Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for RingAlm-cup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: RingAlm-cup 1
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / Hedmark / Ringsaker OK
Dato: onsdag 29 april 2015

D 11-12

1 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK14.227.33
2Martine SkjelsvikLillehammer OK14.50+0.287.48
3Oline HyttebakkLøten o-lag16.18+1.568.34
4Live Raknes SogstadGjø-Vard OL16.44+2.228.48
5Marie KravdalGjø-Vard OL16.45+2.238.48
6Emma Bangstad BergersenHamar OK17.03+2.418.58
7Astrid RognstadHadeland OL24.25+10.0312.51
8Anne FrøislandVang OL26.44+12.2214.04
9Mari Ovidia RanestadHamar OK53.51+39.2928.20

D 13-14

1 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL13.207.01
2Ingeborg RognstadHadeland OL16.13+2.538.32
3Amalie H. BjørnsgaardLillehammer OK17.58+4.389.27
4Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL19.55+6.3510.28
5Berthe TesloHadeland OL20.01+6.4110.32
6Kamilla LomeHamar OK20.11+6.5110.37
7Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL25.29+12.0913.24

D 15-16

2 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anine LomeHamar OK14.025.50
2Mari Robøle LienHamar OK15.58+1.566.39
3Heidi Therese WiestVang OL16.11+2.096.44
4Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL17.00+2.587.05
5Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering18.13+4.117.35
6Lotte Sølvsberg NorenHamar OK18.16+4.147.36
7Marit SveenHamar OK19.04+5.027.56
8Emma RyenHamar OK19.17+5.158.02
9Karen Johanne ØfstaasOL Toten-Troll21.28+7.268.56
10Synne SolbergGjø-Vard OL22.35+8.339.24
11Erna Marie Tøfting BakkeGjø-Vard OL25.46+11.4410.44
0Charlotte EideGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 17-20

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Evine Westli AndersenLøten o-lag16.556.30
2Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK18.15+1.207.01
3Kristine FjeldRingsaker OK19.22+2.277.26
4Stine Frogner TømmervoldHamar OK20.22+3.277.50
5Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll32.59+16.0412.41
6Janne CumminsRaufoss IL Orientering36.30+19.3514.02

H 11-12

1 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL13.557.19
1Vegard RanestadHamar OK13.557.19
3Sjur Holm GrønengLillehammer OK14.04+0.097.24
4Anders TaraldsenLillehammer OK15.33+1.388.11
5Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL16.01+2.068.25
6Mats LindaasElverum OK18.55+5.009.57
7Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL19.15+5.2010.07
8Håkon WedumLillehammer OK20.31+6.3610.47
9Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK23.03+9.0812.07
10Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL30.52+16.5716.14
11Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll36.14+22.1919.04

H 13-14

1 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein KarlsenLillehammer OK12.206.29
2Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL12.50+0.306.45
3Jakob MoOL Toten-Troll13.53+1.337.18
4Even KarlsenLillehammer OK13.56+1.367.20
5Frikk DukefossLillehammer OK14.33+2.137.39
6Even BordalRingsaker OK14.57+2.377.52
7Martin AlfeiLøten o-lag14.59+2.397.53
8Petter Stensli ForsethLøten o-lag19.02+6.4210.01
9Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK19.03+6.4310.01
10Kasper HoelOL Toten-Troll19.16+6.5610.08
11Iver HyttebakkLøten o-lag20.06+7.4610.34
12Anton ØyvindssonRingsaker OK23.46+11.2612.30

H 15-16

2 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias ØhmanGjø-Vard OL13.345.39
2Simen BallangrudRaufoss IL Orientering13.45+0.115.43
3Even LindaasElverum OK13.53+0.195.47
4Eskil FrøislandVang OL14.11+0.375.54
5Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange14.34+1.006.04
6Njaal Ellegaard MelbyVang OL14.52+1.186.11
7Sverre NarumOL Vallset/Stange15.05+1.316.17
8Ole Johan BråtenVang OL16.25+2.516.50
9Håvard HovdeRingsaker OK17.19+3.457.12
10Fredrik SveenVang OL18.00+4.267.30

H 17-20

2 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre Bang StøengHamar OK14.095.26
2Johannes BordalRingsaker OK14.21+0.125.31
3Even Lindstad BørresenHamar OK14.30+0.215.34
4Ivar Jevne ArnesenHamar OK14.40+0.315.38
5Krister HovdeRingsaker OK16.35+2.266.22
6Henrik BordalRingsaker OK16.53+2.446.29
7Per Ivar ReinemoHamar OK17.05+2.566.34
8Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll22.33+8.248.40
0Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLdiskvalifisert
0Einar LofthusHamar OKdiskvalifisert

N-Åpen

1 800 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Amund FlaskerudOL Toten-Troll20.1011.12
0Isabel AndersenGjø-Vard OL31.20+0.0217.24
0Emina AndersenGjø-Vard OL31.1817.23
0Margrete Nordstad BråtenSnertingdal IF Orientering30.5317.09
0Elida Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering31.20+0.0217.24
0Thomas KalgraffRingsaker OK26.5914.59
0Patrik JemtlandRingsaker OK25.4514.18
0Henrik BergGjø-Vard OL21.3211.57
0Therese HolmenSnertingdal IF Orientering44.32+13.1424.44
0Eline KravdalGjø-Vard OL31.27+0.0917.28
0Jørgen Holm GrønengLillehammer OK18.0210.01
0Einar Lønstad JuulGjø-Vard OL23.0212.47
0Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL30.1616.48
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL54.47+23.2930.26
0Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL39.11+7.5321.46
0Sara HovdeRingsaker OK37.48+6.3021.00
0Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK31.45+0.2717.38
0Gaute Radmann EspesethGjø-Vard OL16.389.14
0Hannah Hveem KrogstiRingsaker OK32.47+1.2918.12
0Mina Bleken RudVang OL23.5113.15
0Sebastian Nerli-ØstbyGjø-Vard OL39.54+8.3622.10
0Gaute LindaasElverum OK20.1211.13
0Even LienGjø-Vard OL18.3810.21
0Maren Bleken RudVang OL24.1513.28
0Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering35.24+4.0619.40
0Nikolai TesloHadeland OL35.14+3.5619.34
0Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL21.3712.00
0Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK20.2411.20
0Martin BergGjø-Vard OL27.2815.15
0Even FougnerSnertingdal IF Orientering35.26+4.0819.41
0Arja Martine HellebustSnertingdal IF Orientering30.5817.12
0Even Nordli EriksenGjø-Vard OL25.3214.11
0Emilia DiesenVang OL23.4713.12

C-Åpen

1 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon StrandSnertingdal IF Orientering15.047.55
2Andre BrobakkenSnertingdal IF Orientering15.46+0.428.17
3Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering16.50+1.468.51
4Lise Hveem KrogstiRingsaker OK18.42+3.389.50
5Henriette AndersenRingsaker OK19.58+4.5410.30
6Lars WallinSnertingdal IF Orientering21.37+6.3311.22
7Iver Nordli EriksenGjø-Vard OL27.19+12.1514.22
8Guro Fejerskov MolstadRingsaker OK29.20+14.1615.26
9Inger-Lise AndersenGjø-Vard OL33.03+17.5917.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor