Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprintcup 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup 4
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: torsdag 30 april 2015

D -10

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tora KittilsenFreidig13.07
2Una KittilsenFreidig15.32
3Maja Sæterhaug KnudsenFreidig17.26
4Eir Sverresdotter EksethFreidig17.27
5Ingrid Myhr AmundsenWing OK17.28
6Malin Nordgård LeirenByåsen IL17.46
7Vilde Nordgård LeirenByåsen IL17.58
8Marie Wollan BenumByåsen IL19.49
9Ingrid Wollan BenumByåsen IL20.12
10Linnea SimensenFreidig20.18
11Maria Strømdal WikFreidig20.52
12Nora HalvorsenFreidig21.04

D 11-12

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mathea Spets StorhovFreidig9.02
2Mari EidsmoFreidig9.31+0.29
3Ella Fiskum NessFreidig10.58+1.56
4Ane Malene KolstadFreidig11.02+2.00
5Frid Sverresdotter EksethFreidig12.22+3.20
6Silje SimensenFreidig13.44+4.42
7Vilde HolmqvistByåsen IL18.01+8.59
8Anna Aurora NolteFreidig21.11+12.09
Astrid Oline Rinnan GreenWing OKdiskvalifisert

D 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hedda Hoff HagenByåsen IL22.28
2Tale Tannvik SkeiFreidig26.49+4.21
3Maren VikenByåsen IL29.17+6.49
4Hanne RogstadNidarøst OK32.31+10.03
5Mona Eggen KongsbakWing OK35.22+12.54
6Stine AuneNidarøst OK35.51+13.23
7Stine Myhr AmundsenWing OK35.59+13.31
8Emilie MikkelsenFreidig46.12+23.44

D 15-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ragnhild EideByåsen IL18.50
2Lene Berg HanssenByåsen IL19.07+0.17
3Vera MelkildFreidig21.02+2.12
4Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK22.43+3.53
5Marte Lien JohnsenByåsen IL23.48+4.58
6Andrine VikenByåsen IL27.02+8.12
7Ella Eriksen KongsvikWing OK27.41+8.51
8Martine Klock FletenWing OK30.17+11.27
9Marte Myhr AmundsenWing OK30.40+11.50
10Sarah BrynhildsenWing OK44.23+25.33

D 17-20

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emma ArnesenByåsen IL17.05
2Frida SætherFreidig17.52+0.47
3Malin SandstadFreidig18.12+1.07
4Mai WatsonNTNUI18.39+1.34
5Marte Hoff HagenByåsen IL19.07+2.02
6Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg19.23+2.18
7Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering19.49+2.44
8Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb20.18+3.13
9Line SølbergOL Trollelg21.42+4.37
10Kristine Klock FletenWing OK21.44+4.39
11Pernille OpheimFreidig22.30+5.25
12Kristin HøydalsvikByåsen IL23.04+5.59
13Heidi JensenNTNUI23.23+6.18
14Randi MohusWing OK23.43+6.38
15Emilie Liabakk EriksenByåsen IL24.40+7.35
16Eldrid BratsbergWing OK29.09+12.04
17Gina MagnussenNTNUI31.42+14.37

D 21-

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Audhild Bakken RognstadNTNUI17.12
2Kristine FjellangerNTNUI17.30+0.18
3Gunhild Rogne HallandNTNUI18.07+0.55
4Maren Jansson HaverstadNTNUI18.13+1.01
5Guro TorpeFrol IL18.33+1.21
6Anna UlvensøenNTNUI18.39+1.27
7Ida TiltnesIL Tyrving18.51+1.39
8Sara ProforsFrol IL19.15+2.03
9Kari SvingheimFrol IL19.33+2.21
10Aurora FossøyNTNUI19.43+2.31
10Elise Taylor SpetsFrol IL19.43+2.31
12Elen Katrine SkjerveNTNUI19.44+2.32
13Marit ValaNTNUI20.02+2.50
14Lise Østlid bagstevoldNTNUI20.03+2.51
15Rannveig JørgensenNTNUI20.06+2.54
16Mari Angell-PetersenFreidig20.53+3.41
17Melanie SimpsonWing OK21.08+3.56
18Marte Fallbakken BergeNTNUI21.15+4.03
19Jenny PerssonByåsen IL21.40+4.28
20Hanne VefsnmoByåsen IL21.41+4.29
21Karoline Dahl FosbyNTNUI22.01+4.49
22Guro Heimstad KleivenNTNUI22.12+5.00
23Christine SandvoldNTNUI22.27+5.15
24Julie Hilland AndersenNTNUI22.57+5.45
25Line Hovdenak StenersenNidarøst OK23.12+6.00
26Mari Brenne DreierFrol IL23.21+6.09
27Mette Resell NolteFreidig23.26+6.14
28Ingunn SandbakkNTNUI23.58+6.46
29Anne berit EngebakkenVingelen IL24.07+6.55
30Mari PukstadNidarøst OK29.03+11.51
Bjørg GranlyNTNUIdiskvalifisert
Ane Kjerstine SandstadFrol ILdiskvalifisert

H -10

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lars Endreseth BaaslandFreidig11.51
2Kristoffer Strømdal WikFreidig12.40
3Tristan HalvorsenFreidig14.57
4Kasper LodgaardByåsen IL15.33
5Alf Petter LynumFreidig16.19
6Andreas Brun RuiFreidig18.53
7Vebjørn Bergh HansenByåsen IL21.29

H 11-12

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erlend AuneByåsen IL9.28
2Håkon OlsenFreidig9.59+0.31
3Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig11.13+1.45
4Petter Andreas LonaWing OK11.26+1.58
5Vemund MølnvikFreidig11.48+2.20
6Emil LeroyerFreidig12.55+3.27
7Vetle Grønvik EkraFreidig13.05+3.37
8Ola Garstad PettersenFreidig13.15+3.47
9Emil GrønliFreidig14.37+5.09
10Jakob Lundgren MelandWing OK15.31+6.03
11Alfred Gilje SanneFreidig17.09+7.41
12Iver Dalsaune ThunFreidig27.01+17.33
Oskar TangvoldFreidigdiskvalifisert

H 13-14

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Simen Spets StorhovFreidig16.37
2Vegard KittilsenFreidig17.12+0.35
3Lars SandstadFreidig17.59+1.22
4Jonas GrønliFreidig19.04+2.27
5Jo Even KolstadFreidig20.15+3.38
6Jonas VindalWing OK21.20+4.43
7Petter Liabakk EriksenByåsen IL21.38+5.01
8Jostein RøFreidig21.52+5.15
9Mikkel HoltFreidig22.25+5.48
10Håkon HolstadFreidig23.33+6.56
11Nikolai RenolenWing OK26.08+9.31
12Erik Hagen BergWing OK26.41+10.04
13Tormod Kristian GevingFreidig26.46+10.09
14Tobias GundersenNidarøst OK27.09+10.32
15Johannes LangaasNidarøst OK28.19+11.42 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Gabriel CallananWing OK28.31+11.54
17Olaf Gilje SanneFreidig28.45+12.08
18Brage AsplemFreidig31.04+14.27
19Trygve Annar NæssWing OK32.07+15.30
20Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK36.10+19.33
21Øystein MoltumyrMalvik IL36.42+20.05
22Mathias Enebak IversenFreidig49.39+33.02

H 15-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oscar LyngenFrol IL15.16
2Mathias VindalFreidig15.48+0.32
3Oskar Spets StorhovFreidig16.26+1.10
4Kristian Fredrik LynumFreidig17.49+2.33
5Mats EidsmoFreidig17.50+2.34
6Mathias HermstadFreidig18.23+3.07
7Even Svegård ByeByåsen IL21.53+6.37
8Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL22.40+7.24
9Martin SelmerFreidig23.47+8.31
10Ulrik Vasseljen LundboWing OK26.49+11.33

H 17-20

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas SølbergOL Trollelg14.18
2Håvard EidsmoFreidig15.49+1.31
3Olav Andreas RemmenOL Trollelg16.25+2.07
4Kjetil MølnvikFreidig16.27+2.09
5Adrian OpheimFreidig16.39+2.21
6Arvid LyngstadWing OK16.57+2.39
7Endre AaenStjørdals-Blink Orientering17.47+3.29
8Sondre LorentsenOK Silsand19.00+4.42
9Johannes K. MidtbøWing OK19.38+5.20
10Ola KeiseråsIL Leik20.14+5.56
11Birk GravdahlWing OK21.54+7.36

H 21-

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg14.12
2Sindre JohannessenFreidig14.35+0.23
3Terje MaroniByåsen IL14.40+0.28
4Sindre Østgulen DeiszNTNUI14.46+0.34
5Mattis HoltFreidig14.52+0.40
6Ove BaardsgaardOL Trollelg15.18+1.06
7Halvor Eid NielsenNTNUI15.22+1.10
8Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI16.00+1.48
9Mads FornesNTNUI16.32+2.20
10Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL16.35+2.23
11Niklas ProforsNTNUI16.51+2.39
12Roar SkulbørstadOL Trollelg17.08+2.56
13Joakim Blix PrestmoBækkelagets SK17.10+2.58
14Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK17.18+3.06
15Petter Andreas BerghMalvik IL17.32+3.20
16Kristian Wollen SteenNTNUI17.34+3.22
17Fredrik SteinsvikNTNUI17.52+3.40
18Snorre HansenByåsen IL18.01+3.49
19Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg18.03+3.51
20Gjermund OlsenNTNUI18.07+3.55
21Helmer VoldenWing OK18.32+4.20
22Anders EstenstadIL Leik18.55+4.43
23Kristoffer NeslandNTNUI18.58+4.46
24Erik FrøsethVerdal OK20.23+6.11
25Gaute NepstadNTNUI23.48+9.36
26Petter LyngNidarøst OK28.17+14.05
Terje Faugstad BjertnesNTNUIdiskvalifisert
Bjørn Johannessen FieldNTNUIdiskvalifisert
Sondre GullordNTNUIdiskvalifisert
Tommy SchmidOL Trollelgdiskvalifisert
Trond SimensenFreidigdiskvalifisert

H 40-

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tomas EidsmoFreidig15.17
2Bjørnar LynumFreidig16.35+1.18
3Torgeir AuneByåsen IL17.35+2.18
4Brage KeiseråsIL Leik18.17+3.00
5Vegard HansenOL Trollelg18.53+3.36
6Arne DybdahlLillomarka OL19.02+3.45
7Bernt BrynhildsenWing OK19.34+4.17
8Agnar RenolenWing OK19.42+4.25
9Arild H ClausenFreidig19.44+4.27
10Harald StorrønningByåsen IL19.49+4.32
11Jan HageIL Leik20.02+4.45
12Jon HolstadFreidig20.47+5.30
13Roy SelandWing OK20.57+5.40
14Egil HustvedtWing OK20.59+5.42
15Per Ivar SkinderhaugWing OK21.55+6.38
16Øystein WiggenByåsen IL22.52+7.35
17Eivind LonaWing OK23.15+7.58
18Arild HeggesetFreidig24.41+9.24
19Lars Erik StrømsnesMalvik IL24.44+9.27
20Stein-Erik FletenWing OK28.48+13.31
Trond SletnerByåsen ILdiskvalifisert

H 50-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjarne LienByåsen IL17.26
2Svein Erik BratsbergWing OK18.24+0.58
3Dag StenersenNidarøst OK19.11+1.45
4Haakon ArnesenByåsen IL19.34+2.08
5Knut HagenByåsen IL19.52+2.26
6Bernt RognesFreidig19.58+2.32
7Svein Olav ÅmotIL Leik20.01+2.35
8Ragnar NessFreidig20.14+2.48
9Dag Erik HellandWing OK21.00+3.34
10Geir OwrenFreidig21.50+4.24
11Per Einar PedersliOL Trollelg22.08+4.42
12Kjell MaroniByåsen IL23.55+6.29
13Eirik VefsnmoByåsen IL24.41+7.15
14Bjørn Erik JohnsenByåsen IL26.30+9.04
15Geir WillumsenFreidig30.04+12.38
16Erik BlakeByåsen IL31.56+14.30
Håvard EidnesOL Trollelgdiskvalifisert
Terje MidtbøWing OKdiskvalifisert

H 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørn BergerByåsen IL22.52
2Rune M HoltFreidig29.01+6.09
Frank BjarkøWing OKdiskvalifisert
Olav KvittemFreidigdiskvalifisert

H 65-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Steinar AasvangWing OK23.17
2Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering24.16+0.59
3Anders WaageFreidig25.17+2.00
4Rolf KarsetSteinkjer OK25.26+2.09
5Frode StensrudOL Trollelg26.03+2.46
6Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering26.28+3.11
6Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering26.28+3.11
8Lars SkrøvsethWing OK28.13+4.56
9Tor GjermstadWing OK28.49+5.32
10Harald LaugloOL Trollelg30.43+7.26
11Nils Olav VennevikFreidig31.01+7.44

H 70-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Roar ForbordMalvik IL23.15
2Leif EngenNidarøst OK25.21+2.06
3Leidulv VinjeNidarøst OK25.25+2.10
4Torleif StephansenNidarøst OK27.37+4.22
5Leif RøhjellByåsen IL27.45+4.30
6Øistein ÅsmulOL Trollelg29.55+6.40
7Harald KrogstadNidarøst OK41.55+18.40
Finn Faye KnudsenOL Trollelgdiskvalifisert

H 75-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gunnar ØsterbøFreidig24.42
2Jardar SandstadSelbu OK30.21+5.39
3Stig Arild HaugskottOL Trollelg33.22+8.40
4Finn BjørgumNidarøst OK36.24+11.42
5Henry SundsetvikOL Trollelg36.55+12.13

H 80-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Paul ForsethOL Trollelg32.34
2Arne Kjell FoldvikNidarøst OK33.46+1.12

D 40-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kari Solem AuneByåsen IL21.46
2Gro Sandstad EidsmoFreidig22.01+0.15
3Gøril EideByåsen IL22.09+0.23
4Mona J. MølnvikFreidig22.32+0.46
5Sigrid MelkildFreidig23.21+1.35
6Hilde ForbordMalvik IL25.49+4.03
7Kjersti TannvikFreidig26.19+4.33
8Mari HoffByåsen IL26.26+4.40
9Liv TennesWing OK26.53+5.07
10Kristin SølbergIL Leik28.17+6.31
11Maj-Lisbet RønningFreidig30.49+9.03
12Susanna BrynhildsenWing OK31.40+9.54
13Anne Elisabeth HellandWing OK34.44+12.58
14Anne-Lise BratsbergWing OK35.00+13.14
15Ingunn MorsetWing OK38.01+16.15
Torunn Spets StorhovFreidigdiskvalifisert

D 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rine HanssenByåsen IL22.30
2Grete Berge OwrenFreidig25.19+2.49
3Nina-Beate LiabakkByåsen IL25.30+3.00
4Hanne SvegårdByåsen IL28.33+6.03
5Åse Rita EllingsenWing OK28.45+6.15
6Turid ArnesenByåsen IL43.08+20.38

D 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Siri DrogsetWing OK30.52
2Ruth SchmidOL Trollelg31.18+0.26
3Reidun Fallan SmaavikFreidig33.27+2.35
4Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK37.56+7.04

D 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Torid KvaalFreidig27.10
2Randi HellandWing OK41.12+14.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor