Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagert Nattcup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagert Nattcup 2
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 28 september 2011

Klasser: Visa alla | A-Legendar | B-Ola og Kari | C-Lokal | Rekrutt

A - Legendar

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagdag AalvikNydalens SK27.40
2Sigve VågsnesNydalens SK28.03+0.23
3Torben Christian WendlerRaumar Orientering28.09+0.29
4Anders BjergaardNydalens SK30.42+3.02
5Borger MelsomFossum IF31.08+3.28
6Jostein NørbechTyrving, IL31.15+3.35
7Matthew SpeakeLillomarka OL31.39+3.59
8Eirik RustadRaumar Orientering31.46+4.06
9Jan Tore LudvigsenNydalens SK31.53+4.13
10Trygve TømtaRaumar Orientering31.58+4.18
11Øyvind LundRaumar Orientering32.09+4.29
12Jonas Madslien BakkenNydalens SK32.27+4.47
13Ragnar TonjerNydalens SK33.35+5.55
14Nikolai Korvald SkaareNydalens SK33.47+6.07
15Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK34.08+6.28
16Simen RustadRaumar Orientering34.49+7.09
17Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL35.40+8.00
18Magne JutulstadBækkelagets SK35.44+8.04
19Einar TommelstadNydalens SK35.59+8.19
20Sebastian TorgersenBækkelagets SK36.35+8.55
21Magnus SvingheimRaumar Orientering36.39+8.59
22Øystein PettersenNydalens SK37.27+9.47
23Nicholas OskarssonLillomarka OL39.08+11.28
24Jeppe RuudBækkelagets SK39.29+11.49
25Esten KorenNydalens SK39.42+12.02
26Terje Faugstad BjartnesLillomarka OL40.10+12.30
27Hallvard KorenMoss, OK43.14+15.34

B - Ola og Kari

34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Even SkårholenNydalens SK31.34
2Magnus Skauge OliversenTrøsken IL32.10+0.36
3Eivnd HøydalNydalens SK32.25+0.51
4Florian BochudNydalens SK33.15+1.41
5Jon FlydalNydalens SK34.31+2.57
6Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering34.32+2.58
7Simen Eid NielsenNydalens SK35.24+3.50
8Bo EngdalIL Koll35.25+3.51
9Anders B. ØksenholtNydalens SK35.31+3.57
10Morten FismenNydalens SK35.48+4.14
11Jan Tore HenriksenNydalens SK35.57+4.23
12Einar LunøeNydalens SK35.59+4.25
13Anders EmilssonOppsal IF36.15+4.41
14Kine GulliksenBækkelagets SK36.33+4.59
15Geir HoffTyrving, IL36.46+5.12
16Geir Ottar KvernstuenCicero Consulting37.00+5.26
17Olav EideOSI Orientering37.03+5.29
18Helge BakkehøiØstmarka OK37.06+5.32
19Steinar LågØstmarka OK37.13+5.39
20Espen LunøeNydalens SK37.51+6.17
21Nicole RagvinNydalens SK38.12+6.38
22Halvard KværnaØstmarka OK39.02+7.28
23Rune RystadNydalens SK39.38+8.04
24Lars-Christian UngerNydalens SK40.04+8.30
25Harald Astrup ArnesenHeming/Njård OL40.20+8.46
26Hallvard FjærLillomarka OL40.32+8.58
27Svein NygårdLillomarka OL40.37+9.03
28Erik Olsvik DengerudNydalens SK41.16+9.42
29Håkon HåversenØstmarka OK43.53+12.19
30Joakim PrestmoBækkelagets SK45.16+13.42
31Jo WiklundNydalens SK45.32+13.58
32Terje DengerudNydalens SK46.13+14.39
33Tord HaflanNydalens SK51.09+19.35
Erik PaulsrudBækkelagets SKdiskvalifisert

C - Lokal

64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Therese HaareKonnerud IL35.13
2Neil MarstonNydalens SK35.24+0.11
3Steinar KollerudLillomarka OL35.25+0.12
4Lars KrügerNydalens SK36.42+1.29
5Endre StoksethNydalens SK36.56+1.43
6Vidar BenjaminsenLillomarka OL37.52+2.39
7Terje MathisenNydalens SK38.07+2.54
8Steinar ØvreåsKongsberg OL38.13+3.00
9Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK38.32+3.19
10Berit Sofie WiklundNydalens SK38.54+3.41
11Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL39.47+4.34
12Håkon NjåsteinTyrving, IL40.16+5.03
13Svend Arne YtterbølHalden SK40.49+5.36
14Even Angell-PetersenNydalens SK41.14+6.01
15Ove MartinsenHauketo IF41.20+6.07
16Martin GranlyLillomarka OL41.21+6.08
17Are SturødNydalens SK41.41+6.28
18Egil W IversenHeming/Njård OL41.45+6.32
19Kari Ann ÅnensenNydalens SK42.03+6.50
20Vebjørn TandbergNydalens SK42.14+7.01
21Øyvind HauglandOSI Orientering42.16+7.03
21Tibor VáriSturla, IF42.16+7.03
23Silje Uhlen MaursetÅs-UMB Orientering42.50+7.37
24Ulrik Astrup ArnesenHeming/Njård OL43.25+8.12
25Bent Ove Barmoen RindenOSI Orientering43.28+8.15
26Elias WiklundNydalens SK43.38+8.25
27Morten RannemFossum IF43.50+8.37
28Einar JensenNydalens SK45.10+9.57
29Lars HjermstadFossum IF45.22+10.09
30Sven TonjerHeming/Njård OL45.44+10.31
31Jon FixdalHeming/Njård OL46.07+10.54
32Øystein TandbergNydalens SK46.52+11.39
33Helge StubberudNydalens SK47.08+11.55
34Ingunn Egeberg VariSturla, IF47.40+12.27
35Pär JohanssonKolebakkens IF47.59+12.46
36Tormod ØvergaardVestre Akers Skiklub48.03+12.50
37Inge RambergØstmarka OK48.28+13.15
38Dag HauglandØstmarka OK49.07+13.54
39Siri KollerudLillomarka OL49.48+14.35
40Bjørn BakkevigHeming/Njård OL50.47+15.34
41Stein BlomsethVålerengens IF50.56+15.43
42Pia skytteseter IversenHeming/Njård OL51.05+15.52
43Endre HallanLillomarka OL51.55+16.42
44Geir TrøanKolbotn / Skimt OL52.21+17.08
45Andreas ErichsenNydalens SK52.39+17.26
46Natalia DimitroveNydalens SK53.06+17.53
47Marianne NjåsteinTyrving, IL53.26+18.13
48Elin KrogstadLillomarka OL53.28+18.15
49Linda HanssenØstmarka OK53.36+18.23
50Cristina LuisNydalens SK54.56+19.43
51Åsmund Aamodt ResellNydalens SK55.09+19.56
52Claus MartinsenHeming/Njård OL56.01+20.48
53Øyvind GrandumGeoForm57.59+22.46
54Per StedjeØstmarka OK58.11+22.58
55Magnus Rokne VågenNydalens SK58.44+23.31
56Tormod KværnaØstmarka OK59.49+24.36
57Stina SandbergNydalens SK1.00.23+25.10
58Øystein KildahlØstmarka OK1.00.25+25.12
59Jon FredriksenHauketo IF1.04.46+29.33
60Rudi B OlsenLillomarka OL1.16.38+41.25
61Carl-Erik KopsengCicero Consulting1.42.07+1.06.54
Marit HaavardsholmNydalens SKikke godkjent
Stig KarlsenAbildsø Elektriske A/Sikke godkjent
Toril B OlsenLillomarka OLikke godkjent

Rekrutt

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind HjermstadFossum IF17.29
2Elias JonssonNydalens SK18.33+1.04
3Sofie Skyttersæter IversenHeming/Njård OL19.04+1.35
4Eirik Langedal BreivikNydalens SK19.35+2.06
5Georg Balke FjellangNydalens SK19.36+2.07
6Nora GrafferØstmarka OK22.22+4.53
7Maria OlsbøØstmarka OK22.26+4.57
8Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK23.34+6.05
9Åse BerganNydalens SK24.27+6.58
10Audun BerganNydalens SK25.06+7.37
11Magnus RambergØstmarka OK26.44+9.15
12Petter Astrup ArnesenHeming/Njård OL30.31+13.02
13Louise BårdsenHeming/Njård OL30.42+13.13
14Hannah MalmeiNydalens SK32.00+14.31
15Mille LundHeming/Njård OL32.09+14.40
16Espen Hegstad KrügerNydalens SK33.07+15.38
17Ragnhild HolenØstmarka OK40.13+22.44
18Maiken SandbergNydalens SK46.54+29.25
Sam LunøeNydalens SKdiskvalifisert
Jostein TandbergNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor