Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: torsdag 21 mai 2015

N-åpen

2 010 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Oda Fuglem SjursenMalvik IL43.19+27.2121.33
0erlend grønliFreidig27.43+11.4513.47
0Hedda Nordgård JakobsenMalvik IL52.00+36.0225.52
0Mina Nordgård JakobsenMalvik IL31.43+15.4515.46
0nora nordgård jakobsenMalvik IL29.03+13.0514.27
0Oskar KrogsrudMalvik IL42.25+26.2721.06
0Wilma KrogsrudMalvik IL50.21+34.2325.02
0Martin Sæther LevinFreidig32.38+16.4016.14
0Sivert Sæther LevinFreidig25.12+9.1412.32
0Silja MoenMalvik IL31.26+15.2815.38
0Thea MoenMalvik IL31.40+15.4215.45
0Leo Benjamin MorganMalvik IL36.32+20.3418.10
0Lilly MorganMalvik IL52.09+36.1125.56
0Nina Rossvold OtterleiByåsen IL26.19+10.2113.05
0Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK24.20+8.2212.06
0Leah Korsnes VinjeNidarøst OK25.56+9.5812.54
0Aksel VikenByåsen IL28.12+12.1414.01
0Vebjørn TveitOL Trollelg43.38+27.4021.42
0Vilde Nordgård LeirenByåsen IL31.43+15.4515.46
0Frida SkumsvollMalvik IL50.23+34.2525.03
0Kristine BraathenWing OK39.01+23.0319.24
0Silja FuglemMalvik IL34.21+18.2317.05
0Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK57.06+41.0828.24
0Stina GåsøOL Trollelg37.59+22.0118.53
0Hedda SæbøNidarøst OK28.32+12.3414.11
0Anna F. HøysæterWing OK44.41+28.4322.13
0Hedda WiddingMalvik IL42.36+26.3821.11
0Louise Hals StensrudOL Trollelg38.08+22.1018.58
0Mads Andre AuranMalvik IL15.587.56
0Sofus H LindWing OK22.00+6.0210.56
0Ida Størdal FjøsneOL Trollelg39.00+23.0219.24
0Kasper LodgaardByåsen IL28.10+12.1214.00
0Nicholas Trent StendahlNidarøst OK45.25+29.2722.35
0Anders Berge MjølhusOL Trollelg32.17+16.1916.03
0Gaute RomundstadNidarøst OK45.29+29.3122.37
0Malin Nordgård LeirenByåsen IL29.24+13.2614.37
0Thomas GundersenNidarøst OK30.11+14.1315.00
0Kari Linnea MediaasWing OK43.36+27.3821.41
0Ottar Aleksander FløvigWing OK18.38+2.409.16
0Theodor Eikemo-NilsenFreidig26.27+10.2913.09
0Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL22.23+6.2511.08
0Ingeborg KolstadWing OK25.23+9.2512.37
0Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OK37.09+21.1118.28
0Synnøve Iversen HosethMalvik IL34.18+18.2017.03
0Vilde SolliOL Trollelg35.51+19.5317.50
0Fredrik Hals StensrudOL Trollelg38.22+22.2419.05
0Sigurd EnvikMalvik IL29.18+13.2014.34
0Alfred F. HøysæterWing OK29.30+13.3214.40

D -10

2 280 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Solveig Louise NissenFreidig23.2110.14
0Ella SandstadFreidig22.209.47
0Sigrid HaugskottOL Trollelg23.3610.21
0Maria Strømdal WikFreidig25.5811.23
0Marita AskeFreidig24.0210.32
0Åsne Lønnebakke NorbergOL Trollelg25.5211.20
0Tora KittilsenFreidig25.0611.00
0Astrid Berge MjølhusOL Trollelg32.53+1.1214.25
0Juni Pape SkjærvoldFreidig26.2911.36
0Ingrid Myhr AmundsenWing OK31.4113.53
0Una KittilsenFreidig18.528.16

D11-12

3 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ella Fiskum NessFreidig1.02.4019.02
2Astrid Oline Rinnan GreenWing OK1.03.35+0.5519.19
0Tuva GrøtteWing OKdiskvalifisert

D13-14

3 660 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Hoff HagenByåsen IL35.519.47
2Vilde Lereim StorliFreidig37.50+1.5910.20
3Tale Tannvik SkeiFreidig39.36+3.4510.49
4Maren VikenByåsen IL55.19+19.2815.06
5Ingeborg A SæternesByåsen IL1.10.27+34.3619.14
6Mona Eggen KongsbakWing OK1.16.21+40.3020.51

D13-16 C

3 290 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne KvammeWing OK39.4012.03
2Stine AuneNidarøst OK48.02+8.2214.35
3Stine Myhr AmundsenWing OK52.36+12.5615.59
4Andrine Næss KvamOL Trollelg53.51+14.1116.22
5Adele HellesvikOL Trollelg54.03+14.2316.25
6Frida HaugskottOL Trollelg55.00+15.2016.43
7Ingvild Lauvstad SundeWing OK1.25.56+46.1626.07

D13-16 N

2 790 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Thea WalsethMalvik ILdiskvalifisert

D15-16

4 760 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild EideByåsen IL46.409.48
2Lene Berg HanssenByåsen IL51.02+4.2210.43
3Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering54.57+8.1711.32
4Marie Bakken SørensenFreidig57.43+11.0312.07
5Maria Ulseth SylteFreidig58.05+11.2512.12
6Malin OpøienOL Trollelg1.02.02+15.2213.01
7Andrine VikenByåsen IL1.08.09+21.2914.19
8Anna RenolenWing OK1.12.33+25.5315.14
9Dina ReitanFreidig1.34.39+47.5919.53
10Sarah BrynhildsenWing OK1.38.27+51.4720.40
0Martine Klock FletenWing OKdiskvalifisert

D15-16 B

3 660 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nora S. UtsethWing OK52.2314.18
2Marte Myhr AmundsenWing OK53.14+0.5114.32
3Ella Eriksen KongsvikWing OK54.18+1.5514.50
4Solveig SæternesByåsen IL54.27+2.0414.52

D17-20

4 760 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL41.128.39
2Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL54.51+13.3911.31
3Eldrid BratsbergWing OK1.28.59+47.4718.41

H -10

2 280 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hallvard HellevikFreidig19.468.40
0Jørgen AuneByåsen IL22.449.58
0Martin Moseid UlvenFreidig23.45+1.0110.25
0Kristoffer Strømdal WikFreidig16.097.05
0Jørgen Moseid UlvenFreidig26.41+3.5711.42
0Vegard Lereim StorliFreidig26.46+4.0211.44
0Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK33.43+10.5914.47
0Alf Petter LynumFreidig23.52+1.0810.28

H11-12

3 290 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil GrønliFreidig41.0812.30
2Erlend AuneByåsen IL49.16+8.0814.58
3Håkon Høyem OlsenFreidig50.06+8.5815.13
4Petter Andreas LonaWing OK54.31+13.2316.34
5William P WalsethMalvik IL1.00.59+19.5118.32
6Aapo HaukiojaNidarøst OK1.04.06+22.5819.28
7Tord RomundstadNidarøst OK1.04.25+23.1719.34
8Iver Dalsaune ThunFreidig1.06.27+25.1920.11
9Sverre HellevikFreidig1.24.21+43.1325.38
0Emil LeroyerFreidigdiskvalifisert

H13-14

3 660 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenFreidig27.117.25
2Jo Even KolstadFreidig28.49+1.387.52
3Lars SandstadFreidig31.09+3.588.30
4Matias NissenFreidig32.39+5.288.55
5Ole Tobias LorvikMalvik IL32.40+5.298.55
6Jonas GrønliFreidig33.40+6.299.11
7Petter Liabakk EriksenByåsen IL35.12+8.019.37
8Einar EideByåsen IL36.33+9.229.59
9Jonas VindalWing OK36.51+9.4010.04
10Tormod Kristian GevingFreidig37.06+9.5510.08
11Kenneth KjelaasMalvik IL38.28+11.1710.30
12Mikkel HoltFreidig42.00+14.4911.28
13Jostein RøFreidig45.31+18.2012.26
14Emil Kristoffer AuranMalvik IL49.55+22.4413.38
15Øystein MoltumyrMalvik IL52.14+25.0314.16
16Nikolai RenolenWing OK1.09.37+42.2619.01
0Trygve Annar NæssWing OKdiskvalifisert

H13-16 C

3 290 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias GundersenNidarøst OK47.0214.17
2Håvard SingsaasFreidig47.53+0.5114.33
3Håkon SæternesByåsen IL51.23+4.2115.37
4Henrik BraathenWing OK1.03.21+16.1919.15
5Jens HusbyMalvik IL1.12.58+25.5622.10
6Daniel SivertsenOL Trollelg1.23.32+36.3025.23
0Brage AsplemFreidigdiskvalifisert
0Mathias Enebak IversenFreidigdiskvalifisert

H13-16 N

2 790 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander SandmoMelhus IL42.0115.03

H15-16

5 370 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oscar LyngenFrol IL51.599.40
2Mats EidsmoFreidig53.05+1.069.53
3Mathias VindalFreidig54.15+2.1610.06
4Oskar Spets StorhovFreidig55.17+3.1810.17
5Anders HaugskottOL Trollelg59.30+7.3111.04
6Kristian Fredrik LynumFreidig1.04.26+12.2711.59
7Are LodgaardByåsen IL1.17.02+25.0314.20
8Mathias HermstadFreidig1.31.01+39.0216.56
9Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1.41.42+49.4318.56
10Martin SelmerFreidig2.08.07+1.16.0823.51
0Even Svegård ByeByåsen ILdiskvalifisert

H15-16B

3 660 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Grøntvedt PedersenWing OK46.0612.35
2Hallvard DahleWing OK46.54+0.4812.48
3Ådne Skjæveland JøssingWing OK48.07+2.0113.08
4Ulrik Harsha Vasseljen LundboWing OK48.13+2.0713.10

H17-20

5 370 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering49.359.14
2Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OK50.10+0.359.20
3Johannes K. MidtbøWing OK1.00.05+10.3011.11
4Birk GravdahlWing OK1.22.28+32.5315.21

D11-12N

2 260 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Kristin TveitOL Trollelg37.2516.33

H11-12N

2 260 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Kristoffer LerliMelhus IL23.5210.33
0Peter Prytz JensenMelhus IL36.5816.21
0Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL1.00.4726.53
0Elias Iversen HosethMalvik IL33.0214.36
0Even LangørgenMelhus IL36.1816.03
0Sigurd BraathenWing OK1.12.0931.55
0Andreas HågensenMelhus IL1.00.0026.32
0Espen KarlsenMelhus ILdiskvalifisert
0Oskar StorlerMelhus ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor