuschHeming Orientering22.33+7.0112.31
7Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL24.24+8.5213.33
8Kristoffer EckdahlOK Horten25.42+10.1014.16
9Ola MeenPorsgrunn OL26.55+11.2314.57
10Theodor BjørkSandefjord OK33.27+17.5518.35
11Erik Rønhovde FrostmoStokke IL36.10+20.3820.05
0Hallgeir BrevikStokke ILdiskvalifisert

H 13-14

1 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1August Syrdal ØenHeming Orientering18.2610.14
2Cornelius BjørkSandefjord OK18.29+0.0310.16
3Audun BrevikStokke IL20.01+1.3511.07
4Karl Mathias WoldOK Horten22.50+4.2412.41
5Andreas Skjelland HeggStokke IL23.33+5.0713.05
6Iver RingheimLarvik OK23.37+5.1113.07
7Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn25.26+7.0014.07
8Per Anders EckdahlOK Horten29.40+11.1416.28
0Even GravningenStokke ILdiskvalifisert

H 15-16

1 800 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Clemet WisløffAsker Skiklubb13.507.41
2Per Ivar StoklandGanddal IL13.51+0.017.41
3Erik Hæstad BjørnstadFossum IF14.01+0.117.47
4Peter GisholtFossum IF14.22+0.327.58
5Eskil FrøislandVang OL14.28+0.388.02
6Alexander Repstad StoremyrIL Hauken14.40+0.508.08
7Njaal Ellegaard MelbyVang OL14.49+0.598.13
8Petter Astrup ArnesenHeming Orientering15.23+1.338.32
9Emil StørmerFossum IF15.24+1.348.33
10Ole Johan BråtenVang OL15.53+2.038.49
11Rasmus MathisenPorsgrunn OL17.25+3.359.40
12Audun Melby JacobsenLardal OL18.33+4.4310.18
13Fredrik SveenVang OL20.32+6.4211.24
14Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb23.10+9.2012.52
0Sivert Åmodt AmundsenLardal OLdiskvalifisert

H 17-

2 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mats DahlénKristiansand OK17.476.35
2Marius MartinsenSandefjord OK20.01+2.147.24
3Morten TangenMåren OK21.11+3.247.50
4Henrik Drange RuudRøyken OL21.23+3.367.55
5Bjørnar BrevikStokke IL23.18+5.318.37
6Donatas KontautasOK Moss24.17+6.308.59
7Halvor HorvliKonnerud IL24.27+6.409.03
8Håkon Nergaard BergStokke IL24.42+6.559.08
9Henrik BergmanSandefjord OK25.06+7.199.17

H 40-

2 700 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank LøwengreenFredrikstad SK20.107.28
2Jon Iver BakkenNydalens SK20.40+0.307.39
3Odd-Ivan LorentsenOK Silsand21.04+0.547.48
4Tore NymarkAskøy OL21.14+1.047.51
5Arne NåtedalTrollo21.37+1.278.00
6Terje BakkePorsgrunn OL22.05+1.558.10
7Dag Helland-HansenTyrving22.12+2.028.13
8Tom KristensenLarvik OK22.29+2.198.19
9Jon SkriubakkenPorsgrunn OL22.43+2.338.24
10Henning Bratland CarlsenOK Moss23.05+2.558.32
11Per Olav GulbrandsenLarvik OK23.11+3.018.35
12Christian ReuschHeming Orientering27.17+7.0710.06
13Trond FossSandefjord OK28.50+8.4010.40
14Tor Sverre GravningenStokke IL31.08+10.5811.31
15Tor RingstadHedrum OL31.30+11.2011.40
16Kenneth DybvikStokke IL40.09+19.5914.52

H 50-

2 700 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein-Erik SøgårdKongsberg OL20.147.29
2Eivind HoffIL Tyrving20.34+0.207.37
3Ole Petter HaugenNydalens SK21.31+1.177.58
4Per Kristian EkebergIL Tyrving21.35+1.217.59
5Knut Erling ØenHeming Orientering22.05+1.518.10
6Oluf BøckmanKristiansand OK23.06+2.528.33
7Terje MidtbøWing OK23.12+2.588.35
8Roger LysnesHedrum OL23.25+3.118.40
9Lasse ArnesenHeming Orientering23.28+3.148.41
10Haakon ArnesenByåsen IL23.32+3.188.42
11Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering24.01+3.478.53
12Geir BråtenVegårshei IL24.10+3.568.57
13Kjell MaroniByåsen IL24.37+4.239.07
14Terje HenriksenAsker Skiklubb24.49+4.359.11
14Ole Petter VestølVegårshei IL24.49+4.359.11
16Erlend RåheimOK Øst25.48+5.349.33
17Øivind MyhreKongsberg OL27.23+7.0910.08
18Kjetil KløvstadSandefjord OK27.37+7.2310.13
19Arne ArnesenHamar OK29.36+9.2210.57
20Jan Ivar GundersenHedrum OL30.48+10.3411.24
21Morten AndresenOK Skeidi32.56+12.4212.11
22Oskar KaaløySandefjord OK39.07+18.5314.29
23Terje BråtenRaumar Orientering12.36.00+12.15.464.40.00
0Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
0Juha VienaRingerike OLdiskvalifisert
0Svein LarsenKongsberg OLdiskvalifisert
0Guttorm L EggeOslostudentenes IKdiskvalifisert
0Knut AasRingerike OLdiskvalifisert

H 60-

1 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Are EriksenOslostudentenes IK15.548.50
2Øivind FadumSande Sportsklubb17.08+1.149.31
3Geir Holm GundersenSturla, IF18.13+2.1910.07
4Olav NipenIL Tyrving19.10+3.1610.38
5Elling AakreAndebu IL19.57+4.0311.05
6Ragnar Niemi BergStokke IL20.08+4.1411.11
7Runar KittilsenStokke IL20.31+4.3711.23
8Atle RemmePorsgrunn OL24.03+8.0913.21
9Jørgen KvilhaugBotne SK25.50+9.5614.21
10Eilef LandsverkSkien OK38.23+22.2921.19

H 70-

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thorolf TrolsrudBotne SK19.2710.48
2Roar ForbordMalvik IL19.49+0.2211.00
3Lars Martin GjeinStokke IL20.48+1.2111.33
4Ragnar HillestadLardal OL20.51+1.2411.35
5Lars Magne KlovningPorsgrunn OL22.06+2.3912.16
6Per Øystein AndersenLarvik OK24.33+5.0613.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor