Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sandefjord Christmas Cityrace

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sandefjord Christmas Cityrace
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: onsdag 16 desember 2015

Klasser: Visa alla | DL | HL | DM | HM | DK | HK | REK

D-lang

7 110 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK58.268.13
2Elin BjervaLarvik OK59.05+0.398.18
3Kristine FjeldboNTNUI59.11+0.458.19
4Ella Arentz HagenSandefjord OK1.00.07+1.418.27
5Ingrid UndstadLarvik OK1.03.07+4.418.52
6Maria PrestbøenSandefjord OK1.04.12+5.469.01
7Tone StoklandSandefjord OK1.06.18+7.529.19
8Hilde VassendPorsgrunn OL1.08.06+9.409.34
9Hanne VassendPorsgrunn OL1.08.33+10.079.38
10Tiri RebårdSandefjord OK1.18.37+20.1111.03
11Ingeborg DahlSandefjord OK1.29.07+30.4112.32
0Live Bredholt JørgensenNTNUIdiskvalifisert
0Anne Willkommen EikenKongsberg OLdiskvalifisert
0Marianne Bruun LienSandefjord TIFdiskvalifisert

H-lang

7 110 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn SundbyLarvik OK48.376.50
2Bjørn EkebergIL Tyrving49.19+0.426.56
3Hallvard Arntzen FossSandefjord OK49.34+0.576.58
4Sindre R HoltHedrum OL49.44+1.076.59
5Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL50.51+2.147.09
6Tobias KristensenLarvik OK51.20+2.437.13
7Fredrik MoeSandefjord OK53.52+5.157.34
8Roar FjeldboSandefjord OK56.42+8.057.58
9Alexander Repstad StoremyrIL Hauken57.48+9.118.07
10Thore KornmoPorsgrunn OL58.02+9.258.09
11Martin HasleSandefjord OK58.25+9.488.12
12Marius MartinsenSandefjord OK58.26+9.498.13
13Joar GjerdahlKonnerud IL59.22+10.458.20
14Ole Jakob OlsrødStokke IL59.57+11.208.25
15Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK1.00.14+11.378.28
16Anders Kristian HoltHedrum OL1.01.08+12.318.35
17Henrik BergmanSandefjord OK1.02.04+13.278.43
18Dag AusenPorsgrunn OL1.02.27+13.508.47
19Jørgen FjæreHedrum OL1.04.54+16.179.07
20Jens Didrik BergLarvik OK1.06.10+17.339.18
21Bjørn Richard KirsteSkien OK1.09.34+20.579.47
22Cornelius BjørkSandefjord OK1.09.54+21.179.49
23Rasmus MathisenPorsgrunn OL1.21.49+33.1211.30
24Robert FredriksenNotodden OL1.29.46+41.0912.37
0Jørgen LienSandefjord TIFdiskvalifisert
0Helge GisholtOK Skeididiskvalifisert
0Håkon KornmoPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Tom KristensenLarvik OKdiskvalifisert
0Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D-mellom

5 290 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maiken Økern HågårdKonnerud IL47.409.00
2Hanna JohanssonHedrum OL50.20+2.409.30
3Ida Vår DirdalLarvik OK55.56+8.1610.34
4Anne Berit BredholtSandefjord OK56.22+8.4210.39
5Stine ArntzenSandefjord OK57.14+9.3410.49
6Elin-Kristin HemNTNUI57.21+9.4110.50
7Lill-Ann TorpSandefjord OK59.27+11.4711.14
8Torill Hynne FjæreHedrum OL1.02.19+14.3911.46
9Hilde KløvstadSandefjord OK1.04.31+16.5112.11
10Kari Reppesgård HoltHedrum OL1.05.01+17.2112.17
11Anne Lise AndreassenSandefjord OK1.05.33+17.5312.23
12Elin GravningenStokke IL1.06.37+18.5712.35
13Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.08.28+20.4812.56
14Grete HoviSkien OK1.10.00+22.2013.13
15Tone Sølie LysnesHedrum OL1.12.50+25.1013.46
16Astrid BrevikStokke IL1.13.43+26.0313.56
17Thea LandKonnerud IL1.21.09+33.2915.20
18Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.37.29+49.4918.25
0Jenny BaklidKonnerud ILdiskvalifisert
0Elise AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H-mellom

5 290 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen FrøydLarvik OK39.527.32
2Skjalg NysæterSkien OK45.26+5.348.35
3Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn47.15+7.238.55
4Iver RingheimLarvik OK47.23+7.318.57
5Halvor HorvliKonnerud IL48.03+8.119.04
6Are EriksenOslostudentenes IK50.25+10.339.31
7Espen RaastadSkien OK51.07+11.159.39
8Arne Håkon JørgensenSandefjord OK51.38+11.469.45
9Espen JohnsenHedrum OL51.39+11.479.45
10Roger LysnesHedrum OL52.29+12.379.55
11Jan GatevoldPorsgrunn OL52.38+12.469.56
12Bjørnar BrevikStokke IL53.37+13.4510.08
13Audun BrevikStokke IL56.45+16.5310.43
14Terje Ulla EikenKongsberg OL58.19+18.2711.01
15Jonas EikåsSandefjord OK59.03+19.1111.09
16Elling AakreAndebu IL1.01.28+21.3611.37
17Tor Sverre GravningenStokke IL1.01.43+21.5111.40
18Kjetil KløvstadSandefjord OK1.02.16+22.2411.46
19Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL1.05.56+26.0412.27
20Ove Gunnar JacobsenStokke IL1.06.14+26.2212.31
21Martin NaufHedrum OL1.06.28+26.3612.33
22Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1.07.14+27.2212.42
23Ragnar Niemi BergStokke IL1.10.21+30.2913.17
24Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.10.48+30.5613.23
25Ole JohanssonPorsgrunn OL1.19.40+39.4815.03
26Kay JørgensenPorsgrunn OL1.20.04+40.1215.08
27Oskar KaaløySandefjord OK1.21.46+41.5415.27
28Arild BrevikStokke IL1.23.23+43.3115.45
0Runar KittilsenStokke ILdiskvalifisert
0Eelco van RaaijHedrum OLdiskvalifisert
0Richard Zeiner-GundersenFossum IFdiskvalifisert
0Atle RemmePorsgrunn OLdiskvalifisert

D-kort

3 130 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine TopstadLarvik OK28.108.59
2Trude HansenBerger og Svelvik OL30.43+2.339.48
3Tove HeimdalKonnerud IL31.48+3.3810.09
4Celine Vik OlsenLarvik OK36.01+7.5111.30
5Mona Engel Sjøvaag KierulfLarvik OK39.12+11.0212.31
6Ida Sofie HjortlandLarvik OK39.57+11.4712.45
7Anne Marit NaufHedrum OL42.12+14.0213.28
8Inger NergaardStokke IL43.34+15.2413.55
9Kristin JohanssonHedrum OL43.53+15.4314.01
10Margareta BrynhildsenStokke IL44.42+16.3214.16
11Rita KirsteSkien OK47.27+19.1715.09
12Rita RaastadSkien OK47.28+19.1815.09
13Eli Jorid KlovningPorsgrunn OL50.15+22.0516.03
14Toini SkyttersæterKonnerud IL50.33+22.2316.09
15Elisabeth RødAndebu IL56.20+28.1017.59
16Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.02.24+34.1419.56
17Nora Arentz HagenSandefjord OK1.02.31+34.2119.58
0Karin KittilsenStokke ILdiskvalifisert
0Frida DalerStokke ILdiskvalifisert
Isa HeggedalKonnerud ILbrutt

H-kort

3 130 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL30.109.38
2Halvard KornmoPorsgrunn OL30.52+0.429.51
3Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL32.49+2.3910.29
4Tobias MathisenPorsgrunn OL33.28+3.1810.41
5Andreas Skjelland HeggStokke IL34.45+4.3511.06
6Lars Magne KlovningPorsgrunn OL36.31+6.2111.40
7Per Ø. AndersenLarvik OK37.09+6.5911.52
8Simen GravningenStokke IL37.31+7.2111.59
9Kristoffer FjæreHedrum OL38.42+8.3212.21
10Brage EikåsSandefjord OK38.44+8.3412.22
11Kristian Juel JohannessenHedrum OL46.48+16.3814.57
12Egil RonæssPorsgrunn OL56.47+26.3718.08
13Hallgeir BrevikStokke IL1.09.11+39.0122.06
0Theodor BjørkSandefjord OKdiskvalifisert
0Ole Edvard HjortlandLarvik OKdiskvalifisert
0Henrik R HoltHedrum OLdiskvalifisert

Rekrutt

2 140 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Henrik Kaupang LyeLarvik OK23.51+5.4511.08
0Jens G. DybvikStokke IL47.35+29.2922.14
0Niclas GunnerødStokke IL29.57+11.5113.59
0Annika van RaaijHedrum OL36.15+18.0916.56
0Magnus SigurdssonStokke IL29.51+11.4513.56
0Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL46.19+28.1321.38
0Ingeborg EikåsSandefjord OK33.55+15.4915.50
0Karoline FjæreHedrum OL36.10+18.0416.54
0Benjamin GjoneSandefjord OK25.53+7.4712.05
0Mathilde KristensenStokke IL48.43+30.3722.45
0Ida Lie SørensenLarvik OK23.52+5.4611.09
0Henrik Repstad StoremyrIL Hauken32.52+14.4615.21
0Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL46.22+28.1621.40
0Martin DybvikStokke IL47.29+29.2322.11
0Gabriel GjoneSandefjord OK25.25+7.1911.52
0Serine Kierulf DirdalLarvik OK18.068.27
0Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Ulrik GulliksenSandefjord OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor