Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Finn Skedsmos minneløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Finn Skedsmos minneløp
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: lørdag 26 september 2015

N-åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Kathinka Zahl HagenFossum IF35.29
0Ivar VamnesHamar OK58.39+23.10
0Emma Visted-HansenGjø-Vard OL24.22
0Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL44.52+9.23

D 17-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Karoline BjørnerødOK Mossdiskvalifisert

D 21-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Louise OramNydalens SK1.27.08
2Mari JøranliTorpa o-lag1.45.06+17.58
3Raquel CostaHalden SK2.20.58+53.50

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.46.40
2Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering1.48.43+2.03
3Birgit Økern JensenStjørdals-Blink1.55.01+8.21
4Marit B. EithunNittedal OL2.00.08+13.28

D 50-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vanja StaffOL Toten-Troll1.33.50
2Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL1.45.56+12.06

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Inger E. VamnesHamar OKdiskvalifisert

H 21-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thomas NipenNydalens SK1.30.42
2Mathias NipenIL Tyrving1.30.52+0.10
3Magnus SvingheimRaumar Orientering1.37.37+6.55
4Tiago AiresHalden SK1.49.53+19.11
5Petter SkedsmoHadeland OL1.51.45+21.03
6Kim André SveenHadeland OL2.22.45+52.03
0Morten TangenMåren OKdiskvalifisert

H 40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bo EngdahlIL Koll1.38.33
2Audun StrandlieGjø-Vard OL1.57.46+19.13
3Bjørn BergeHadeland OL2.03.05+24.32
4Morten FismenFossum IF2.06.22+27.49
5Torstein HoleNydalens SK2.09.11+30.38
6Einar TesloHadeland OL2.13.26+34.53
7Stein H. HagenFossum IF2.19.17+40.44

H 50-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gjermund RørenEiker OL1.19.31
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1.20.43+1.12
3Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.23.54+4.23
4Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.25.27+5.56
5Martin GranlyLillomarka OL1.27.10+7.39
5Einar JensenNydalens SK1.27.10+7.39
7Morten DueMåren OK1.27.26+7.55
8Hallvard FjærLillomarka OL1.29.05+9.34
9Petter GullikstadRøros IL1.38.41+19.10
10Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.52.34+33.03
11Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.55.21+35.50

H 60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein S JacobsenIL Tyrving1.27.46
2Helge RevhaugRingerike OL1.30.42+2.56
3Are EriksenOslostudentenes IK1.33.19+5.33
4Tor TrøanHadeland OL1.35.41+7.55
5Johan SwärdHadeland OL1.54.39+26.53
6Hasse BergstrømIL Tyrving2.29.41+1.01.55

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjell StenstadvoldIL Tyrving1.53.32
2Einar HemLillomarka OL2.03.10+9.38
2Knut Erik ØstengenThales BIL2.03.10+9.38
0Klaus EngenEidskog OLdiskvalifisert

D 13-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK57.57
2Emma Eithun PaulsenNittedal OL58.41+0.44

H 13-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigurd GjerdingenHadeland OL1.01.12
2Sondre Zahl HagenFossum IF1.20.34+19.22

Trim

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alfred BjørnerødOK Moss57.01
2Sigmund HansenGjø-Vard OL57.53+0.52
3Celine VistedGjø-Vard OL57.54+0.53
4Marius StaffOL Toten-Troll1.01.15+4.14
5Ole IngesenSarpsborg OL1.02.23+5.22
6Tov Arne BondalNotodden OL1.11.02+14.01
7Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.23.29+26.28
8Tore BjørnerødOK Moss1.27.03+30.02
9Petter FureOppsal Orientering1.34.36+37.35
10Linda FredhMåren OK1.56.07+59.06
11Iver RognstadHadeland OL1.56.50+59.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor