Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AOOK dagsamling sprint i Oslo

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AOOK dagsamling sprint i Oslo
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: lørdag 7 februar 2015

Klasser: Visa alla | Lang | Kort

Lang

8 600 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering41.054.46
2Raffael FerrandBækkelagets SK43.25+2.205.02
2Emilie Westli AndersenLøten o-lag43.25+2.205.02
4Lone BrochmannBækkelagets SK45.15+4.105.15
5Mathias BenjaminsenLillomarka OL47.01+5.565.28
6Carl Godager KaasBækkelagets SK48.46+7.415.40
7Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb48.47+7.425.40
8Sondre Ruud BråtenNydalens SK49.53+8.485.48
9Sam LunøeNydalens SK49.54+8.495.48
10Einar LunøeNydalens SK51.54+10.496.02
11Thalia BertschingerNydalens SK53.21+12.166.12
12Håvard IrgensFossum IF53.59+12.546.16
13Silje ArntzenAsker Skiklubb54.05+13.006.17
14Runar BjørhovdeBækkelagets SK54.22+13.176.19
15Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering57.29+16.246.41
16Ingvild C. FleisjeNittedal OL59.07+18.026.52
17Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb59.32+18.276.55
18Sander ArntzenAsker Skiklubb1.00.30+19.257.02
19Tonje VassendPorsgrunn OL1.03.02+21.577.19
20Ellen AriansenNittedal OL1.04.05+23.007.27
0Emil AhlbäckFossum IFdiskvalifisert
0Sigrid AlexandersenFossum IFdiskvalifisert
0Kine GulliksenBækkelagets SKdiskvalifisert
0Eskil Sande GullordRaumar Orienteringdiskvalifisert
0Sindre SandvenFossum IFdiskvalifisert
0Emil Morgenlie SkeiNydalens SKdiskvalifisert
0Anders VisterNydalens SKdiskvalifisert
0Johan Teodor WestlyAsker Skiklubbdiskvalifisert

Kort

4 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus RambergØstmarka OK25.276.03
2Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering28.20+2.536.44
3Are EriksenOslostudentenes IK28.56+3.296.53
4Karen BjergaardNydalens SK29.05+3.386.55
5Elias JonssonNydalens SK29.21+3.546.59
6Bjørn Henning GrandalIL Tyrving30.26+4.597.14
7Andreas RambergØstmarka OK32.06+6.397.38
8Nora GrafferØstmarka OK32.25+6.587.43
9Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering32.32+7.057.44
10Siri GrandalIL Tyrving34.53+9.268.18
11Johanne Øderud VatneBækkelagets SK35.37+10.108.28
12Tor DrageNOTEAM53.00+27.3312.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor