Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprint
Arrangørorganisasjon: Kårvåg IL
Dato: søndag 10 mai 2015

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | D 17-C | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 11-12N | H 13-16N | H 15-16 | H 17-C | H 17-N | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

D 11-12

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin LundanesEmblem IL12.318.20

D 11-12N

900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria ØksenvågKårvåg IL10.2711.36
2Vår LøkkenKårvåg IL10.30+0.0311.40
3Ingrid Elise StaurnesKårvåg IL11.00+0.3312.13
4Tuva Nørdsti-KongshaugKårvåg IL27.33+17.0630.36

D 15-16

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF18.127.01
2Vilde Årøen LykkeEmblem IL21.37+3.258.20

D 17-N

900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eldbjørg JohnsenKårvåg IL10.5812.11

D 17-20

2 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LundanesEmblem IL17.246.43

D 21-

2 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexandra Jara OlsenKårvåg IL36.4914.12

D 40-

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Toril HovdenakMolde og Omegn IF24.379.30
2Jørill GjeitnesMolde og Omegn IF27.57+3.2010.47

D 50-

2 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit Sylte LundanesEmblem IL20.339.30
0Evy MeisingsethMolde og Omegn IFdiskvalifisert

H 13-14

2 160 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas SkoglundMolde og Omegn IF24.1711.14

H 11-12N

900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav Nørdsti-KongshaugKårvåg IL18.5320.58
2Eirik SelnesKårvåg IL18.57+0.0421.03

H 15-16

2 590 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander SkoglundMolde og Omegn IF17.376.48
2Erik Hovdenak SylteMolde og Omegn IF18.41+1.047.12
3Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IF20.35+2.587.56

H 17-20

2 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Nilsen SandnesEmblem IL14.365.38

H 21-

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tommy Utheim KippernesKårvåg IL18.076.59
2Jan Erik EllingvågKårvåg IL19.43+1.367.36

H 40-

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut KongshaugKårvåg IL19.017.20
2Arunas RazickasEmblem IL19.50+0.497.39

H 50-

2 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir SylteMolde og Omegn IF22.198.36

H 60-

2 160 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per KvalshaugKårvåg IL23.3010.52
2Geir NilsenEmblem IL26.18+2.4812.10
0Roald SevaldsenKårvåg ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor