Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Suldal Orienteringslag
Dato: søndag 21 juni 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | D 17- | D 17-N | D 50- | D 60- | D 70- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16N | H 15-16 | H 17- | H 17-N | H 50- | H 60- | H 70- | B-ope | C-ope | H80-

N-åpen

1 300 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Olav Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering15.5212.12
Alfinn BjergaVikebygd IL20.3915.53
Sverre Steinar BjergaVikebygd IL34.0026.09
Lina Helen EikelandSuldal Orienteringslag25.2019.29
Rine Jordebrekk FermannSuldal Orienteringslag21.1716.22
Ingri Helena HavrevollSuldal Orienteringslag21.3016.32
Sander HavrevollSuldal Orienteringslag21.2916.31
Kristina KleppaÅlgård Orientering14.1811.00
Stine KleppaÅlgård Orientering28.1521.43
Brage LaugalandÅlgård Orientering15.3712.00
Marie Haga NesseHaugesund IL Orientering23.2918.03
Øyvind Haga NesseHaugesund IL Orientering23.4518.16
Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering13.2910.22
Ane Sofie NærheimIL Gular14.5511.28
Samuel NærheimIL Gular37.2428.46
Livar OftedalÅlgård Orientering13.0910.06
Maren OftedalÅlgård Orientering26.0720.05
Vebjørn OftedalÅlgård Orientering13.3410.26
Runa Ivon RieckeSuldal Orienteringslag32.4725.13
Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb15.5712.16
Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb12.229.30
Sven StielstraSauda Orienteringsklubb18.2214.07
Ada C StokkelandÅlgård Orientering14.0610.50
Lea StokkelandÅlgård Orientering25.2719.34
Ella TjøstheimSuldal Orienteringslag15.1611.44
Benjamin VikseHaugesund IL Orientering14.2411.04
Thomas VikseHaugesund IL Orientering14.2311.03
Hanna VølstadÅlgård Orientering22.3817.24
Mari VølstadÅlgård Orientering38.4729.50

D -10

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anna TaksdalGanddal IL21.0514.03

D 11-12

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane NevlandÅlgård Orientering35.4523.50
2Åshild HindenesSuldal Orienteringslag44.44+8.5929.49

D 11-12N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering18.4612.30

D 13-14

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)31.4614.26
2Ingrid LamarkGanddal IL34.15+2.2915.34
3Ingjerd HindenesSuldal Orienteringslag52.17+20.3123.45
4Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL1.06.00+34.1430.00

D 15-16

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina VollHaugesund IL Orientering36.2315.09
2Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb37.42+1.1915.42
3Runa OddenSuldal Orienteringslag58.47+22.2424.29

D 17-

3 300 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL27.408.23
2Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)32.01+4.219.42
3Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)34.50+7.1010.33
4Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)35.16+7.3610.41
5Trine BolstadGanddal IL35.30+7.5010.45
6Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)35.43+8.0310.49
7Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)35.49+8.0910.51
8Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)36.49+9.0911.09
9Ingrid EggenHaugesund IL Orientering38.42+11.0211.43
10Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)38.52+11.1211.46
11Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering40.58+13.1812.24
12Otilie OftedalÅlgård Orientering44.46+17.0613.33
13Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL46.18+18.3814.01
14Vibeke LamarkGanddal IL51.58+24.1815.44
15Anita SælevikHaugesund IL Orientering53.42+26.0216.16
16Lovise NevlandÅlgård Orientering1.02.44+35.0419.00
17Merel DirksenSauda Orienteringsklubb1.03.48+36.0819.20
18Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb1.08.01+40.2120.36
19Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.09.25+41.4521.02
20Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL1.16.59+49.1923.19
0Birgitte TorbjørnsenVikebygd ILdiskvalifisert

D 17-N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bodil HåheimIL Gular19.4413.09

D 50-

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK26.4011.06
2Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb31.14+4.3413.00
3Ann Karin TjørhomGanddal IL33.41+7.0114.02
4Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)49.40+23.0020.41
5Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb57.32+30.5223.58
6Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb1.02.27+35.4726.01

D 60-

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering41.0617.07
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb56.07+15.0123.22

D 70-

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb36.0315.01
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb42.52+6.4917.51

H -10

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering19.4013.06
Jonas Sjo BjergaVikebygd ILdiskvalifisert

H 11-12

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Caspar RøthingHaugesund IL Orientering14.109.26
2Samuel KleppaÅlgård Orientering19.16+5.0612.50
3Øyvind LamarkGanddal IL20.49+6.3913.52
0Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 13-14

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering27.0512.18
2Jone OddenSuldal Orienteringslag39.30+12.2517.57
3Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering46.17+19.1221.02

H 15-16

3 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin NevlandÅlgård Orientering30.399.17
2Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb30.41+0.029.17
3Per Ivar StoklandGanddal IL32.59+2.209.59
4Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering42.27+11.4812.51
5Jostein HindenesSuldal Orienteringslag43.04+12.2513.03

H 17-

4 200 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen AamodtNTNUI30.577.22
2Ørjan RavndalÅlgård Orientering31.45+0.487.33
3Glenn Tore LølandNTNUI32.21+1.247.42
4Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering34.36+3.398.14
5Arild AasheimGanddal IL36.07+5.108.35
6Torgeir NevlandÅlgård Orientering37.14+6.178.51
7Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering37.16+6.198.52
8Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering37.22+6.258.53
9Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL37.47+6.508.59
10Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb38.29+7.329.09
11Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL38.30+7.339.10
12Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)38.58+8.019.16
13Sjur Obrestad GabrielsenVaulen Orienteringsklubb39.14+8.179.20
14Einar MartinsenVikebygd IL40.23+9.269.36
15Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb40.47+9.509.42
16Bjørn Egil VikseHaugesund IL Orientering41.03+10.069.46
17Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)41.22+10.259.50
18Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)42.32+11.3510.07
19Morten Bjerga SundliGanddal IL42.41+11.4410.09
20Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering43.59+13.0210.28
21Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering44.17+13.2010.32
22Njål Helge VølstadÅlgård Orientering44.31+13.3410.35
23Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL46.29+15.3211.04
24Sturla StokkelandÅlgård Orientering46.34+15.3711.05
25Kristian Frafjord HaarrGanddal IL48.22+17.2511.30
26Sverre Johan NærheimIL Gular48.54+17.5711.38
27Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)52.35+21.3812.31
28Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering57.27+26.3013.40
29Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orientering59.10+28.1314.05
30Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb59.55+28.5814.15
31Rune VassendenHalsnøy OL1.00.31+29.3414.24
32Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1.24.27+53.3020.06
33Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering1.27.40+56.4320.52
34Sander StielstraSauda Orienteringsklubb1.29.52+58.5521.23
0Fredrik SandalGanddal ILdiskvalifisert

H 50-

3 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)28.468.43
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb29.50+1.049.02
3Paul Terje HaarrGanddal IL32.53+4.079.57
4Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)34.18+5.3210.23
5Ivar KvaleHaugesund IL Orientering34.26+5.4010.26
6Peter DirksenSauda Orienteringsklubb44.05+15.1913.21
7Ove OalandGanddal IL44.48+16.0213.34
8Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb46.29+17.4314.05
9Jan SteffensenHaugesund IL Orientering54.13+25.2716.25
0Per Inge FjellheimSauda Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Jon NærheimSuldal Orienteringslagdiskvalifisert

H 60-

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb23.279.46
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb25.41+2.1410.42
3Harry BreilandÅlgård Orientering27.07+3.4011.17
4Kjell SvihusGanddal IL31.12+7.4513.00
5Jarle HeddelandØlen IL34.07+10.4014.12
6Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb35.44+12.1714.53
7Alf Gunnar PaulsenSauda Orienteringsklubb37.25+13.5815.35
8Tore TvedtVaulen Orienteringsklubb37.43+14.1615.42

H 70-

2 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar NerheimSuldal Orienteringslag34.4014.26
2Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb42.54+8.1417.52
3Albert NærheimSuldal Orienteringslag54.23+19.4322.39
0Steinar SlettemarkStord Orienteringdiskvalifisert
0Sigved GramstadHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
0Kjell GjersdalStavanger Orienteringsklubbbrutt
Steinar SlettemarkStord Orienteringbrutt

B-ope

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kurt KleppaÅlgård Orientering27.0512.18
2Marit EikelandSuldal Orienteringslag32.48+5.4314.54
3Henriette NessetÅlgård Orientering33.53+6.4815.24
4Jorunn Øye RossebøSauda Orienteringsklubb36.01+8.5616.22
5Ann Charlotte KvalaHaugesund IL Orientering39.41+12.3618.02
6Inger Marie BjergaVikebygd IL44.48+17.4320.21
7Arild SvihusGanddal IL1.36.17+1.09.1243.45
0Øyvind Nærheim FjeldheimSuldal Orienteringslagdiskvalifisert

C-ope

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Katrine Haga NesseHaugesund IL Orientering1.05.2443.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor