Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 2 juni 2015

D/H-10N

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin Tysnes-HolmefjordFana IL16.50
2Karoline StrandenesFana IL19.48+2.58
3Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett20.33+3.43
4Einar Nicolai StorvestreVaregg Fleridrett21.02+4.12
5Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett21.48+4.58
6Tuva Haukenes YorkVaregg Fleridrett22.30+5.40
7Marie ThomassenVaregg Fleridrett24.45+7.55
8Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett26.51+10.01
9Sindre FismenVaregg Fleridrett26.53+10.03
10Thord Nystuen SolliAskøy OL28.25+11.35
11Stian Rocha EngenVaregg Fleridrett29.18+12.28

D11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett20.17
2Johanna MjelstadTIF Viking23.44+3.27

H11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nikolai PontoppidanOs Orienteringsklubb30.41
Gard York HaukenesVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ellen Lovise Ravneberg GroveVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Åpen N

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingunn B TysnesFana IL16.47
2Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett21.48+5.01
3Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett22.30+5.43
4Britt SolheimVaregg Fleridrett26.37+9.50
5Bjørge SolliAskøy OL28.49+12.02
6Aasfrid TysværVaregg Fleridrett29.23+12.36
7Malte FismenVaregg Fleridrett29.31+12.44
8Anne-Siri FismenVaregg Fleridrett29.41+12.54
9Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb30.42+13.55
10Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett30.44+13.57
11Knut GroveVaregg Fleridrett37.57+21.10
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D-10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Erica EikangerGneist, IL31.02
2Therese Gurvin SkaalandFana IL42.03+11.01

D11-13

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Roll-TørnqvistFana IL27.10
2Therese Fetveit SundalFana IL28.33+1.23
3Kristine Bog VikaneFana IL28.36+1.26
4Maren Krokeide OttesenTIF Viking31.39+4.29
5Victoria TorsvikGneist, IL32.55+5.45
6Andrea SkageGneist, IL33.21+6.11

H11-13

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett18.15
2Erik BohneVaregg Fleridrett18.51+0.36
3Andreas DaleBergens TF19.59+1.44
4Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett22.13+3.58
5Christian WisethVaregg Fleridrett28.46+10.31
6Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett30.56+12.41
7Sindre Haaland WesterbøGneist, IL32.21+14.06

Åpen C

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon DaleBergens TF23.20
2Ragnhild BohneVaregg Fleridrett27.25+4.05
3Arne BjørndalVaregg Fleridrett27.54+4.34
4John Olav AlvsvågFana IL28.05+4.45
5Cathrine WisethVaregg Fleridrett28.50+5.30
6Eirin Sudbø SivertsenGneist, IL30.28+7.08
7Louise DowsettGneist, IL30.34+7.14
8Siv LerøyVaregg Fleridrett35.05+11.45
9Vibeke Tefre GriegFana IL37.31+14.11
10Mette GurvinFana IL42.06+18.46
11Frode MosevollAskøy OL50.26+27.06
12Ingrid RollFana IL1.09.46+46.26

H12-14

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birk Bell LysakerFana IL28.01
1Aksel MjelstadTIF Viking28.01
3Ulrik HellenTIF Viking34.05+6.04
4Jon William HammerBergens TF37.15+9.14
5Mads Jørgen SkageGneist, IL37.36+9.35
6Martin Krokeide OttesenTIF Viking39.47+11.46
7Halvor Fetveit SundalFana IL43.10+15.09
8Eirik Bjerke OtteråTIF Viking45.17+17.16
9Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb51.55+23.54
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D12-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Oen-SivertsenTIF Viking32.19
2Mari Strømme LidTIF Viking34.15+1.56
3Ingunn Torød BusetGneist, IL34.51+2.32
4Tora Aasheim NymarkAskøy OL35.05+2.46
5Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular45.00+12.41

D50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid SandvollGneist, IL31.21
2Nina SoligardBergens TF34.14+2.53
3Anne Kjersti DaltveitFana IL39.20+7.59
4Hege FjellbirkelandIL Gular42.19+10.58
5Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett44.22+13.01
6Karen Clementsen KayserFana IL50.33+19.12
7Benedicte Monstad FleslandGneist, IL1.00.26+29.05
8Mette RogneVaregg Fleridrett1.03.01+31.40
9Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb1.12.04+40.43

D65-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Berit HegdalBergens TF43.15
2Bjørg KocbachBergens TF44.42+1.27
3Ingjerd SognnæsBergens TF46.29+3.14
4Kirsten L. EggenFana IL48.53+5.38
5Turid TangenFana IL50.47+7.32
6Else Lerche RaadalFana IL53.13+9.58
7Astri Ese HoleBergens TF58.47+15.32

Åpen B

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stig MjelstadTIF Viking29.58
2Gro MadslienVaregg Fleridrett31.57+1.59
3Daniel InstanesVaregg Fleridrett33.43+3.45
4Ina Hopland SkageGneist, IL38.43+8.45
5Jorunn Sudbø SivertsenGneist, IL40.03+10.05
6Bernt-Sigve SkogheimVaregg Fleridrett46.18+16.20
7Marian Kjellevold MaldeIL Gular49.33+19.35
8Inger BjergaVaregg Fleridrett50.20+20.22
9Jørgen Julius JohansenVaregg Fleridrett54.14+24.16
10Sindre EkrheimBergens TF55.36+25.38
11Håkon OtteråTIF Viking57.48+27.50
12Annhild FetveitFana IL1.18.29+48.31

H15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aune DørmænenVaregg Fleridrett41.33
2Johan EikangerIL Gular49.16+7.43

D17-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagrun Daltveit SlettebøFana IL32.52
2Henriette KløvstadSandefjord OK35.43+2.51
3Tonje Aasheim NymarkAskøy OL38.00+5.08
4Rannveig NordhagenFana IL38.17+5.25
5Ragnhild BalsvikOsterøy IL39.00+6.08
6Ann-Elin BendiksenFana IL39.30+6.38
7Nina GogaBergens TF40.28+7.36
8Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett42.45+9.53
9Tove AasheimAskøy OL45.41+12.49
10Camilla VikingsenTIF Viking51.19+18.27
11Valentina DimitrovaGneist, IL52.50+19.58

H50-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn HøllelandFana IL26.41
2Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett33.10+6.29
3Jan Arve SolliAskøy OL33.43+7.02
4Sigurd EiknerFana IL34.14+7.33
5Jan SteinegerGneist, IL34.18+7.37
6Tore Svein NeseAskøy OL35.54+9.13
7Øistein BøeFana IL36.12+9.31
8Tommy SævareidOs Orienteringsklubb36.15+9.34
9Øistein PaulsenBergens TF43.34+16.53
10Erling StrandBergens TF47.09+20.28
11Ragnar KayserFana IL1.10.25+43.44
Ivar HostadVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H65-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle AlvheimFana IL37.10
2Dagfinn HoleBergens TF41.48+4.38
3Atle BergsethKvernbit IL50.24+13.14
4Harald RisnesFana IL51.46+14.36
5Magne RaadalFana IL51.50+14.40
6Jørn TorgersenTIF Viking52.55+15.45
7Jan Olav JellestadBergens TF55.00+17.50
8Knut Erik GulbrandsenFana IL56.04+18.54
9Per VoldFana IL56.34+19.24
10Per VikaneFana IL59.40+22.30
11Per Olaf TangenFana IL1.10.35+33.25

Åpen AK

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tord Bell MykingFana IL38.05
2Turid VrålstadVaregg Fleridrett1.04.22+26.17

H17-

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alan CherryVaregg Fleridrett40.05
2Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett42.15+2.10
3Göran WinbladRehns BK42.42+2.37
4Jan KocbachFana IL42.58+2.53
5Trygve BuanesTIF Viking44.28+4.23
6Oskar RøenVaregg Fleridrett45.14+5.09
7Carl Eilert Macody LundVaregg Fleridrett46.37+6.32
8Jonathan AlbonSandefjord OK47.27+7.22
9Tore NymarkAskøy OL47.49+7.44
10Knut KyrkjebøTIF Viking51.32+11.27
11Arne JohannesenIL Gular54.38+14.33
12Kristian LøvåsVaregg Fleridrett55.07+15.02
13Ketil MaldeIL Gular58.13+18.08
14Bjart Are HellenTIF Viking1.00.58+20.53
14Pål ThomassenVaregg Fleridrett1.00.58+20.53
16Morten Andreas NomeBSI - Orientering1.03.12+23.07
17Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett1.03.33+23.28
18Eyvind TangenBergens TF1.03.47+23.42
19Sondre DammTIF Viking1.04.25+24.20
20Harald SodemannUBIL1.16.44+36.39
20Sturle NordeideGneist, IL1.16.44+36.39
Rune NygaardIL Gulardiskvalifisert
Håkon ReikvamIL Gulardiskvalifisert
Romans ZodziksLATdiskvalifisert
Kjetil DammTIF Vikingdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor