Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp Skogskarene

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp Skogskarene
Arrangørorganisasjon: Sør-Trøndelag
Dato: torsdag 4 juni 2015

N-åpen

1 500 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Simen Martinsen BekkvikOL Trollelg47.5131.54
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK32.4721.51
Kristine BraathenWing OK34.4323.08
Benjamin CallananWing OK22.0514.43
Theodor Eikemo-NilsenFreidig24.3516.23
Silja FuglemMalvik IL50.2833.38
Erlend GrønliFreidig31.2520.56
Thomas GundersenNidarøst OK24.5216.34
Vilde Halsvik LillealternHekla OC Reykjavik36.0324.02
Synnøve Iversen HosethMalvik IL50.4033.46
Ingeborg KolstadWing OK23.5015.53
Guro KotsbakkOL Trollelg29.5819.58
Johannes LerliMelhus IL21.0114.00
Sofus H LindWing OK57.2938.19
Kasper LodgaardByåsen IL41.2527.36
Maja LundboWing OK23.2315.35
Eivind MjaalandNidarøst OK42.0328.02
Anders Berge MjølhusOL Trollelg28.4019.06
Solveig Lønnebakke NorbergOL Trollelg44.3829.45
Gaute RomundstadNidarøst OK31.5021.13
Vilde SolliOL Trollelg43.3129.00
Borgar StavrumWing OK30.5720.38
Nicolas StendalNidarøst OK31.4521.10
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg26.5017.53
Louise Hals StensrudOL Trollelg27.3618.24
Hedda SæbøNidarøst OK33.0022.00
Sondre Holås SødringOL Trollelg48.0532.03
Johanna SøraasWing OK25.5017.13
Aksel VikenByåsen IL41.2627.37

D -10

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Marita AskeFreidig31.1819.33
Eir Sverresdotter EksethFreidig36.4622.58
Sigrid HaugskottOL Trollelg21.5713.43
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg35.1522.01
Åsne Lønnebakke NorbergOL Trollelg27.1517.01
Maria Strømdal WikFreidig33.2120.50

D 11-12

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari EidsmoFreidig23.479.30
2Mathea Spets StorhovFreidig24.05+0.189.38
3Ane Malene KolstadFreidig27.16+3.2910.54
4Anna Aurora NolteFreidig27.30+3.4311.00
5Frid Sverresdotter EksethFreidig28.39+4.5211.27
6Guro Harbak MusumOL Trollelg30.32+6.4512.12
7Silje Marie NissenFreidig30.49+7.0212.19
8Ella Fiskum NessFreidig31.14+7.2712.29
9Vilde HolmqvistByåsen IL34.30+10.4313.48
10Astrid Oline Rinnan GreenWing OK37.12+13.2514.52

D 13-14

3 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Lereim StorliFreidig38.2310.58
2Tale Tannvik SkeiFreidig42.41+4.1812.11
3Maren VikenByåsen IL54.14+15.5115.29
4Ingeborg A SæternesByåsen IL1.14.26+36.0321.16
5Mona Eggen KongsbakWing OK1.33.29+55.0626.42

D 13-16C

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne KvammeWing OK25.2310.09
2Andrine Næss KvamOL Trollelg27.16+1.5310.54
3Adele HellesvikOL Trollelg31.26+6.0312.34

D 13-16N

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Thea WalsethMalvik ILdiskvalifisert

D 15-16

3 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vera MelkildFreidig39.3810.42
2Lene Berg HanssenByåsen IL40.02+0.2410.49
3Marte Lien JohnsenByåsen IL41.14+1.3611.08
4Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering41.53+2.1511.19
5Maria Ulseth SylteFreidig52.33+12.5514.12
6Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK53.39+14.0114.30
7Anna RenolenWing OK56.09+16.3115.10
8Dina ReitanFreidig1.15.30+35.5220.24
9Sarah BrynhildsenWing OK1.18.49+39.1121.18
0Solveig SæternesByåsen ILdiskvalifisert

D 17-18

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma ArnesenByåsen IL32.438.50
2Ingeborg EideByåsen IL34.12+1.299.14
3Pernille OpheimFreidig41.11+8.2811.07
4Kristine Klock FletenWing OK51.48+19.0514.00
0Thea JondumOL Trollelgdiskvalifisert

H -10

1 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jørgen AuneByåsen IL24.2315.14
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK37.4423.35
Alf Petter LynumFreidig1.02.3139.04
Vegard Lereim StorliFreidig24.5715.35
Kristoffer Strømdal WikFreidigdiskvalifisert

H 11-12

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend AuneByåsen IL22.369.02
2Emil GrønliFreidig26.38+4.0210.39
3Tord RomundstadNidarøst OK26.42+4.0610.40
4Iver Dalsaune ThunFreidig29.38+7.0211.51
5Emil LeroyerFreidig33.56+11.2013.34
6William P WalsethMalvik IL34.20+11.4413.44
7Sverre HellevikFreidig38.07+15.3115.14
8Alfred SanneFreidig44.03+21.2717.37

H 11-12N

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd BraathenWing OK29.1913.19
2Kristoffer LerliMelhus IL29.32+0.1313.25
3Peter Prytz JensenMelhus IL33.11+3.5215.05
4Even LangørgenMelhus IL37.15+7.5616.55
5Torfinn Wessel SelandNidarøst OK43.33+14.1419.47
6Oskar StorlerMelhus IL50.00+20.4122.43

H 13-14

3 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Spets StorhovFreidig25.137.12
2Vegard KittilsenFreidig27.44+2.317.55
3Jo Even KolstadFreidig31.09+5.568.54
4Lars SandstadFreidig33.45+8.329.38
5Håkon HolstadFreidig34.56+9.439.58
6Einar EideByåsen IL37.30+12.1710.42
7Mikkel HoltFreidig39.18+14.0511.13
8Tormod Kristian GevingFreidig40.03+14.5011.26
9Jonas VindalWing OK42.23+17.1012.06
10Jonas GrønliFreidig42.50+17.3712.14
11Kenneth KjelaasMalvik IL44.20+19.0712.40
12Jostein RøFreidig47.15+22.0213.30
13Petter Liabakk EriksenByåsen IL47.16+22.0313.30
14Matias NissenFreidig48.00+22.4713.42
15Olaf Gilje SanneFreidig50.45+25.3214.30
16Nikolai RenolenWing OK1.11.43+46.3020.29
0Gabriel CallananWing OKdiskvalifisert
0Håkon SæternesByåsen ILdiskvalifisert

H 13-16C

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard SingsaasFreidig25.0810.03
2Tobias GundersenNidarøst OK25.38+0.3010.15
3Kristoffer Jullum FiskvikStjørdals-Blink Orientering27.31+2.2311.00
4Johannes LangaasNidarøst OK33.21+8.1313.20
5Brage AsplemFreidig34.51+9.4313.56
6Mathias Enebak IversenFreidig39.11+14.0315.40
7Jens HusbyMalvik IL1.00.04+34.5624.01

H 13-16N

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander SandmoMelhus IL23.1610.06

H 15-16

4 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar Spets StorhovFreidig34.298.37
2Anders HaugskottOL Trollelg35.24+0.558.51
3Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering38.28+3.599.37
4Oscar LyngenFrol IL38.35+4.069.38
5Are LodgaardByåsen IL41.44+7.1510.26
6Mats EidsmoFreidig42.52+8.2310.43
7Kristian Fredrik LynumFreidig44.23+9.5411.05
8Mathias HermstadFreidig46.18+11.4911.34
9Even Svegård ByeByåsen IL47.52+13.2311.58
10Mathias VindalFreidig48.45+14.1612.11
11Hallvard DahleWing OK56.36+22.0714.09
12Isak A SæternesByåsen IL1.06.01+31.3216.30
13Martin SelmerFreidig1.18.05+43.3619.31
0Andreas Helland EriksenWing OKdiskvalifisert

H 15-16B

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Grøntvedt PedersenWing OK52.5315.06
2Eirik Lundteigen AuneByåsen IL59.51+6.5817.06
3Ulrik Harsha Vasseljen LundboWing OK1.00.49+7.5617.22
0Ådne Skjæveland JøssingWing OKdiskvalifisert

H 17-18

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil MølnvikFreidig30.367.39
2Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering35.05+4.298.46
3Håvard EidsmoFreidig37.59+7.239.29
4Johannes K. MidtbøWing OK50.35+19.5912.38
5Birk GravdahlWing OK1.13.51+43.1518.27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor