Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandsgaloppen 2016, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandsgaloppen 2016
Arrangørorganisasjoner: Birkenes IL / IL Høvdingen / IL Vindbjart / Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør / Søgne og Songdalen OK
Dato: torsdag 7 juli 2016 - søndag 10 juli 2016

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)Dag 4Dag 4 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | D 10-12N | H 10-12N | D 45AK | H 45AK | Åpen A | Åpen B | Åpen C | D 15-16B | H 15-16B

H 55-

4 030 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars FremstadLarvik OK40.36
2Egil Wickstrand IversenHeming Orientering42.49+2.13
3Kjell MarksetIL Koll43.59+3.23
4Kristen RibeKristiansand OK44.45+4.09
5Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)45.07+4.31
6Svein Harald HansenOK Silsand45.21+4.45
7Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL45.38+5.02
7Jon BjørgumKristiansand OK45.38+5.02
9Svein S JacobsenIL Tyrving47.00+6.24
10Øivind SæbøKristiansand OK47.04+6.28
11Martin GranlyLillomarka OL47.58+7.22
12John HansenKristiansand OK48.57+8.21
13Lasse JohnsenOddersjaa SSK49.35+8.59
14Morten KarlsenMåren OK49.45+9.09
15Johan LundeIL Koll50.06+9.30
16Tor LohneSøgne og Songdalen OK51.42+11.06
17Onno VerberneOL Toten-Troll52.06+11.30
18Magne DølemoOK Sør54.06+13.30
19Bjørn ChristensenØstmarka OK54.38+14.02
20Ulf HamreforsVästerås SOK59.47+19.11
21Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.00.28+19.52
22Morten HulløenKristiansand OK1.00.53+20.17
23Terje HenriksenAsker Skiklubb1.02.45+22.09
24Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL1.09.43+29.07
25Kjetil KløvstadSandefjord OK1.11.07+30.31
26Hans Henrik FremmingHeming Orientering1.12.58+32.22
27Øystein MelbyVang OL1.14.10+33.34
28Christian SchibstedRøyken OL1.15.59+35.23
29Tore LindaasElverum OK1.18.42+38.06
30Roald KjetsåOtra IL1.29.24+48.48
31Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.41.33+1.00.57
32Erik HøivoldKongsberg OL1.53.05+1.12.29
Per KaarbyFossum IFdiskvalifisert
Tron SolbergOK Skeidiinaktiv
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubbinaktiv
Jon KvisliBø OLinaktiv
Jens Arild KrokenVegårshei ILinaktiv
Nils HæstadFossum IFinaktiv
Inge GlittumOK Skeidiinaktiv
Lars Peder VaajeMarnardal ILinaktiv
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianseinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor