Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Langdistanse AAOK og VAOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Langdistanse AAOK og VAOK
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Hope IL
Dato: lørdag 29 august 2015

N-åpen

1 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Linea DalandKristiansand OK32.3921.46
Gudrun Fidje GrytingGjerstad IL27.4718.31
Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering17.4911.52
Øyvind SollieHope IL19.4413.09
Elias Vågsnes SælsbråtenIF Trauma26.1517.30
Liv Cathrine SælsbråtenIF Trauma33.3222.21
Thea Vågsnes SælsbråtenIF Trauma33.2722.18

D 11-12

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering29.0512.38
2Lene HaugeHisøy OK37.49+8.4416.26
3Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering49.31+20.2621.31

D 13-14

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK27.3912.01
2Sigrid EkelandOddersjaa SSK32.37+4.5814.10
3Mia HirschIF Trauma35.36+7.5715.28
4Christiane BøckmanKristiansand OK37.58+10.1916.30
5Silje KregnesKristiansand OK39.53+12.1417.20
6Fanny SkindloIF Trauma43.18+15.3918.49

D 17-A kort

3 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linn Carina DalandKristiansand OK1.16.0619.30
2Susan BøbelIL Imås1.36.06+20.0024.38

D 17-B

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK53.3323.16
2Mari CowardOK Sør55.04+1.3123.56
3Aileen RundeKristiansand OK1.02.51+9.1827.19
4Ann Mari StudsrudHisøy OK1.49.10+55.3747.27

D 17-C

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri CowardOK Sør1.16.4833.23

D 17-20

4 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje HaugeHisøy OK1.03.1013.09
2Julie NærestadVegårshei IL1.05.04+1.5413.33
3Ida AurebekkTorridal IL1.53.19+50.0923.36

D 21-

8 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.42.3012.39
2Leena KuusipohjaKristiansand OK2.15.37+33.0716.44
3Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK2.23.46+41.1617.44
0Kjersti Adéla WestinKristiansand OKdiskvalifisert

D 35-

4 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne HaugeHisøy OK1.40.0720.51

D 45-

4 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone HirschIF Trauma1.38.4220.33
2Synnøve Emblem HolteGjerstad IL2.16.27+37.4528.25

D 70-

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg BøbelIL Imås56.3424.35

H 13-14

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK23.0310.01
2Anders VestølVegårshei IL29.02+5.5912.37

H 15-16

4 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar EkelandOddersjaa SSK49.4310.21
2Marius AurebekkKristiansand OK53.42+3.5911.11
3Fredrik Monrad OlsenFlosta IL2.12.40+1.22.5727.38

H 17-A kort

4 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas SommerfeltGjerstad IL1.32.0519.11
2Andreas SælsbråtenIF Trauma1.34.55+2.5019.46
3Inge HaugeHisøy OK2.54.16+1.22.1136.18
0Arvid SollieHope ILdiskvalifisert

H 17-B

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ove KjetsåOtra IL36.3715.55
2Morten CowardOK Sør38.35+1.5816.46
3Tony HalsallOtra IL44.37+8.0019.23
4Nils-Henrik PedersenHisøy OK1.42.23+1.05.4644.30

H 17-20

8 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torkel ReinhartsenKristiansand OK1.16.579.30
2Sebastian DalandKristiansand OK1.22.59+6.0210.14
3Marius PyttenKristiansand OK1.25.38+8.4110.34
4Sigurd Svaland AasKristiansand OK1.59.44+42.4714.46
0John RundeKristiansand OKdiskvalifisert

H 21-

9 100 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard DanielsenKristiansand OK1.16.418.25
2Eirik Martens SvensenKristiansand OK1.16.51+0.108.26
3Ståle GjelstenKristiansand OK1.20.31+3.508.50
4Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK1.29.40+12.599.51
5Sjur HoviKristiansand OK1.30.49+14.089.58
6Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1.40.24+23.4311.01
7Magnus JohanssonKristiansand OK1.41.15+24.3411.07
8Terje UrfjellIL Imås1.51.09+34.2812.12
9Per Olav NærestadIF Trauma2.03.28+46.4713.34

H 35-

8 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell Arne HålandOK Sør1.56.4414.24

H 45-

8 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Idar SætranIF Trauma1.51.3913.47
2Oluf BøckmanKristiansand OK1.54.30+2.5114.08
0Geir Henrik HirschIF Traumadiskvalifisert

H 55-

4 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jack BjørnsenKristiansand OK59.0512.18
2Steinar AasBirkenes IL1.01.12+2.0712.45
3Jens Arild KrokenVegårshei IL1.13.28+14.2315.18
4Trygve LølandBirkenes IL1.18.00+18.5516.15

H 60-

4 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering1.15.4115.46
2Tore FidjeGjerstad IL1.22.39+6.5817.13
3Stein CowardOK Sør1.26.48+11.0718.05

H 65-

3 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn PettersenGjerstad IL1.17.4119.55
0Øyvin SimonsenIL Imåsbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor