Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint Hordaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint Hordaland
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 12 mai 2015

Klasser: Visa alla | H19- | D19- | H16-18 | D16-18 | H60- | D13-15 | H13-15 | D60- | D/H-10 | D11-12 | H11-12 | C-åpen | D/H11-12N | D13-N | H13-N | N-åpen | A-åpen

H19-

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett18.11
2Göran WinbladRehns BK19.19+1.08
3Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett19.38+1.27
4Trygve BuanesTIF Viking20.26+2.15
5Per Arne AadlandSamnanger IL20.44+2.33
6Olav EkrheimVaregg Fleridrett21.15+3.04
7Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett22.56+4.45
8Tom JohannessenGneist, IL23.20+5.09
9Arne JohannesenIL Gular24.18+6.07
10Bjart Are HellenTIF Viking25.02+6.51
11Pål ThomassenVaregg Fleridrett25.34+7.23
12Sturle NordeideGneist, IL25.57+7.46
13Ketil MaldeIL Gular26.16+8.05
14Tommy SævareidOs Orienteringsklubb26.23+8.12
15Kjetil DammTIF Viking27.01+8.50
16Sverre Johan NærheimIL Gular27.08+8.57
17Petter Oen-SivertsenTIF Viking28.59+10.48
18Snorre LundeGneist, IL34.37+16.26
19Matti TorgersenBergens TF37.47+19.36
Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Andreas G. PoldenGneist, ILdiskvalifisert
Ronny RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Espen HammerslandGneist, ILikke startet
Jon-Kåre HansenTIF Vikingikke startet
Eirik Sæther HatlenBSI - Orienteringikke startet
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrettikke startet
Tore Svein NeseAskøy OLikke startet

D19-

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina GogaBergens TF19.23
2Christiane TrösseVaregg Fleridrett19.45+0.22
3Dagrun Daltveit SlettebøFana IL20.21+0.58
4Mariell ArntzenGneist, IL20.26+1.03
5Karianne StrømmeTIF Viking20.40+1.17
6Gunhild ForlandAskøy OL22.27+3.04
7Ragnhild BalsvikOsterøy IL22.34+3.11
8Kristine GrønlundBSI - Orientering22.42+3.19
8Valentina DimitrovaGneist, IL22.42+3.19
10Birte OppedalGneist, IL22.48+3.25
11Tove AasheimAskøy OL24.50+5.27
12Else LogeBSI - Orientering25.09+5.46
13Ina Hopland SkageGneist, IL25.30+6.07
14Olena StrugalovaVaregg Fleridrett25.31+6.08
15Lisbeth AadlandSamnanger IL26.37+7.14
16Lise ChristensenTIF Viking27.33+8.10
17Marian Kjellevold MaldeIL Gular28.28+9.05
18Britt KarlsenAskøy OL28.35+9.12
19Hege FjellbirkelandIL Gular28.52+9.29
20Lise Balestrand GrønbechAskøy OL30.28+11.05
21Anne WestergårdVaregg Fleridrett31.00+11.37
22Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb33.17+13.54
23Anne Kjersti DaltveitFana IL33.36+14.13
Mariann ScheiTIF Vikingdiskvalifisert
May-lill DammTIF Vikingikke startet
Marie Tschudi MadsenTIF Vikingikke startet

H16-18

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett15.01
2Øyvind JohannessenGneist, IL16.18+1.17
3Jakob EiknerFana IL16.49+1.48
4Sondre DammTIF Viking16.51+1.50
5Knut KyrkjebøTIF Viking17.54+2.53
6Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett18.03+3.02
7Andreas GrønbechAskøy OL22.17+7.16
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D16-18

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett17.31
2Line LaurantsenVaregg Fleridrett18.07+0.36
3Constance StorvestreVaregg Fleridrett18.13+0.42
4Tonje Aasheim NymarkAskøy OL18.51+1.20
5Hanne DaltveitFana IL19.28+1.57
6Sigrid SøvikGneist, IL20.41+3.10
7Vilde Hopland SkageGneist, IL20.44+3.13
8Runa AlmelandFana IL27.10+9.39
Ida LehmannVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Ida Johanne AadlandSamnanger ILikke startet

H60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagfinn HoleBergens TF22.31
2Egil KarlsenAskøy OL25.17+2.46
Jan Terje MikkelsenTIF Vikingdiskvalifisert

D13-15

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Strømme LidTIF Viking17.04
2Tora Aasheim NymarkAskøy OL17.46+0.42
3Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular17.54+0.50
4Ingunn Torød BusetGneist, IL18.33+1.29
5Marie Oen-SivertsenTIF Viking19.33+2.29
6Marie AadlandSamnanger IL20.20+3.16
7Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular21.34+4.30
8Ragnhild BohneVaregg Fleridrett29.49+12.45
9Svanhild Grevskott BåtnesVaregg Fleridrett30.32+13.28
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H13-15

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian RykkjeVaregg Fleridrett12.57
2Birk Bell LysakerFana IL16.03+3.06
3Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett17.28+4.31
4Ulrik HellenTIF Viking18.21+5.24
5Aksel MjelstadTIF Viking18.23+5.26
6Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett18.43+5.46
7Johan EikangerIL Gular19.16+6.19
8Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett20.14+7.17
9Mads Jørgen SkageGneist, IL20.24+7.27
10Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett20.37+7.40
11Eirik Bjerke OtteråTIF Viking20.53+7.56
12Erik BohneVaregg Fleridrett21.46+8.49
13Martin Krokeide OttesenTIF Viking22.24+9.27
14Magnus GjerstadOsterøy IL22.41+9.44
15Mathias HeradstveitGneist, IL22.47+9.50
16Lars EvensenGneist, IL22.53+9.56
17Sindre Haaland WesterbøGneist, IL30.57+18.00
Aune DørmænenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TFdiskvalifisert
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gulardiskvalifisert
Olav Hammersland GarnesGneist, ILikke startet
Jørgen Julius JohansenVaregg Fleridrettikke startet
Mathias RosenlundVaregg Fleridrettikke startet
Fredrik VikenGneist, ILikke startet

D60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF18.25
2Siren GreveBergens TF20.38+2.13
3Berit HegdalBergens TF23.35+5.10
4Kari SecherBergens TF34.45+16.20
5Ingrid RollFana IL37.23+18.58

D/H-10

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Hedda Erica EikangerGneist, ILikke startet

D11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Roll-TørnqvistFana IL14.57
2Oda Kjellevold MaldeIL Gular16.55+1.58
3Helene GrønbechAskøy OL20.32+5.35
Ellinor BekkumFana ILikke startet
Maren Krokeide OttesenTIF Vikingikke startet
Victoria TorsvikGneist, ILikke startet

H11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Strømme LidTIF Viking14.07
2Gard York HaukenesVaregg Fleridrett16.53+2.46
3Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett17.24+3.17
4Gabriel AndersenTIF Viking17.32+3.25

C-åpen

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anja VikVaregg Fleridrett15.58
2Louise Marie JohnsenVaregg Fleridrett16.43+0.45
3Edvard Ormhaug Tschudi MadsenTIF Viking18.00+2.02
4Stina Matland MadsenFana IL18.57+2.59
5Britt SolhiemVaregg Fleridrett32.52+16.54
Ine NyhusBSI - Orienteringdiskvalifisert
Einar SkintveitVaregg Fleridrettikke startet

D/H11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin Tysnes-HolmefjordFana IL14.01
2Kaisa Klubben MosevollAskøy OL16.23+2.22
3Marie ThomassenVaregg Fleridrett30.06+16.05

N-åpen

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett15.21
2Emil Øye KragsethIL Gular15.23+0.02
3Siv Klubben MosevollAskøy OL16.25+1.04
4Gabriel Skintveit MikkelsonVaregg Fleridrett17.37+2.16
5Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett17.46+2.25
6Ole Johan SolbergVaregg Fleridrett18.25+3.04
7Jens SolbergVaregg Fleridrett18.27+3.06
8Oskar HeksemFana IL19.24+4.03
9Andreas Strømme LidTIF Viking19.40+4.19
10Filip RogdeFana IL21.06+5.45
11Marta VorlandVaregg Fleridrett21.44+6.23
12Johanna SolbergVaregg Fleridrett21.50+6.29
13Kirill EikangerGneist, IL23.55+8.34
14Anders Rønnestad DørmænenVaregg Fleridrett29.34+14.13
Terje AmundsenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Isak AugustVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Benedicte BøenVaregg Fleridrettikke startet
Benjamin BøenVaregg Fleridrettikke startet

A-åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stig MjelstadTIF Viking22.32
2Bjørn BataldenFana IL31.31+8.59
3Sindre EkrheimBergens TF33.15+10.43
Marcel NiederhauserAskøy OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor