Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Romjulsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Romjulsløpet
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: lørdag 26 desember 2015

H-Lang

10 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarthe WesterheimStord Orientering1.21.497.34
2Rune NygaardIL Gular1.22.30+0.417.38
3Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett1.28.14+6.258.10
4Andreas G. PoldenGneist, IL1.29.01+7.128.14
5Sveinung RykkjeStord Orientering1.37.26+15.379.01
6Oskar RøenVaregg Fleridrett1.40.13+18.249.16
7Ronny RykkjeVaregg Fleridrett1.40.37+18.489.18
8Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK1.42.16+20.279.28
9Bjørn Johannessen FieldNTNUI2.05.57+44.0811.39
10Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett2.06.42+44.5311.43
11Sindre HovdenStord Orientering2.26.10+1.04.2113.32
12Håkon RykkjeStord Orientering2.41.01+1.19.1214.54
0Lars-Inge ArnevikRingerike OLdiskvalifisert
0Magne KnudsenGneist, ILdiskvalifisert

H-Mellom

6 400 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddmund RoalkvamStord Orientering49.517.47
2Kristian RykkjeVaregg Fleridrett57.12+7.218.56
3Jarle HauglandStord Orientering59.09+9.189.14
4Einar MartinsenVikebygd59.14+9.239.15
5Stian RykkjeStord Orientering59.51+10.009.21
6Arne Henrik HovdenStord Orientering1.07.49+17.5810.35
7Sindre LangaasNydalens SK1.08.11+18.2010.39
8Kjetil RoalkvamStord Orientering1.08.28+18.3710.41
9Even RolfsnesStord Orientering1.22.07+32.1612.49
10Lars Harald FrugårdStord Orientering1.27.33+37.4213.40
11Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL1.29.40+39.4914.00
12Torbjørn VaajeAustre Moland IL1.31.11+41.2014.14
13Sander ArnevikRingerike OL1.31.16+41.2514.15
14Lars BaklidKonnerud IL1.40.32+50.4115.42
0Anders Dybvik FosseNOTEAMdiskvalifisert
Oskar ArnevikRingerike OLbrutt

H-Kort

2 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingolf DybvikStord Orientering37.3615.40
2Per Audun KlosterFitjar IL37.39+0.0315.41
3Jens Øien KlosterFitjar IL44.37+7.0118.35
4Henrik HammarslandStord Orientering48.21+10.4520.08
5Harald HaugenStord Orientering48.31+10.5520.12
6Frode KlosterFitjar IL48.32+10.5620.13
7Per Olaf TangenFana IL1.02.01+24.2525.50
8Oskar BaklidKonnerud IL1.08.24+30.4828.30
9Kristian Leiknes NagNOTEAM1.34.31+56.5539.22
10Jørgen WesterheimStord Orientering1.44.35+1.06.5943.34
0Martin StautlandStord Orienteringdiskvalifisert

D-Mellom

6 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helen MartinsenIL Gular1.08.0210.37
2Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.16.11+8.0911.54
3Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK1.31.12+23.1014.15
4Tove AgdesteinStord Orientering1.31.16+23.1414.15
5Line Skjevik ArnevikRingerike OL1.31.21+23.1914.16
6Tora Aasheim NymarkAskøy OL1.38.34+30.3215.24
7Tove AasheimAskøy OL1.38.35+30.3315.24
0Annie MyhreStord Orienteringdiskvalifisert
0Vibeke RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D-Kort

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine VadStord Orientering35.3914.51
2Edel SlettemarkStord Orientering35.41+0.0214.52
3Arnfrid SkjævelandStord Orientering37.17+1.3815.32
4Torunn HammerslandStord Orientering48.42+13.0320.17
5Kari Ellen BaklidKonnerud IL1.08.30+32.5128.32
6Helene WesterheimNOTEAM1.44.45+1.09.0643.38
7Victoria WesterheimNOTEAM1.44.54+1.09.1543.42
Linda Marie HammerslandStord Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor