Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: tirsdag 19 mai 2015

Klasser: Visa alla | D/H-10N | D11-12N | H11-12N | D13-16N | H13-16N | Åpen N | D-10 | H-10 | D11-13 | H11-13 | Åpen C | H12-14 | D12-16 | D50- | D65- | Åpen B | H15-16 | D17- | H50- | H65- | Åpen AK | H17-

D/H-10N

1 300 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Anders Rønnestad DørmænenVaregg Fleridrett23.4518.16
0Kirill EikangerGneist, IL17.41+-6.0413.36
0Joakim FasmerFana IL25.47+2.0219.50
0Therese Gurvin SkaalandFana IL19.10+-4.3514.44
0Mette GurvinFana IL19.14+-4.3114.47
0Oskar HeksemFana IL17.16+-6.2913.16
0Kristin HopsnesFana IL25.48+2.0319.50
0Marie HopsnesFana IL22.06+-1.3917.00
0Live Marie LisethÅrstad IL43.10+19.2533.12
0Gabriel Skintveit MikkelsonVaregg Fleridrett16.26+-7.1912.38
0Teodor Skintveit MikkelsonVaregg Fleridrett14.59+-8.4611.31
0Norman NormanTIF Viking15.14+-8.3111.43
0Helene NysæterBergens TF17.04+-6.4113.07
0Jørgen Oen-SivertsenTIF Viking16.29+-7.1612.40
0Jens SolbergVaregg Fleridrett25.50+2.0519.52
0Johanna SolbergVaregg Fleridrett31.37+7.5224.19
0Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett16.23+-7.2212.36
0Marie ThomassenVaregg Fleridrett28.53+5.0822.13
0Erlend WollandFana IL36.07+12.2227.46

D11-12N

1 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Sofie WollanFana IL14.2611.06
2Johanna MjelstadTIF Viking15.20+0.5411.47
3Ellinor BekkumFana IL17.24+2.5813.23
4Kaisa Klubben MosevollAskøy OL20.25+5.5915.42
5Ingeborg Rygg EikelandBergens TF23.08+8.4217.47
6Victoria TorsvikGneist, IL36.29+22.0328.03
7Maren Krokeide OttesenTIF Viking39.48+25.2230.36

H11-12N

1 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Tysnes HolmefjordFana IL11.418.59
2Christian DaleBergens TF13.34+1.5310.26
3Nikolai PontoppidanOs Orienteringsklubb15.39+3.5812.02
4Gabriel AndersenTIF Viking18.28+6.4714.12
5Sindre SkeieBergens TF18.57+7.1614.34
6Erlend VikBergens TF19.08+7.2714.43
7Anders SeebergBergens TF23.56+12.1518.24
8Martin OttesenTIF Viking24.55+13.1419.10
0Gard York HaukenesVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D13-16N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Lovise R. GroveVaregg Fleridrett13.5110.39

Åpen N

1 300 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Isac August H. AmundsenVaregg Fleridrett33.1725.36
0Terje AmundsenVaregg Fleridrett33.13+-0.0425.33
0Odd-Rune BekkumFana IL17.21+-15.5613.20
0Ingunn EikelandBergens TF23.13+-10.0417.51
0Knut GroveVaregg Fleridrett14.03+-19.1410.48
0Unni HalvordsenVaregg Fleridrett23.48+-9.2918.18
0Geir HeksemFana IL17.16+-16.0113.16
0Solveig KrokeideGneist, IL24.02+-9.1518.29
0Frode MosevollAskøy OL19.39+-13.3815.06
0Tarjei K. MosevollAskøy OL19.43+-13.3415.10
0Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb15.46+-17.3112.07
0Tone RosenlundVaregg Fleridrett23.46+-9.3118.16
0Arne RyggBergens TF17.56+-15.2113.47
0Jessica SchultzVaregg Fleridrett28.31+-4.4621.56
0Espen SeebergBergens TF24.01+-9.1618.28
0Arne SkeieBergens TF19.02+-14.1514.38
0Einar SkintvedtVaregg Fleridrett15.02+-18.1511.33
0Ole Johan SolbergVaregg Fleridrett31.39+-1.3824.20
0Wenche Irene ThomassenVaregg Fleridrett28.55+-4.2222.14
0Ingunn B. TysnesFana IL11.38+-21.398.56
0Marta VolandVaregg Fleridrett31.41+-1.3624.22
0Westergård WestergårdVaregg Fleridrett21.49+-11.2816.46
0John Henrik WollanFana IL35.57+2.4027.39
0Solveig HopsnesFana ILdiskvalifisert

D-10

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hedda Erica EikangerGneist, IL27.2213.41
0Dorthea HaugenFana IL38.09+10.4719.04
0Stine Tefre GriegFana IL32.55+5.3316.27

D11-13

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Roll-TørnqvistFana IL24.4012.20
2Andrea SkageGneist, IL36.47+12.0718.23
3Sofie Boga AsphaugGneist, IL37.04+12.2418.32
4Helene GrønbechAskøy OL41.56+17.1620.58
0Andrea HaugenFana ILdiskvalifisert

H11-13

2 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas DaleBergens TF17.488.54
2Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett18.19+0.319.09
3Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett21.11+3.2310.35
4Erik BohneVaregg Fleridrett22.44+4.5611.22
5Magnus Strømme LidTIF Viking22.57+5.0911.28
6Tage RosenlundVaregg Fleridrett26.13+8.2513.06
7Sondre BataldenFana IL27.38+9.5013.49
8Magnus LehmannVaregg Fleridrett28.14+10.2614.07
9Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett35.23+17.3517.41
10Brage Bell LysakerFana IL45.38+27.5022.49
11Edvard To MadsenTIF Viking50.05+32.1725.02
12Martin ThomassenVaregg Fleridrett1.00.13+42.2530.06

Åpen C

2 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon DaleBergens TF19.279.43
2John Olav AlsvågFana IL20.11+0.4410.05
3Ole TørnqvistFana IL23.24+3.5711.42
4Geir Olav BreisteinBergens TF24.57+5.3012.28
5Benedicte FleslandGneist, IL26.57+7.3013.28
6Marianne DymbeGneist, IL28.24+8.5714.12
7Anja VikVaregg Fleridrett29.19+9.5214.39
8Håkon OtteråTIF Viking30.18+10.5115.09
9Espen HammerslandGneist, IL31.27+12.0015.43
10Vibeke Tefre GriegFana IL32.53+13.2616.26
11Ingrid RollFana IL35.25+15.5817.42
12Torgeir StrandFana IL36.18+16.5118.09
13Anders HaugenFana IL37.57+18.3018.58
14Astrid OrmbergFana IL40.53+21.2620.26
15Inge DaleGneist, IL46.10+26.4323.05
16Britt SolheimVaregg Fleridrett59.45+40.1829.52
0Bjørn BjørgaasGneist, ILdiskvalifisert

H12-14

2 300 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett18.538.12
2Birk Bell LysakerFana IL20.29+1.368.54
3Andreas NysæterBergens TF23.30+4.3710.13
4Ulrik HellenTIF Viking24.32+5.3910.40
5Aksel MjelstadTIF Viking25.16+6.2310.59
6Jon William HammerBergens TF28.33+9.4012.24
7Mads Jørgen SkageGneist, IL28.59+10.0612.36
8Mathias HeradstveitGneist, IL31.50+12.5713.50
9Vegard SkeieBergens TF32.11+13.1813.59
10Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett32.44+13.5114.13
11Sigve Rygg EikelandBergens TF33.11+14.1814.25
12Lars EvensenGneist, IL33.50+14.5714.42
13Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb44.08+25.1519.11
14Fredrik VikenGneist, IL47.21+28.2820.35
15Olav Hammersland GarnesGneist, IL50.22+31.2921.53
16Sindre Haaland WesterbøGneist, IL1.03.17+44.2427.30
0Eirik Bjerke OtteråTIF Vikingdiskvalifisert

D12-16

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora Aasheim NymarkAskøy OL23.3610.15
2Mari Strømme LidTIF Viking25.03+1.2710.53
3Ingunn Torød BusetGneist, IL26.55+3.1911.42
4Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular32.44+9.0814.13
5Marie Oen-SivertsenTIF Viking43.25+19.4918.52
6Sofie YstebøTIF Viking45.30+21.5419.46
7Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular46.26+22.5020.11

D50-

2 300 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina SoligardBergens TF23.1610.06
2Ingrid SandvollGneist, IL23.49+0.3310.21
3Hege FjellbirkelandIL Gular27.16+4.0011.51
4Liv Sylvi MeyerGneist, IL27.29+4.1311.56
5Turid RognsvågFana IL28.56+5.4012.34
6Britt KarlsenAskøy OL30.38+7.2213.19
7Mette RogneVaregg Fleridrett34.21+11.0514.56
8Anne WestergårdVaregg Fleridrett34.23+11.0714.56
9Herdis AlvheimFana IL35.25+12.0915.23
10Eli VerstoGneist, IL35.53+12.3715.36
11Anne Kjersti DaltveitFana IL36.12+12.5615.44
12Karen Clementsen KayserFana IL38.27+15.1116.43
13Siri Elisabet HelleFana IL53.11+29.5523.07
0Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubbdiskvalifisert

D65-

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingjerd SognnæsBergens TF26.3711.34
2Bjørg KocbachBergens TF30.29+3.5213.15
3Berit HegdalBergens TF32.21+5.4414.03
4Astri Ese HoleBergens TF45.49+19.1219.55
5Kirsten L. EggenFana IL46.33+19.5620.14
6Else Lerche RaadalFana IL47.56+21.1920.50

Åpen B

2 300 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Else LogeBSI - Orientering25.1110.56
2Stig MjelstadTIF Viking25.13+0.0210.57
3Per Gunnar HettervikAskøy OL25.15+0.0410.58
4Jorunn Sudbø SivertsenGneist, IL27.13+2.0211.50
5Erling Bell LysakerFana IL28.14+3.0312.16
6Ina Hopland SkageGneist, IL29.27+4.1612.48
7Gro MadslienVaregg Fleridrett31.22+6.1113.38
8Marie DymbeGneist, IL32.38+7.2714.11
9Egil KarlsenAskøy OL35.59+10.4815.38
10Ove DyrstadGneist, IL36.26+11.1515.50
11Lise Balestrand GrønbechAskøy OL37.05+11.5416.07
12Sindre EkrheimBergens TF37.20+12.0916.13
13May-lill DammTIF Viking38.06+12.5516.33
14Arild EggenFana IL39.41+14.3017.15
15Inger K NesbøGneist, IL41.08+15.5717.53
16Jørgen Julius JohansenVaregg Fleridrett44.02+18.5119.08
17Lise Lotte FleslandGneist, IL44.57+19.4619.32
18Torild MyrliTIF Viking58.57+33.4625.37
0Bjørn BataldenFana ILdiskvalifisert
0Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Jannike Bremar JohannessenGneist, ILdiskvalifisert
0Nina Christin NæsheimTIF Vikingdiskvalifisert

H15-16

3 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian RykkjeVaregg Fleridrett35.3911.30
2Mathias RosenlundVaregg Fleridrett36.37+0.5811.48
3Johan EikangerIL Gular42.43+7.0413.46
4Andreas GrønbechAskøy OL43.41+8.0214.05
5Aune DørmænenVaregg Fleridrett48.23+12.4415.36

D17-

3 100 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henriette KløvstadSandefjord OK31.5710.18
2Dagrun Daltveit SlettebøFana IL32.39+0.4210.31
3Karianne StrømmeTIF Viking36.10+4.1311.40
4Nina GogaBergens TF38.23+6.2612.22
5Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett39.58+8.0112.53
6Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett40.27+8.3013.02
7Vilde Hopland SkageGneist, IL40.48+8.5113.09
8Ann-Elin BendiksenFana IL41.49+9.5213.29
9Olena StrugacovaVaregg Fleridrett42.45+10.4813.47
10Tove AasheimAskøy OL43.49+11.5214.08
11Marianne NummedalFana IL45.05+13.0814.32
12Kirsti LysakerFana IL46.30+14.3315.00
13Kristine GrønlundBSI - Orientering49.06+17.0915.50
14Valentina DimitrovaGneist, IL50.42+18.4516.21
15Katrine MolvikGneist, IL54.45+22.4817.39
0Charlotte Williksen HøilandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Helen MartinsenIL Gularbrutt

H50-

3 100 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne KnudsenGneist, IL33.1910.44
2Tor SørevikTIF Viking33.38+0.1910.50
3Tore Svein NeseAskøy OL34.00+0.4110.58
4Sverre OttesenVaregg Fleridrett34.10+0.5111.01
5Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett35.18+1.5911.23
6Yngve NymarkAskøy OL35.36+2.1711.29
7Bjørn-Inge SkageGneist, IL36.58+3.3911.55
8Tommy SævareidOs Orienteringsklubb38.00+4.4112.15
9Knut A MolvikGneist, IL40.08+6.4912.56
10Per OsenVestre Akers SK41.30+8.1113.23
11Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett45.14+11.5514.35
12Alfon Harald JohansenBergens TF52.03+18.4416.47
13Rune ErdalSamnanger IL54.05+20.4617.26
14Lars FjellangerFana IL55.29+22.1017.53
15Matti TorgersenBergens TF57.36+24.1718.34
16Erling StrandBergens TF58.51+25.3218.59
17Øistein PaulsenBergens TF59.15+25.5619.06
18David TvøswoldBergens TF1.01.00+27.4119.40
19Rune MonsenAskøy OL1.01.47+28.2819.55

H65-

3 100 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dagfinn HoleBergens TF40.5713.12
2Magnus NatåsBergens TF41.05+0.0813.15
3Einar NordåsFana IL51.16+10.1916.32
4Per HauglandÅrstad IL52.31+11.3416.56
5Atle AlvheimFana IL53.55+12.5817.23
6Gunnar J. AlsakerÅrstad IL56.51+15.5418.20
7Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking59.14+18.1719.06
8Lars Olav TveitaFana IL1.02.13+21.1620.04
9Magne RaadalFana IL1.03.19+22.2220.25
10Arne HalvorsenÅrstad IL1.04.59+24.0220.57
11Per VikaneFana IL1.05.00+24.0320.58
12Knut Erik GulbrandsenFana IL1.10.22+29.2522.41
13Jan Olav OrmbergFana IL1.19.24+38.2725.36
0Per VoldFana ILdiskvalifisert

Åpen AK

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tord Bell MykingFana IL37.4712.11
2Roald LaurantsenGneist, IL44.21+6.3414.18
3Marcel NiederhauserAskøy OL47.24+9.3715.17
4Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett48.08+10.2115.31

H17-

3 600 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett27.397.40
2Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett28.59+1.208.03
3Alan CherryVaregg Fleridrett29.20+1.418.08
4Andreas G. PoldenGneist, IL30.38+2.598.30
5Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett30.55+3.168.35
6Trygve BuanesTIF Viking32.25+4.469.00
7Rune NygaardIL Gular33.00+5.219.10
8Ronny RykkjeVaregg Fleridrett33.04+5.259.11
9Tom Eirik EikangerIL Gular33.19+5.409.15
10Helge NysæterBergens TF33.58+6.199.26
11Tore NymarkAskøy OL36.12+8.3310.03
12Jonathan AlbonSandefjord OK37.26+9.4710.23
13Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett37.29+9.5010.24
14Arne JohannesenIL Gular37.59+10.2010.33
15Sturle NordeideGneist, IL39.09+11.3010.52
16Kristian LøvåsVaregg Fleridrett39.54+12.1511.05
17Øyvind JohannessenGneist, IL41.20+13.4111.28
18Tom JohannessenGneist, IL42.09+14.3011.42
19Tonje Aasheim NymarkAskøy OL42.36+14.5711.50
20Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett42.46+15.0711.52
21Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett44.04+16.2512.14
22Eyvind TangenBergens TF45.11+17.3212.33
23Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett45.48+18.0912.43
24Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett46.56+19.1713.02
25Sverre Johan NærheimIL Gular47.03+19.2413.04
26Knut KyrkjebøTIF Viking49.39+22.0013.47
27Brage HellenTIF Viking54.30+26.5115.08
28Pål ThomassenVaregg Fleridrett59.18+31.3916.28
29Ivar Magnus NatåsBergens TF1.00.34+32.5516.49
30Kasper ValestrandVaregg Fleridrett1.05.07+37.2818.05
31Petter Oen-SivertsenTIF Viking1.05.19+37.4018.08
0Göran WinbladRehns BKdiskvalifisert
Helge RosenlundVaregg Fleridrettbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor