Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordland 3-dagers/KM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordland 3-dagers/KM sprint
Arrangørorganisasjoner: Bodø og Omegn IF Orientering / Tverlandet IL
Dato: fredag 19 juni 2015

N-åpen

1 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering18.1713.03
Amalie Sofie HenriksenBodø og Omegn IF Orientering18.1813.04
Rebekka MathisenBodø og Omegn IF Orientering17.5412.47
Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering18.3213.14

H-10

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Trygve LundeBodø og Omegn IF Orientering23.2716.45
Vebjørn LundeBodø og Omegn IF Orientering16.2811.45
Andreas TjønndalBodø og Omegn IF Orientering18.2513.09

D11-12

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida SolliMo OK17.1010.43
2Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering19.02+1.5211.53
3Lene Johnsen IkdahlBodø og Omegn IF Orientering21.06+3.5613.11
4Magnhild VangstadBodø og Omegn IF Orientering23.13+6.0314.30

H11-12

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering11.247.07
Kasper Ankjell HolmöyNordreisa ILdiskvalifisert

D13-14

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering17.227.53

H13-14

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Orientering15.547.13
2Odd Jarle VangstadBodø og Omegn IF Orientering18.04+2.108.12

H15-16

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even-Johan KaspersenMo OK13.405.41
2Håvard Olai SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering15.19+1.396.22
3Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering15.26+1.466.25
4Håvard RokkanMo OK17.49+4.097.25
5Jakob LindstrømBodø og Omegn IF Orientering20.42+7.028.37

D17-

2 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åshild KolstadMo OK15.136.20
2Elin BjervaLarvik OK15.34+0.216.29
3Kristine FjeldboNTNUI15.53+0.406.37
4Aurora FossøyNTNUI16.46+1.336.59
5Hedvig ÅstebølNTNUI16.55+1.427.02
6Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering17.08+1.557.08
7Torun AnkjellNordreisa IL18.26+3.137.40
8Heidi JensenNTNUI18.40+3.277.46
9Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering18.47+3.347.49
10Doris Stien KaspersenMo OK19.03+3.507.56
11Kjersti LundeBodø og Omegn IF Orientering19.52+4.398.16
12Marit LundeBodø og Omegn IF Orientering26.37+11.2411.05

H17-

2 800 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn EkebergIL Tyrving13.534.57
2Torgeir NørbechIL Tyrving14.01+0.085.00
3Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering14.35+0.425.12
4Rasmus Rørholt TheisenNTNUI14.36+0.435.12
5Halvor Eid NielsenNTNUI15.32+1.395.32
6Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering15.42+1.495.36
6Jørn SundbyLarvik OK15.42+1.495.36
8Jakob Kalvig SkoganNTNUI16.43+2.505.58
9Lars SolliMo OK17.27+3.346.13
10Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering18.19+4.266.32
11Svein Henrik HedenstadBodø og Omegn IF Orientering18.42+4.496.40
12Sindre Engzelius GylverNTNUI19.01+5.086.47
13Ole-Kristian KaspersenMo OK19.26+5.336.56
14Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL20.06+6.137.10
15Håvard MølnåsMo OK20.26+6.337.17
16Kristian HinesHerringen IL21.10+7.177.33
17Jan-Arne PettersenBodø og Omegn IF Orientering23.25+9.328.21
18Sigurd Oxaas WieMo OK23.34+9.418.25

H17-B

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin KaspersenMo OK23.0110.27

D45

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering16.217.25
2Christine GjermoØstmarka OK17.15+0.547.50
3Vanja StaffOL Toten-Troll17.26+1.057.55
4Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering19.28+3.078.50
5Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering21.26+5.059.44

H45

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Harald StaffOL Toten-Troll16.256.50
2Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering17.10+0.457.09
2Tore KolstadMo OK17.10+0.457.09
4Roy SolbakkValnesfjord IL17.15+0.507.11
5Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering17.53+1.287.27

D55

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Lise PettersenKorgen IL17.197.52
2Berit DanielsenIL Tyrving18.16+0.578.18
3Elsa HauknesMo OK23.49+6.3010.49
Eli RingdalenMo OKdiskvalifisert

H55

2 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore SagvoldenØstmarka OK13.336.09
2Per Kristian EkebergIL Tyrving14.35+1.026.37
3Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering16.07+2.347.19
4Jan Gaute BuvikKorgen IL16.28+2.557.29
5Hemmo AhokoivuSK Pohjantähti16.38+3.057.33
6Arnulf VillmoKorgen IL17.35+4.027.59
7Helge RustadFreidig18.39+5.068.28
8Ingar SolbergOlderskog IL18.48+5.158.32
Jan Kåre VatneMo OKdiskvalifisert

D65

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli KlovningPorsgrunn OL24.4911.16
2Eva Lund PedersenIL Siso48.05+23.1621.51

H65

2 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering16.017.16
2Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering17.04+1.037.45
3Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering19.10+3.098.42
4Erling PedersenIL Siso20.40+4.399.23
5Asbjørn PedersenIL Siso21.08+5.079.36
6Ove Gunnar JacobsenStokke IL21.32+5.319.47
7Lars Magne KlovningPorsgrunn OL22.07+6.0610.03
8Tore VaajeAsker Skiklubb24.22+8.2111.04
9Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering25.09+9.0811.25

H75

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein SolerødOL Toten-Troll22.0110.00
2Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering34.16+12.1515.34

Trim

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åse FossbergHerringen IL16.1610.10
2Hilde Anita RokkanMo OK31.08+14.5219.27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor