Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Graneløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Graneløpet
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 1 november 2015

C-Åpen

3 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ben JonesIK Grane Arendal Orientering45.0013.14
2Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering45.06+0.0613.15
3Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering45.08+0.0813.16
4Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK45.13+0.1313.17
5Roar HermansenKristiansand OK51.07+6.0715.02
6Aileen RundeKristiansand OK1.09.35+24.3520.27

N-åpen

3 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tuva Krafft MyhrenHisøy OK21.067.02
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK21.067.02
3Kristin Krafft MyhrenHisøy OK24.38+3.328.12
4Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering25.42+4.368.34
5Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering25.53+4.478.37
6Niklas BratlandIF Trauma29.39+8.339.53
7Erling BakkeIF Trauma29.43+8.379.54
8Henrik Andreas TømtIL Imås36.51+15.4512.17
9Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering38.11+17.0512.43
10Therese NilsenIL Imås40.20+19.1413.26

Damer - kort løype

6 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1.09.4311.25
2Malin HaugeHisøy OK1.09.45+0.0211.26
3Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK1.10.23+0.4011.32
4Silje KregnesKristiansand OK1.16.15+6.3212.30
5Ingrid Bøylestad LandaFroland IL1.16.18+6.3512.30
6Ingvild MulenKristiansand OK1.16.27+6.4412.31
7Siri Thortveit MyhreKristiansand OK1.16.35+6.5212.33
8Solveig GranåsAustre Moland IL1.25.13+15.3013.58
9Inga StødleKristiansand OK1.28.22+18.3914.29
10Linn Carina DalandKristiansand OK1.28.29+18.4614.30
10Marianne HaugeHisøy OK1.28.29+18.4614.30
12Eva Johanne RotevatnHisøy OK2.45.08+1.35.2527.04
13Ann Mari StudsrudHisøy OK3.36.00+2.26.1735.24
0Ingeborg BøbelIL Imåsdiskvalifisert
0Susan BøbelIL Imåsdiskvalifisert
0Edith FahreHisøy OKdiskvalifisert

Damer - lang løype

9 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje HaugeHisøy OK1.55.1811.38
0Julie NærestadVegårshei ILdiskvalifisert

Herrer - kort løype

6 100 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders VestølVegårshei IL1.04.1410.31
2Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL1.04.26+0.1210.33
3Jack BjørnsenKristiansand OK1.04.37+0.2310.35
4Fredrik Monrad OlsenFlosta IL1.09.31+5.1711.23
5Fredrik StudsrudHisøy OK1.09.37+5.2311.24
6Jan BlandkjennKristiansand OK1.10.20+6.0611.31
7John RundeKristiansand OK1.13.50+9.3612.06
8Per Kristian TømtIL Imås1.14.00+9.4612.07
9Jonas MyhreKristiansand OK1.16.12+11.5812.29
10Rune KittelsenKristiansand OK1.16.27+12.1312.31
11Norman UglandØyestad IF allianse1.16.43+12.2912.34
12Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK1.20.39+16.2513.13
13Bjarne FærestrandKristiansand OK1.21.55+17.4113.25
14Inge HaugeHisøy OK1.28.20+24.0614.28
15Trond FossnesHisøy OK1.28.23+24.0914.29
16Thorbjørn VærpKristiansand OK1.28.31+24.1714.30
17Pål RundeKristiansand OK1.28.40+24.2614.32
18Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering1.29.08+24.5414.36
19Sveinung UlsteinHisøy OK1.35.07+30.5315.35
20Ove KjetsåOtra IL1.35.11+30.5715.36
21Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse1.35.57+31.4315.43
22Harald EikKristiansand OK1.50.44+46.3018.09
23Mikal Bernhard EikKristiansand OK1.51.05+46.5118.12
24Einar Krafft MyhrenHisøy OK2.22.45+1.18.3123.24
25Nils-Henrik PedersenHisøy OK3.36.04+2.31.5035.25
0Per Magne HoffHisøy OKdiskvalifisert

Herrer - lang løype

9 900 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkKristiansand OK1.30.039.05
2Johannes Bakke AashamarKristiansand OK1.35.54+5.519.41
3Torkel ReinhartsenKristiansand OK1.35.59+5.569.41
4Kristian PyttenKristiansand OK1.36.01+5.589.41
5Aslak BlågestadIK Grane Arendal Orientering1.40.02+9.5910.06
6Sten Åge NygårdseterVegårshei IL1.41.35+11.3210.15
7Per Olav NærestadIF Trauma1.45.19+15.1610.38
8Vegard MyhreKristiansand OK1.45.29+15.2610.39
9David RundeKristiansand OK1.54.59+24.5611.36
9Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK1.54.59+24.5611.36
11Mats Henrik SandnesHope IL1.55.17+25.1411.38
12Kjell Arne HålandOK Sør1.57.58+27.5511.54
13Ole Marius SandnesHope IL1.59.44+29.4112.05
14Jostein UtstumoIK Grane Arendal Orientering2.03.56+33.5312.31
15Svein RoslandHope IL2.36.17+1.06.1415.47
16Finn PettersenGjerstad IL2.38.41+1.08.3816.01
17Øyvin SimonsenIL Imås2.39.41+1.09.3816.07
18Arne Kristian SkiftenesIL Imås2.39.42+1.09.3916.07
19Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering2.46.38+1.16.3516.49
0Marius PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
0Hermund UlsteinHisøy OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor