Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprintcup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup 1
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: torsdag 9 april 2015

Byåsen IL

48 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffR
1Ragnhild EideD 15-16 (14)21.12
1Emma ArnesenD 17-20 (16)19.54
1Gøril EideD 40- (19)21.48
1Rine HanssenD 50- (8)24.10
1Bjarne LienH 50- (15)18.42
1Bjørn BergerH 60- (7)28.11
2Hedda Hoff HagenD 13-14 (8)23.32+1.43
2Lene Berg HanssenD 15-16 (14)22.34+1.22
2Øyvind WiggenH 17-20 (15)17.32+0.15
2Knut HagenH 50- (15)20.57+2.15
3Marte Lien JohnsenD 15-16 (14)22.51+1.39
3Nina-Beate LiabakkD 50- (8)28.07+3.57
4Maren VikenD 13-14 (8)33.41+11.52
4Turid ArnesenD 50- (8)30.36+6.26
5Marte Hoff HagenD 17-20 (16)21.20+1.26
5Terje MaroniH 21- (52)16.28+0.57
5Arnfinn LangelandH 75- (5)45.01+13.19
6Ingvild UtengenD 17-20 (16)21.52+1.58
6Petter Liabakk EriksenH 13-14 (22)23.50+5.27
6Are LodgaardH 15-16 (13)22.50+4.11
6Svein Endre HoveH 65- (13)31.47+5.33
7Ingrid Lien JohnsenD 50- (8)36.59+12.49
7Even Svegård ByeH 15-16 (13)23.48+5.09
8Solveig SæternesD 15-16 (14)29.15+8.03
8Torgeir AuneH 40- (33)20.46+3.39
9Andrine VikenD 15-16 (14)29.16+8.04
9Jenny PerssonD 21- (27)23.40+4.47
9Eirik VefsnmoH 50- (15)25.22+6.40
10Hanne VefsnmoD 21- (27)23.44+4.51
11Bjørn Erik JohnsenH 50- (15)25.46+7.04
12Mari HoffD 40- (19)32.18+10.30
12Einar EideH 13-14 (22)29.22+10.59
13Trond SletnerH 40- (33)22.53+5.46
14Emilie Liabakk EriksenD 17-20 (16)26.47+6.53
14Harald StorrønningH 40- (33)22.59+5.52
15Ane Svegård ByeD 17-20 (16)27.23+7.29
18Hans Helmer SæternesH 40- (33)23.33+6.26
19Jørgen LongvaH 40- (33)23.37+6.30
21Hans Aleksander ØsthagenH 21- (52)18.56+3.25
23Øystein WiggenH 40- (33)25.21+8.14
28Geir Arne LodgaardH 40- (33)27.43+10.36
34Snorre HansenH 21- (52)21.01+5.30
Vebjørn Bergh-HansenH -10 (8)14.28
6Leif RøhjellH 70- (9)diskvalifisert
13Lasse NatvigH 50- (15)diskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format
Kari Solem AuneD 40- (19)diskvalifisert
Hanne SvegårdD 50- (8)diskvalifisert
Tom BuggeH 65- (13)diskvalifisert
Guri BjørndalD 50- (8)ikke startet
Erlend AuneH 11-12 (10)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor