Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Heidalsviku - Kvernbru-Stålane 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Heidalsviku - Kvernbru-Stålane 1
Arrangørorganisasjoner: Tormod Skilag / Viul Orienteringsklubb
Dato: onsdag 15 juli 2015

6.9 km, M

6 900 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre JohannessenFreidig35.515.11
2Eirik RustadRaumar O-lag37.47+1.565.28
3Knut KyrkjebøT&IF Viking39.30+3.395.43
4David LøverModum O-lag39.36+3.455.44
5Ola KeiseråsIL Leik41.07+5.165.57
6Magnus KyrkjebøT&IF Viking42.30+6.396.09
7Øystein HålandKristiansand OK42.51+7.006.12
8Ove JødalBækkelagets SK44.39+8.486.28
9Kjell Arne HålandOK Sør45.34+9.436.36
10Erik SteigerSwitzerland51.07+15.167.24
11Bjørn GrindeOSI52.27+16.367.36
12Geir Inge KeiseråsIL Leik53.28+17.377.44
13Harald HoviSkien O-klubb53.53+18.027.48
14Pål SkogedalAsker Skiklubb54.40+18.497.55
15Lars FjeldstadRingerike O-lag58.03+22.128.24
15Svein ThorsbergGrue IL58.03+22.128.24
17Tore FagervoldJernbaneverket IL58.22+22.318.27

6.9 km, K

6 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bettina SteigerSwitzerland47.406.54

5.0 km, M

5 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øistein BøeFana IL36.277.17
2Stig BratsbergMolde & Omegn IF39.06+2.397.49
3Tormod PrestrudRudsbygd40.07+3.408.01
4Jon Birger SkansenRudsbygd41.16+4.498.15
5Gunnar ØsterbøFreidig41.26+4.598.17
6Per ØlchkersIL Tyrving47.17+10.509.27
7Magnar ØvreåsBotne Skiklubb50.56+14.2910.11
8Tore LundHadeland O-lag54.10+17.4310.50
9Helge BjaalandHeming Orientering58.39+22.1211.43
Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert
Trond FeiringHamar OKdiskvalifisert

5.0 km, K

5 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb38.237.40
2Hanne Løver ThonModum O-lag39.25+1.027.53
3Grete Borge HoviSkien OK39.34+1.117.54
4Tone Almås IL Leik39.39+1.167.55
5Milda ØlchersIL Tyrving40.10+1.478.02
6Kaisa SvergjaRaumar O-lag40.32+2.098.06
7Sissel SkovlyRingerike O-lag40.48+2.258.09
8Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike O-lag42.55+4.328.35
9Trude KyrkjebøT&IF Viking57.03+18.4011.24
Elle MelbyeHeming Orienteringbrutt

3.8 km, M

3 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Sletner Byåsen IL27.137.09
2Arild HeggesetFreidig30.51+3.388.07
3Per HeringstadHeidal IL31.07+3.548.11
4Øystein AndersenKonnerud IL33.40+6.278.51
5Arne WesteråsHeidal IL34.05+6.528.58
6Jørn TorgersenT&IF Viking34.11+6.588.59
7Eystein WeltzienIL Tyrving36.13+9.009.31
8John Ivar KjellevoldModum OL38.46+11.3310.12
9Knut FjæstadHamar OK39.32+12.1910.24
10Harald Haugen Ringsaker OK43.22+16.0911.24
11Jon Vegard LundeLillehammer OK44.37+17.2411.44
12Frank SvendbyFeiring OK53.04+25.5113.57

3.8 km, K

3 800 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche HultgreenIL Tyrving34.379.06
2May Iren AlmåsIL Leik37.33+2.569.52
3Torun HeringstadHeidal IL37.37+3.009.53
4Ingvild Løver ThonModum O-lag37.43+3.069.55
5Brit NilsenRingebu/Fåvang IL38.20+3.4310.05
6Torid KvaalFreidig38.25+3.4810.06
7Ingjerd SognæsBergens TF39.08+4.3110.17
8Torun NordbøBækkelagets SK39.54+5.1710.30
9Liv FeiringHamar OK42.50+8.1311.16
10Oddbjørg NordengRudsbygd43.29+8.5211.26
11Randi Aas FjæstadHamar OK44.38+10.0111.44
12Vigdis AndersenEiker O-lag45.14+10.3711.54
13Tove LillebråtenTormod Skilag45.19+10.4211.55
14Bjørg PrestrudRudsbygd48.03+13.2612.38
15Ingrid HaugenTormod Skilag50.36+15.5913.18
16Ragnhild W. HaugenRingebu/Fåvang IL50.46+16.0913.21
17Inga Beate BøeFana IL51.07+16.3013.27
18Anne Grete OlsenByåsen IL54.14+19.3714.16
19Solveig AasenTormod skilag58.52+24.1515.29
20Hjørdis ØvreåsBotne Skiklubb59.28+24.5115.38

1.8 km, M

1 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simon HjelmesetMarkane IL11.256.20
2Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb14.378.07
3Erik Hjelmeset Markane IL18.3810.21
4Kristoffer ØlchkersIL Tyrving21.2511.53
5Ivan SteigerSwitzerland24.0713.23
6Louis SteigerSwitzerland30.2616.54
7Oskar Elias HeggesetFreidig39.5322.09
8Sverre August HeggesetFreidig40.1422.21
9Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb40.3322.31

1.8 km, K

1 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid HeringstadHeidal IL16.179.02
2Kjersti HeringstadHeidal IL16.209.04
3Maren Hjelmeset KirkeeideMarkane IL18.2710.15
4Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb20.3111.23
5Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb20.5911.39
6Sofia ØlchersIL Tyrving21.4712.06
7Oddrun Hjelmeset KirkeeideMarkane IL27.0015.00
8Margret HjelmesetMarkane IL27.0715.03
9Annabel Aunmo KjellevoldModum O-lag27.2415.13
10Maiken Grambo WesteråsHeidal IL31.4517.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor