Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårsprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårsprinten
Arrangørorganisasjon: Molde og Omegn IF
Dato: søndag 3 mai 2015

Klasser: Visa alla | H17 | H21 | H40 | D21 | H13 | H15 | H50 | H17C | D13 | D15 | D17 | D40 | H60 | D17C | D50 | H11 | H70 | H80 | D11 | D60 | D70 | D80 | H12N | H13N | D12N | D13N

Herrer 21-39

4 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Hol MoholdtWing OK33.347.27
2Aija SkrastinaEmblem IL37.58+4.248.26
3Åsmund SteenEmblem IL40.56+7.229.05
4Christer JensenEmblem IL41.19+7.459.10
5Janis MalcansEmblem IL55.54+22.2012.25

Herrer 40-49

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arunas RazickasEmblem IL44.5212.49
2Stig DahleMolde og Omegn IF47.02+2.1013.26
3Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF1.12.57+28.0520.50

Herrer 13-14

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas SkoglundMolde og Omegn IF56.2921.43

Herrer 15-16

3 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander SkoglundMolde og Omegn IF34.109.45
2Erik Hovdenak SylteMolde og Omegn IF47.46+13.3613.38
3Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IF49.29+15.1914.08

Herrer 50-59

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Roger LundanesEmblem IL33.139.29
2Ole ØdegårdMolde og Omegn IF38.54+5.4111.06

Damer 13-14

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IFdiskvalifisert

Damer 15-16

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF40.5911.42
2Vilde Årøen LykkeEmblem IL42.48+1.4912.13

Damer 17-20

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LundanesEmblem IL31.018.51

Damer 40-49

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne LykkeEmblem IL35.5513.48

Herrer 60-69

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje MalmHamar OK38.4814.55
2Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF41.02+2.1415.46
3Inge Holm NygaardMolde og Omegn IF1.11.32+32.4427.30

Damer 17C

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørill GjeitnesMolde og Omegn IF44.5417.16

Damer 50-59

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF34.0913.08
2Evy MeisingsethMolde og Omegn IF36.37+2.2814.05

Herrer 70-79

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola KvernmoMolde og Omegn IF46.1123.05

Damer 11-12

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Kristin LundanesEmblem IL30.3415.17

Damer 60-69

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv Hol VaajeMolde og Omegn IF32.3316.16

Herrer -12N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eivind Torgersen JakobsenMolde og Omegn IF20.5813.58

Damer -12N

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Emma DrønnesundEmblem IL30.2520.16
0Ingvild Torgersen JakobsenMolde og Omegn IF17.3211.41
0Julie DrønnesundEmblem IL22.0314.42

Damer 13-16N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sofie SjåholmMolde og Omegn IF15.2610.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor