Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordland 3-dagers/KM mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordland 3-dagers/KM mellom
Arrangørorganisasjoner: Bodø og Omegn IF Orientering / Tverlandet IL
Dato: søndag 21 juni 2015

Klasser: Visa alla | N-åpnen | D-10 | H-10 | D11-12 | H11-12 | D13-14 | H13-14 | D15-16 | H15-16 | D13-16C | H13-16C | D17- | H17- | D17-B | H17-B | D45 | H45 | D55 | H55 | D65 | H65 | D75 | H75 | Trim

N-åpen

1 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Alba BjørsethUkjent38.5227.45
Aurora BjørsethUkjent36.0925.49
Carl Emil BjørsethUkjent36.3426.07
Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering35.4625.32
Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering26.4119.03
Amalie Sofie HenriksenBodø og Omegn IF Orientering26.2418.51
Rebekka MathisenBodø og Omegn IF Orientering28.2320.16
Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering20.5214.54
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering35.4925.35
Teodor Birk SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering36.1625.54

H-10

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Trygve LundeBodø og Omegn IF Orientering33.5024.10
Vebjørn LundeBodø og Omegn IF Orientering20.1814.30
Andreas TjønndalBodø og Omegn IF Orientering17.0612.12

D11-12

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida SolliMo OK24.3511.42
2Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering26.39+2.0412.41
3Sunniva Paulsen LimstrandBodø og Omegn IF Orientering26.57+2.2212.50

H11-12

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering21.0010.00
2Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL22.07+1.0710.31
3Lars-Børge StrømsvikMeløy OK32.42+11.4215.34

D13-14

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.20.5832.23

H13-14

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Orientering25.0410.01
2Odd Jarle VangstadBodø og Omegn IF Orientering40.43+15.3916.17

D15-16

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering47.2513.32

H15-16

4 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even-Johan KaspersenMo OK32.388.09
2Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering43.09+10.3110.47
3Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering48.09+15.3112.02
4Håvard Olai SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering49.20+16.4212.20
5Håvard RokkanMo OK1.00.35+27.5715.08
6Jakob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering1.16.43+44.0519.10

D17-

4 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åshild KolstadMo OK33.468.26
2Elin BjervaLarvik OK35.39+1.538.54
3Jorunn KvaklandNTNUI39.42+5.569.55
4Hedvig ÅstebølNTNUI42.40+8.5410.40
5Kristine FjeldboNTNUI43.39+9.5310.54
6Anne Marthe LimstrandBodø og Omegn IF Orientering48.34+14.4812.08
7Torun AnkjellNordreisa IL48.38+14.5212.09
8Kjersti LundeBodø og Omegn IF Orientering49.00+15.1412.15
9Lena Cecilie PedersenIL Siso49.13+15.2712.18
10Aurora FossøyNTNUI50.11+16.2512.32
11Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering50.58+17.1212.44
12Doris Stien KaspersenMo OK55.23+21.3713.50
13Ingvild Oxaas WieMo OK1.03.16+29.3015.49
14Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegn1.21.57+48.1120.29
15Marit LundeBodø og Omegn IF Orientering2.09.05+1.35.1932.16
Mariell Pedersen EideIL Sisodiskvalifisert
Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

H17-

5 500 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn EkebergIL Tyrving33.42+25.376.07
2Torgeir NørbechIL Tyrving33.54+25.496.09
3Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering38.23+30.186.58
4Halvor Eid NielsenNTNUI41.18+33.137.30
5Mathias Stensland LillevoldNTNUI41.40+33.357.34
6Carl Henrik BjørsethOL Tønsberg og omegn44.01+35.568.00
7Rasmus Rørholt TheisenNTNUI44.51+36.468.09
8Jørn SundbyLarvik OK45.44+37.398.18
9Jakob Kalvig SkoganNTNUI48.16+40.118.46
10Inge LindsethNydalens SK48.55+40.508.53
11Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering49.11+41.068.56
12Svein Henrik HedenstadBodø og Omegn IF Orientering50.58+42.539.16
13Jan Erik PaulsenBodø og Omegn IF Orientering55.46+47.4110.08
14Ole-Kristian KaspersenMo OK58.28+50.2310.37
15Sindre Engzelius GylverNTNUI1.02.35+54.3011.22
16Lars SolliMo OK1.04.12+56.0711.40
17Sigurd Oxaas WieMo OK1.15.07+1.07.0213.39
18Jan-Arne PettersenBodø og Omegn IF Orientering1.32.57+1.24.5216.54
19Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering1.45.05+1.37.0019.06
Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

D45

3 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine GjermoØstmarka OK34.439.55
2Hilde Sofie HansenMo OK37.29+2.4610.42
3Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering41.28+6.4511.50
4Vanja StaffOL Toten-Troll46.09+11.2613.11
5Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering51.07+16.2414.36
6Beate Lill PedersenIL Siso52.35+17.5215.01
7Mette BjerveMo OK1.04.34+29.5118.26
8Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering1.11.20+36.3720.22

H45

4 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roy SolbakkValnesfjord IL36.229.05
2Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL42.11+5.4910.32
3Nils Harald StaffOL Toten-Troll43.11+6.4910.47
4Ole Morten WieMo OK43.47+7.2510.56
5Ole-Asbjørn SolliMo OK47.13+10.5111.48
6Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering47.59+11.3711.59
7Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering53.28+17.0613.22
8Tore KolstadMo OK54.14+17.5213.33
9Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.04.38+28.1616.09
10Rune StrømsvikMeløy OK1.25.40+49.1821.25
Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

D55

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Berit DanielsenIL Tyrving43.0912.19
2Inger Lise PettersenKorgen IL49.58+6.4914.16
3Eli RingdalenMo OK1.08.23+25.1419.32
4Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering1.29.45+46.3625.38

H55

3 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore SagvoldenØstmarka OK28.298.08
2Jan Gaute BuvikKorgen IL32.45+4.169.21
3Per Kristian EkebergIL Tyrving33.51+5.229.40
4Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering35.45+7.1610.12
5Arnulf VillmoKorgen IL35.56+7.2710.16
6Anders KureBodø og Omegn IF Orientering38.40+10.1111.02
7Jan Kåre VatneMo OK44.04+15.3512.35
8Gunnar BrattliMo OK44.31+16.0212.43
9Ingar SolbergOlderskog IL45.49+17.2013.05
10Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering47.01+18.3213.26
11Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering54.02+25.3315.26
12Hemmo AhokoivuSK Pohjantähti58.47+30.1816.47
13Helge RustadFreidig59.14+30.4516.55

D65

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli KlovningPorsgrunn OL37.5715.10
2Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering39.52+1.5515.56
3Eva Lund PedersenIL Siso1.36.10+58.1338.28

H65

3 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering39.2611.16
2Asbjørn PedersenIL Siso42.29+3.0312.08
3Ove Gunnar JacobsenStokke IL44.45+5.1912.47
4Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering46.42+7.1613.20
5Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering48.38+9.1213.53
6Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.00.03+20.3717.09
7Lars Magne KlovningPorsgrunn OL1.06.09+26.4318.54
8Erling PedersenIL Siso1.11.54+32.2820.32
9Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.20.08+40.4222.53
10Tore VaajeAsker Skiklubb1.22.58+43.3223.42
Richard KringhaugValnesfjord ILdiskvalifisert

H75

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering28.1111.16
2Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering30.13+2.0212.05
3Svein SolerødOL Toten-Troll32.09+3.5812.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor