Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: lørdag 29 august 2015

N-åpen

1 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Edvin AakreEgersund OK12.3111.22
Vegard BruunEgersund OK23.0320.57
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering24.5822.41
Julie M HellandEgersund OK14.2113.02
Therese Alisa LundÅlgård Orientering17.5316.15
Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering18.2616.45
Marie Haga NesseHaugesund IL Orientering25.0522.48
Øyvind Haga NesseHaugesund IL Orientering15.5214.25
Livar OftedalÅlgård Orientering24.2622.12
Vebjørn OftedalÅlgård Orientering23.2021.12
Eric Aase OlsenEgersund OK20.2118.30
Sigbjørn Aase OlsenEgersund OK20.1618.25
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)13.0011.49
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb17.1515.40
Sondre BruunEgersund OKdiskvalifisert
Synne Skeie PettersonEgersund OKdiskvalifisert

D -10

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anna TaksdalGanddal IL14.3510.25

D 11-12

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)12.338.57
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.11+0.389.25

D 11-12N

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dina Sofie Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb19.5114.10

D 13-14

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL14.507.25
2Ingrid LamarkGanddal IL17.25+2.358.42
3Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb17.27+2.378.43
4Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL22.33+7.4311.16
5Marie WathneSandnes IL (Rogaland)23.45+8.5511.52
6Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb26.03+11.1313.01

D 15-16

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina VollHaugesund IL Orientering16.148.07

D 17-

2 500 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL16.216.32
2Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)17.21+1.006.56
3Jane M HellandEgersund OK18.20+1.597.20
4Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)18.30+2.097.24
5Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)20.23+4.028.09
6Anita Glenne KallhovdEgersund OK21.11+4.508.28
7Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb21.40+5.198.40
8Trine BolstadGanddal IL21.48+5.278.43
9Randi EngløkkHaugesund IL Orientering21.58+5.378.47
10Grethe StoklandGanddal IL22.05+5.448.50
11Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb22.20+5.598.56
12Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL22.57+6.369.10
13Henriette NessetÅlgård Orientering23.21+7.009.20
14Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering23.23+7.029.21
15Bjørg Line FurlandSandnes IL (Rogaland)23.58+7.379.35
16Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL26.46+10.2510.42
17Ragnhild ThuSandnes IL (Rogaland)29.59+13.3811.59
18Toril GranlyStavanger Orienteringsklubb30.43+14.2212.17
0Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Vibeke LamarkGanddal ILdiskvalifisert

D 50-

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK15.247.42
2Randi L.H. BirkelandEgersund OK16.57+1.338.28
3Ann Karin TjørhomGanddal IL18.31+3.079.15
4Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb19.15+3.519.37
5May MelingStavanger Orienteringsklubb21.20+5.5610.40

D 60-

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK23.1111.35
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb25.18+2.0712.39

D 70-

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb21.5010.55
2Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb24.00+2.1012.00
3Helga AaslidEgersund OK25.28+3.3812.44

H -10

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)21.4615.32
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering17.0912.15
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)19.3614.00

H 11-12

1 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind LamarkGanddal IL12.198.47
2Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering12.46+0.279.07
3Markus RichterSandnes IL (Rogaland)13.34+1.159.41
4Andreas Nybak UrdalGanddal IL14.37+2.1810.26
5Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)14.54+2.3510.38
6Sindre Skeie PettersonEgersund OK16.10+3.5111.32
7Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering17.14+4.5512.18
8Torjus LindangerSandnes IL (Rogaland)20.15+7.5614.27
9Ole Andre BrandsbergEgersund OK23.48+11.2917.00
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 11-12N

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve Haga NesseHaugesund IL Orientering20.4414.48

H 13-14

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering13.236.41
2Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)14.37+1.147.18
3Ole Kristian TaksdalGanddal IL17.58+4.358.59
4Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering18.24+5.019.12
5Tobias RøddeGanddal IL20.19+6.5610.09
6Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)21.26+8.0310.43

H 15-16

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Ivar StoklandGanddal IL16.056.26
2Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb17.33+1.287.01
3Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering17.51+1.467.08
0Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 17-

3 000 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering15.425.14
2Ørjan RavndalÅlgård Orientering15.58+0.165.19
3Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering16.34+0.525.31
4Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)17.41+1.595.53
5Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)17.56+2.145.58
6Arild AasheimGanddal IL18.23+2.416.07
7Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)18.48+3.066.16
8Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)19.12+3.306.24
9Morten Bjerga SundliGanddal IL19.47+4.056.35
10Thomas HetlandEgersund OK20.05+4.236.41
11Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)20.41+4.596.53
12Amund Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb20.59+5.176.59
13Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb21.22+5.407.07
14Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering21.37+5.557.12
15Gunnar PettersonEgersund OK21.47+6.057.15
16Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)22.40+6.587.33
17Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb23.01+7.197.40
18Kim RichterSandnes IL (Rogaland)23.11+7.297.43
19Jostein BaustadHaugesund IL Orientering23.29+7.477.49
20Erik EngløkkHaugesund IL Orientering24.24+8.428.08
21Erik Nistad NesseHaugesund IL Orientering24.57+9.158.19
22Tomas NessetÅlgård Orientering27.04+11.229.01
23Arild SvihusGanddal IL32.43+17.0110.54
23Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL32.43+17.0110.54
25Frode Halvor LundÅlgård Orientering33.51+18.0911.17
26Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering34.19+18.3711.26
0Trond LamarkGanddal ILdiskvalifisert
0Kenneth MydlandEgersund OKdiskvalifisert
0Per Olav HaarrGanddal ILdiskvalifisert
0Alf Johan Walgermo LimaGanddal ILdiskvalifisert
0Sturla StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

H 50-

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb15.596.23
2Harald KlippenbergEgersund OK18.18+2.197.19
3Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)18.38+2.397.27
4Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb19.38+3.397.51
5Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb22.16+6.178.54
6Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb29.06+13.0711.38

H 60-

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb17.036.49
2Harry BreilandÅlgård Orientering17.11+0.086.52
3Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb20.15+3.128.06
4Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb23.06+6.039.14
5Kjell SvihusGanddal IL23.35+6.329.26
6Ove OalandGanddal IL24.35+7.329.50
0Svein Leonard EliassenVaulen Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 70-

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tormod AaslidEgersund OK18.299.14
2Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb18.43+0.149.21
3Magnar NerheimSuldal Orienteringslag21.33+3.0410.46
4Edmund UalandEgersund OK24.49+6.2012.24
5Arne BrandsbergEgersund OK26.20+7.5113.10

C-Åpen

1 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åshild Hausberg IversenEgersund OK13.589.58
2Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb15.55+1.5711.22
3Katrine Haga NesseHaugesund IL Orientering16.37+2.3911.52
4Silje Bjerga SundliGanddal IL20.19+6.2114.30
5Knut Endre JacobsenEgersund OK21.25+7.2715.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor