Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Open, mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Open, mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: torsdag 14 mai 2015

D-10N(Småtroll)

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Ingrid Wollan BenumByåsen IL13.51
Marie Wollan BenumByåsen IL14.45
Thea EilertsenByåsen IL15.20
Malin Nordgård LeirenByåsen IL15.22

H-10N(Småtroll)

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Martin LerfallStjørdals-Blink Orientering18.22
Petter LerfallStjørdals-Blink Orientering23.25
Martin LevinFreidig14.48
Kasper LodgaardByåsen IL11.20
Linus Fossum MalmringFreidig20.43
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering22.42
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering16.11

N-Åpen

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL11.36
Benjamin CallananWing OK8.31
Ida EilertsenByåsen IL17.35
Ottar Aleksander FløvigWing OK9.05
Erlend GrønliFreidig12.44
Thomas GundersenNidarøst OK14.56
Nora HalvorsenFreidig15.43
Alfred F. HøysæterWing OK13.09
Anna F. HøysæterWing OK16.06
Sondre Furmyr JohansenWing OK11.20
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig13.58
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL12.42
Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering10.00
Sivert LevinFreidig11.00
Sofus H LindWing OK9.31
Gaute RomundstadNidarøst OK26.01
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering13.01
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering15.45
Maia Ruano StrandWing OK15.03
OLe Ulseth SylteFreidig11.46
Hedda SæbøNidarøst OK27.19
Sverre Kristian Wollan BenumByåsen ILdiskvalifisert
Live Furmyr JohansenWing OKikke startet

D11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie Agnete FløvigWing OK18.16
2Leah Korsnes VinjeNidarøst OK23.52+5.36
3Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK25.13+6.57

H11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eskil EllefsenFreidig17.08
2Tord RomundstadNidarøst OK17.27+0.19
3Torfinn Wessel SelandNidarøst OK19.26+2.18

D-10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Ingrid Myhr AmundsenWing OK21.41
Marita AskeFreidig14.28
Tora KittilsenFreidig15.35
Una KittilsenFreidig15.18
Maria Strømdal WikFreidig20.34
Solveig Louise NissenFreidigikke startet
Juni Pape SkjærvoldFreidigikke startet

H-10

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK25.49
Alf Petter LynumFreidig15.18
Vegard Lereim StorliFreidig23.28
Jørgen Moseid UlvenFreidig16.03
Martin Moseid UlvenFreidig14.00
Kristoffer Strømdal WikFreidig12.56
Tristan HalvorsenFreidigdiskvalifisert

D11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mari EidsmoFreidig25.32
2Mathea Spets StorhovFreidig26.01+0.29
3Linnea HolstIL Tyrving36.40+11.08
4Silje Marie NissenFreidig36.43+11.11
5Ella Fiskum NessFreidig39.06+13.34
6Trude MarkhusVerdal OK42.03+16.31
Ane Malene KolstadFreidigikke startet

H11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emil GrønliFreidig23.43
2Erlend AuneByåsen IL24.23+0.40
3Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig27.21+3.38
4Vegard Ulseth SylteFreidig34.08+10.25

D13-16C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hanne Helmine RogstadNidarøst OK35.35
2Ingvild Lauvstad SundeWing OK37.29+1.54
3Stine Myhr AmundsenWing OK37.46+2.11

H13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tobias GundersenNidarøst OK34.21

DirekteC

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingrid NissenFreidig34.14
2Ingvild SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering44.02+9.48
3Rune GundersenNidarøst50.03+15.49
4Tina WilliamsMalvik IL1.03.36+29.22
Kristin SølbergIL Leikdiskvalifisert

D13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vilde Lereim StorliFreidig39.19
2Maren VikenByåsen IL56.52+17.33
3Mona Eggen KongsbakWing OK1.02.39+23.20
4Vilde Østeraas JondumOL Trollelg1.05.49+26.30
Iris HolstIL Tyrvingikke startet
Ingeborg A SæternesByåsen ILikke startet
Hedda Hoff HagenByåsen ILikke startet

H13-14

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Simen Spets StorhovFreidig22.24
2Vegard KittilsenFreidig23.34+1.10
3Jo Even KolstadFreidig24.21+1.57
4Lars SandstadFreidig28.18+5.54
5Matias NissenFreidig31.26+9.02
6Tore MarkhusVerdal OK34.32+12.08
7Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering34.59+12.35
8Alf Johan FolgerøFreidig35.22+12.58
9Håkon HolstadFreidig39.31+17.07
10Mikkel HoltFreidig40.41+18.17
11Jonas VindalWing OK41.06+18.42
12Nikolai RenolenWing OK48.55+26.31
13Erling Eide HustvedtWing OK49.52+27.28
14Gabriel CallananWing OK58.56+36.32
Jonas GrønliFreidigikke startet
Petter Liabakk EriksenByåsen ILikke startet

DirekteB

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rune M HoltFreidig48.42
Mari PukstadNidarøst OKdiskvalifisert

D15-16

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ragnhild EideByåsen IL28.20
2Marie Bakken SørensenFreidig31.44+3.24
3Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering33.59+5.39
4Lene Berg HanssenByåsen IL34.43+6.23
5Vera MelkildFreidig36.10+7.50
6Andrine VikenByåsen IL37.35+9.15
7Dina ReitanFreidig40.30+12.10
8Anna RenolenWing OK43.52+15.32
9Maria Ulseth SylteFreidig43.55+15.35
10Solveig SæternesByåsen IL47.15+18.55
11Sarah BrynhildsenWing OK1.09.28+41.08

D50

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rine HanssenByåsen IL31.05
2Mona Høiås SætherFreidig34.49+3.44
3Nina-Beate LiabakkByåsen IL36.12+5.07
4Anne MelkildFreidig36.35+5.30
5Eli RingdalenMo OK51.39+20.34
6Hanne SvegårdByåsen IL54.24+23.19

D60

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Stina ElfvingByåsen IL51.18

H70

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Roar ForbordMalvik IL36.37
2Magnus LandstadFreidig41.24+4.47
3Robert StrømWing OK48.58+12.21

DirekteA

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jostein Bø FløystadFreidig25.09
2Torgeir AuneByåsen IL27.13+2.04
3Lisbeth VollNTNUI27.50+2.41
4Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering28.12+3.03
5Jon HolstadFreidig29.27+4.18
6Harald OftedalFreidig31.07+5.58
7Siri SelvigNTNUI31.10+6.01
8OLle MalmringFreidig31.21+6.12
9Hans Helmer SæternesByåsen IL31.50+6.41
10Geir Arne LodgaardByåsen IL35.29+10.20
11Jon Eirik HolstIL Tyrving36.36+11.27
12Roy SelandWing OK39.12+14.03
13Katrine Austmo MøllerStjørdals-Blink Orientering45.08+19.59
14Gunnhild OftedalFreidig45.16+20.07
15Mai Iren AlmåsLeik IL45.21+20.12
16Øistein ÅsmulOL Trollelg45.52+20.43
17Marianne LøvåsOK Nidarøst47.07+21.58
18Jens Christian HolstIL Tyrving48.57+23.48
Børge LeirenByåsen ILdiskvalifisert

D17-18

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingeborg EideByåsen IL37.15
2Emma ArnesenByåsen IL40.05+2.50
3Malin SandstadFreidig42.20+5.05
4Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering46.21+9.06
5Line SølbergOL Trollelg51.05+13.50
6Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL56.05+18.50
7Thea JondumOL Trollelg1.07.47+30.32
8Emilie Liabakk EriksenByåsen IL1.13.03+35.48

D40

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Torunn Spets StorhovFreidig43.36
2Gøril EideByåsen IL45.43+2.07
3Nora SkauenIL Tyrving45.53+2.17
4Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orientering49.12+5.36
5Gro Sandstad EidsmoFreidig50.29+6.53
6Sigrid MelkildFreidig52.45+9.09
7Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering54.22+10.46
8Hilde ForbordMalvik IL54.36+11.00
9Tone AlmåsIL Leik58.42+15.06
10Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering59.58+16.22
11Maj-Lisbet RønningFreidig1.24.32+40.56

H15-16

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Oskar Spets StorhovFreidig35.10
2Anders HaugskottOL Trollelg38.28+3.18
3Mathias VindalFreidig38.29+3.19
4Mats EidsmoFreidig38.32+3.22
5Sivert BellingmoOL Gaula39.47+4.37
6Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering41.47+6.37
7Kristian Fredrik LynumFreidig42.47+7.37
8Mathias HermstadFreidig43.34+8.24
9Are LodgaardByåsen IL47.41+12.31
10Even Svegård ByeByåsen IL1.01.27+26.17
11Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1.05.07+29.57
12Isak A SæternesByåsen IL1.07.24+32.14
Gjermund AlmåsMalvik ILikke startet

H60

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørn BergerByåsen IL45.57
2Terje SkjeggedalNTNUI46.40+0.43
3Frank BjarkøWing OK49.42+3.45
4Jan Kåre VatneMo OK52.05+6.08
5Helge RevhaugRingerike OL53.43+7.46
6Knut LillealternFreidig54.28+8.31
7Nils Olav VennevikFreidig1.01.27+15.30
8Anders WaageFreidig1.11.10+25.13
Svein Endre HoveByåsen ILdiskvalifisert

H50

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Frode HaugskottOL Trollelg37.52
2Sturla SætherFreidig39.57+2.05
3Jostein MårdalenFreidig40.20+2.28
4Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK41.10+3.18
5Haakon ArnesenByåsen IL42.55+5.03
6Stein MarkhusVerdal OK45.29+7.37
7Knut HagenByåsen IL51.59+14.07
8Erling ByeByåsen IL53.08+15.16
9Ragnar NessFreidig53.13+15.21
10Helge EriksenByåsen IL1.08.02+30.10
Geir PaulsenOL Trollelgdiskvalifisert
Håvard EidnesOL Trollelgdiskvalifisert

D19-20

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eirin Svanøe-HafstadFrol IL52.11
2Karen Oline KolstadFreidig52.45+0.34
3Kristine Klock FletenWing OK1.07.24+15.13
4Kajsa Stina SandstadFrol IL1.16.10+23.59
Marte Hoff HagenByåsen ILikke startet
Frida SætherFreidigikke startet

H17-18

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erlend Kvittum NytrøenTynset IF48.57
2Kjetil MølnvikFreidig51.40+2.43
3Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering53.13+4.16
4Johannes K. MidtbøWing OK55.24+6.27
5Petter MarkhusVerdal OK1.00.37+11.40
6Birk GravdahlWing OK1.12.40+23.43
Brage JørumByåsen ILikke startet

H40

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering50.05
2Vegard HansenOL Trollelg50.47+0.42
3Snorre SæternesByåsen IL51.40+1.35
4Jon RøstumOL Gaula52.56+2.51
5Otto Richard EideByåsen IL53.48+3.43
6Vegard GrønliFreidig55.08+5.03
7Arild H ClausenFreidig55.20+5.15
8Ingebrigt FuglemMalvik IL56.24+6.19
9Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering58.15+8.10
10Bjørn P. LøvåsNidarøst OK1.00.03+9.58
11Brage KeiseråsIL Leik1.00.46+10.41
12Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering1.02.49+12.44
13Lars Erik StrømsnesMalvik IL1.05.46+15.41
14Egil HustvedtWing OK1.06.03+15.58
15Øystein WiggenByåsen IL1.06.19+16.14
16Jan HageIL Leik1.07.44+17.39
17Harald StorrønningByåsen IL1.17.39+27.34

D21

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Audhild Bakken RognstadNTNUI45.01
2Maren Jansson HaverstadNTNUI46.01+1.00
3Kristine FjellangerNTNUI52.18+7.17
4Guro TorpeFrol IL52.31+7.30
5Mari Angell-PetersenFreidig54.14+9.13
6Gunhild Rogne HallandNTNUI57.22+12.21
7Line Hovdenak StenersenNidarøst OK1.05.08+20.07
8Elise Taylor SpetsFrol IL1.05.31+20.30
9Melanie SimpsonWing OK1.12.11+27.10
10Marit ValaNTNUI1.16.48+31.47
11Mai Elin WatsonNTNUI1.20.48+35.47
12Elin-Kristin HemNTNUI1.26.02+41.01
Kristin HøydalsvikByåsen ILikke startet
Katrine AndersenFreidigikke startet
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OKikke startet
Mari FastingHalden SKikke startet

H19-20

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Andreas SølbergOL Trollelg47.03
2Jonas RessemFrol IL51.46+4.43
3Håvard EidsmoFreidig52.01+4.58
4Magne JutulstadNTNUI53.35+6.32
5Arvid LyngstadWing OK56.39+9.36
6Ola KeiseråsIL Leik58.34+11.31
Vegard RessemFrol ILdiskvalifisert
Endre AaenStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Gard-Martin Udnesseter JohnsonNTNUIikke startet
Øyvind WiggenByåsen ILikke startet
Rein Helle MårdalenFreidigikke startet

H21

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ulf Forseth IndgaardFrol IL44.32
2Mathias Stensland LillevoldNTNUI45.40+1.08
3Jan SchmidOL Trollelg46.08+1.36
4Håvard VassendenFrol IL46.25+1.53
5Øystein HaugFrol IL46.53+2.21
6Paul SirumFrol IL47.41+3.09
7Tomas EidsmoFreidig48.18+3.46 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Lars Hol MoholdtWing OK48.36+4.04
9Bård NonstadOL Trollelg49.52+5.20
10Isak BergsetNTNUI50.26+5.54
11Ove BaardsgaardOL Trollelg50.54+6.22
12Sindre Østgulen DeiszNTNUI51.34+7.02
13Jørgen TegdanOL Trollelg51.36+7.04
14Jørgen FiskumFrol IL51.48+7.16
15Trygve OlsenNTNUI52.50+8.18
16Andreas SylteFreidig54.15+9.43
17Eirik Kamstrup HovindNTNUI54.48+10.16
18Roar SkulbørstadOL Trollelg56.55+12.23
19Jørgen LerfallStjørdals-Blink Orientering57.37+13.05
20Halvor LundFreidig1.01.40+17.08
21Tommy SchmidOL Trollelg1.05.08+20.36
22Mads FornesNTNUI1.06.27+21.55
23Jan SochorSKOB Banik Havirov1.07.54+23.22
24Markus GladNTNUI1.12.32+28.00
25Sondre KongsgårdNTNUI1.13.01+28.29
26Gaute NepstadNTNUI2.21.41+1.37.09
Henrik Svaland AasNTNUIdiskvalifisert
Pål KittilsenFreidigdiskvalifisert
Jakob Kalvig SkoganNTNUIikke startet
Helmer VoldenWing OKikke startet
Ola BergerByåsen ILikke startet

H15-20B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Ulrik Harsha Vasseljen LundboWing OKdiskvalifisert

D15-20B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marte Myhr AmundsenWing OK1.21.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor