Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Emblem IL
Dato: lørdag 16 mai 2015

D-12N

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Line TryggestadEmblem IL23.4814.00
2Julie DrønnesundEmblem IL27.21+3.3316.05
3Julie EmblemEmblem IL44.48+21.0026.21
4Malin EmblemEmblem IL45.14+21.2626.36

D11-12

2 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Serine Skogeng ReitenEmblem IL26.5012.54
2Kristin LundanesEmblem IL29.09+2.1914.00

D13-14

2 850 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma EmblemEmblem IL38.3113.30

Damer C

2 080 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørill GjeitnesMolde og Omegn IF28.0313.29
2Elisabeth StaurnesKårvåg IL35.08+7.0516.53
3Eldbjørg JohnsenKårvåg IL53.34+25.3125.45

D15-16

4 120 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Årøen LykkeEmblem IL40.249.48
2Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF41.24+1.0010.02

D17-20

5 870 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LundanesEmblem IL48.498.18

D40

4 120 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne LykkeEmblem IL45.3811.04
2Janita SkogengEmblem IL1.00.02+14.2414.34

D50

4 120 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Evy MeisingsethMolde og Omegn IF51.5812.36

D70

2 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leikny EngesmoEmblem IL52.0925.04

H-12N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Noah TryggestadEmblem IL31.4518.40

H13-14

2 850 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias BergsetIL Veten27.439.43
2Andreas SkoglundMolde og Omegn IF55.57+28.1419.37
0Gard Årøen LykkeEmblem ILdiskvalifisert

Herrer C

2 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank DrønnesundEmblem IL33.0415.53

H15-16

4 940 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander SkoglundMolde og Omegn IF47.209.34
2Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IF59.37+12.1712.04
3Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF1.06.36+19.1613.28

H40

5 870 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning Osnes TeigeneEmblem IL44.297.34
2Roar ReitenEmblem IL50.01+5.328.31
3Arunas RazickasEmblem IL1.07.02+22.3311.25
4Stig DahleMolde og Omegn IF1.09.50+25.2111.53

H50

4 940 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders BergsetIL Veten45.239.11
2Eivind MorstølMolde og Omegn IF50.38+5.1510.14

H60

4 120 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar GytriFørde IL36.068.45
2Geir NilsenEmblem IL39.49+3.439.39
3Audun ÅrøenEmblem IL49.20+13.1411.58
4Helge StaurnesKårvåg IL1.20.48+44.4219.36

H70

2 850 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn UtheimKårvåg IL43.1615.10
2Olav ØstremEmblem IL49.43+6.2717.26
3Per Einar EngesmoEmblem IL1.06.49+23.3323.26

H21

7 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Nilsen SandnesEmblem IL54.347.22
2Christer JensenEmblem IL1.06.48+12.149.01
3Gunnar Karl EmblemEmblem IL1.08.21+13.479.14
4Åsmund SteenEmblem IL1.09.10+14.369.20
5Jahn-Egil SkotteEmblem IL1.50.50+56.1614.58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor