Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Heidalsviku - Kvernbru-Stålane 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Heidalsviku - Kvernbru-Stålane 2
Arrangørorganisasjoner: Tormod Skilag / Viul Orienteringsklubb
Dato: torsdag 16 juli 2015

5.8 km, M

5 800 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag LofthusNTNUI34.345.57
2David LøverModum O-lag39.56+5.226.53
3Pär LenanderVäxsjø OK41.40+7.067.11
4Ola KeiseråsIL Leik44.12+9.387.37
5Knut KyrkjebøT&IF Viking46.32+11.588.01
6Harald HoviSkien O-klubb49.52+15.188.35
7Pål SkogedalAsker Skiklubb52.38+18.049.04
8Ove JødalBækkelagets SK53.03+18.299.08
9Geir Inge KeiseråsIL Leik53.25+18.519.12
10Dag BrenåsVarteig OL55.13+20.399.31
11Einar LofthusHamar OK55.41+21.079.36
12Roger VaneboKongsberg O-lag56.25+21.519.43
13Erik SteigerSwitzerland56.54+22.209.48
14Lars BukkehaveSorrød1.00.53+26.1910.29
15Lasse Natvig Byåsen IL1.06.31+31.5711.28
16Vebjørn RøtvoldKongsberg O-lag1.06.54+32.2011.32
17Svein ThorsbergGrue IL1.08.18+33.4411.46
Magnus KyrkjebøT&IF Vikingdiskvalifisert

5.8 km, K

5 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bettina SteigerSwitzerland55.009.28

4.0 km, M

4 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øistein BøeFana IL35.178.49
2Terje GudbrandsenHamar OK36.19+1.029.04
3Roar SigurdsenRingnes BIL37.46+2.299.26
4Helge RevhaugRingerike O-lag40.44+5.2710.11
5Stig BratsbergMolde & Omegn IF41.15+5.5810.18
6Per HeringstadHeidal IL43.05+7.4810.46
7Trond FeiringHamar OK44.15+8.5811.03
8Gunnar ØsterbøFreidig47.52+12.3511.58
9Per ØlchkersIL Tyrving48.38+13.2112.09
10Helge BjaalandHeming Orientering49.20+14.0312.20
11Øystein AndersenEiker O-lag49.29+14.1212.22
12Per Aasen Tormod Skilag51.54+16.3712.58
13Magnar ØvreåsBotne Skiklubb57.41+22.2414.25
Bjørn SandelienHeming Orienteringdiskvalifisert

4.0 km, K

4 000 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb36.179.04
2Hege Ynn JødalBækkelagets SK38.19+2.029.34
3Katarina LenanderVäxsjø OK39.44+3.279.56
4Milda ØlchersIL Tyrving40.41+4.2410.10
5Hanne Løver ThonModum O-lag40.56+4.3910.14
6Ingvild Løver ThonModum O-lag41.05+4.4810.16
7Andrea VaneboKongsberg O-lag42.08+5.5110.32
8Grete Borge HoviSkien OK42.35+6.1810.38
9Tone Almås IL Leik42.56+6.3910.44
10Elisabeth HetlevikKongsberg O-lag49.05+12.4812.16
11Torid KvaalFreidig50.44+14.2712.41
12Aina RolvstadTormod Skilag51.13+14.5612.48
13Torunn NordbøBækkelagets SK53.46+17.2913.26
14Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike O-lag53.53+17.3613.28
15Elle MelbyeHeming Orientering55.40+19.2313.55
Anne LofthusLillehammer OKdiskvalifisert

2.8 km, M

2 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne WesteråsHeidal IL31.5111.22
2Jørn TorgersenT&IF Viking33.18+1.2711.53
3Knut FjæstadHamar OK36.35+4.4413.03
4John Ivar KjellevoldModum O-lag38.35+6.4413.46
5Frank FinstadRaumar O-lag42.10+10.1915.03
6Magne MusliØstmarka O-lag43.30+11.3915.32

2.8 km, K

2 800 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torun HeringstadHeidal IL37.5013.30
2May Iren AlmåsIL Leik37.57+0.0713.33
3Trude KyrkjebøT&IF Viking43.11+5.2115.25
4Inger FinstadRaumar O-lag43.54+6.0415.40
5Inga Beate BøeFana IL44.28+6.3815.52
6Tove LillebråtenTormod Skilag45.12+7.2216.08
7Ingjerd SognæsBergens TF49.28+11.3817.40
8Ingrid HaugenTormod Skilag52.59+15.0918.55
9Sissel SandelienHeming Orientering54.22+16.3219.25
10Solvår EideTormod skilag1.01.43+23.5322.02
11Solveig AasenTormod skilag1.16.45+38.5527.24
Vigdis AndersenEiker O-lagdiskvalifisert
Randi Aas FjæstadHamar OKdiskvalifisert

1.6 km, M

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb20.0612.33
2Kristoffer ØlchkersIL Tyrving39.4324.49
Ivan SteigerSwitzerlandikke startet

1.6 km, K

1 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid HeringstadHeidal IL23.2314.36
1Kjersti HeringstadHeidal IL23.2314.36
3Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb34.0721.19
4Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb34.2021.27
5Sofia ØlchersIL Tyrving39.5124.54
6Maiken Grambo WesteråsHeidal IL44.5628.05
7Julie BrenåsVarteig OL48.4130.25
8Ragnhild BrenåsVarteig OL48.4430.27
9Annabel Aunmo KjellevoldModum O-lag49.4631.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor