Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp Nidarøst OK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp Nidarøst OK
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: torsdag 3 september 2015

N-åpen

1 100 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK22.11+1.3120.09
0Odin GåsvikNidarøst OK35.04+14.2431.52
0Anna HøyseterWing OK17.1515.40
0Ida K. JakobsenFreidig18.1016.30
0Alfred HøyseterWing OK18.1116.31
0Hedda WiddingMalvik IL14.3713.17
0Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK21.49+1.0919.49
0Nicholas Trent StendahlNidarøst OK22.14+1.3420.12
0Martine Sætre BeckNidarøst OK29.08+8.2826.29
0Henning HolmquistByåsen IL17.1915.44
0Eistein AskeFreidig20.4018.47
0Aksel VikenByåsen IL27.35+6.5525.04
0Sivert Sæther LevinFreidig14.4213.21
0Ida EilertsenByåsen IL15.2213.58
0Hedda SæbøNidarøst OK20.0618.16
0Ole Ulseth SylteFreidig18.1016.30
0Anna Emilie LonaWing OK25.26+4.4623.07
0Ludvik Storler SnøfuglFreidig14.5713.35
0Benjamin CallananWing OK12.4611.36
0Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK29.13+8.3326.33
0Vilde Nordgård LeirenByåsen IL27.26+6.4624.56
0Thomas GundersenNidarøst OK20.1118.20
0Martin Sæther LevinFreidig18.2216.41
0Gaute RomundstadNidarøst OK22.21+1.4120.19
0Eira Fossbak AsplemFreidig30.00+9.2027.16
0Johanna SøraasWing OK18.3316.51
0Nora HalvorsenFreidig19.1817.32
0Kasper LodgaardByåsen IL27.39+6.5925.08
0Eir Sverresdotter EksethFreidig19.2017.34
0Ingeborg KolstadWing OK11.0310.02
0Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK25.56+5.1623.34
0Borgar StavrumWing OK24.54+4.1422.38
0Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK25.06+4.2622.49
0Theodor Eikemo-NilsenFreidig25.32+4.5223.12
0Annika BjerkanWing OK25.48+5.0823.27
0Ine Bohnhorst TegdanFreidig22.59+2.1920.53
0Kristine BraathenWing OK20.0818.18
0Maja Sæterhaug KnudsenFreidig16.4315.11
0Nora Rossvold OtterleiByåsen ILikke startet

D -10

1 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Malin N. LeirenByåsen IL15.2411.50
0Stine Gilje HagelerByåsen IL15.0111.33
0Marita AskeFreidig12.479.50
0Tora KittilsenFreidig12.249.32
0Astrid Berge MjølhusOL Trollelg19.58+4.2015.21
0Solveig Louise NissenFreidig26.34+10.5620.26
0Ingrid Myhr AmundsenWing OK15.3812.01
0Una KittilsenFreidig12.229.30
0Sigrid HaugskottOL Trollelg12.399.43
0Maria Strømdal WikFreidig16.13+0.3512.28
0Thea EilertsenByåsen IL14.5311.26
0Lina Storler SnøfuglFreidig14.4311.19

D 11-12

1 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig13.078.11
2Mari EidsmoFreidig13.59+0.528.44
3Ane Malene KolstadFreidig14.36+1.299.07
4Ella Fiskum NessFreidig16.15+3.0810.09
5Silje Marie NissenFreidig17.00+3.5310.37
6Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering18.26+5.1911.31
7Anna Aurora NolteFreidig18.34+5.2711.36
8Astrid Oline Rinnan GreenWing OK18.49+5.4211.45
9Frid Sverresdotter EksethFreidig18.56+5.4911.50
10Vilde HolmqvistByåsen IL26.00+12.5316.15

D 11-12N

1 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK16.2212.35
2Leah Korsnes VinjeNidarøst OK16.26+0.0412.38

D 13-14

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Hoff HagenByåsen IL18.057.14
2Vilde Lereim StorliFreidig21.07+3.028.26
3Frida HaugskottOL Trollelg21.17+3.128.30
4Tale Tannvik SkeiFreidig23.26+5.219.22
5Maren VikenByåsen IL25.43+7.3810.17
6Hanne Helmine RogstadNidarøst OK27.41+9.3611.04
7Mona Eggen KongsbakWing OK28.23+10.1811.21

D 13-16C

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Lauvstad SundeWing OK18.3711.38
2Stine Myhr AmundsenWing OK19.47+1.1012.21

D 13-16N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea WalsethMalvik IL28.2916.45

D 15-16

3 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild EideByåsen IL24.438.14
2Vera MelkildFreidig26.17+1.348.45
3Lene Berg HanssenByåsen IL26.44+2.018.54
4Marte Lien JohnsenByåsen IL27.44+3.019.14
5Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering27.59+3.169.19
6Malin OpøienOL Trollelg30.21+5.3810.07
7Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK31.46+7.0310.35
8Andrine VikenByåsen IL33.02+8.1911.00
9Anna RenolenWing OK33.28+8.4511.09
10Nora S. UtsethWing OK35.22+10.3911.47
11Dina ReitanFreidig35.49+11.0611.56
12Ella Eriksen KongsvikWing OK36.30+11.4712.10
13Marte Myhr AmundsenWing OK39.47+15.0413.15
14Sarah BrynhildsenWing OK48.31+23.4816.10
0Martine Klock FletenWing OKdiskvalifisert

D 15-16B

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne KvammeWing OK25.0210.00

D 17-20

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille OpheimFreidig29.589.59
2Eldrid BratsbergWing OK41.25+11.2713.48

H -10

1 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Alf Petter LynumFreidig14.3811.15
0Tobias Eid-JohansenNidarøst OK30.04+11.0823.07
0Jørgen AuneByåsen IL18.5614.33
0Tristan HalvorsenFreidig15.4912.10
0Erlend GrønliFreidig15.5412.13
0Vegard Lereim StorliFreidig17.3613.32
0Kristoffer Strømdal WikFreidig9.577.39
0Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK17.1813.18
0Martin Moseid UlvenFreidig12.279.34

H 11-12

1 600 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Høyem OlsenFreidig15.109.28
2Vegard Ulseth SylteFreidig15.18+0.089.33
3Tord RomundstadNidarøst OK15.32+0.229.42
4Emil LeroyerFreidig16.01+0.5110.00
5Edvin Skauby GrønningSelbu OK17.25+2.1510.53
6Kristoffer LerliMelhus IL17.40+2.3011.02
7Lars Erik UglemsmoSelbu OK19.05+3.5511.55
8Eskil EllefsenFreidig19.17+4.0712.03
9Vegard FjeldstadOL Trollelg19.21+4.1112.05
10Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig20.00+4.5012.30
11Tomas EllefsenFreidig21.16+6.0613.17
12Trygve Johannes BuhaugNidarøst OK21.20+6.1013.20
13William P WalsethMalvik IL21.41+6.3113.33
14Vetle Grønvik EkraFreidig22.58+7.4814.21
15Oskar StorlerMelhus IL24.07+8.5715.04
16Anders TørumSelbu OK24.52+9.4215.32
17Alfred Gilje SanneFreidig25.16+10.0615.47
18Sigurd BraathenWing OK41.52+26.4226.10
0Sigurd Holbø DyrsetNidarøst OKdiskvalifisert
0August MaskeFreidigdiskvalifisert

H 11-12N

1 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak LiljedalFreidig15.2211.49
2Fredrik BjerkanWing OK18.55+3.3314.33
3Johannes TryggestadFreidig20.01+4.3915.23

H 13-14

2 500 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenFreidig15.076.02
2Simen Spets StorhovFreidig15.31+0.246.12
3Petter Liabakk EriksenByåsen IL15.38+0.316.15
4Lars SandstadFreidig15.59+0.526.23
5Jonas GrønliFreidig17.59+2.527.11
6Mikkel HoltFreidig18.02+2.557.12
7Jonas VindalWing OK18.03+2.567.13
8Jo Even KolstadFreidig18.29+3.227.23
9Håkon HolstadFreidig18.56+3.497.34
10Alf Johan FolgerøFreidig19.03+3.567.37
11Jostein RøFreidig19.33+4.267.49
12Matias NissenFreidig19.55+4.487.58
13Einar EideByåsen IL21.03+5.568.25
14Johannes LangaasNidarøst OK21.12+6.058.28
15Tobias GundersenNidarøst OK22.35+7.289.02
16Nikolai RenolenWing OK23.42+8.359.28
17Sebastian BjerkanWing OK25.50+10.4310.20
18Øystein MoltumyrMalvik IL26.13+11.0610.29
19Erik Hagen BergWing OK26.17+11.1010.30
20Gabriel CallananWing OK26.44+11.3710.41
21Håkon SæternesByåsen IL30.12+15.0512.04
22Jens HusbyMalvik IL30.51+15.4412.20
23Kenneth KjelaasMalvik IL32.03+16.5612.49
24Henrik BraathenWing OK33.22+18.1513.20

H 13-16C

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian GåsøFreidig9.446.05
2Sondre HuseWing OK15.15+5.319.31
3Sander SandmoMelhus IL18.17+8.3311.25
0Brage AsplemFreidigdiskvalifisert

H 15-16

3 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oscar LyngenFrol IL20.146.44
2Oskar Spets StorhovFreidig20.15+0.016.45
3Mats EidsmoFreidig22.53+2.397.37
4Anders HaugskottOL Trollelg24.48+4.348.16
5Kristian Fredrik LynumFreidig25.49+5.358.36
6Mathias HermstadFreidig26.33+6.198.51
7Mathias VindalFreidig27.24+7.109.08
8Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL31.28+11.1410.29
9Eirik Lundteigen AuneByåsen IL32.51+12.3710.57
10Isak A SæternesByåsen IL33.37+13.2311.12
11Martin SelmerFreidig34.48+14.3411.36

H 15-16B

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Grøntvedt PedersenWing OK22.329.00
2Ådne Skjæveland JøssingWing OK29.11+6.3911.40

H 17-20

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birk GravdahlWing OK25.148.24
2Johannes K. MidtbøWing OK28.54+3.409.38
3Martin LøvåsNidarøst OK42.17+17.0314.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor