Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: BSI - Orientering
Dato: tirsdag 8 september 2015

D-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Roll-TørnqvistFana IL18.08
2Therese Fetveit SundalFana IL21.48+3.40
3Maren Krokeide OttesenTIF Viking24.47+6.39
4Helene GrønbechAskøy OL38.08+20.00

D13-15

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingunn Torød BusetGneist, IL13.49
2Mari Strømme LidTIF Viking14.36+0.47
3Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular14.39+0.50
4Tora Aasheim NymarkAskøy OL14.41+0.52
5Marie Oen-SivertsenTIF Viking15.04+1.15
6Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular16.37+2.48
7Ragnhild BohneVaregg Fleridrett17.57+4.08
8Julie GrøttveitGneist, IL26.58+13.09
9Hanne-Emilie Svanberg HelleTIF Viking27.17+13.28
Viktoria Roll-ToftFana ILdiskvalifisert
Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen KnudsenGneist, ILikke startet

D16-18

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne DaltveitFana IL17.50
2Line LaurantsenVaregg Fleridrett18.03+0.13
3Tonje Aasheim NymarkAskøy OL18.06+0.16
4Constance StorvestreVaregg Fleridrett18.51+1.01
5Vilde Hopland SkageGneist, IL20.53+3.03
6Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular21.16+3.26
7Ida LehmannVaregg Fleridrett22.27+4.37

D19-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Valentina DimitrovaGneist, IL18.19
2Olena StrugaloveVaregg Fleridrett18.35+0.16
3Torill BrekkenGneist, IL19.17+0.58
4Elise RognsvågRehns BK20.13+1.54
5Toril Aasheim NymarkAskøy OL21.09+2.50
6Ann-Elin BendiksenFana IL22.36+4.17
Mariell ArntzenGneist, ILikke startet
Ingrid EggenHaugesund IL Orienteringikke startet

D40-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina GogaBergens TF14.03
2Vibeke ØyeIL Gular14.43+0.40
3Marit NipenGneist, IL14.58+0.55
4Rannveig NordhagenFana IL15.16+1.13
5Tove AasheimAskøy OL16.15+2.12
6Mette RogneVaregg Fleridrett16.27+2.24
7Jannike Bremar JohannessenGneist, IL17.29+3.26
8Britt KarlsenAskøy OL17.40+3.37
9Anne Kjersti DaltveitFana IL17.45+3.42
10Liv OrmbergFana IL17.54+3.51
11Vibeke NymoVaregg Fleridrett18.11+4.08
12Marian Kjellevold MaldeIL Gular18.25+4.22
13Hege FjellbirkelandIL Gular18.29+4.26
14Torild MyrliTIF Viking18.35+4.32
15Lise Balestrand GrønbechAskøy OL18.59+4.56
16Annhild FetveitFana IL22.30+8.27
17Tone Roll-ToftFana IL24.25+10.22
18Ylva Svanberg HelleTIF Viking26.55+12.52
Karen Clementsen KayserFana ILikke startet

D60-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF15.53
2Berit HegdalBergens TF18.23+2.30
3Bjørg KocbachBergens TF19.31+3.38
4Kari SecherBergens TF24.42+8.49
5Else Lerche RaadalFana IL24.45+8.52
6Astri Ese HoleBergens TF26.51+10.58
7Ingvill VoldFana IL27.40+11.47
Kari NatåsBergens TFikke startet

DN

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siv Øvrebotten LieOs Orienteringsklubb7.54
2Hedda Erica EikangerGneist, IL8.25+0.31
3IIrina BrosvikAskøy OL9.25+1.31
4Agnes LehmannVaregg Fleridrett11.04+3.10
5Ingrid DøskelandFana IL24.51+16.57
Irina BrosvikAskøy OLikke startet
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrettikke startet
Siv Øvrebotten LieOs Orienteringsklubbikke startet
Marie ThomassenVaregg Fleridrettikke startet

HN

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gabriel AndersenTIF Viking8.56
2Oskar NedreaasVaregg Fleridrett9.32+0.36
3Magnus HellebustVaregg Fleridrett12.05+3.09
4Cornelius GlittenbergGneist, IL16.40+7.44
5Andre BerlandFana IL18.35+9.39
Erlend BoosvikAskøy OLdiskvalifisert
Erlend BrosvikAskøy OLikke startet
Emil Øye KragsethIL Gularikke startet
Jørgen Oen-SivertsenTIF Vikingikke startet

H-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas KragsethIL Gular23.49

H13-15

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aksel MjelstadTIF Viking13.18
2Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF14.21+1.03
3Ulrik HellenTIF Viking14.22+1.04
4Erlend SørheimVaregg Fleridrett14.33+1.15
5Aune DørmænenVaregg Fleridrett14.51+1.33
6Andreas GrønbechAskøy OL15.16+1.58
7Tage RosenlundVaregg Fleridrett15.31+2.13
8Erik BohneVaregg Fleridrett15.33+2.15
9Eirik Bjerke OtteråTIF Viking16.22+3.04
10Mathias HeradstveitGneist, IL16.42+3.24
11Olav Hammersland GarnesGneist, IL17.46+4.28
12Martin Krokeide OttesenTIF Viking18.04+4.46
13Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett18.33+5.15
14Magnus LehmannVaregg Fleridrett19.18+6.00
15Sindre Haaland WesterbøGneist, IL19.45+6.27
16Lars EvensenGneist, IL20.03+6.45
Fredrik VikenGneist, ILaktiv
Halvor Fetveit SundalFana ILdiskvalifisert
Sigve Rygg EikelandBergens TFikke startet
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrettikke startet
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrettikke startet
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gularikke startet

H16-18

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian RykkjeVaregg Fleridrett14.42
2Knut KyrkjebøTIF Viking16.06+1.24
3Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett16.49+2.07
4Mathias RosenlundVaregg Fleridrett17.12+2.30
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet

H19-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Göran WinbladRehns BK13.26
2Eirik BjørkevollOdda OL14.47+1.21
3Magne KnudsenGneist, IL14.58+1.32
4Trygve BuanesTIF Viking15.17+1.51
5Lasse SolheimVaregg Fleridrett15.41+2.15
6Sturle NordeideGneist, IL16.36+3.10
7Håkon GimseHeming Orientering16.44+3.18
8Petter Oen-SivertsenTIF Viking18.26+5.00
9André DyrstadGneist, IL18.48+5.22
10Lars Kristian EidsheimAskøy OL19.30+6.04
11Knut UtneFana IL21.19+7.53
12Andreas BergeBSI - Orientering25.16+11.50
13Jørgen Julius JohansenVaregg Fleridrett29.45+16.19
14Jan Olav OrmbergFana IL35.03+21.37
Fredrik ThorkildsenBSI - Orienteringdiskvalifisert
Andreas BergeNORikke startet
Daniel BlomsterVaregg Fleridrettikke startet

H40-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øistein StemmeHordaveg BIL15.41
2Tom JohannessenGneist, IL16.16+0.35
3Tore NymarkAskøy OL16.41+1.00
4Helge RosenlundVaregg Fleridrett17.03+1.22
5Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett17.09+1.28
6Pål ThomassenVaregg Fleridrett17.10+1.29
7Arne JohannesenIL Gular17.26+1.45
8Bjart Are HellenTIF Viking17.37+1.56
9Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL17.55+2.14
10Ole KragsethIL Gular18.24+2.43
11Stig MjelstadTIF Viking19.29+3.48
12Knut A MolvikGneist, IL20.20+4.39
13Sverre Johan NærheimIL Gular20.24+4.43
14Lars FjellangerFana IL21.24+5.43
15Bjørn BataldenFana IL22.26+6.45
16Knut GjestemoenBergens TF23.52+8.11
17Matti TorgersenBergens TF25.04+9.23
18Sindre EkrheimBergens TF27.38+11.57
Kjetil DammTIF Vikingaktiv
Sjur LehmannVaregg Fleridrettaktiv
Ketil DøskelandFana ILikke startet
Michael GunnarsonVaregg Fleridrettikke startet
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrettikke startet
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Sverre OttesenVaregg Fleridrettikke startet

H60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus NatåsBergens TF14.59
2Dagfinn HoleBergens TF15.42+0.43
3Magne RaadalFana IL17.13+2.14
4Egil KarlsenAskøy OL18.00+3.01
5Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking18.12+3.13
6Erling StrandBergens TF18.33+3.34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor