Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 3 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 3 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 25 august 2015

D-12

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Roll-TørnqvistFana IL26.4114.49
2Kristine Bog VikaneFana IL27.20+0.3915.11

D13-15

1 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Strømme LidTIF Viking17.409.48
2Marie Oen-SivertsenTIF Viking17.46+0.069.52
3Ingunn Torød BusetGneist, IL17.51+0.119.55
4Tora Aasheim NymarkAskøy OL18.09+0.2910.05
5Ragnhild LøvåsVaregg Fleridrett19.37+1.5710.53
6Sofie YstebøTIF Viking21.46+4.0612.05
7Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular22.21+4.4112.25
8Anne Mathilde KnudsenGneist, IL22.23+4.4312.26
9Ragnhild BohneVaregg Fleridrett23.43+6.0313.10
10Victoria Roll ToftFana IL55.48+38.0831.00

D16-18

1 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Line LaurantsenVaregg Fleridrett18.5910.32
2Tonje Aasheim NymarkAskøy OL19.46+0.4710.58
3Ingrid V. LøvåsVaregg Fleridrett19.55+0.5611.03
4Vilde Hopland SkageGneist, IL20.18+1.1911.16
5Constance StorvestreVaregg Fleridrett22.06+3.0712.16
6Ingunn Moss RognsvågVaregg Fleridrett22.36+3.3712.33
7Runa AlmelandFana IL22.44+3.4512.37
8Hanne DaltveitFana IL22.59+4.0012.46
9Ida LehmannVaregg Fleridrett28.52+9.5316.02

D19-

1 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett18.1710.09
2Valentina DimitrovaGneist, IL20.30+2.1311.23
3Olena StrugalovaVaregg Fleridrett21.47+3.3012.06
4Torill BrekkenGanddal IL22.26+4.0912.27
5Toril Aasheim NymarkAskøy OL22.35+4.1812.32
6Anna WesterlundBSI - Orientering24.53+6.3613.49
7Synnøve S. VikneBSI - Orientering28.48+10.3116.00
8Grete S. VikneBSI - Orientering28.49+10.3216.00
9Maren Elise RognerudBSI - Orientering35.04+16.4719.28
10Tone BorgeBSI - Orientering35.26+17.0919.41
0Elise RognsvågRehns BKdiskvalifisert

D40-

1 800 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina GogaBergens TF16.499.20
2Karianne StrømmeTIF Viking18.38+1.4910.21
3Tove AasheimAskøy OL20.48+3.5911.33
4Mette RogneVaregg Fleridrett21.12+4.2311.46
5Marianne NummedalFana IL21.16+4.2711.48
6Liv OrmbergFana IL21.51+5.0212.08
7Turid VrålstadVaregg Fleridrett22.43+5.5412.37
8Hege FjellbirkelandIL Gular23.06+6.1712.50
8Torild MyrliTIF Viking23.06+6.1712.50
10Lise Balestrand GrønbechAskøy OL25.08+8.1913.57
11Karen Clementsen KayserFana IL25.33+8.4414.11
12Vibeke ØyeIL Gular30.43+13.5417.03
13Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb32.52+16.0318.15
14May-lill DammTIF Viking36.14+19.2520.07
0Anne WestergårdVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D60-

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Berit HegdalBergens TF22.2312.26
2Bjørg MidttunBergens TF24.36+2.1313.40
3Kari SecherBergens TF31.11+8.4817.19
4Ingrid RollFana IL36.53+14.3020.29
5Astri Ese HoleBergens TF37.19+14.5620.43
6Kari NatåsBergens TF40.31+18.0822.30

DN

1 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Erica EikangerGneist, IL13.3510.26
2Nora Egeland StoroGneist, IL14.51+1.1611.25
3Vibeke NymoVaregg Fleridrett15.34+1.5911.58
4Isabelle GuibertTIF Viking19.14+5.3914.47
5Sofie AlvheimFana IL29.24+15.4922.36
6Herdis AlvheimFana IL29.30+15.5522.41
7Julie GrøttveitGneist, IL33.23+19.4825.40
8Ingrid DøskelandFana IL37.00+23.2528.27

HN

1 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter NepstadVaregg Fleridrett16.4912.56
2Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett16.50+0.0112.56
3Jørgen Oen-SivertsenTIF Viking18.05+1.1613.54
4Andreas Strømme LidTIF Viking18.46+1.5714.26
5Marius GuibertTIF Viking19.07+2.1814.42
6Trym EvensenTIF Viking26.19+9.3020.14
7Magnus HellebustVaregg Fleridrett28.08+11.1921.38
8Mathias KøppenVaregg Fleridrett28.12+11.2321.41
9Sondre KøppenVaregg Fleridrett28.19+11.3021.46
10Cornelius GlittenbergGneist, IL33.10+16.2125.30

H-12

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre BataldenFana IL28.0215.34
2Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett30.03+2.0116.41
3Andreas KragsethIL Gular31.22+3.2017.25

H13-15

1 800 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aune R. DølmænenVaregg Fleridrett15.338.38
2Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett16.53+1.209.22
3Andreas AlvheimFana IL17.06+1.339.30
4Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett17.53+2.209.56
5Tage RosenlundVaregg Fleridrett19.08+3.3510.37
5Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett19.08+3.3510.37
7Ulrik HellenTIF Viking19.33+4.0010.51
8Mathias HeradstveitGneist, IL19.50+4.1711.01
9Erik BohneVaregg Fleridrett20.14+4.4111.14
10Lars EvensenGneist, IL20.52+5.1911.35
11Andreas NysæterBergens TF24.21+8.4813.31
12Fredrik VikenGneist, IL26.08+10.3514.31
13Sindre Haaland WesterbøGneist, IL26.18+10.4514.36
14Magnus LehmannVaregg Fleridrett30.06+14.3316.43
0Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Eirik Bjerke OtteråTIF Vikingdiskvalifisert

H16-18

1 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian RykkjeVaregg Fleridrett15.338.38
2Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett16.25+0.529.07
3Øyvind JohannessenGneist, IL16.30+0.579.10
4Sondre DammTIF Viking17.22+1.499.38
4Mathias RosenlundVaregg Fleridrett17.22+1.499.38
6Knut KyrkjebøTIF Viking18.14+2.4110.07
7Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett18.20+2.4710.11
8Andreas NielsenVaregg Fleridrett23.06+7.3312.50
9Andreas GrønbechAskøy OL23.30+7.5713.03
10Egil KnudsenGneist, IL46.07+30.3425.37

H19-

1 800 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Göran WinbladRehns BK13.577.45
2Daniel BlomsterVaregg Fleridrett16.06+2.098.56
3Magne KnudsenGneist, IL16.10+2.138.58
4Ingvar KalbergNOTEAM16.24+2.279.06
5Håkon ReikvamIL Gular16.48+2.519.20
6Håvard Nakken FollesøNOTEAM16.57+3.009.25
7Kasper ValestrandVaregg Fleridrett17.19+3.229.37
8Sturle NordeideGneist, IL17.57+4.009.58
9Stian SolheimFana IL18.28+4.3110.15
10Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett19.57+6.0011.05
11Morten TangenMåren OK20.13+6.1611.13
12Lars Kristian EidsheimAskøy OL20.35+6.3811.26
12Håkon GimseHeming Orientering20.35+6.3811.26
14Hemy-Dumas ClementBSI - Orientering29.20+15.2316.17
15Gilles MarcBSI - Orientering29.49+15.5216.33
0Trygve BuanesTIF Vikingdiskvalifisert

H40-

1 800 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett17.179.36
2Tom JohannessenGneist, IL17.20+0.039.37
3Tore NymarkAskøy OL17.31+0.149.43
4Øistein StemmeHordaveg BIL17.48+0.319.53
5Helge NysæterBergens TF18.06+0.4910.03
6Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett18.27+1.1010.15
7Kjetil DammTIF Viking18.29+1.1210.16
8Pål ThomassenVaregg Fleridrett19.20+2.0310.44
9Sverre OttesenVaregg Fleridrett19.29+2.1210.49
10Bjart Are HellenTIF Viking20.14+2.5711.14
11Tommy SævareidOs Orienteringsklubb20.33+3.1611.25
12Peter StrykovSamnanger21.29+4.1211.56
13Ole TørnqvistFana IL21.48+4.3112.06
14Håkon MogstadFana IL21.56+4.3912.11
15Lars FjellangerFana IL22.06+4.4912.16
16Knut A MolvikGneist, IL22.17+5.0012.22
17Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett23.42+6.2513.10
18Erik VikaneFana IL24.03+6.4613.21
19Hans AlsakerÅrstad24.09+6.5213.25
20Knut GjestemoenBergens TF26.50+9.3314.54
21Bjørn BataldenFana IL28.10+10.5315.38
22Sindre EkrheimBergens TF30.04+12.4716.42
23Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett34.57+17.4019.25
0Arne Wilhelm KnudsenGneist, ILdiskvalifisert

H60-

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne RaadalFana IL20.5811.38
2Erling StrandBergens TF23.40+2.4213.08
3Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking30.37+9.3917.00
4Magnus NatåsBergens TF39.32+18.3421.57
0Axel IngvaldsenTIF Vikingdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor