Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint / Drammen City Cup 4 / uttaksløp til Unionsmatchen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint / Drammen City Cup 4 / uttaksløp til Unionsmatchen
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: lørdag 16 mai 2015

Rekrutt

1 610 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Rasmus BerglundRingerike OL12.357.48
Lauritz BrunborgNittedal OL25.3815.55
Marte EgerKongsberg OL22.4214.05
Amalie FrydenlundKonnerud IL34.0721.11
Hermine Sol Heggedal AamodtFet OL35.0121.44
Pernille Snø Heggedal AamodtFet OL29.1418.09
Isabel HeitmannKonnerud IL32.1820.03
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL42.3326.25
Hanna SpangbergKonnerud IL32.2320.06
Johanne StorhaugKonnerud IL21.1513.11
Iben Liveng BraadlandKonnerud ILdiskvalifisert
Magnus BaklidKonnerud ILbrutt
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IFikke startet

D 11-12

1 610 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mille JægtvikKonnerud IL10.316.31
2Hedda SpangbergKonnerud IL12.07+1.367.31
3Konstanse MoholthKongsberg OL14.16+3.458.51
4Marie KvarmeRøyken OL15.12+4.419.26
5Johanna Sofie LongfjeldModum OL15.25+4.549.34
6Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL18.23+7.5211.25
7Sunniva MorlandstoEiker OL18.30+7.5911.29
8Eline AndersenKonnerud IL24.24+13.5315.09
9Elin HeitmannKonnerud IL29.46+19.1518.29
Helene Brandal SøftingKongsberg OLikke startet

D 13-14*

2 030 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL13.526.49
2Mari Landro SvingheimKonnerud IL14.39+0.477.13
3Åsne HaavengenKongsberg OL14.49+0.577.17
4Tale StrandKongsberg OL15.18+1.267.32
5Andrea RanvikKonnerud IL15.41+1.497.43
6Mari KjelleRøyken OL16.29+2.378.07
7Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL16.50+2.588.17
8Marte Karine LarsenKongsberg OL17.41+3.498.42
9Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL18.05+4.138.54
10Ingvild LangeggenKongsberg OL18.10+4.188.56
11Anniken RanvikKonnerud IL19.00+5.089.21
12Christine HoenEiker OL19.02+5.109.22
13Alvilde Lysaker SandenEiker OL19.05+5.139.24
14Ingrid Bogen ArenthSturla, IF19.42+5.509.42
15Thea LandKonnerud IL19.59+6.079.50
16Nora Småge HilsenKonnerud IL21.07+7.1510.24
17Tonje Malin RhrichKonnerud IL21.22+7.3010.31
18Silje MorlandstøEiker OL21.27+7.3510.33
19Iselin SørensenSturla, IF22.19+8.2710.59
20Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL22.46+8.5411.12
21Carolina Hernandez VråleKonnerud IL24.25+10.3312.01
22Anni SaarelaKonnerud IL24.35+10.4312.06
23Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL25.27+11.3512.32
24Oda Isnes TyseEiker OL27.42+13.5013.38
Tomine Lysaker SandenEiker OLdiskvalifisert
Tuva Aas StræteRingerike OLikke startet
Ingeborg KvarmeRøyken OLikke startet
Christoffer Vråle RønningKonnerud ILikke startet

D 15-16*

2 030 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13.476.47
2Helene EgerKongsberg OL13.57+0.106.52
3Marlin HaavengenKongsberg OL14.24+0.377.05
4Thea Sildnes BaklidKonnerud IL14.45+0.587.15
5Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL14.55+1.087.20
6Aurora MoholthKongsberg OL14.58+1.117.22
7Ane DyrkornEiker OL15.18+1.317.32
8Agnes Irene LongfjeldModum OL15.50+2.037.47
9Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF15.55+2.087.50
10Kathinka RogstadKongsberg OL17.25+3.388.34
11Ingvild Marie HaugKonnerud IL17.39+3.528.41
12Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL17.51+4.048.47
13Lotte MyklemyrEiker OL18.02+4.158.53
14Kristiane RogstadKongsberg OL18.27+4.409.05
15Sarah WølloKongsberg OL19.04+5.179.23
16Andrea VaneboKongsberg OL19.06+5.199.24
17Anna Isnes TyseEiker OL19.45+5.589.43
18Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL19.56+6.099.49
19Solveig Hernandez VråleKonnerud IL20.32+6.4510.06
20Åshild Egeberg VáriIF Sturla23.18+9.3111.28
Thea DyrkornEiker OLdiskvalifisert
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OKikke startet

D 17-*

2 240 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lone BrochmannBækkelagets SK15.066.44
2Runa FremstadLarvik OK15.39+0.336.59
3Åsne Skram TrømborgKongsberg OL17.37+2.317.51
4Anne Willkommen EikenKongsberg OL18.03+2.578.03
5Ingunn Egeberg VáriIF Sturla18.43+3.378.21
6Siri MoholthKongsberg OL18.57+3.518.27
7Monica BerglundRingerike OL20.05+4.598.57
8Kari StrandKongsberg OL22.12+7.069.54
9Idunn HaavengenKongsberg OL22.41+7.3510.07
10Solveig SletnerRøyken OL24.02+8.5610.43
11Anne Marthe PeveriEiker OL25.04+9.5811.11
12Marianne StrandseterIL Tyrving26.14+11.0811.42
13Stine HeggedalFet OL26.47+11.4111.57
14Linda FredhMåren OK34.29+19.2315.23
Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OKikke startet

D 40-

2 240 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1kari Jussie LønningSturla, IF20.098.59
2Aud Ellen BrevikSturla, IF20.38+0.299.12
3Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL22.38+2.2910.06
4Kristin SørensenSturla, IF22.55+2.4610.13
5Kristin EgerKongsberg OL24.07+3.5810.45
6Marianne ReuschHeming Orientering26.34+6.2511.51
7Cecilie Christin KvermeFossum IF27.16+7.0712.10
8Heidi MyklemyrEiker OL28.19+8.1012.38
9Jane RødderKongsberg OL44.47+24.3819.59

D 50-

2 030 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torun DyrkornEiker OL18.048.53
2Elisabeth HetlevikKongsberg OL18.06+0.028.54
3Helga HaverstadLierbygda OL18.10+0.068.56
4Anita Sørensen DrageKongsberg OL18.42+0.389.12
5Gunhild HennumLierbygda OL18.59+0.559.21
6Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL20.20+2.1610.00
7Hilde MoholthKongsberg OL24.34+6.3012.06
8Anne Gro StyrvoldLarvik OK25.18+7.1412.27
9Katrine Hjelsteh LarsenKongsberg OL26.48+8.4413.12
Beth NicolaysenKongsberg OLikke startet
Kjersti StræteRingerike OLikke startet

D 60-

2 030 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OLikke startet

D 70-

2 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgitte BekkelundRøyken OL33.4816.39

H 11-12

1 610 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel BerglundRingerike OL10.326.32
2Atle Nikolai WølloKongsberg OL11.03+0.316.51
3Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL11.06+0.346.53
4Johan EgerKongsberg OL11.22+0.507.03
5Reno PapeKonnerud IL12.10+1.387.33
6Vegard Holm JohannesenKongsberg OL13.03+2.318.06
7Eivind Bogen ArenthSturla, IF14.47+4.159.10
8Fridtjof ReuschHeming Orientering17.16+6.4410.43
9Ola KjølstadRøyken OL20.13+9.4112.33
10Anders AmundsenKonnerud IL21.08+10.3613.07
11Oskar BaklidKonnerud IL22.46+12.1414.08
Stein Aas StræteRingerike OLdiskvalifisert
Arthur BrunborgNittedal OLikke startet
Bernard W. MoczulskiRøyken OLikke startet

H 13-14*

2 240 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL17.407.53
2Henrik ReuschHeming Orientering18.13+0.338.07
3Herman BrunborgNittedal OL19.01+1.218.29
4Sivert Sande KvermeFossum IF19.26+1.468.40
5Vetle DrageKongsberg OL19.54+2.148.53
6Ferdinand FremmingHeming Orientering20.06+2.268.58
7Rolf Trygve HaugKongsberg OL21.31+3.519.36
8Sigurd SmemoSturla, IF25.54+8.1411.33
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFdiskvalifisert
Egil FrydenlundSturla, IFikke startet

H 15-16*

2 240 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tord StrandKongsberg OL14.566.39
2Aslak HeimdalKonnerud IL15.08+0.126.45
3Håkon LundKongsberg OL16.09+1.137.12
4Erik Hæstad BjørnstadFossum IF16.35+1.397.24
5Joar GjerdahlKonnerud IL16.41+1.457.26
6Henrik André LarsenKongsberg OL17.14+2.187.41
7Henrik HaugKongsberg OL19.37+4.418.45
8Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF19.50+4.548.51
9Vegard Øverli BergKongsberg OL20.01+5.058.56
10Patrick ThomassenModum OL20.55+5.599.20
11Nikolai NordhaugKonnerud IL22.53+7.5710.12
Sølve DrageKongsberg OLikke startet

H 17-*

2 340 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Yngvar Høimyr SolbergSturla, IF16.006.50
2Sturla FrydenlundSturla, IF16.29+0.297.02
3Jørgen MadslienNydalens SK16.57+0.577.14
4Trygve HeggedalKongsberg OL17.23+1.237.25
5Lars Henrik ThonSturla, IF17.49+1.497.36
6Håvard Landro SvingheimKonnerud IL17.59+1.597.41
7Vegard MyklemyrEiker OL18.12+2.127.46
8Kenneth SandvoldEiker OL18.37+2.377.57
9Karsten Alexander KoplandModum OL18.45+2.458.00
10William EkbergKongsberg OL18.49+2.498.02
11Morten TangenMåren OK19.35+3.358.22
12Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OL20.34+4.348.47
13Lars BerglundRingerike OL21.02+5.028.59
14Truls Sildnes BaklidKonnerud IL21.09+5.099.02
15Ole Andre SkonnordKonnerud IL24.34+8.3410.29
16Jonas Solem TronrudEiker OL24.42+8.4210.33
Odd StrandKongsberg OLikke startet
Rune BrunborgNittedal OLikke startet
Gard DahlenKongsberg OLikke startet

H 40-

2 340 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian ReuschHeming Orientering21.269.09
2Peter CarlsenRøyken OL21.33+0.079.12
3Jørn-Are LongfjeldModum OL23.21+1.559.58
4Jon Erik KvarmeRøyken OL23.37+2.1110.05
5Ole MyklemyrEiker OL25.23+3.5710.50
6Atle WølloKongsberg OL27.01+5.3511.32
7Lars-Erik ØsterudEiker OL38.01+16.3516.14
Øystein RognebakkeSturla, IFdiskvalifisert
Rune SørensenSturla, IFdiskvalifisert
Trond SmemoSturla, IFikke startet
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OLikke startet

H 50-

2 240 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind DrageKongsberg OL15.396.59
2Svein-Erik SøgårdKongsberg OL16.42+1.037.27
3Lars FremstadLarvik OK16.51+1.127.31
4Nils HæstadFossum IF17.38+1.597.52
5Knut AasRingerike OL17.45+2.067.55
6Tibor VáriSturla, IF18.07+2.288.05
7Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL18.47+3.088.23
8Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL19.05+3.268.31
9Snorre FrydenlundSturla, IF19.36+3.578.44
10Nils Inge BrurbergSturla, IF19.45+4.068.49
11Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL20.32+4.539.09
12Roar TønnessenKongsberg OL21.30+5.519.35
13Sigbjørn ModalsliFossum IF22.57+7.1810.14
14Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL23.40+8.0110.33
15Rune MoianAsker Skiklubb29.56+14.1713.21
16Torgeir BrandalKongsberg OL44.43+29.0419.57
Kim Farnes HansenLierbygda OLikke startet

H 60-

2 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir StrandhagenRøyken OL16.077.56

H 70-

2 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild MoenKonnerud IL20.3410.07
Bjørn W. LudvigsenSturla, IFdiskvalifisert
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegnikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor