Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp Skogskarene

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp Skogskarene
Arrangørorganisasjon: Sør-Trøndelag
Dato: torsdag 4 juni 2015

Byåsen IL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Erlend AuneH 11-12 (8)22.369.02
1Emma ArnesenD 17-18 (5)32.438.50
2Lene Berg HanssenD 15-16 (10)40.02+0.2410.49
2Eirik Lundteigen AuneH 15-16B (4)59.51+6.5817.06
2Ingeborg EideD 17-18 (5)34.12+1.299.14
3Maren VikenD 13-14 (5)54.14+15.5115.29
3Marte Lien JohnsenD 15-16 (10)41.14+1.3611.08
4Ingeborg A SæternesD 13-14 (5)1.14.26+36.0321.16
5Are LodgaardH 15-16 (14)41.44+7.1510.26
6Einar EideH 13-14 (18)37.30+12.1710.42
9Vilde HolmqvistD 11-12 (10)34.30+10.4313.48
9Even Svegård ByeH 15-16 (14)47.52+13.2311.58
12Isak A SæternesH 15-16 (14)1.06.01+31.3216.30
13Petter Liabakk EriksenH 13-14 (18)47.16+22.0313.30
Kasper LodgaardN-åpen (29)41.2527.36
Aksel VikenN-åpen (29)41.2627.37
Jørgen AuneH -10 (5)24.2315.14
0Solveig SæternesD 15-16 (10)diskvalifisert
0Håkon SæternesH 13-14 (18)diskvalifisert

Freidig

48 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mari EidsmoD 11-12 (10)23.479.30
1Vilde Lereim StorliD 13-14 (5)38.2310.58
1Oskar Spets StorhovH 15-16 (14)34.298.37
1Vera MelkildD 15-16 (10)39.3810.42
1Håvard SingsaasH 13-16C (7)25.0810.03
1Simen Spets StorhovH 13-14 (18)25.137.12
1Kjetil MølnvikH 17-18 (5)30.367.39
2Mathea Spets StorhovD 11-12 (10)24.05+0.189.38
2Tale Tannvik SkeiD 13-14 (5)42.41+4.1812.11
2Emil GrønliH 11-12 (8)26.38+4.0210.39
2Vegard KittilsenH 13-14 (18)27.44+2.317.55
3Ane Malene KolstadD 11-12 (10)27.16+3.2910.54
3Jo Even KolstadH 13-14 (18)31.09+5.568.54
3Pernille OpheimD 17-18 (5)41.11+8.2811.07
3Håvard EidsmoH 17-18 (5)37.59+7.239.29
4Anna Aurora NolteD 11-12 (10)27.30+3.4311.00
4Iver Dalsaune ThunH 11-12 (8)29.38+7.0211.51
4Lars SandstadH 13-14 (18)33.45+8.329.38
5Frid Sverresdotter EksethD 11-12 (10)28.39+4.5211.27
5Maria Ulseth SylteD 15-16 (10)52.33+12.5514.12
5Emil LeroyerH 11-12 (8)33.56+11.2013.34
5Håkon HolstadH 13-14 (18)34.56+9.439.58
5Brage AsplemH 13-16C (7)34.51+9.4313.56
6Mats EidsmoH 15-16 (14)42.52+8.2310.43
6Mathias Enebak IversenH 13-16C (7)39.11+14.0315.40
7Silje Marie NissenD 11-12 (10)30.49+7.0212.19
7Kristian Fredrik LynumH 15-16 (14)44.23+9.5411.05
7Sverre HellevikH 11-12 (8)38.07+15.3115.14
7Mikkel HoltH 13-14 (18)39.18+14.0511.13
8Ella Fiskum NessD 11-12 (10)31.14+7.2712.29
8Dina ReitanD 15-16 (10)1.15.30+35.5220.24
8Mathias HermstadH 15-16 (14)46.18+11.4911.34
8Alfred SanneH 11-12 (8)44.03+21.2717.37
8Tormod Kristian GevingH 13-14 (18)40.03+14.5011.26
10Mathias VindalH 15-16 (14)48.45+14.1612.11
10Jonas GrønliH 13-14 (18)42.50+17.3712.14
12Jostein RøH 13-14 (18)47.15+22.0213.30
13Martin SelmerH 15-16 (14)1.18.05+43.3619.31
14Matias NissenH 13-14 (18)48.00+22.4713.42
15Olaf Gilje SanneH 13-14 (18)50.45+25.3214.30
Theodor Eikemo-NilsenN-åpen (29)24.3516.23
Erlend GrønliN-åpen (29)31.2520.56
Marita AskeD -10 (6)31.1819.33
Eir Sverresdotter EksethD -10 (6)36.4622.58
Maria Strømdal WikD -10 (6)33.2120.50
Alf Petter LynumH -10 (5)1.02.3139.04
Vegard Lereim StorliH -10 (5)24.5715.35
Kristoffer Strømdal WikH -10 (5)diskvalifisert

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Oscar LyngenH 15-16 (14)38.35+4.069.38

Hekla OC Reykjavik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Vilde Halsvik LillealternN-åpen (29)36.0324.02

Malvik IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6William P WalsethH 11-12 (8)34.20+11.4413.44
7Jens HusbyH 13-16C (7)1.00.04+34.5624.01
11Kenneth KjelaasH 13-14 (18)44.20+19.0712.40
Silja FuglemN-åpen (29)50.2833.38
Synnøve Iversen HosethN-åpen (29)50.4033.46
0Thea WalsethD 13-16N (1)diskvalifisert

Melhus IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sander SandmoH 13-16N (1)23.1610.06
2Kristoffer LerliH 11-12N (6)29.32+0.1313.25
3Peter Prytz JensenH 11-12N (6)33.11+3.5215.05
4Even LangørgenH 11-12N (6)37.15+7.5616.55
6Oskar StorlerH 11-12N (6)50.00+20.4122.43
Johannes LerliN-åpen (29)21.0114.00

Nidarøst OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tobias GundersenH 13-16C (7)25.38+0.3010.15
3Tord RomundstadH 11-12 (8)26.42+4.0610.40
4Johannes LangaasH 13-16C (7)33.21+8.1313.20
5Torfinn Wessel SelandH 11-12N (6)43.33+14.1419.47
Emilie Aune BenjaminsenN-åpen (29)32.4721.51
Thomas GundersenN-åpen (29)24.5216.34
Eivind MjaalandN-åpen (29)42.0328.02
Gaute RomundstadN-åpen (29)31.5021.13
Nicolas StendalN-åpen (29)31.4521.10
Hedda SæbøN-åpen (29)33.0022.00
Ruben Aune BenjaminsenH -10 (5)37.4423.35

OL Trollelg

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anders HaugskottH 15-16 (14)35.24+0.558.51
2Andrine Næss KvamD 13-16C (3)27.16+1.5310.54
3Adele HellesvikD 13-16C (3)31.26+6.0312.34
6Guro Harbak MusumD 11-12 (10)30.32+6.4512.12
Simen Martinsen BekkvikN-åpen (29)47.5131.54
Guro KotsbakkN-åpen (29)29.5819.58
Anders Berge MjølhusN-åpen (29)28.4019.06
Solveig Lønnebakke NorbergN-åpen (29)44.3829.45
Vilde SolliN-åpen (29)43.3129.00
Fredrik Hals StensrudN-åpen (29)26.5017.53
Louise Hals StensrudN-åpen (29)27.3618.24
Sondre Holås SødringN-åpen (29)48.0532.03
Sigrid HaugskottD -10 (6)21.5713.43
Astrid Berge MjølhusD -10 (6)35.1522.01
Åsne Lønnebakke NorbergD -10 (6)27.1517.01
0Thea JondumD 17-18 (5)diskvalifisert

Selbu OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Ingrid Wanvik KrogstadmoD 15-16 (10)53.39+14.0114.30

Stjørdals-Blink Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ole Wanvik HaugenH 17-18 (5)35.05+4.298.46
3Audun Wanvik HaugenH 15-16 (14)38.28+3.599.37
3Kristoffer Jullum FiskvikH 13-16C (7)27.31+2.2311.00
4Ane Nielsen SolbergD 15-16 (10)41.53+2.1511.19

Wing OK

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sigurd BraathenH 11-12N (6)29.1913.19
1Martin Grøntvedt PedersenH 15-16B (4)52.5315.06
1Synne KvammeD 13-16C (3)25.2310.09
3Ulrik Harsha Vasseljen LundboH 15-16B (4)1.00.49+7.5617.22
4Johannes K. MidtbøH 17-18 (5)50.35+19.5912.38
4Kristine Klock FletenD 17-18 (5)51.48+19.0514.00
5Mona Eggen KongsbakD 13-14 (5)1.33.29+55.0626.42
5Birk GravdahlH 17-18 (5)1.13.51+43.1518.27
7Anna RenolenD 15-16 (10)56.09+16.3115.10
9Sarah BrynhildsenD 15-16 (10)1.18.49+39.1121.18
9Jonas VindalH 13-14 (18)42.23+17.1012.06
10Astrid Oline Rinnan GreenD 11-12 (10)37.12+13.2514.52
11Hallvard DahleH 15-16 (14)56.36+22.0714.09
16Nikolai RenolenH 13-14 (18)1.11.43+46.3020.29
Kristine BraathenN-åpen (29)34.4323.08
Benjamin CallananN-åpen (29)22.0514.43
Ingeborg KolstadN-åpen (29)23.5015.53
Sofus H LindN-åpen (29)57.2938.19
Maja LundboN-åpen (29)23.2315.35
Borgar StavrumN-åpen (29)30.5720.38
Johanna SøraasN-åpen (29)25.5017.13
0Ådne Skjæveland JøssingH 15-16B (4)diskvalifisert
0Andreas Helland EriksenH 15-16 (14)diskvalifisert
0Gabriel CallananH 13-14 (18)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor