Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Worldcup Sprint Relay

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Worldcup Sprint Relay
Arrangørorganisasjon: IOF
Dato: fredag 5 juni 2015

Mix

22 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sweden 159.46
1. Lilian Forsgren15.413+0.0215.413+0.02
2. William Lind14.524+0.3230.332-1+0.01-0.01
3. Jonas Leandersson14.122+0.0744.4520+0.03+0.02
4. Helena Jansson15.012+1.0659.461-1-0.03
2Denmark 11.00.07+0.21
1. Maja Alm15.39115.391
2. Tue Lassen15.1111+0.5130.504+3+0.18+0.18
3. Soren Bobach15.2212+1.1746.129+5+1.30+1.12
4. Emma Klingenberg13.5511.00.072-7+0.21
3Switzerland 11.00.09+0.23
1. Rahel Friederich15.39115.391
2. Martin Hubmann14.587+0.3830.373+2+0.05+0.05
3. Matthias Kyburz14.05144.421-2
4. Judith Wyder15.276+1.321.00.093+2+0.23+0.23
4Finland 11.00.28+0.42
1. Jenny Patana15.495+0.1015.495+0.10
2. Marten B Bostrom14.433+0.2330.321-4-0.10
3. Severi Kymalainen14.557+0.5045.273+2+0.45+0.45
4. Merja Rantanen15.012+1.061.00.284+1+0.42-0.03
5United Kingdom 11.01.17+1.31
1. Hollie Orr15.578+0.1815.578+0.18
2. Murray Strain15.059+0.4531.025-3+0.30+0.12
3. Kristian Jones15.038+0.5846.056+1+1.23+0.53
4. Catherine Taylor15.124+1.171.01.175-1+1.31+0.08
6Czech Republic 11.01.25+1.39
1. Eva Kabathova16.4613+1.0716.4613+1.07
2. Jan Prochazka14.362+0.1631.2210-3+0.50-0.17
3. Jan Sedivy14.423+0.3746.045-5+1.22+0.32
4. Jana Knapova15.215+1.261.01.256+1+1.39+0.17
7Russia 11.01.47+2.01
1. Julia Novikova15.474+0.0815.474+0.08
2. Artem Popov15.1613+0.5631.036+2+0.31+0.23
3. Roman Ryapolov15.059+1.0046.087+1+1.26+0.55
4. Galina Vinogradova15.397+1.441.01.4770+2.01+0.35
8France 11.01.53+2.07
1. Amelie Chataing16.209+0.4116.209+0.41
2. Frederic Tranchand14.545+0.3431.147-2+0.42+0.01
3. Lucas Basset14.476+0.4246.014-3+1.19+0.37
4. Lea Vercellotti15.528+1.571.01.538+4+2.07+0.48
9Norway 21.02.10+2.24
1. Silje Ekroll Jahren16.2911+0.5016.2911+0.50
2. Trond Einar Moen Pedersli14.576+0.3731.26110+0.54+0.04
3. Hakon Jarvis Westergard14.423+0.3746.087-4+1.26+0.32
4. Emma Johansson16.029+2.071.02.109+2+2.24+0.58
10Ukraine 11.03.08+3.22
1. Olha Panchenko16.3612+0.5716.3612+0.57
2. Pavlo Ushkvarok15.028+0.4231.3813+1+1.06+0.09
3. Ruslan Glibov15.1911+1.1446.5712-1+2.15+1.09
4. Nadiya Volynska16.1110+2.161.03.0810-2+3.22+1.07
11New Zealand 11.03.59+4.13
1. Lizzie Ingham15.567+0.1715.567+0.17
2. Matt Ogden15.2514+1.0531.219+2+0.49+0.32
3. Tim Robertson15.059+1.0046.2611+2+1.44+0.55
4. Laura Robertson17.3314+3.381.03.59110+4.13+2.29
12Poland 11.05.11+5.25
1. Jolanta Kolosinska16.209+0.4116.209+0.41
2. Bartosz Pawlak15.1412+0.5431.3412+3+1.02+0.21
3. Piotr Parfianowicz14.465+0.4146.2010-2+1.38+0.36
4. Ewa Gwozdz18.5115+4.561.05.1112+2+5.25+3.47
13Austria 11.06.13+6.27
1. Anna Nilsson Simkovics17.4815+2.0917.4815+2.09
2. Gernot Kerschbaumer15.2514+1.0533.1314-1+2.41+0.32
3. Robert Merl15.5713+1.5249.10140+4.28+1.47
4. Laura Ramstein17.0313+3.081.06.1313-1+6.27+1.59
14Bulgaria 11.07.41+7.55
1. Iliana Ilieva16.5914+1.2016.5914+1.20
2. Kiril Nikolov14.20131.198-6+0.47
3. Ivaylo Kamenarov17.1415+3.0948.3313+5+3.51+3.04
4. Antoaneta Dyaksova19.0817+5.131.07.4114+1+7.55+4.04
15Latvia 11.09.06+9.20
1. Liga Valdmane18.2919+2.5018.2919+2.50
2. Arturs Paulins15.0910+0.4933.3815-4+3.06+0.16
3. Andris Jubelis18.4517+4.4052.2316+1+7.41+4.35
4. Inga Dambe16.4311+2.481.09.0615-1+9.20+1.39
16Germany 11.10.12+10.26
1. Sabine Rothaug18.0217+2.2318.0217+2.23
2. Soeren Riechers17.4018+3.2035.4219+2+5.10+2.47
3. Matthias Kretzschmar17.4016+3.3553.2217-2+8.40+3.30
4. Susen Loesch16.5012+2.551.10.1216-1+10.26+1.46
17Italia 21.11.34+11.48
1. Viola Zagonel17.5116+2.1217.5116+2.12
2. Marco Seppi16.1117+1.5134.0217+1+3.30+1.18
3. Andrea Seppi16.5814+2.5351.0015-2+6.18+2.48
4. Lucia Curzio20.3418+6.391.11.3417+2+11.48+5.30
18Canada 11.12.38+12.52
1. Emily Kemp15.516+0.1215.516+0.12
2. Robbie Anderson17.5819+3.3833.4916+10+3.17+3.05
3. Michael Svoboda19.5018+5.4553.3918+2+8.57+5.40
4. Louise Oram18.5916+5.041.12.38180+12.52+3.55
19Estonia 11.23.30+23.44
1. Sigrid Ruul18.2818+2.4918.2818+2.49
2. Ats Sonajalg15.4116+1.2134.09180+3.37+0.48
3. Sergei Rjabyshkin20.2819+6.2354.3719+1+9.55+6.18
4. Maiki Jaadmaa28.5320+14.581.23.30190+23.44+13.49
20USA 11.32.54+33.08
1. Cristina Luis27.2920+11.5027.2920+11.50
2. Giacomo Barbone20.4720+6.2748.16200+17.44+5.54
3. Brendan Shields23.4620+9.411.12.02200+27.20+9.36
4. Kseniya Popova20.5219+6.571.32.54200+33.08+5.48
Italia 1diskvalifisert
1. Lia Patscheider15.450+0.06diskvalifisert
2. Riccardo Scalet15.360+1.16diskvalifisert
3. Giacomo Zagoneldiskvalifisertdiskvalifisert
4. Michela Guizzardi19.270+5.32diskvalifisert
Lithuania 1diskvalifisert
1. Gabija Razaitytediskvalifisertdiskvalifisert
2. Jonas Vytautas Gvildys15.420+1.22diskvalifisert
3. Vilius Aleliunas15.420+1.37diskvalifisert
4. Tekle Emilija Gvildyte21.320+7.37diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor