Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: onsdag 21 oktober 2015

DA

4 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helen MartinsenIL Gular1.09.1214.25
2Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.10.13+1.0114.37
3Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.12.11+2.5915.02
4Marianne NygaardTIF Viking1.14.30+5.1815.31
5Linda KlanderudÅrstad IL2.11.06+1.01.5427.18

HA

4 800 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett43.139.00
2Jan KocbachFana IL49.44+6.3110.21
3Rune NygaardIL Gular51.15+8.0210.40
4Andreas G. PoldenGneist, IL51.19+8.0610.41
5Oskar RøenVaregg Fleridrett51.58+8.4510.49
6Magne KnudsenGneist, IL52.53+9.4011.01
7Trygve BuanesTIF Viking58.06+14.5312.06
8Tom Erik EikangerIL Gular59.55+16.4212.28
9Knut KyrkjebøTIF Viking1.00.06+16.5312.31
10Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.06.26+23.1313.50
11Tore NymarkAskøy OL1.07.09+23.5613.59
12Arne KnudsenGneist, IL1.12.40+29.2715.08
13Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett1.14.14+31.0115.27
14Daniel BlomsterVaregg Fleridrett1.14.57+31.4415.36
15Tor SørevikTIF Viking1.21.05+37.5216.53
16Sturle NordeideGneist, IL1.29.42+46.2918.41
17Kjetil DammTIF Viking1.36.58+53.4520.12
0Andreas BennecheNOTEAMbrutt
0Eirik BjørkevollOdda OLbrutt
0Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrettbrutt
0Bjørn HøllelandFana ILbrutt
0Ketil DøskelandFana ILutenfor konkurranse

DB

3 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kirsti LysakerFana IL1.03.2917.38
2Tove AasheimAskøy OL1.05.47+2.1818.16
3Tora Aasheim NymarkAskøy OL1.33.03+29.3425.50
4Siren GreveBergens TF1.39.02+35.3327.30
5Birte NordeideGneist, IL1.46.44+43.1529.38

HB

3 600 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag BrochmanTIF Viking46.2612.53
2Kjell Arne AskelandFana IL49.14+2.4813.40
3Birk Bell LysakerFana IL50.17+3.5113.58
4Martin StustadNOTEAM55.33+9.0715.25
5Helge StenerudOL Tønsberg og omegn57.49+11.2316.03
6John Olav AlvsvågFana IL1.02.12+15.4617.16
7Jan HauglandÅrstad IL1.02.49+16.2317.26
8Kjell Erik MyreHordaveg BIL1.05.29+19.0318.11
9Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett1.07.59+21.3318.53
10Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett1.08.11+21.4518.56
11Torgeir StrandFana IL1.08.16+21.5018.57
12Lars FjellangerFana IL1.08.51+22.2519.07
13Ole Kåre EndresenGneist, IL1.09.12+22.4619.13 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Olav LofthusHordaveg BIL1.10.35+24.0919.36
15Jørn TorgersenTIF Viking1.13.55+27.2920.31
16Matti TorgersenBergens TF1.15.36+29.1021.00
17Atle AlvheimFana IL1.15.39+29.1321.00
18Knut HestenesNOTEAM1.23.27+37.0123.10
0Jan Harald Helmich PedersenTIF Vikingbrutt
0Ørjan ValestrandFana ILutenfor konkurranse

DC

2 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina SoligardBergens TF31.3311.41
2Eli JohannessenIL Gular31.42+0.0911.44
3Mari JohannessenIL Gular34.13+2.4012.40
4Ida LehmannVaregg Fleridrett43.11+11.3815.59
5Vibeke NymoVaregg Fleridrett43.45+12.1216.12
6Karen Clementsen KayserFana IL46.21+14.4817.10
7Liv Sylvi MeyerGneist, IL47.00+15.2717.24
8Marie Roll-TørnqvistFana IL59.32+27.5922.02
9Trude Elin HopeNOTEAM1.21.04+49.3130.01

HC

2 700 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas BergeNOTEAM26.059.39
2Arne JohannessenIL Gular34.14+8.0912.40
3Jan G. HopeNOTEAM37.24+11.1913.51
4Tore NyhammerNOTEAM37.52+11.4714.01
5Erik BohneVaregg Fleridrett41.48+15.4315.28
6Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett43.19+17.1416.02
7Øistein PaulsenBergens TF44.50+18.4516.36
8Knut Heiki TorgersenBergens TF47.56+21.5117.45
9Ragnar KayserFana IL48.33+22.2817.58
10Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett52.20+26.1519.22
11Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett53.04+26.5919.39
12Ole TørnqvistFana IL59.32+33.2722.02
0Knut Erik GuldbrandsenFana ILutenfor konkurranse

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor