Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestlandsmeisterskapen mellom (løpet er også HOK-rankingløp 6/2015)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestlandsmeisterskapen mellom (løpet er også HOK-rankingløp 6/2015)
Arrangørorganisasjoner: Førde IL / Hordaland / Rogaland
Dato: søndag 6 september 2015

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 15-16 | D 17-AK | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 15-16 | H 17-AK | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80- | C-open

N-OPEN

900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett18.2020.22
Elias Eliassen FinkFørde IL20.2522.41
Hanne-Emilie Svanberg HelleTIF Viking14.1115.45
Erlend Husevåg-LobbenFørde IL37.5742.10
Johan Husevåg-LobbenFørde IL19.3621.46
Sigurd Husevåg-LobbenFørde IL18.4220.46
Andreas Strømme LidTIF Viking10.3911.50
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett21.4624.11
Johanna MjelstadTIF Viking10.2611.35
Tonje RykkjeStord Orientering15.3017.13
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett23.4126.18

D 11-12

1 970 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Roll-TørnqvistFana IL28.5314.39
2Mathea Patterson MøklebustGneist, IL30.31+1.3815.29
3Andrea SkageGneist, IL34.32+5.3917.31
4Anny Patterson MøklebustGneist, IL35.29+6.3618.00
5Anja HoleFørde IL38.11+9.1819.22
0Oda Kjellevold MaldeIL Gulardiskvalifisert
0Victoria TorsvikGneist, ILdiskvalifisert

D 13-14

1 970 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Strømme LidTIF Viking25.3612.59
2Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular26.48+1.1213.36
3Marie AadlandSamnanger IL32.13+6.3716.21
4Tora Aasheim NymarkAskøy OL34.23+8.4717.27
5Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett35.22+9.4617.57

D 15-16

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie Roll TørnqvistFana IL32.0212.19
2Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular35.29+3.2713.38
3Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen KnudsenGneist, IL40.45+8.4315.40
4Ingunn Torød BusetGneist, IL45.50+13.4817.37
5Runa AlmelandFana IL46.09+14.0717.45
6Ida LehmannVaregg Fleridrett52.21+20.1920.08
7Thale Eliasen FinkFørde IL1.04.45+32.4324.54

D 17-A kort

2 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olena StrugalovaVaregg Fleridrett32.1112.22
2Ina Hopland SkageGneist, IL37.03+4.5214.15
3Ylva Svanberg HelleTIF Viking41.21+9.1015.54
4Lene RykkjeVaregg Fleridrett41.35+9.2415.59
5Jannike Bremar JohannessenGneist, IL41.58+9.4716.08
6Torild MyrliTIF Viking47.09+14.5818.08
7Anne WestergårdVaregg Fleridrett50.18+18.0719.20
8Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett52.46+20.3520.17
9Nina Christin NæsheimTIF Viking57.18+25.0722.02
10Inger K NesbøGneist, IL1.00.34+28.2323.17
11Tone RosenlundVaregg Fleridrett1.01.33+29.2223.40
12Siren HoplandGneist, IL1.15.50+43.3929.10
0May-lill DammTIF Vikingdiskvalifisert

D 17-18

2 930 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje Aasheim NymarkAskøy OL29.119.57
2Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett31.34+2.2310.46
3Ida Johanne AadlandSamnanger IL32.17+3.0611.01
4Vilde Hopland SkageGneist, IL34.09+4.5811.39
5Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett34.57+5.4611.55
6Constance StorvestreVaregg Fleridrett41.41+12.3014.13

D 19-20

3 650 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annina Lea SchenkerFørde IL1.19.2921.46

D 21-

3 650 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aija SkrastinaEmblem IL33.169.06
2Christiane TrösseVaregg Fleridrett33.39+0.239.13
3Helen MartinsenIL Gular37.46+4.3010.20

D 40-

2 930 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karianne StrømmeTIF Viking32.0910.58
2Ragnhild BalsvikOsterøy IL33.14+1.0511.20
3Tove AasheimAskøy OL39.24+7.1513.26
4Kristi LysakerFana IL39.37+7.2813.31
5Valèrie AughuetØystese1.07.51+35.4223.09

D 50-

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid SandvollGneist, IL34.0913.08
2Lise RollFana IL35.38+1.2913.42
3Hege FjellbirkelandIL Gular37.08+2.5914.16
4Mai Helen LingaIL Gular40.54+6.4515.43
5Lisbeth AadlandSamnanger IL43.05+8.5616.34
6Anne Kjersti DaltveitFana IL43.45+9.3616.49
7Turid VrålstadVaregg Fleridrett55.30+21.2121.20
0Else Margrthe LarsenFjellhug/Vereide ILdiskvalifisert

D 60-

2 130 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina SoligardBergens TF26.5612.38
2Ingjerd SognnæsBergens TF29.58+3.0214.04
3Berit HegdalBergens TF32.10+5.1415.06
4Siren GreveBergens TF32.16+5.2015.08
5Edel SlettemarkStord Orientering34.08+7.1216.01
6Herdis AlvheimFana IL42.29+15.3319.56
7Kari SecherBergens TF50.05+23.0923.30
8Astri Ese HoleBergens TF58.34+31.3827.29

D 70-

2 130 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg KocbachBergens TF31.4314.53
2Brita Eilertsen GrønliFørde IL51.57+20.1424.23
0Ingvill VoldFana ILdiskvalifisert

D 80-

2 130 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid RollFana IL1.00.1228.15

H -10

1 970 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett40.3020.33
Iver SollidHafslo IL1.27.5444.37

H 11-12

1 970 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas DaleBergens TF19.119.44
2Magnus Strømme LidTIF Viking27.27+8.1613.56
3Brage Bell LysakerFana IL28.27+9.1614.26
4Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett35.01+15.5017.46
5Jørgen WesterheimStord Orientering36.51+17.4018.42
6Trym SollidHafslo IL47.10+27.5923.56
7Sondre BataldenFana IL48.38+29.2724.41
0Oscar Eliassen FinkFørde ILdiskvalifisert

H 11-12N

900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian DaleBergens TF12.0813.28

H 13-14

1 970 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias BergsetIL Veten17.248.49
2Ulrik HellenTIF Viking22.08+4.4411.14
3Tage RosenlundVaregg Fleridrett22.31+5.0711.25
4Martin StautlandStord Orientering23.55+6.3112.08
5Mads Jørgen SkageGneist, IL24.26+7.0212.24
6Magnar SlagstadFjellhug/Vereide IL27.07+9.4313.45
7Trygve Nummedal OsFørde IL27.45+10.2114.05
8Leif-Inge JevnlidIL Veten32.05+14.4116.17
9Sven Bergset LangvikIL Veten32.35+15.1116.32
10Eirik Bjerke OtteråTIF Viking47.22+29.5824.02
11Vegar HoleFørde IL1.16.27+59.0338.48
0Aksel MjelstadTIF Vikingdiskvalifisert

H 15-16

2 930 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut KyrkjebøTIF Viking25.088.34
2Stian RykkjeStord Orientering26.15+1.078.57
3Kristian RykkjeVaregg Fleridrett27.08+2.009.15
4Scott JuvikIL Gular28.44+3.369.48
5Mathias RosenlundVaregg Fleridrett28.49+3.419.50
6Magnus GjerstadOsterøy IL30.53+5.4510.32
7Johan EikangerIL Gular37.39+12.3112.50
8Magnus EideFjellhug/Vereide IL42.19+17.1114.26
9Andreas GrønbechAskøy OL58.21+33.1319.54

H 17-A kort

2 930 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vemund HansenTIF Viking35.3812.09
2Rune MøklebustGneist, IL48.01+12.2316.23
3Olav HerstadIL Tambarskjelvar52.26+16.4817.53
4Torgeir HerstadIL Tambarskjelvar1.07.10+31.3222.55

H 17-18

3 650 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob EiknerFana IL41.4611.26

H 21-

4 320 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett29.286.49
2Andreas G. PoldenGneist, IL32.04+2.367.25
3Alan CherryVaregg Fleridrett32.27+2.597.30
4Per Arne AadlandSamnanger IL32.55+3.277.37
5Trygve BuanesTIF Viking32.58+3.307.37
6Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett34.02+4.347.52
7Fabian WennerbergVaregg Fleridrett35.15+5.478.09
8Daniel BlomsterVaregg Fleridrett36.34+7.068.27
9Oskar RøenVaregg Fleridrett38.05+8.378.48
10Kenneth WesterheimStord Orientering38.25+8.578.53
11Christian FrøydSogndal IL41.28+12.009.35
12Janis MalcansEmblem IL46.20+16.5210.43
13Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett49.39+20.1111.29
14Andreas HaugFørde IL50.25+20.5711.40
0Rune NygaardIL Gulardiskvalifisert

H 40-

3 650 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore NymarkAskøy OL30.598.29
2Tom Eirik EikangerIL Gular32.02+1.038.46
3Ronny RykkjeVaregg Fleridrett32.52+1.539.00
4Kristian LøvåsVaregg Fleridrett36.11+5.129.54
4Jan Petter HansenIL Gular36.11+5.129.54
6Kjetil DammTIF Viking39.25+8.2610.47
7Bjart Are HellenTIF Viking40.43+9.4411.09
8Tom JohannessenGneist, IL42.08+11.0911.32
9Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL45.12+14.1312.23
10Helge RosenlundVaregg Fleridrett48.04+17.0513.10
11Stig MjelstadTIF Viking51.06+20.0714.00
12Rune VassendenHalsnøy OL51.12+20.1314.01
13Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett54.41+23.4214.58
14Tor Christopher FinkFørde IL57.57+26.5815.52
15Yves GomreeØystese1.16.29+45.3020.57
0Ketil MaldeIL Gulardiskvalifisert

H 50-

2 600 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders BergsetIL Veten24.389.28
2Sigurd EiknerFana IL25.33+0.559.49
3Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL26.13+1.3510.05
4Arne JohannesenIL Gular26.29+1.5110.11
5Tore JuvikIL Gular27.05+2.2710.25
6Jan SteinegerGneist, IL30.03+5.2511.33
7Torgeir VoldenLøten O lag31.29+6.5112.06
8Vidar EideFjellhug/Vereide IL32.09+7.3112.21
9Ivar BergsetIL Veten34.56+10.1813.26
10Knut A MolvikGneist, IL35.55+11.1713.48
11John Olav AlvsvågFana IL36.05+11.2713.52
12Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett36.59+12.2114.13
13Jan HauglandÅrstad IL37.10+12.3214.17
14Tore LidTIF Viking41.54+17.1616.06
15Bjørn-Inge SkageGneist, IL43.19+18.4116.39
16Håkon OtteråTIF Viking1.09.28+44.5026.43

H 60-

2 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein LingaIL Gular29.0211.10
2Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL30.29+1.2711.43
3Atle StøyvaBreimsbygda IL31.05+2.0311.57
4Atle AlvheimFana IL33.06+4.0412.43
5Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking36.41+7.3914.06
6Atle BergsethKvernbit IL37.21+8.1914.21
7Olav KrekenØystese42.08+13.0616.12
8Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett43.56+14.5416.53
9Slomund HelleAskvoll og Holmedal IL48.28+19.2618.38
10Jan Olav OrmbergFana IL51.39+22.3719.51
11Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1.04.08+35.0624.40

H 70-

2 130 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigvald RobberstadHalsnøy OL26.0512.14
2Per VoldFana IL29.27+3.2213.49
3Dagfinn HoleBergens TF29.56+3.5114.03
4Per VikaneFana IL30.38+4.3314.22
5Ingolf DybvikStord Orientering37.57+11.5217.49
6Geir HusdalTIF Viking41.35+15.3019.31
7Sigved GramstadHaugesund IL Orientering43.08+17.0320.15
8Steinar SlettemarkStord Orientering46.39+20.3421.54
9Axel IngvaldsenTIF Viking50.16+24.1123.35
0Sveinug FristadAskvoll og Holmedal ILdiskvalifisert

C-OPEN

1 970 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fabian BergqvistJølster IL25.2012.51
2Knut Even HoleFørde IL30.25+5.0515.26
3Kathrin JakobsenFana IL38.10+12.5019.22
4Gry Sveri LierTIF Viking47.02+21.4223.52
5Victoria PopsuevaTIF Viking48.39+23.1924.41
6Anne Beate Smith RønningGneist, IL49.13+23.5324.58
7Bente TorsvikGneist, IL49.18+23.5825.01
0Egil Lokøen KnudsenGneist, ILdiskvalifisert
0Anders Os MallasvikIL Tambarskjelvardiskvalifisert
0Astrid OrmbergFana ILdiskvalifisert
0Hilde BerthelsenVossdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor