Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Rogalandsranking Stutafjell

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Rogalandsranking Stutafjell
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: søndag 10 mai 2015

N-åpen

1 200 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)21.1717.44
0Sigve LamarkGanddal IL20.5717.27
0Vebjørn OftedalÅlgård Orientering17.2014.26
0Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)22.0618.25
0Maren OftedalÅlgård Orientering17.3514.39
0Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering18.5815.48
0Magnus EikeskogSandnes IL (Rogaland)22.0318.22
0Alexander SandveGanddal IL42.27+6.1935.22
0Marius RøddeGanddal IL30.3525.29
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb20.5717.27
0Thea Beate PuntervoldEgersund OK28.1223.30
0Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orientering20.2517.00
0Stig Adrian G. AlbrechtGanddal IL36.0830.06
0Synne LevangÅlgård Orientering28.5224.03
0Natalie SandveGanddal IL41.55+5.4734.55
0Livar OftedalÅlgård Orientering31.0125.50

D -10

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering33.2223.50
0Anna TaksdalGanddal IL21.0015.00

D 11-12

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane NevlandÅlgård Orientering24.5617.48
2Alida OftedalÅlgård Orientering27.40+2.4419.45

D 11-12N

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tuva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)31.2826.13

D 13-14

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL18.278.47
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb26.56+8.2912.49
3Ingrid LamarkGanddal IL27.46+9.1913.13
4Vilde IdlandÅlgård Orientering36.28+18.0117.21
5Julie PuntervoldEgersund OK1.11.43+53.1634.09

D 17-

3 100 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)31.0110.00
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL31.49+0.4810.15
3Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)33.38+2.3710.50
4Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)35.17+4.1611.22
5Trine BolstadGanddal IL36.18+5.1711.42
6Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)36.28+5.2711.45
7Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL37.10+6.0911.59
8Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering37.57+6.5612.14
9Otilie OftedalÅlgård Orientering41.48+10.4713.29
10Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)41.51+10.5013.30
11Torill BrekkenGanddal IL43.12+12.1113.56
12Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb44.02+13.0114.12
13Anne Marie GauselGanddal IL47.48+16.4715.25
14Vibeke LamarkGanddal IL49.07+18.0615.50
15Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)49.32+18.3115.58
16Anita SælevikHaugesund IL Orientering52.46+21.4517.01
17Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb58.44+27.4318.56
18Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering59.13+28.1219.06
19Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL1.04.58+33.5720.57
0Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)brutt

D 50-

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb26.5812.15
2Inger Tone NygårdEgersund OK30.32+3.3413.52
3Ann Karin TjørhomGanddal IL31.10+4.1214.09
4May MelingStavanger Orienteringsklubb36.32+9.3416.36
5Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)40.17+13.1918.18
6Kristin SkadsemGanddal IL47.25+20.2721.33

D 60-

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb36.1716.29
2Inger Skretting OpstadEgersund OK39.05+2.4817.45

D 70-

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb42.2319.15
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb46.32+4.0921.09
3Helga AaslidEgersund OK59.02+16.3926.49
4Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.22.37+40.1437.33

H -10

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lars Nicolay Nygård BassoStavanger Orienteringsklubb31.4422.40
0Samuel A StokkelandÅlgård Orientering37.21+5.3726.40
0Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)53.46+22.0238.24

H 11-12

1 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb16.3511.50
2Øyvind LamarkGanddal IL16.39+0.0411.53
3Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)18.30+1.5513.12
4Samuel KleppaÅlgård Orientering20.55+4.2014.56
5Andreas Nybak UrdalGanddal IL21.07+4.3215.05
6Johannes KjosavikSandnes IL (Rogaland)21.31+4.5615.22
7Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)27.40+11.0519.45
8Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)52.09+35.3437.15

H 11-12N

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torjus LindangerSandnes IL (Rogaland)22.2118.37

H 13-14

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)20.309.45
2Ole Kristian TaksdalGanddal IL26.43+6.1312.43
3Markus StoklandGanddal IL30.35+10.0514.33
0Tobias RøddeGanddal ILdiskvalifisert

H 15-16

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin NevlandÅlgård Orientering32.1810.25
2Per Ivar StoklandGanddal IL33.04+0.4610.40
3Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb37.03+4.4511.57

H 17-

3 700 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering27.307.25
2Torgeir NevlandÅlgård Orientering29.15+1.457.54
3Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL31.38+4.088.32
4Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)31.39+4.098.33
5Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)32.01+4.318.39
6Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)32.41+5.118.50
7Lars MyklebostSandnes IL (Rogaland)33.05+5.358.56
8Fredrik SandalGanddal IL36.43+9.139.55
9Morten Bjerga SundliGanddal IL37.33+10.0310.08
10Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)38.00+10.3010.16
11Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb38.43+11.1310.27
12Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering39.31+12.0110.40
13Sturla StokkelandÅlgård Orientering39.49+12.1910.45
14Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb40.05+12.3510.50
15Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb41.45+14.1511.17
16Oddvar TaksdalGanddal IL45.01+17.3112.10
17Nils Tore PuntervoldEgersund OK55.41+28.1115.02
18Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb55.56+28.2615.07
0Per Martin StoklandGanddal ILdiskvalifisert
0Trond LamarkGanddal ILdiskvalifisert

H 50-

3 100 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb28.169.07
2Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)29.14+0.589.25
3Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering30.56+2.409.58
4Svein-Erik KvameGanddal IL35.03+6.4711.18
5Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)35.34+7.1811.28
6Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)36.02+7.4611.37
7Per Ingar HadlandGanddal IL36.42+8.2611.50
8Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)37.55+9.3912.13
9Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb38.20+10.0412.21
10Jakob KarlsenGanddal IL41.57+13.4113.31
11Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb43.44+15.2814.06
12Ove OalandGanddal IL46.04+17.4814.51
13Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb54.37+26.2117.37
0Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)brutt

H 60-

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb20.469.26
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb21.47+1.019.54
3Bjarne GimreGanddal IL28.42+7.5613.02
4Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb31.58+11.1214.31
5Jan Inge LundeGanddal IL33.38+12.5215.17
6Tore TvedtVaulen Orienteringsklubb34.20+13.3415.36
0Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Kjell SvihusGanddal ILdiskvalifisert

H 70-

2 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb27.0712.19
2Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb34.13+7.0615.33
3Magnar NerheimSuldal Orienteringslag35.22+8.1516.04
4Jan VærpSøgne og Songdalen OK39.25+12.1817.55
5Tormod AaslidEgersund OK41.20+14.1318.47
6Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb47.04+19.5721.23
0Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Albert NærheimSuldal Orienteringslagdiskvalifisert
0Tor Øystein Håkon NilsenVaulen Orienteringsklubbbrutt

C-Åpen

1 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild OftedalÅlgård Orientering18.5413.30
2Wenche Bue IdlandÅlgård Orientering20.27+1.3314.36

B-åpen

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje Bjerga SundliGanddal IL38.0918.10
2Ragnhild ThuSandnes IL (Rogaland)39.10+1.0118.39
3Arild SvihusGanddal IL40.30+2.2119.17
4Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)42.02+3.5320.00
5Maria NilssonGanddal IL1.00.02+21.5328.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor