Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Askøy OL
Dato: tirsdag 5 mai 2015

D/H-10N

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre NordmanTIF Viking25.52
2Ellinor BekkumFana IL26.41+0.49
3Markus Enes HeggøyAskøy OL28.11+2.19
4Helene NysæterBergens TF28.30+2.38
5Karoline Skahjem-HellerBergens TF30.03+4.11
6Tone BekkumFana IL30.50+4.58
7Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett35.28+9.36
8Gabriel Skintveit MikkelsenVaregg Fleridrett35.56+10.04
9Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett36.01+10.09
10Thord Nystuen SolliAskøy OL38.14+12.22

D11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johanna MjelstadTIF Viking27.25
2Maren Krokeide OttesenTIF Viking27.31+0.06
3Kaisa Klubben MosevollAskøy OL30.41+3.16

H11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christian DaleBergens TF17.51

D13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Victoria Roll-ToftFana IL26.43

Åpen N

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Enes HeggøyAskøy OL13.49
2Odd-Rune BekkumFana IL27.44+13.55
3Hildegunn EnesAskøy OL28.28+14.39
4Helge ToftFana IL29.53+16.04
5Lars StulandVaregg Fleridrett35.43+21.54
6Bjørge SolliAskøy OL38.19+24.30
7Einar SkintveitVaregg Fleridrett44.40+30.51

D-10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Agnes LehmanVaregg Fleridrett36.37

D11-13

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea Patterson MøklebustGneist, IL27.50
2Liva Berge FloGneist, IL27.53+0.03
3Eyvor Nora AarøFana IL28.08+0.18
4Anny Patterson MøklebustGneist, IL29.05+1.15
5Sofie Boga AsphaugGneist, IL30.47+2.57
6Kristine Bog VikaneFana IL45.58+18.08
7Andrea SkageGneist, IL56.19+28.29
8Victoria TorsvikGneist, IL56.21+28.31

H11-13

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik BohneVaregg Fleridrett21.19
2Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett22.17+0.58
3Andreas DaleBergens TF25.27+4.08
4Magnus LehmanVaregg Fleridrett27.38+6.19
5Mathias HeradstveitGneist, IL28.41+7.22
6Brage Bell LysakerFana IL35.13+13.54
7Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett37.17+15.58
8Sondre BataldenFana IL1.19.44+58.25

Åpen C

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild BohneVaregg Fleridrett21.37
2Britt KarlsenAskøy OL22.37+1.00
3Gro MadslienVaregg Fleridrett24.18+2.41
4Jon DaleBergens TF26.52+5.15
5Erling Bell LysakerFana IL29.02+7.25
6Ina Hopland SkageGneist, IL30.31+8.54
7Tone Roll-ToftFana IL32.37+11.00
8Martin OttesenTIF Viking32.46+11.09
9Stina M. MadsenFana IL34.25+12.48
10Else Lerche RaadalFana IL39.36+17.59
11Eirik Bjerke OtteråTIF Viking40.00+18.23
12Eirin Sudbø SivertsenGneist, IL47.07+25.30
13Louise S DowsettGneist, IL47.09+25.32
14Astrid OrmbergFana IL51.54+30.17
15Ingrid RollFana IL55.24+33.47
16Trude KyrkjebøTIF Viking56.35+34.58

H12-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aksel MjelstadTIF Viking39.57
2Ulrik HellenTIF Viking40.21+0.24
3Mads Jørgen SkageGneist, IL43.47+3.50
4Olav Hammersland GarnesGneist, IL58.01+18.04
5Jon William HammerBergens TF1.11.47+31.50
6Fredrik VikenGneist, IL1.27.39+47.42
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TFdiskvalifisert

D12-16

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Oen-SivertsenTIF Viking38.25
2Ingunn Torød BusetGneist, IL38.56+0.31
3Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular39.42+1.17
4Mari Strømme LidTIF Viking42.24+3.59
5Ida LehmannVaregg Fleridrett42.35+4.10
6Tora Aasheim NymarkAskøy OL43.18+4.53
7Runa AlmelandFana IL45.44+7.19
8Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular48.28+10.03
9Hanne DaltveitFana IL49.16+10.51

D50-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid SandvollGneist, IL37.37
2Nina SoligardBergens TF39.03+1.26
3Rannveig SolliAskøy OL41.22+3.45
4Turid RognsvågFana IL43.48+6.11
5Hege FjellbirkelandIL Gular46.48+9.11
6Gro Birkeland SøvikGneist, IL48.42+11.05
7Herdis AlvheimFana IL51.38+14.01
8Anne Kjersti DaltveitFana IL54.35+16.58
9Karen Clementsen KayserFana IL56.20+18.43
10Linda KlanderudÅrstad IL57.54+20.17
11Siri Elisabet HelleFana IL1.01.27+23.50
12Benedicte Monstad FleslandGneist, IL1.07.59+30.22
13Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb1.14.56+37.19

D65-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Berit HegdalBergens TF44.37
2Bjørg KocbachBergens TF45.03+0.26
3Turid TangenFana IL1.02.38+18.01
4Kirsten L. EggenFana IL1.26.09+41.32
5Astri Ese HoleBergens TF1.36.27+51.50
6Eva KrzywinskiBergens TF1.38.10+53.33

Åpen B

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marcel NiederhauserAskøy OL36.37
2Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett37.44+1.07
3Eirik Sæther HatlenBSI - Orientering40.53+4.16
4Bjørn BataldenFana IL47.36+10.59
5Nina Christin NæsheimTIF Viking50.32+13.55
6Torild MyrliTIF Viking51.33+14.56
7Lise Balestrand GrønbechAskøy OL54.07+17.30
8Herman BalestrandAskøy OL1.07.56+31.19
9Jorunn Sudbø SivertsenGneist, IL1.26.10+49.33

H15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias RosenlundVaregg Fleridrett31.56
2Andreas GrønbechAskøy OL42.49+10.53
Magnus GjerstadOsterøy ILdiskvalifisert

D17-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett34.00
2Rannveig NordhagenFana IL34.15+0.15
3Tonje Aasheim NymarkAskøy OL35.47+1.47
4Helen MartinsenIL Gular38.20+4.20
5Lise ChristensenTIF Viking39.22+5.22
6Sigrid SøvikGneist, IL39.54+5.54
7Tove AasheimAskøy OL41.37+7.37
8Ragnhild BalsvikOsterøy IL42.51+8.51
9Kirsti LysakerFana IL43.18+9.18
10Toril Aasheim NymarkAskøy OL45.20+11.20
11Gunhild ForlandAskøy OL45.37+11.37
12Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett57.17+23.17
13Lise Lotte FleslandGneist, IL1.29.50+55.50

H50-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan SteinegerGneist, IL28.48
2Jan Arve SolliAskøy OL30.43+1.55
3Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett31.12+2.24
4Sverre OttesenVaregg Fleridrett33.46+4.58
5Tommy SævareidOs Orienteringsklubb34.45+5.57
6Torgeir StrandFana IL35.47+6.59
7Rune MonsenAskøy OL36.55+8.07
8Sigurd EiknerFana IL36.56+8.08
9Håkon MostadFana IL37.48+9.00
10Alfon Harald JohansenBergens TF41.48+13.00
11Atle Toft AlmelandFana IL43.31+14.43
12Knut A MolvikGneist, IL43.46+14.58
13Bjørn-Inge SkageGneist, IL43.58+15.10
14Lars FjellangerFana IL45.44+16.56
15Matti TorgersenBergens TF46.43+17.55
16Øistein PaulsenBergens TF47.03+18.15
17Knut GjestemoenBergens TF49.59+21.11
18Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett51.19+22.31
19Ragnar KayserFana IL1.07.08+38.20

H65-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per VoldFana IL42.13
2Magnus NatåsBergens TF43.43+1.30
3Per HauglandÅrstad IL45.22+3.09
4Dagfinn HoleBergens TF45.52+3.39
5Atle AlvheimFana IL46.00+3.47
6Magne RaadalFana IL48.49+6.36
7Per VikaneFana IL51.12+8.59
8Jan Olav JellestadBergens TF53.17+11.04
9Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking54.15+12.02
10Harald LyngtunFana IL54.54+12.41
11Gunnar J. AlsakerÅrstad IL56.27+14.14
12Jan Olav OrmbergFana IL57.38+15.25
13Lars Olav TveitaFana IL57.58+15.45
14Einar NordåsFana IL1.06.37+24.24
15Per Olaf TangenFana IL1.08.29+26.16
16Per MathismoenFana IL1.45.21+1.03.08

Åpen AK

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge RosenlundVaregg Fleridrett32.31
2Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett36.49+4.18

H17-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune NygaardIL Gular40.39
2Jan KocbachFana IL41.07+0.28
3Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett41.52+1.13
4Andreas G. PoldenGneist, IL44.26+3.47
5Trygve BuanesTIF Viking45.54+5.15
6Tore NymarkAskøy OL47.33+6.54
7Helge NysæterBergens TF47.53+7.14
8Erlend GjestemoenBergens TF50.02+9.23
9Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett51.40+11.01
10Anders Tønnessen RødFana IL54.22+13.43
11Knut KyrkjebøTIF Viking55.26+14.47
11Arne JohannesenIL Gular55.26+14.47
13Thomas ÅsheimStorsteinnes IL1.02.28+21.49
14Espen RognsvågFana IL1.03.27+22.48
15Kjetil DammTIF Viking1.04.40+24.01
16Espen HammerslandGneist, IL1.05.35+24.56
17Eivind TangenBergens TF1.06.47+26.08
18Rune ErdalSamnanger IL1.19.12+38.33
19Petter Oen-SivertsenTIF Viking1.35.35+54.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor