Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Trondheim, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Trondheim
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: fredag 21 august 2015 - søndag 23 august 2015

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

N-åpen

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Johan BjørkanByåsen IL27.02
Olav BjørkanByåsen IL26.56
Jonatan Eikemo-NilsenFreidig22.48
Theodor Eikemo-NilsenFreidig14.29
Eira Forsbak AsplemFreidig31.55
Silja FuglemMalvik IL25.01
Erlend GrønliFreidig30.02
Thomas GundersenNidarøst OK23.41
David Hallingstad 1.05.34
Olav Hallingstad 1.05.43
Sara Hallingstad 1.05.36
Nora HalvorsenFreidig13.56
Johannes HalvorsrudMelhus IL23.18
Ingeborg KolstadWing OK18.24
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL18.22
Anna Emilie LonaWing OK19.52
Eivind MjaalandNidarøst OK33.35
Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK33.25
Anders Berge MjølhusOL Trollelg24.25
Leo MorganMalvik IL17.16
Lily MorganMalvik IL30.41
Gaute RomundstadNidarøst OK23.45
Frida SkumsvollMalvik IL36.40
Hedda SæbøNidarøst OK18.30
Ine Bohnhorst TegdanFreidig37.24
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig37.32
Tina UglemsmoSelbu OK23.28

D -10

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ingrid Myhr AmundsenWing OK43.00
Marita AskeFreidig45.08
Tora KittilsenFreidig21.50
Una KittilsenFreidig20.09
Malin Nordgård LeirenByåsen IL27.06
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg25.37
Solveig Louise NissenFreidig43.08
Ella SandstadFreidig22.31
Lina Storler SnøfuglFreidig27.42
Maria Strømdal WikFreidig30.52

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea Spets StorhovFreidig21.04
2June MunkebyFrol IL24.58+3.54
3Astrid Oline Rinnan GreenWing OK32.50+11.46

D 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Hoff HagenByåsen IL27.53
2Frida HaugskottOL Trollelg28.28+0.35
3Vilde Lereim StorliFreidig33.00+5.07
4Maren VikenByåsen IL38.14+10.21
5Matilde MunkebyFrol IL41.44+13.51
6Mona Eggen KongsbakWing OK1.06.39+38.46

D 13-16C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne Helmine RogstadNidarøst OK31.12
2Stine AuneNidarøst OK32.25+1.13
3Ingvild Lauvstad SundeWing OK41.13+10.01
4Stine Myhr AmundsenWing OK43.22+12.10

D 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Thea WalsethMalvik ILbrutt

D 15-16

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild EideByåsen IL40.16
2Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF41.44+1.28
3Lene Berg HanssenByåsen IL45.33+5.17
4Ane Marte VatnFrol IL57.48+17.32
5Marie Bakken SørensenFreidig1.00.56+20.40
6Andrine VikenByåsen IL1.08.50+28.34
7Sofie HallemVerdal OK1.16.13+35.57
8Ragne MunkebyFrol IL1.24.03+43.47
9Vera MelkildFreidig1.27.07+46.51
10Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK1.31.25+51.09
11Sarah BrynhildsenWing OK1.38.01+57.45
12Martine Klock FletenWing OK2.28.11+1.47.55
12Ella Eriksen KongsvikWing OKdiskvalifisert
12Marte Myhr AmundsenWing OKbrutt
12Nora S. UtsethWing OKbrutt
12Anna RenolenWing OKbrutt
Dina ReitanFreidigikke startet

D 17-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne SandstadFreidig41.44
2Sigrid AlexandersenFossum IF44.01+2.17
3Elen Katrine SkjerveNTNUI47.05+5.21
4Ingeborg Ellegaard MelbyNydalen SK48.25+6.41
5Mari Angell-PetersenFreidig48.35+6.51
6Sara ProforsFrol IL49.52+8.08
7Ingvild TorgersenHalden SK54.47+13.03
8Solveig Angell-PetersenFreidig55.23+13.39
9Mathilde RundhaugFrol IL55.47+14.03
10Maren GrandeFrol IL59.59+18.15
10Line SølbergOL Trollelg59.59+18.15
12Marit Rønning SkoglundNTNUI1.01.52+20.08
13Kristin ÅstebølByåsen IL1.02.34+20.50
14Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK1.09.46+28.02
15Oda Q FossumFreidig1.12.22+30.38
16Emilie Liabakk EriksenByåsen IL1.37.43+55.59
16Kajsa Stina SandstadFrol ILdiskvalifisert
16Mirjam HalvorsrudMelhus ILbrutt
16Kristine AusenPorsgrunn OLbrutt
Lise BagstevoldNTNUIikke startet
Sunniva MorganMalvik ILikke startet
Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen ILikke startet
Katrine AndersenFreidigikke startet

D 40-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Heidi ArnesenFreidig41.03
2Randi LillealternFreidig43.34+2.31
3Gro Sandstad EidsmoFreidig44.36+3.33
4Torunn Spets StorhovFreidig46.49+5.46
5Mona J. MølnvikFreidig49.10+8.07
6Sigrid MelkildFreidig50.40+9.37
7Anna QuayleOK Nolaskogsarna53.41+12.38
8Margot Bolstad LynumFreidig54.52+13.49
9Gøril EideByåsen IL1.01.07+20.04
10Inger Anne RyenVerdal OK1.08.40+27.37
10Eirin LodgaardRaufoss IL Orienteringdiskvalifisert

D 50-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjellrun SporildMalvik IL49.59
2Nina-Beate LiabakkByåsen IL59.34+9.35
3Randi JensenFrol IL1.01.47+11.48
Rine HanssenByåsen ILikke startet

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Heidi Meyer MidtunFreidig1.04.35

D 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Katharina Mo BergeFreidig48.59
2Torid KvaalFreidig55.37+6.38
2Randi HellandWing OKbrutt

H -10

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL19.54
Tristan HalvorsenFreidig16.58
Hallvard HellevikFreidig24.44
Kasper LodgaardByåsen IL28.59
Alf Petter LynumFreidig22.57
Ludvik Storler SnøfuglFreidig24.39
Vegard Lereim StorliFreidig22.29
Kristoffer Strømdal WikFreidig16.34

H 11-12

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vemund MølnvikFreidig20.58
2Petter Andreas LonaWing OK24.47+3.49
3Emil LeroyerFreidig25.29+4.31
4Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL26.56+5.58
5Sverre HellevikFreidig28.20+7.22
6Tord RomundstadNidarøst OK34.35+13.37
7William P WalsethMalvik IL36.37+15.39
8Vetle Grønvik EkraFreidig36.50+15.52
9Anders TørumSelbu OK37.05+16.07
Lars Erik UglemsmoSelbu OKbrutt

H 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas AagensenMelhus IL36.55
2Oskar StorlerMelhus IL45.14+8.19
2Espen KarlsenMelhus ILikke startet

H 13-14

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Spets StorhovFreidig20.14
2Vegard KittilsenFreidig20.17+0.03
3Lars SandstadFreidig22.01+1.47
4Jo Even KolstadFreidig22.10+1.56
5Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK26.07+5.53
6Jonas GrønliFreidig28.05+7.51
7Matias NissenFreidig29.08+8.54
8Petter Liabakk EriksenByåsen IL29.49+9.35
9Einar EideByåsen IL29.55+9.41
10Mikkel HoltFreidig31.45+11.31
11Jostein Mauseth RøFreidig32.43+12.29
12Jonas VindalWing OK36.18+16.04
13Øystein MoltumyrMalvik IL45.59+25.45
14Erling Eide HustvedtWing OK52.18+32.04
15Nikolai RenolenWing OK54.03+33.49
Alf Johan FolgerøFreidigikke startet

H 13-16C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage AsplemFreidig26.06
2Tobias GundersenNidarøst OK27.18+1.12
3Mathias Enebak IversenFreidig40.14+14.08
Jens HusbyMalvik ILikke startet

H 15-16

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar Spets StorhovFreidig42.34
2Anders HaugskottOL Trollelg42.52+0.18
3Mats EidsmoFreidig47.06+4.32
4Oscar LyngenFrol IL55.49+13.15
5Kristian Fredrik LynumFreidig56.07+13.33
6Petter Astrup ArnesenHeming Orientering57.49+15.15
7Mathias VindalFreidig1.00.15+17.41
8Mathias HermstadFreidig1.00.37+18.03
9Håkon GrandeVerdal OK1.06.06+23.32
10Are LodgaardByåsen IL1.16.28+33.54
11Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1.44.00+1.01.26
12Martin SelmerFreidig2.08.03+1.25.29
12Andreas Helland EriksenWing OKdiskvalifisert
12Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OKbrutt

H 15-16 B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ådne Skjæveland JøssingWing OK34.35
Ulrik Vasseljen LundboWing OKikke startet

H 17-

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Carl Petter LyngenFrol IL37.52
2Martin VisterFrol IL38.55+1.03
3Ulf Forseth IndgaardFrol IL41.25+3.33
4Jan SchmidOL Trollelg41.27+3.35
5Sindre JohannessenFreidig41.50+3.58
6Tomas EidsmoFreidig42.04+4.12
7Jørgen FiskumFrol IL46.44+8.52
8Roar SkulbørstadOL Trollelg48.53+11.01
9Johan IvarssonFreidig49.09+11.17
10Pål KittilsenFreidig49.13+11.21
11Paul SirumFrol IL49.55+12.03
12Petter ReinemoFreidig54.12+16.20
13Halvor LundFreidig55.34+17.42
14Mattis HoltFreidig57.42+19.50
15Henrik UpsalKristiansand OK59.07+21.15
16Adrian OpheimNTNUI59.55+22.03
17Ola KeiseråsIL Leik1.01.07+23.15
18Stig Magnar LøvåsFreidig1.03.38+25.46
19Asle Heide VaskinnMelhus IL1.03.58+26.06
20Tommy SchmidOL Trollelg1.05.38+27.46
21Vegard RessemFrol IL1.05.48+27.56
22Johannes Bakke AashamarKristiansand OK1.05.51+27.59
23Johannes K. MidtbøWing OK1.30.36+52.44
24Nils Ola KvamFreidig1.40.15+1.02.23
24Jonas RessemFrol ILdiskvalifisert
24Gunnar A FiskumNTNUIbrutt
24Martin LøvåsNidarøst OKbrutt
Nicholas MorganMalvik ILikke startet
Stian SundsvikFrol ILikke startet

H 40-

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørnar LynumFreidig43.35
2Agnar RenolenWing OK53.12+9.37
3Olle MalmringFreidig53.51+10.16
4Vegard GrønliFreidig54.06+10.31
5Bernt BrynhildsenWing OK54.27+10.52
6Ingebrigt FuglemMalvik IL54.58+11.23
7Rune StræteWing OK56.43+13.08
8Arild H ClausenFreidig57.50+14.15
9Tor Ove HallemVerdal OK1.01.01+17.26
10Jens Kjetil MehammerWing OK1.02.10+18.35
11Kurt AmundsenStjørdals-Blink Orientering1.04.27+20.52
12Per Ivar SkinderhaugWing OK1.04.55+21.20
13Arild HeggesetFreidig1.07.02+23.27
14Inge HafstadVerdal OK1.08.32+24.57
15Geir Arne LodgaardByåsen IL1.12.32+28.57
16Jon VindalWing OK1.17.10+33.35
17Harald StorrønningByåsen IL1.23.18+39.43
18Jørgen LongvaByåsen IL1.51.44+1.08.09
19Stein-Erik FletenWing OK1.53.34+1.09.59
19Marius WalsethMalvik ILbrutt
19Jan HageIL Leikbrutt
19Lars Erik StrømsnesMalvik ILbrutt
Øystein HusbyMalvik ILikke startet

H 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frode HaugskottOL Trollelg41.00
2Petter GullikstadRøros IL47.49+6.49
3Knut HagenByåsen IL55.18+14.18
4Geir PaulsenOL Trollelg1.16.14+35.14

H 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge RustadFreidig44.58
2Frode StensrudOL Trollelg50.32+5.34
3Nils Olav VennevikFreidig1.03.04+18.06
3Anders WaageFreidigdiskvalifisert

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jardar SandstadSelbu OK51.17
2Gunnar ØsterbøFreidig52.49+1.32
3Magnus LandstadFreidig56.44+5.27
4Henry SundsetvikOL Trollelg1.08.48+17.31
Robert StrømWing OKikke startet

Direkte A

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom QuayleOK Nolaskogsarna39.38
2Vegard HansenOL Trollelg42.41+3.03
3Kristian BredesenNTNUI43.23+3.45
4Knut Sveinung RekaFreidig46.41+7.03
5Frank SandbergFlyfemkamp49.27+9.49
6Harald SvergjaNord-Østerdal OK54.16+14.38
7Magne SvareFreidig59.29+19.51
8Per Erik KvamFreidig1.00.39+21.01
9Hege Holth RekaFreidig1.01.53+22.15
10Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL1.07.30+27.52
11Torleif StephansenNidarøst OK1.31.38+52.00
11Erlend WiggenFlyfemkampbrutt
Glen MüllerFlyfemkampdiskvalifisert
Kristin HøydalsvikByåsen ILikke startet

Direkte B

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
2Mai Iren AlmåsIL Leik36.35+36.35
3Thorbjørn SirumFrol IL36.50+36.50
4Øystein HåsmulOL Trollelg37.59+37.59
5Kristin SølbergIL Leik38.53+38.53
6Gunn-Marit WanvikSelbu OK40.16+40.16
7Stig DahleMolde og Omegn IF40.48+40.48
8Hildegunn Prytz DjupdalÅlen IL41.56+41.56
9Jørill GjeitnesMolde og Omegn IF42.52+42.52
10Mari HoffByåsen IL46.05+46.05
11Anne Elisabeth HellandWing OK59.12+59.12
11Anne Elisabeth HellandWing OK59.12+59.12
Tina WikFreidigfullført
11Leif Rune HellevikFreidigbrutt

Direkte C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid NissenFreidig24.39
2Marit OwrenNydalen SK27.26+2.47
3Siri Lereim StorliFreidig39.56+15.17
4Ingrid Owren SveineFet O-lag57.36+32.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor