Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Bø-løpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Bø-løpet
Arrangørorganisasjon: Bø OL
Dato: søndag 10 mai 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17- | D 45- | D 65- | D 75- | H -10 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17- | H 45- | H 65- | H 75- | D 10-12 | H 10-12 | C-åpen | A-kort | A-mellom

N-åpen

1 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Tom Simon Augustinussen DemeBø OL16.4111.07
0Rasmus EngehultNotodden OL13.439.08
0Johnny Fossland StålbergBø OL16.3811.05
0Hermine GrønnebergHedrum OL23.47+7.0615.51
0Astrid HorgenBø OL12.128.08
0Ingvild HorgenBø OL19.15+2.3412.50
0Karoline NordgårdNotodden OL23.56+7.1515.57
0Sondre H RindeBø OL12.088.05
0Tobias H. RindeBø OL12.278.18
0Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL15.1110.07
0Hedda TelsethBø OL12.138.08
0Tuva TelsethBø OL19.11+2.3012.47

D -10

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Serine DirdalLarvik OK12.128.08
0Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL13.00+0.488.40

D 13-14

2 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Elise StørenBø OL41.2914.06

D 13-16C

2 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Henriette StraumeDrangedal OL1.43.1148.54
0Emilie StørenBø OLbrutt

D 17-

6 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit Wenseth KureBø OL1.25.5513.40

D 45-

3 960 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete Borge HoviSkien OK43.3210.59
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL48.58+5.2612.21
3Heidi SchatvetNotodden OL51.16+7.4412.56
4Kristin SandvenNotodden OL51.19+7.4712.57
5Ida Vår DirdalLarvik OK56.56+13.2414.22

D 65-

2 940 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg MostaulBø OL50.1917.06
2Inger Lise SolbergBø OL50.31+0.1217.10
3Eli KlovningPorsgrunn OL1.04.45+14.2622.01
4Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL1.05.30+15.1122.16
5Marit OddenDrangedal OL1.30.34+40.1530.48
6Brit Solberg StraumeDrangedal OL1.40.59+50.4034.20
0Astrid LundeDrangedal OLbrutt

D 75-

2 940 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margith ReppesgårdHedrum OL44.2015.04
2Tirill Liby SeipOK Skeidi1.08.10+23.5023.11
0Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OLbrutt

H 11-12N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Bendik Schia LøeNotodden OL16.0810.45

H 13-14

2 940 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Snorre SlokvikNotodden OL1.08.0423.09
Jakob Schia LøeNotodden OLbrutt
Åsmund SlokvikNotodden OLbrutt

H 13-16N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard GjestvangOL Toten-Troll11.547.56

H 15-16

3 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL32.198.09
2Even Andre ThorbjørnsenNotodden OL1.30.31+58.1222.51
Jørgen SlokvikNotodden OLbrutt

H 17-

6 280 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn SundbyLarvik OK47.327.34
2Eivind Frode RindeBø OL51.43+4.118.14
3Steinar LandeBø OL54.24+6.528.39
4Espen RøsteKongsberg OL57.18+9.469.07
5Øyvind HyllesethSkien OK1.00.50+13.189.41
6Torgrim SoterudBø OL1.02.34+15.029.57
7Harald HoviSkien OK1.08.01+20.2910.49
8Herman Aarstrand KirsteSkien OK1.10.25+22.5311.12
0Kjetil DahlSkien OKdiskvalifisert
0Erlend SlokvikNydalens SKbrutt

H 45-

3 960 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald KvisliNotodden OL34.228.40
2Jørn MyrlandNotodden OL36.49+2.279.17
3Rune EngehultNotodden OL39.36+5.1410.00
4Anders FossøyNotodden OL41.08+6.4610.23
5Andrè HorgenBø OL42.41+8.1910.46
6Øyvind StørenBø OL45.03+10.4111.22
7Arne DirdalLarvik OK45.14+10.5211.25
8Petter LøeNotodden OL47.31+13.0911.59
9Ole JohanssonPorsgrunn OL48.56+14.3412.21
10Hugo ChristensenNotodden OL49.13+14.5112.25
11Rune LaurantsenSkien OK55.12+20.5013.56
12Sveinung RekaaNotodden OL55.54+21.3214.06
13Jon KvisliBø OL58.41+24.1914.49
14Bjørn Richard KirsteSkien OK58.44+24.2214.49
15Jan Ivar GundersenHedrum OL1.00.01+25.3915.09
16Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1.03.02+28.4015.55
17Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.10.20+35.5817.45

H 65-

2 940 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kay JørgensenPorsgrunn OL33.0011.13
2Dag Rønning JensenOL Trollo33.54+0.5411.31
3Atle RemmePorsgrunn OL35.46+2.4612.09
4Ragnar HillestadLardal OL38.32+5.3213.06
5Kjell MeenBø OL40.06+7.0613.38
6Torgeir SundbyOK Skeidi40.13+7.1313.40
7Paul SkjakerHadeland OL42.24+9.2414.25
8Olav SolbergBø OL42.33+9.3314.28
9Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL43.51+10.5114.54
10Helge FossheimHedrum OL44.57+11.5715.17
11Jiri UrvalekPorsgrunn OL46.51+13.5115.56
12Hallvard MyrvollBø OL51.33+18.3317.32
13Bjørn Helge CeebergHedrum OL52.21+19.2117.48
14Lars Magne KlovningPorsgrunn OL54.02+21.0218.22
15Einar StraumeDrangedal OL56.53+23.5319.20
16Odd AureDrangedal OL57.22+24.2219.30
17Anton LommeHedrum OL1.09.01+36.0123.28
0Egil RonæssPorsgrunn OLbrutt

H 75-

2 940 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thor EdvardsenLarvik OK56.4219.17
2Magnar ReppesgårdHedrum OL1.02.05+5.2321.07
3Ronald MalcolmLarvik OK1.10.19+13.3723.55
4Olav MostaulHøydalsmo IL1.25.13+28.3128.59

D 10-12

2 110 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma EngehultNotodden OL39.0318.30
2Synne SandvenNotodden OL39.51+0.4818.53
3Sigrid SteinmoenNotodden OL45.14+6.1121.26
4Kristin NordgårdNotodden OL46.32+7.2922.03

H 10-12

2 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard HorgenBø OL24.4911.45
2Olav B. SolbergBø OL39.30+14.4118.43

C-åpen

2 110 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar StraumeDrangedal OL34.5816.34
2Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL58.42+23.4427.49
3Ingunn GåsoddenSkien OK1.04.29+29.3130.33
4Lill BirkelundPorsgrunn OL1.12.47+37.4934.29
5Reidun MosandDrangedal OL1.17.04+42.0636.31

A-kort

2 940 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisabeth B. SolbergBø OL39.1213.20
2Morten AndresenOK Skeidi39.46+0.3413.31
3Eli SæterdalSkien OK44.09+4.5715.01
4Ellen Marie HoltenBø OL56.53+17.4119.20
5Turid VongravenSkien OK57.22+18.1019.30
6Malin MaursetBø OL59.33+20.2120.15
7Elin SlokvikNotodden OL1.07.32+28.2022.58
8Tom Andre AlstadsæterNotodden OL1.08.43+29.3123.22
9Georg S. AndresenSkien OK1.13.14+34.0224.54
10Mia EngehultNotodden OL1.29.47+50.3530.32
0Bjørn CarlsenNotodden OLbrutt
0Eilef LandsverkSkien OKbrutt

A-mellom

3 960 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trude HarstadBø OL38.219.41
2Ingjerd SommerstadKongsberg OL40.37+2.1610.15
3Sølvi Helene FossøyNotodden OL42.20+3.5910.41
4Lene Therese MyrlandNotodden OL43.15+4.5410.55
5Eirin FossøyNotodden OL44.55+6.3411.20
6Vebjørn KvisliNotodden OL53.21+15.0013.28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor