Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprint Åse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprint Åse
Arrangørorganisasjon: Emblem IL
Dato: søndag 19 april 2015

D-12N

1 710 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie EmblemEmblem IL28.4316.47
2Malin EmblemEmblem IL28.48+0.0516.50
3Emma DrønnesundEmblem IL28.51+0.0816.52
4Line TryggestadEmblem IL29.48+1.0517.25
5Julie DrønnesundEmblem IL33.22+4.3919.30

D10-12

1 910 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin LundanesEmblem IL18.399.45
2Serine Skogeng ReitenEmblem IL18.53+0.149.53

D13-16

2 640 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Årøen LykkeEmblem IL19.177.18
2Emma EmblemEmblem IL25.33+6.169.40
3Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF32.55+13.3812.28

D17-39

2 640 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LundanesEmblem IL17.146.31
2Pernille Ibsen LervågEmblem IL24.15+7.019.11

D40-54

2 640 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janita SkogengEmblem IL22.388.34
2Marit Sylte LundanesEmblem IL27.23+4.4510.22
3Jofrid T. EmblemEmblem IL29.39+7.0111.13
0Evy MeisingsethMolde og Omegn IFdiskvalifisert
0Marianne LykkeEmblem ILdiskvalifisert

H-12N

1 710 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jona BangEmblem IL16.349.41
2Emil FlorvågEmblem IL18.01+1.2710.32

H13-16

2 640 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander SkoglundMolde og Omegn IF19.227.20
2Håvard Støen GussiåsMolde og Omegn IF19.47+0.257.29
3Erik Hovdenak SylteMolde og Omegn IF20.04+0.427.36
3Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF20.04+0.427.36
5Elias BergsetIL Veten21.24+2.028.06
6Andreas SkoglundMolde og Omegn IF25.58+6.369.50
7Gard Årøen LykkeEmblem IL27.08+7.4610.16

H17-39

2 640 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Nilsen SandnesEmblem IL17.026.27

H40-54

2 640 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders BergsetIL Veten18.587.11
2Roar ReitenEmblem IL21.40+2.428.12
3Arunas RazickasEmblem IL22.00+3.028.20
4Eivind MorstølMolde og Omegn IF22.39+3.418.34

H55-69

2 260 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Roger LundanesEmblem IL15.326.52
2Geir NilsenEmblem IL21.08+5.369.21

H70+

1 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karstein SørlandEmblem IL34.0117.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor