Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: onsdag 11 november 2015

DA

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.06.18
2Randi HoleBergens TF1.07.11+0.53
3Mariann ScheiTIF Viking1.07.25+1.07
4Helen MartinsenIL Gular1.07.50+1.32
5Marianne NygaardTIF Viking1.11.31+5.13
6Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.16.43+10.25
7Linda KlanderudÅrstad IL2.09.34+1.03.16
Birgitte B. MadsenHaukeland sykehus idrettslag (HSI)ikke startet
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet

HA

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune NygaardIL Gular43.21
2Göran WinbladRehns BK44.08+0.47
3Jan KocbachFana IL45.59+2.38
4Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett46.50+3.29
5Trygve BuanesTIF Viking48.28+5.07
6Alan CherryVaregg Fleridrett48.38+5.17
7Tom Eirik EikangerIL Gular48.55+5.34
8Oskar RøenVaregg Fleridrett49.49+6.28
9Andreas BennecheNOR50.57+7.36
10Fabian WennerbergVaregg Fleridrett51.38+8.17
11Andreas G. PoldenGneist, IL52.33+9.12
12Erlend GjestemoenBergens TF52.55+9.34
13Tore NymarkAskøy OL58.09+14.48
14Anders Tønnessen RødFana IL58.23+15.02
15Mathias RosenlundVaregg Fleridrett58.30+15.09
16Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett58.35+15.14
17Kristian RykkjeVaregg Fleridrett59.37+16.16
18Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett59.46+16.25
19Eirik BjørkevollOdda OL1.01.17+17.56
20Bjart Are HellenTIF Viking1.02.13+18.52
21Ronny RykkjeVaregg Fleridrett1.02.51+19.30
22Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL1.06.23+23.02
23Øistein StemmeHordaveg BIL1.10.50+27.29
24Tore Svein NeseAskøy OL1.11.59+28.38
25Kjetil DammTIF Viking1.14.00+30.39
26Sverre OttesenVaregg Fleridrett1.14.21+31.00
27Torgeir StrandFana IL1.16.24+33.03
28Sturle NordeideGneist, IL1.17.13+33.52
29Lars FjellangerFana IL1.59.56+1.16.35
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Svein LingaIL Gulardiskvalifisert
Atle AlvheimFana ILikke startet
Sigurd EiknerFana ILikke startet
Jan Petter HansenIL Gularikke startet
Knut A MolvikGneist, ILikke startet
Tor SørevikTIF Vikingikke startet

DB

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid SandvollGneist, IL53.03
2Tora Aasheim NymarkAskøy OL56.19+3.16
3Kirsti LysakerFana IL57.26+4.23
4Siren GreveBergens TF58.46+5.43
5Ida LehmannVaregg Fleridrett1.01.43+8.40
6Ann-Elin BendiksenFana IL1.03.55+10.52
Siri Elisabet HelleFana ILdiskvalifisert
Birte NordeideGneist, ILdiskvalifisert
Tove AasheimAskøy OLikke startet
Ingjerd SognnæsBergens TFikke startet

HB

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birk Bell LysakerFana IL42.43
2Frank Roar OlsenBergens TF46.50+4.07
3Ulrik HellenTIF Viking49.45+7.02
4Kjell Arne AskelandFana IL51.36+8.53
5Marcel NiederhauserAskøy OL51.42+8.59
6Aksel MjelstadTIF Viking51.57+9.14
7Jørn TorgersenTIF Viking52.37+9.54
8Ole Kåre EndresenGneist, IL53.40+10.57
9Stein Ove DyngelandStatoil BIL53.55+11.12
10Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett54.42+11.59
11Martin StustadNOR54.55+12.12
12John Olav AlvsvågFana IL54.57+12.14
13Helge EmhjellenNOR55.28+12.45
14Helge StenerudOL Tønsberg og omegn56.06+13.23
15Svein Robert Heltne 56.55+14.12
16Magnus VallandVoss IL57.18+14.35
17Ørjan Eirik ValestrandFana IL58.42+15.59
18Per VoldFana IL1.04.57+22.14
19Matti TorgersenBergens TF1.12.15+29.32
20Andreas BergeNOR1.12.20+29.37
21Magne RaadalFana IL1.16.05+33.22
22Per VikaneFana IL1.18.08+35.25
23Knut Hestenes 1.18.52+36.09
24Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.21.37+38.54
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Atle AustrheimKvernbit ILikke startet
Kristian Hj. FalchIL Gularikke startet
Erik JohannessenHordaveg BILikke startet
Magnus LehmannVaregg Fleridrettikke startet
Olav LofthusHordaveg BILikke startet
Kjell Erik MyreHordaveg BILikke startet
Helge RosenlundVaregg Fleridrettikke startet
Sturla StemshaugNORikke startet
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TFikke startet

DC

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Liv Sylvi MeyerGneist, IL26.52
2Nina SoligardBergens TF27.55+1.03
3Mai Helen LingaIL Gular28.16+1.24
4Karen Clementsen KayserFana IL36.28+9.36
5Tonje HellesundNOR37.28+10.36
6Berit HegdalBergens TF39.31+12.39
Anne FjeldstadÅrstad ILikke startet

HC

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik BohneVaregg Fleridrett22.08
2Lars RøttingenIL Gular23.22+1.14
3Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett26.09+4.01
4Andreas DaleBergens TF26.44+4.36
5Jon DaleBergens TF26.48+4.40
6Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett27.13+5.05
7Øistein PaulsenBergens TF31.00+8.52
8Ragnar KayserFana IL40.05+17.57
9Tore NyhammerNOR42.30+20.22
Jan Olav OrmbergFana ILdiskvalifisert
Jørgen Julius JohansenVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor