Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Røsskleivaløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Røsskleivaløpet
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 6 desember 2014

D17-

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marte NarumNydalens SK35.59
2Thalia BertschingerNydalens SK39.40+3.41
3Malin JakobssonNydalens SK40.15+4.16
4Annette Cecilie ArentzSandefjord OK44.24+8.25
5Marte Eline UlvestadHeming Orientering44.26+8.27
6Hilde VassendPorsgrunn OL45.10+9.11
7Cristina LuisNydalens SK47.30+11.31
8Grete Synnøve HoviSkien OK50.51+14.52
9Julie HjortlandLarvik OK55.29+19.30
10Kristine AusenPorsgrunn OL56.13+20.14
11Hanne HerumOK Skeidi1.00.35+24.36
12Gro PedersenOK Skeidi1.05.17+29.18
13Lenka WestinPorsgrunn OL1.05.28+29.29
14Eli Marie WiigPorsgrunn OL1.05.54+29.55
15Sara MathisenPorsgrunn OL1.07.15+31.16
16Anne-Marie BrekkeOK Skeidi1.07.47+31.48
17Tonny LindquistOK Skeidi1.10.24+34.25
18Torill Hynne FjæreHedrum OL1.12.48+36.49
19Ida Vår DirdalLarvik OK1.15.05+39.06
Ingvild EckdahlOK Hortenbrutt
Gro Elisabeth HerumOK Skeidibrutt
Siri UlvestadNydalens SKbrutt

D-16

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ella Arentz HagenSandefjord OK43.42
2Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK44.22+0.40
3Hanne VassendPorsgrunn OL44.41+0.59
4Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn45.48+2.06
5Emilie WestinPorsgrunn OL48.11+4.29
6Åse BerganNydalens SK49.54+6.12
7Hanna JohanssonHedrum OL50.45+7.03
8Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn51.28+7.46
9Maria PrestbøenSandefjord OK53.11+9.29
10Hanna NysæterSkien OK56.23+12.41
11Elise AusenPorsgrunn OL56.27+12.45
11Malene NysæterSkien OK56.27+12.45
13Mona Engel Sjøvaag KierulfLarvik OK1.15.06+31.24
14Mathea Strøm GrønnHedrum OL1.30.33+46.51
15Katrine GjestrumHedrum OL1.30.34+46.52
Maiken SandbergNydalens SKdiskvalifisert
Sara Roberg GhabeliOL Trollobrutt
Elisabeth Høstmark KroknesOL Trollobrutt
Silje Skatvedt StensrudOK Hortenbrutt
Antonette HesselbergLarvik OKikke startet
Elisabeth HesselbergLarvik OKikke startet

H-16

33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn33.20
2Tobias KristensenLarvik OK35.45+2.25
3Sindre R HoltHedrum OL36.02+2.42
4Gjermund T. HaldenNydalens SK36.36+3.16
5Hallvard Arntzen FossSandefjord OK37.44+4.24
6Ole Jakob OlsrødStokke IL37.52+4.32
7Ole FlaattenOK Skeidi39.14+5.54
8Sam LunøeNydalens SK39.15+5.55
9Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn39.46+6.26
10Martin Sollie NåtedalOL Trollo39.48+6.28
11Bjørnar BrevikStokke IL39.57+6.37
12Jens Didrik BergLarvik OK40.20+7.00
13Cornelius BjørkSandefjord OK40.25+7.05
14Fredrik PollandOK Skeidi43.12+9.52
15Even GravningenStokke IL43.23+10.03
16Håkon KornmoPorsgrunn OL43.41+10.21
17Alexander Repstad StoremyrIL Hauken43.58+10.38
18Henrik BertelsenPorsgrunn OL44.12+10.52
19Rasmus MathisenPorsgrunn OL44.44+11.24
20Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn44.45+11.25
21Trym B IslandOL Tønsberg og omegn45.14+11.54
22Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn51.24+18.04
23Snorre SlokvikNotodden OL55.25+22.05
24Åsmund SlokvikNotodden OL55.46+22.26
25Viljan van RaaijHedrum OL57.28+24.08
26Audun BrevikStokke IL1.00.53+27.33
27Halvard KornmoPorsgrunn OL1.05.00+31.40
28Tobias MathisenPorsgrunn OL1.07.13+33.53
29Kristoffer FjæreHedrum OL1.22.43+49.23
Henrik R HoltHedrum OLbrutt
Marius MydlandHedrum OLbrutt
Simon NysæterSkien OKbrutt
Karl Mathias WoldOK Hortenbrutt

H17-

46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sjur HoviKristiansand OK31.04
1Vegrad Brun SagaIL Tyrving31.04
3Erik SagvoldenNydalens SK31.17+0.13
4Anders NordbergNydalens SK31.22+0.18
5Anders VisterNydalens SK31.25+0.21
6Bojan BlumensteinNydalens SK32.27+1.23
7Øystein SørensenNydalens SK32.31+1.27
8Karl FremstadKongsberg OL32.35+1.31
9Espen JakobsenNTNUI32.56+1.52
10Håvard HagaNydalens SK32.59+1.55
11Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn33.32+2.28
12Thore KornmoPorsgrunn OL34.28+3.24
13Ola Marius PedersenOppsal Orientering34.35+3.31
14Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn35.13+4.09
15Gisle NysæterSkien OK35.40+4.36
16Martin Grotle SoukupBækkelagets SK36.18+5.14
17Øyvind FlaattenOK Skeidi38.04+7.00
18Herman KirsteSkien OK38.11+7.07
19Per Olav GulbrandsenLarvik OK39.48+8.44
20Lars FremstadLarvik OK39.58+8.54
21Arve GlittumOK Skeidi39.59+8.55
22Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL40.02+8.58
23Simen SmestadBækkelagets SK40.07+9.03
24Harald HoviSkien OK40.09+9.05
25Helge GisholtOK Skeidi40.12+9.08
26Bjørn PollandOK Skeidi40.28+9.24
27Dag Steinar RagvinBø OL41.25+10.21
28Arne NåtedalOL Trollo43.20+12.16
29Vegard LandsverkSkien OK43.23+12.19
30Jarle LysnesHedrum OL43.32+12.28
31Inge GlittumOK Skeidi43.35+12.31
32Tom KristensenLarvik OK43.52+12.48
33Roger LysnesHedrum OL44.02+12.58
34Robert FredriksenNotodden OL45.13+14.09
35Tom SagaSkien OK47.26+16.22
36Dagfinn TorpePorsgrunn OL50.24+19.20
37Ole JohanssonPorsgrunn OL50.57+19.53
38Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn51.35+20.31
39Arild RørholtOK Skeidi55.11+24.07
40Børge StyrvoldPorsgrunn OL56.27+25.23
41Dag KristensenOK Skeidi56.39+25.35
42Atle RemmePorsgrunn OL59.37+28.33
43Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.05.19+34.15
44Øivind PedersenOK Skeidi1.08.38+37.34
Carl Ove BergOK Skeididiskvalifisert
Frode NysæterSkien OKbrutt
Terje BakkePorsgrunn OLikke startet
Lars Rune LieOK Skeidiikke startet
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor