Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: onsdag 9 desember 2015

Klasser: Visa alla | DA | HA | DB | HB | DC | HC

DA

7 420 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett1.02.108.22
2Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.27.49+25.3911.50
3Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.32.43+30.3312.29
0Helen MartinsenIL Gularbrutt

HA

7 420 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett53.107.09
2Alan CherryVaregg Fleridrett53.15+0.057.10
3Rune NygaardIL Gular55.39+2.297.30
4Oskar RøenVaregg Fleridrett56.38+3.287.37
5Andreas G. PoldenGneist, IL58.36+5.267.53
6Jan KocbachFana IL1.02.04+8.548.21
7Magne KnudsenGneist, IL1.02.32+9.228.25
8Tom Eirik EikangerIL Gular1.04.18+11.088.39
9Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1.06.18+13.088.56
10Kristian RykkjeVaregg Fleridrett1.10.14+17.049.27
11Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett1.17.26+24.1610.26
12Tore NymarkAskøy OL1.18.37+25.2710.35
13Øistein StemmeHordaveg BIL1.32.51+39.4112.30
14Tore Svein NeseAskøy OL1.39.21+46.1113.23
15Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett1.48.44+55.3414.39
16Kjetil DammTIF Viking1.48.45+55.3514.39
17Torgeir StrandFana IL1.51.49+58.3915.04
0Daniel BlomsterVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Lars FjellangerFana ILdiskvalifisert
0Kenneth WesterheimStord Orienteringdiskvalifisert
0Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettbrutt
0Svein LingaIL Gularbrutt
0Helge NysæterBergens TFbrutt
0Tor SørevikTIF Vikingbrutt

DB

4 810 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove AasheimAskøy OL1.08.4714.18
2Kirsti LysakerFana IL1.10.08+1.2114.34
3Siren GreveBergens TF1.40.37+31.5020.55
0Tora Aasheim NymarkAskøy OLdiskvalifisert

HB

4 810 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge StenerudTønsberg OL1.02.2812.59
2Martin StustadNOTEAM1.07.39+5.1114.03
3Kjell Erik MyreHordaveg BIL1.15.41+13.1315.44
4Jan HauglandÅrstad IL1.25.26+22.5817.45
5Knut HestenesNOTEAM1.41.33+39.0521.06
0Stein Ove DyngelandStatoil BILdiskvalifisert
0John Olav AlvsvågFana ILbrutt
0Olav LofthusHordaveg BILbrutt
0Marcel NiederhauserAskøy OLbrutt
0Andreas NysæterBergens TFbrutt
0Svein RosselandHordaveg BILbrutt
0Sturla StemshaugNOTEAMbrutt
0Matti TorgersenBergens TFbrutt

DC

1 920 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina SoligardBergens TF52.1227.11
2Liv Sylvi MeyerGneist, IL52.56+0.4427.34
3Berit HegdalBergens TF53.35+1.2327.54
4Agnete SkogAskøy OL53.58+1.4628.06
0Marie Roll-TørnqvistFana ILdiskvalifisert
0Mai Helen LingaIL Gularbrutt

HC

1 920 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Hj. FalchIL Gular1.11.3437.16
2Øistein PaulsenBergens TF1.12.46+1.1237.53
0Ole TørnqvistFana ILdiskvalifisert
0Odin LingaIL Gularbrutt
0Jan Olav OrmbergFana ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor