Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TV-Cupen 2015 Race 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TV-Cupen 2015 Race 2
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: onsdag 21 januar 2015

Birkenes

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Steinar AasLang (23)diskvalifisert

Konnerud IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Marianne AndersenLang (23)37.36+7.57

Kristiansand OK

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1David RundeKort (14)23.21
1Ståle GjelstenLang (23)29.39
2Dag BlandkjennLang (23)31.10+1.31
3Sebastian DalandLang (23)31.52+2.13
3John HansenKort (14)24.51+1.30
4Johannes Bakke AashamarLang (23)32.49+3.10
4Oluf BøckmanKort (14)26.43+3.22
5Kristian PyttenKort (14)26.52+3.31
5Matias Hodne HanischLang (23)32.59+3.20
6Håvar Birkeland StormoenLang (23)33.18+3.39
7Christiane BøckmanKort (14)34.53+11.32
7Magnus JohanssonLang (23)33.48+4.09
9Vegard MyhreLang (23)38.04+8.25
10Jack BjørnsenLang (23)41.50+12.11
11Sigurd Svaland AasLang (23)42.12+12.33
Ole KostølLang (23)diskvalifisert
Åsulv Birkeland StormoenLang (23)diskvalifisert
Leena KuusipohjaKort (14)diskvalifisert
Vetle Elias LynnebakkenLang (23)diskvalifisert
Jonas MyhreKort (14)diskvalifisert
Jan BlandkjennLang (23)diskvalifisert
Karolis LazdauskasKort (14)diskvalifisert
Henrik UpsalLang (23)diskvalifisert
Eirik Martens SvensenLang (23)diskvalifisert
Mats DahlénLang (23)diskvalifisert
Kristian JensenLang (23)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Dovydas FreimontasLang (23)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Eirik Sundby HålandKort (14)24.11+0.50
8Sigrid EkelandKort (14)34.58+11.37

OK Sør

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Kjell Arne HålandLang (23)45.39+16.00

Otra IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Tony HalsallKort (14)43.48+20.27
Ove KjetsåKort (14)diskvalifisert

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Svein Erik WiigKort (14)31.56+8.35

Torridal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Ida AurebekkLang (23)48.56+19.17
Marius AurebekkKort (14)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor