Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Open, sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Open, sprint
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: onsdag 13 mai 2015

Klasser: Visa alla | D-10N | H-10N | N-Åpen | D11-12N | H11-12N | D-10 | H-10 | D13-16N | H13-16N | D11-12 | H11-12 | D13-16C | H13-16C | DirekteC | D13-14 | H13-14 | D70 | DirekteB | D15-16 | D50 | D60 | H70 | DirekteA | D17-18 | D40 | H15-16 | H60 | H50 | D19-20 | H17-18 | H40 | D21 | H19-20 | H21 | H15-20B | D15-20B

H-10N(Småtroll)

900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kasper LodgaardByåsen IL12.0713.27
Peder NessWing OK17.5819.57
Alfred NæssWing OK17.4619.44

N-Åpen

900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL9.0510.05
Erlend GrønliFreidig11.4913.07
Nora HalvorsenFreidig17.2119.16
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig16.3218.22
Sofus H LindWing OK8.189.13
OLa Garstad PettersenFreidig13.2414.53

D11-12N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linnea HolstIL Tyrving12.017.30
Helle LarssenWing OKikke startet

H11-12N

1 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tomas EllefsenFreidig12.137.38
2Eskil EllefsenFreidig14.14+2.018.53
3Alfred Gilje SanneFreidig14.50+2.379.16
4Petter SyrstadFreidig15.12+2.599.30
5Magne GuttvikWing OK18.18+6.0511.26
Brage Tobias LarssenWing OKikke startet

D-10

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Marita AskeFreidig15.069.26
Tora KittilsenFreidig13.178.18
Una KittilsenFreidig11.457.20
Solveig Louise NissenFreidig16.3110.19
Juni Pape SkjærvoldFreidig17.3010.56
Maria Strømdal WikFreidig16.3210.20

H-10

1 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tristan HalvorsenFreidig12.197.41
Andreas Husby NøklebyeFreidig12.528.02
Andreas Bruun RuiFreidig15.599.59
Vegard Lereim StorliFreidig13.158.16
Jørgen Moseid UlvenFreidig25.1915.49
Martin Moseid UlvenFreidig13.258.23
Kristoffer Strømdal WikFreidig10.356.36

D11-12

1 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Spets StorhovFreidig12.338.22
2Ella Fiskum NessFreidig15.42+3.0910.28
3Astrid Oline Rinnan GreenWing OK18.03+5.3012.02
4Trude MarkhusVerdal OK20.30+7.5713.40
5Silje Marie NissenFreidig21.32+8.5914.21
6Silje Skaufel SimensenFreidig23.17+10.4415.31
7Mari EidsmoFreidig23.59+11.2615.59
Ane Malene KolstadFreidigikke startet

H11-12

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil GrønliFreidig12.508.33
2Vetle Grønvik EkraFreidig15.09+2.1910.06
3Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig15.59+3.0910.39
4Petter Andreas LonaWing OK16.01+3.1110.40
5Jakob Lundgren MelandWing OK16.16+3.2610.50
6Vegard Ulseth SylteFreidig18.39+5.4912.26
7Emil LeroyerFreidig24.10+11.2016.06
8Sverre HellevikFreidig25.03+12.1316.42

D13-16C

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Lauvstad SundeWing OK38.1125.27

DirekteC

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid NissenFreidig25.3217.01
Tina WilliamsMalvik ILdiskvalifisert

D13-14

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Lereim StorliFreidig23.3511.47
2Hedda Hoff HagenByåsen IL28.17+4.4214.08
3Emilie Margret Walbye MikkelsenFreidig34.15+10.4017.07
4Vilde Østeraas JondumOL Trollelg41.18+17.4320.39
5Mona Eggen KongsbakWing OK41.33+17.5820.46
Iris HolstIL Tyrvingikke startet

H13-14

2 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig14.387.19
2Lars SandstadFreidig18.24+3.469.12
3Jo Even KolstadFreidig18.47+4.099.23
4Simen Spets StorhovFreidig18.52+4.149.26
5Tore MarkhusVerdal OK19.23+4.459.41
6Alf Johan FolgerøFreidig20.15+5.3710.07
7Matias NissenFreidig22.19+7.4111.09
8Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering24.05+9.2712.02
9Mikkel HoltFreidig24.09+9.3112.04
10Jonas VindalWing OK24.13+9.3512.06
11Petter Liabakk EriksenByåsen IL25.13+10.3512.36
12Einar EideByåsen IL27.23+12.4513.41
13Erling Eide HustvedtWing OK32.58+18.2016.29
14Tormod Kristian GevingFreidig37.15+22.3718.37
15Håkon HolstadFreidig50.18+35.4025.09
16Trygve Annar NæssWing OK53.39+39.0126.49
Olaf Gilje SanneFreidigdiskvalifisert
Jonas GrønliFreidigikke startet
Brage AsplemFreidigikke startet

DirekteB

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edvard SørbyFreidig33.4516.52
2Leif Arne Nytrøen Tynset IF37.11+3.2618.35
3Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK39.15+5.3019.37
4Rune M HoltFreidig43.43+9.5821.51

D15-16

2 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering17.598.59
2Ragnhild EideByåsen IL18.26+0.279.13
3Lene Berg HanssenByåsen IL19.36+1.379.48
4Vera MelkildFreidig22.06+4.0711.03
5Maria Ulseth SylteFreidig23.42+5.4311.51
6Marie Bakken SørensenFreidig24.40+6.4112.20
7Anna RenolenWing OK25.21+7.2212.40
8Andrine VikenByåsen IL25.23+7.2412.41
9Sarah BrynhildsenWing OK35.47+17.4817.53
10Dina ReitanFreidig40.04+22.0520.02
11Marte Lien JohnsenByåsen IL40.43+22.4420.21
12Martine Klock FletenWing OK57.30+39.3128.45

D50

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rine HanssenByåsen IL27.1813.39
2Nina-Beate LiabakkByåsen IL27.41+0.2313.50
3Anne MelkildFreidig28.20+1.0214.10
4Hanne SvegårdByåsen IL37.28+10.1018.44
5Eli RingdalenMo OK38.10+10.5219.05
6Ingrid Lien JohnsenByåsen IL1.00.34+33.1630.17

D60

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stina ElfvingByåsen IL36.3418.17

H70

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus LandstadFreidig25.4012.50
2Roar ForbordMalvik IL26.11+0.3113.05
3Robert StrømWing OK47.41+22.0123.50

DirekteA

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir Arne LodgaardByåsen IL23.0611.33
2Eivind LonaWing OK26.56+3.5013.28
3Jon Eirik HolstIL Tyrving28.55+5.4914.27
4Jens Christian HolstIL Tyrving30.47+7.4115.23
5May Iren AlmåsLeik IL37.51+14.4518.55
Turid ArnesenByåsen ILdiskvalifisert

D17-18

2 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma ArnesenByåsen IL18.438.54
2Malin SandstadFreidig19.22+0.399.13
3Ingeborg EideByåsen IL20.16+1.339.39
4Line SølbergOL Trollelg23.58+5.1511.24
5Emilie Liabakk EriksenByåsen IL26.04+7.2112.24
6Oda Q FossumFreidig27.58+9.1513.19
7Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL33.07+14.2415.46
8Thea JondumOL Trollelg34.32+15.4916.26

D40

2 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torunn Spets StorhovFreidig20.589.59
2Gro Sandstad EidsmoFreidig21.35+0.3710.16
3Tone AlmåsIL Leik23.39+2.4111.15
4Margot Bolstad LynumFreidig26.53+5.5512.48
5Hilde ForbordMalvik IL27.02+6.0412.52
6Gøril EideByåsen IL27.45+6.4713.12
7Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering28.29+7.3113.33
8Sigrid MelkildFreidig30.27+9.2914.30
9Katrine Austmo MøllerStjørdals-Blink Orientering32.05+11.0715.16
10Maj-Lisbet RønningFreidig48.01+27.0322.51

H15-16

2 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar Spets StorhovFreidig15.497.31
2Mathias VindalFreidig18.46+2.578.56
3Kristian Fredrik LynumFreidig19.02+3.139.03
4Anders HaugskottOL Trollelg20.23+4.349.42
5Mathias HermstadFreidig21.19+5.3010.09
6Even Svegård ByeByåsen IL22.24+6.3510.40
7Are LodgaardByåsen IL25.04+9.1511.56
8Mats EidsmoFreidig28.05+12.1613.22
9Ådne Skjæveland JøssingWing OK46.00+30.1121.54
Ulrik Harsha Vasseljen LundboWing OKdiskvalifisert
Gjermund AlmåsMalvik ILdiskvalifisert
Ludvig Williams StrømsnesMalvik ILikke startet
Sivert BellingmoOL Gaulaikke startet

H60

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje SkjeggedalNTNUI20.109.36
2Bjørn BergerByåsen IL21.20+1.1010.09
3Helge RevhaugRingerike OL30.53+10.4314.42
4Anders WaageFreidig33.25+13.1515.54

H50

2 100 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein MårdalenFreidig17.308.20
2Sturla SætherFreidig17.52+0.228.30
3Frode HaugskottOL Trollelg19.37+2.079.20
4Øyvind SchjelderupFreidig20.01+2.319.31
5Stein MarkhusVerdal OK20.56+3.269.58
6Haakon ArnesenByåsen IL21.18+3.4810.08
7Per Einar PedersliOL Trollelg21.39+4.0910.18
8Håvard EidnesOL Trollelg24.08+6.3811.29
9Geir PaulsenOL Trollelg26.10+8.4012.27
10Ragnar NessFreidig39.16+21.4618.41
11Bjørn Erik JohnsenByåsen IL44.13+26.4321.03
Knut HagenByåsen ILdiskvalifisert
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelgikke startet

D19-20

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida SætherFreidig19.008.15
2Kristine Klock FletenWing OK26.10+7.1011.22
3Heidi JensenNTNUI32.40+13.4014.12
Marte Hoff HagenByåsen ILikke startet

H17-18

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter MarkhusVerdal OK21.229.17
2Erlend Kvittum NytrøenTynset IF21.29+0.079.20
3Nils Ola KvamFreidig25.53+4.3111.15
4Johannes K. MidtbøWing OK29.10+7.4812.40
5Birk GravdahlWing OK46.15+24.5320.06
Brage JørumByåsen ILikke startet

H40

2 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard HansenOL Trollelg20.198.50
2Jon RøstumOL Gaula20.35+0.168.56
3Jon HolstadFreidig21.19+1.009.16
4Ingebrigt FuglemMalvik IL22.02+1.439.34
5Lars Erik StrømsnesMalvik IL23.34+3.1510.14
6Øystein WiggenByåsen IL23.36+3.1710.15
7Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering23.42+3.2310.18
8Arild H ClausenFreidig23.45+3.2610.19
9Brage KeiseråsIL Leik24.14+3.5510.32
10Egil HustvedtWing OK32.25+12.0614.05

D21

2 300 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audhild Bakken RognstadNTNUI18.017.50
2Maren Jansson HaverstadNTNUI18.02+0.017.50
3Hanne SandstadFreidig18.21+0.207.58
4Mari Angell-PetersenFreidig19.34+1.338.30
5Ingrid OkkenhaugNTNUI20.00+1.598.41
6Kristine FjellangerNTNUI20.54+2.539.05
7Guro TorpeFrol IL21.22+3.219.17
8Marit ValaNTNUI23.30+5.2910.13
9Katharina RogstadNTNUI24.10+6.0910.30
10Mai Elin WatsonNTNUI25.01+7.0010.52
11Åsta Venås FlægstadNTNUI25.03+7.0210.53
12Aurora FossøyNTNUI26.12+8.1111.23
13Melanie SimpsonWing OK26.36+8.3511.33
14Katrine AndersenFreidig26.50+8.4911.40
15Hanne VefsnmoByåsen IL26.56+8.5511.42
16Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK35.26+17.2515.24
Kristin HøydalsvikByåsen ILdiskvalifisert
Anna UlvensøenNTNUIdiskvalifisert
Mari FastingHalden SKikke startet

H19-20

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas SølbergOL Trollelg14.386.21
2Håvard EidsmoFreidig16.56+2.187.21
3Arvid LyngstadWing OK17.48+3.107.44
4Endre AaenStjørdals-Blink Orientering19.51+5.138.37
5Kjetil MølnvikFreidig22.18+7.409.41
6Ola KeiseråsIL Leik22.47+8.099.54
Øyvind WiggenByåsen ILdiskvalifisert
Rein Helle MårdalenFreidigikke startet

H21

2 300 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias Stensland LillevoldNTNUI14.226.14
2Eirik Kamstrup HovindNTNUI14.45+0.236.24
3Ulf Forseth IndgaardFrol IL15.10+0.486.35
4Kjetil OkkenhaugNTNUI15.15+0.536.37
5Jan SchmidOL Trollelg15.25+1.036.42
6Bård NonstadOL Trollelg15.49+1.276.52
7Håvard VassendenFrol IL15.54+1.326.54
8Lars Hol MoholdtWing OK16.00+1.386.57
9Tomas EidsmoFreidig16.12+1.507.02 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Ove BaardsgaardOL Trollelg16.29+2.077.10
11Sindre Østgulen DeiszNTNUI16.38+2.167.13
12Pål KittilsenFreidig16.42+2.207.15
13Jørgen FiskumFrol IL16.49+2.277.18
14Andreas SylteFreidig16.55+2.337.21
15Roar SkulbørstadOL Trollelg17.04+2.427.25
16Sondre Sande GullordNTNUI17.05+2.437.25
17Halvor Eid NielsenNTNUI17.07+2.457.26
18Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUI17.48+3.267.44
19Trygve OlsenNTNUI17.59+3.377.49
20Tommy SchmidOL Trollelg18.40+4.188.06
21Joakim Blix PrestmoBækkelagets SK20.09+5.478.45
22Snorre HansenByåsen IL21.07+6.459.10
23Fredrik SteinsvikNTNUI23.37+9.1510.16
24Mads FornesNTNUI23.51+9.2910.22
25Markus GladNTNUI26.18+11.5611.26
26Sondre KongsgårdNTNUI26.48+12.2611.39
27Jakob Kalvig SkoganNTNUI28.49+14.2712.31
28Gaute NepstadNTNUI40.10+25.4817.27
Isak BergsetNTNUIdiskvalifisert
Helmer VoldenWing OKdiskvalifisert
Mattis HoltFreidigdiskvalifisert
Ola BergerByåsen ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor