Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Drammen City Cup - 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Drammen City Cup - 1
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: torsdag 16 april 2015

Rekrutt

1 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL9.547.04
0Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF14.37+4.4310.26
0Jens WoldSturla, IF27.03+17.0919.19
0Julie WoldSturla, IF26.44+16.5019.05

D -16

2 100 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BakliKonnerud IL16.588.04
2Thea Sildnes BaklidKonnerud IL18.48+1.508.57
3Helene EgerKongsberg OL18.52+1.548.59
4Aurora MoholthKongsberg OL19.57+2.599.30
5Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL20.46+3.489.53
6Sarah WølloKongsberg OL20.56+3.589.58
7Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL21.02+4.0410.00
8Åsne HaavengenKongsberg OL21.46+4.4810.21
9Ingvild Marie HaugKonnerud IL21.52+4.5410.24
10Tale StrandKongsberg OL22.08+5.1010.32
11Andrea RanvikKonnerud IL22.20+5.2210.38
12Anniken RanvikKonnerud IL23.15+6.1711.04
13Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL23.32+6.3411.12
14Kornelia BrurbergSturla, IF23.34+6.3611.13
15Mari Landro SvingheimKonnerud IL27.04+10.0612.53
16Anni SaarelaKonnerud IL27.16+10.1812.59
17Lotte MyklemyrEiker OL28.04+11.0613.21
18Konstanse MoholthKongsberg OL31.07+14.0914.49
19Tonje Malin RhrichKonnerud IL31.46+14.4815.07
20Mari KjelleRøyken o33.15+16.1715.50
21Amanda SkyttersæterKonnerud IL33.19+16.2115.51
22Thea LandKonnerud IL35.48+18.5017.02
23Ingeborg KvarmeRøyken o37.18+20.2017.45
24Ine InstanesSturla, IF42.04+25.0620.01
24Malene InstanesSturla, IF42.04+25.0620.01
26Nora Småge HilsenKonnerud IL47.23+30.2522.33
27Åshild Egeberg VariSturla, IF53.45+36.4725.35

H -16

2 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen BaklidKonnerud IL14.316.54
2Håkon LundKongsberg OL16.21+1.507.47
3Aslak HeimdalKonnerud IL16.41+2.107.56
4Sølve DrageKongsberg OL18.07+3.368.37
5Nicolai HübschleSturla, IF18.34+4.038.50
6Joar GjerdahlKonnerud IL19.11+4.409.08
7Nicolai HarvikKonnerud IL22.10+7.3910.33
8Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL22.20+7.4910.38
9Atle Nikolai WølloKongsberg OL24.48+10.1711.48
10Egil FrydenlundSturla, IF25.14+10.4312.00
11Nikolai NordhaugKonnerud IL25.20+10.4912.03
12Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF29.04+14.3313.50
13Lukas KlausenSturla, IF30.15+15.4414.24
14Sigurd SmemoSturla, IF30.18+15.4714.25
15Jens Normann EidstenSturla, IF43.12+28.4120.34
0Johan Kristian UndelandSturla, IFdiskvalifisert

D 17-

2 400 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn Egeberg VariSturla, IF20.038.21
2Therese HaareKonnerud IL20.57+0.548.43
3Isa HeggedalKonnerud IL22.22+2.199.19
4Kristin Sagosen SmebyKongsberg OL22.25+2.229.20
5Siri MoholthKongsberg OL23.07+3.049.37
6Ingrid KvistadKongsberg OL24.38+4.3510.15
7Maren KoplandModum OL25.20+5.1710.33
8Tine HansenModum OL25.39+5.3610.41
9Anne Willkommen EikenKongsberg OL25.46+5.4310.44
10Amalie Fjæstad AmundsenKonnerud IL26.27+6.2411.01
11Tove HeimdalKonnerud IL27.36+7.3311.30
12Idunn HaavengenKongsberg OL28.17+8.1411.47
13Helga HaverstadLierbygda o-lag28.39+8.3611.56
14Emma HaareKonnerud IL29.02+8.5912.05
15Ina Cecilie LandroKonnerud IL29.11+9.0812.09
16Trude HansenBerger og Svelvik OL30.25+10.2212.40
17Caroline BergmanKonnerud IL32.17+12.1413.27
18Marita GrønnhovdModum OL35.58+15.5514.59
19Hilde MoholthKongsberg OL38.16+18.1315.56
20Tanja InstanesSturla, IF42.08+22.0517.33
21Fride SørensenSturla, IF45.15+25.1218.51
22Ida KirksætherNOTEAM45.18+25.1518.52
23Jane RødderKongsberg OL58.34+38.3124.24
0Annemarie RanvikKonnerud ILdiskvalifisert
0Hanne VigSturla, IFdiskvalifisert

H 17-

2 400 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL15.076.17
2Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering17.49+2.427.25
2Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL17.49+2.427.25
4Mathias DrageKongsberg OL19.00+3.537.55
5Vegard MyklemyrEiker OL19.45+4.388.13
6Lars BaklidKonnerud IL19.50+4.438.15
7Helge GisholtOK Skeidi19.53+4.468.17
8Anders JuveliKonnerud IL20.24+5.178.30
9Håvard Landro SvingheimKonnerud IL20.25+5.188.30
10Erik SaugerudKonnerud IL21.32+6.258.58
11Njål SvingheimKonnerud IL22.44+7.379.28
12Mads DahlNOTEAM23.23+8.169.44
13Bjørn BakliKonnerud IL24.39+9.3210.16
14Nils-Inge BrurbergSturla, IF25.03+9.5610.26
15Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL25.24+10.1710.35
16Peter CarlsenRøyken o25.36+10.2910.40
17Sturla FrydenlundSturla, IF25.44+10.3710.43
18Øystein RognebakkeSturla, IF26.29+11.2211.02
19Arno GrønnhovdModum OL26.55+11.4811.12
20Alf PettersenIL Tyrving26.57+11.5011.13
21Atle WølloKongsberg OL27.17+12.1011.22
22Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering27.55+12.4811.37
23Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL27.57+12.5011.38
24Ole MyklemyrEiker OL28.32+13.2511.53
25Roar TønnessenKongsberg OL29.06+13.5912.07
26Petter F. JohannessenSturla, IF29.14+14.0712.10
27Iver SørensenSturla, IF30.27+15.2012.41
28Rune SørensenSturla, IF31.51+16.4413.16
29Hans Lyder HaareKonnerud IL33.49+18.4214.05
30Arild MoenKonnerud IL34.51+19.4414.31
0Bjørn BendiktsenKonnerud ILdiskvalifisert
0Vegard BendiktsenKonnerud ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor